Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Jak długo trwa proces awansu w Dekorglass?

Barbara

Ja dopytam z kolei o stanowiska laborantów - jak oceniacie możliwości awansu? Wiem też, że są w Dekorglass premie. Jak one są rozliczane?

Bogdan

Co możecie napisać o pracy w Dekorglass? Widziałem że firma szuka nowych pracowników https://dekorglass.pl/praca/ Był ktoś z Was na rozmowie kwalifikacyjnej?

Bogdan

Skierowałeś w stronę pracodawcy poważne oskarżenie. Mógłbyś sprecyzować, czy rzeczywiście w firmie dochodzi do zjawisk, które można sklasyfikować jako mobbing? Tego typu oskarżenie powinno być odpowiednio uargumentowane, dlatego mam nadzieję, że będziesz w stanie to zrobić.

Bogdan

Pisząc, że jest ok masz na myśli, że warunki zatrudnienia się poprawiły? Co konkretnie się zmieniło. Wynagrodzenie jest bardziej satysfakcjonujące, czy atmosfera w firmie jest bardziej koleżeńska? Napisz proszę więcej szczegółów.

Bogdan

Jeżeli wynagrodzenie wpływa z opóźnieniem jest to duża niedogodność dla pracowników. Jednak spóźnienie jednodniowe zdarza się czasem niezależnie od firmy tylko banku, który późno księguje przelewy. Napisz jakie plusy widzisz w zatrudnieniu w Dekorglass, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Twoja opinia może znacząco wpłynąć na decyzję o podjęciu zatrudnienia innych osób odwiedzających to forum.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Bogdan

W ostatnim czasie doszło do nowych zwolnień w firmie Dekorglass? Czy przez opisaną przez Ciebie sytuacje o rzekomym donoszeniu na innych pracowników, pracodawca podjął decyzję o zwolnieniu tych osób? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis, dlatego zachęcam do sprecyzowania tego, co napisałaś.

Bogdan

Wiesz może, czy zwolnione osoby zostały zwolnione przez to, że nie wykonywały należycie swoich obowiązków? Zastanowiło mnie jeszcze, czy nowo zatrudniony pracownik ma szanse na to, aby z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko bądź otrzymać podwyżkę wynagrodzenia? Proszę, abyś opisał, jak to wygląda.

Bogdan

Firma Dekorglass tworzy nowy zakład? Ktoś z Was może podać bliższe informacje na ten temat? Czy w związku z otwarciem nowego zakładu będą przyjęcia nowych pracowników, czy może część z obecnie pracujących zostanie przeniesiona do nowego zakładu? Chciałbym, aby ktoś mający informacje na ten temat wypowiedział się w tym wątku. Zachęcam.

Bogdan

Zastanawia mnie, czy zostając pracownikiem kwartału w firmie Dekorglass można liczyć na jakąś nagrodę od pracodawcy z tego tytułu? Czy jest to jedynie wyróżnienie pracownika na tle pozostałych osób? Mógłbyś opisać, jak to szczegółowo wygląda? Myślę, że wiele czytelników, którzy nie pracują w tym miejscu, chętnie dowiewie się coś więcej na ten temat.

Bogdan

Ktoś z Was ma może informację o tym, jak wygląda obecnie sytuacja kadrowa w firmie Dekorglass? Na oficjalnej stronie internetowej firmy nie ma wyszczególnionych konkretnych stanowisk, które wymagają obsady. Jest tylko informacja o tym, że zainteresowani pracownicy mogą wysłać swoje CV na podany adres mailowy. Wiecie może, jakie stanowiska wymagają obsady? @Iwona, może Ty masz wiedzę na ten temat?

Bogdan

Czyżby w firmie Dekorglass panowała nienajlepsza atmosfera? Możesz przedstawić dokładnie, jak to wygląda? Czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych pracowników?

Bogdan

Znasz może powody, dlaczego te osoby zdecydowały się na dobrowolne odejście z firmy Dekorglass? Czy według Ciebie powodem takich decyzji mogą być warunki pracy, które oferuje firma swoim pracownikom? Czy może znaczącą rolę odegrała tu raczej chęć dalszego rozwoju i poznania innych miejsc pracy?

Dominika

@Rzyczliwy, możesz napisać, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia, czyli pracownika, który posiada doświadczenia związane z pracą na produkcji w firmie Dekorglass? Przedstaw, jak to wygląda według Ciebie. Chętnie poznamy Twoją opinię o pracy w tym miejscu.

Dominika

@ss, czy to jest jedyne kryterium, które wpływa na możliwość otrzymania dodatku do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w firmie Dekorglass? Czy są może jeszcze inne kryteria, które należy spełnić?

Dominika

@zzz, rozumiem, że osoby, które przekroczą pięciodniowy okres zwolnienia to nie maja szans na otrzymanie premii za pracę w firmie Dekorglass? Czy jest to jedyne kryterium, które decyduje o otrzymaniu dodatku do pensji, czy może należy wykazywać się jeszcze odpowiednim zaangażowaniem w prace? Przedstaw, jak to wygląda szczegółowo.

Dominika

@(Nie)zyczliwy, dlaczego twierdzisz, że osoby, które nie są zaangażowane pracując w firmie Dekorglass mają lepiej, aniżeli osoby, które sumiennie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki? Są jakieś sytuacje, które potwierdzają Twoje informacje zawarte w komentarzu?

Dominika

@Olek, czy pracownicy zatrudnieni w firmie Dekorglass starali się w jakiś sposób o podwyżki wynagrodzenia zasadniczego? Były organizowane jakieś rozmowy z prezesem w tym kierunku? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

Dominika

@@@@, czego dotyczy Twój wpis w wątku opinii o pracy w firmie Dekorglass? Jest on bardzo tajemniczy i zarazem niezrozumiały dla czytelnika wątku, który nie ma doświadczenia związanego z tym miejscem pracy. Zachęcam do uzasadnienia, by można było zrozumieć jego przesłanie.

Dominika

@translator2018, dziękuję za wyjaśnienie. @Ja, bardzo proszę, aby na forum nie używać słów wulgarnych i nieprzyzwoitych. Proszę o to, abyś zapoznał się z regulaminem forum, przed dodaniem wpisu w danym wątku https://www.gowork.pl/regulamin Ktoś z Was mógłby jeszcze coś dodać na temat pracy w firmie Dekorglass? Jak ocenicie to miejsce, pod względem możliwości rozwoju zawodowego?

Dominika

@heniek, co firma Dekorglass rozumie przez określenie, które podałeś w swoim komentarzu, czyli "osobom wybitnie wywyższającym się"? Definiuje to jakiś regulamin, który pracodawca przedstawiał? Czy jest to raczej elastyczna forma przyznawania wyższych stawek?

Dominika

@heniek, dziękuję za odpowiedź. A czy z upływem czasu pracownik zatrudniony w firmie Dekorglass może liczyć na podwyżkę wynagrodzenia? Pracodawca podchodzi w taki sposób do bardziej doświadczonych pracowników podnosząc im stawkę? Bardzo proszę odpowiedz na to pytanie, które jest istotne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w tej firmie.

Dominika

@heniek, posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy w firmie Dekorglass? Jeżeli tak to bardzo proszę podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. Jak ocenisz atmosferę pracy oraz współpracę z innymi pracownikami? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Dominika

@big smoke Na pewno nie da się napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Dekorglass? Może opisz na przykład atmosferę, która w firmie panuje. Nikt od jakiegoś już czasu nie wypowiedział się na ten temat, więc przydadzą się świeże informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass