BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

bahama

Nikt świni nie podkłada @kamil, sam zobacz, że relacje między pracownikami są całkiem dobre, więc atmosfera dopisuje.

kamil

Cage' przede wszystkim widać ,że pracownicy się szanowali i każdy miał jakiegoś kolegę i to już jest dużo, nikt sobie świn nie podkładał

kamil

A język angielski jest wymagany jako kierownik projektu to stanwosiko jako monter wieć w czym ten język się przydaje?

Denio

ja tam pamietam kasa zawsze była na czas . raz było jeden dzien po terminie w ciagu 3 lat mojej pracy. stawki tez male nie byly tak naprawde to ciezko było znalesc w poznaniu cos lepszego. Panstwo W wporzadku sa nie ma sie zastrzezen . premie tez wskakiwały nie czesto ale były i to wiecej niz 200 pln i przedewszystkim w bws pozwalaja sie rozwijac mozna liznąć sporo tematow i rozwązań. Kiedys problem na magazynie był z jedną panną ale pojawił się rysiek w skorzanej kamizelce i zrobił z wdową porządek

AntyDenio
@Denio

Denio... najpierw wróć do podstawówki a kiedy ją uczciwie skończysz (nauczysz się pisać) wtedy wstawiaj posty. Czyżbyś był jednym z duetu: "Jeden pisze drugi czyta", który odszedł do .... tam gdzie odszedł?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Stawicki

Mobilny kierownik projektu brzmi całkiem dobrze z tego co widzę, zastanawiam się jak ma się to ogłoszenie do pieniędzy, piszą, że uczciwe ale czy jest ktoś kto mi powie jak bardzo czy to nie wiem, np. 3000 netto chociaż?

Denio
@Stawicki

Lekko nie masz co sie martwic idź zobacz , nie patrz co piszą nic nie stracisz

lkm

@sdc teraz szukaja pracownika magazynu RTV AGD w Suchym Lesie

sdc

@miss na to stanoisko juz znaleźli :) bardzo mnie ciekawi wasza opinia (konkretnie pracowników) na temat tego jak oceniaja funkcjonowanie firmy - mam na mysli atmosferę, czy ludzie są sobie życzliwi, itp.

miss

no takie referencje to najlepsza rekomendacja, tak mi się przynajmniej wydaje ;) szukają również do biura księgowej z obsługą kadr w poznaniu, zatrudnią osobę z 5letnim doświadczeniem

zibi

nie każdy mechanik- elektryk dostanie na tym stanowisku to samo wynagrodzenie, @seweryn liczy się doświadczenie najlepiej poświadczone pisemnymi referencjami,

msiiek

Monter stoisk targowych - nie wiem czy widzieliście taką oferte, ale jest podobno bardzo dobrze płatna z tego co widze, ale dośwdczenie potrzebne jest naparwde bardzo.

seweryn

@mario, własnie oglądam to ogłoszenie, to dośc ogólne stwierdzenie, bo jednak każdy ma nieco inne gusta zarobkowe i co innego na utrzymaniu. Może jest ktoś w stanie napisac chociaz cyfre z przodu, jaką ma tu mechanik.

mario

dobrą prace można u nich znaleźć na stanowisko Mechanik - Elektryk Samochodowy, tylko, ze nie napisali dokładniej stawki, tylko, ze wynagrodzenie jest atrakcyjne.

ElTom

Pani Z... Nie mierzy się ludzi swoją miarą która i tak w Pani przypadku jest drastycznie niska. To co robią ci chłopacy jest i tak wiele bardziej profesjonalne i lepsze od Pani ciągłego nadzierania się i tworzenia sztucznych zamieszek czy od Pana H... który to nie znał pojęcia pracy fizycznej. Jak dobrze wiadomo nie da się wszystkim dogodzić i zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasować to czy owo. Jednak nie uważam by Anonimowe oczernianie ludzi w internecie było najlepszym rozwiązaniem. A tak nawiasem. Skoro Pani Z... już Pani tu nie pracuje to po co się Pani nadal interesuje losami firmy i wcina tam gdzie nie powinna, Po co Pani przyjeżdża co chwile pod firme? Proszę znaleźć sobie wreszcie hobby albo faceta !!!

Pani Z
@ElTom

"Nie trzeba na głupim karku wieszać dzwonków. Poznać błazna i bez dzwonków"

gondak

Dobrym pomysłem jest to abyzłożyżyć teraz do nich swoje CV, bo widziałem, że poszukiwali lakiernika. Kasa może fascynująca nie jest ale, rozwinąć się można.

janusz

Nie narzekajcie nie jest źle w bws kasa jest zawsze na czas ! W innych firmach jest o wiele gorzej !!!

Widzę, że w aktualnych ofertach jest informacja, że szukają kogoś na stanowisko asystentki prezesa/sekretarki. Ogłoszenie to wisi tu już prawie miesiąc. Nie wiecie może czy już kogoś znaleźli czy dalej szukają? Pozdrawiam.

Ale....,

Cos ci sie chyba pomyliło na własnej działalności przy 200 h to zarabia sie w okolicach 5-6 K w zależności od umiejetnosci i doświadczenia ... Ale skoro Ty dostajesz na 10 zł na godzinę mając swoja firmę to gratuluje....

Emka

Podejrzewam, że może chodzić o umowę o pracę, a firma tego nie ujęła w ofercie, bo tak też sprawdzają czytanie ze zrozumieniem i to czy pracownik w ogóle przeczytał ofertę dokładnie

gość

Na temat pracy jako asystentka szefa nikt wam nic nie napisze bo jest to nowe stanowisko, a wszelkie szczegóły zdradzane są dopiero na spotkaniu. Podpowiem że warto przyjść i chociaż porozmawiać.

magdalenka

też widzę tą oferte, natomiast ciekawi mnie to mają na myśli pisząc "stabilne zatrudnienie", może umowa o pracę?

broniarz
@magdalenka

jeśli chodzi o zatrudnienie to pewnie właśnie to mają na myśli. Nawet jeśli nie umowę o pracę to po prostu trzymają się człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO