BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

Sitta

Zatrudnienie pewne i stabilne! naprawdę dobre warunki i świetna atmosfera w firmie panuje

Joanna

Jeśli chodzi o pracę, to na pewno dobre warunki, szybko można dostać pewną umowę. Naprawdę dobra komunikacja w czasie rekrutacji

Paulina

Zgadzam się, praca ogólnie jest dobra, jak ktoś się chce w tej branży rozwijać to tutaj warto się zatrudnić.

Iza

Praca w porządku, nie jest ciężko, nie jest też nudno i bardzo lekko :) wynagrodzenie ok i zawsze terminowo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Spyra

Dobrze oceniam pracę i firmę. Atmosfera dobra. Współpracownicy przyjaźni.

Shy

Dobre zarobki. Wypłata na czas. Praca stabilna. Szefostwo super.

Borowska

W firmie jestem 1,5 roku. Sporo się nauczyłam od tego czasu, jako pierwsza praca naprawdę świetne miejsce

Aleksander

Bardzo mila atmosfera pracy ...mila kadra ...polecam, szczegolnie na start

Adrianna M

Stoiska targowe tej firmy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także uwzględniają ergonomiczne rozwiązania

ok

Ja pracuje w firmie 1,5 roku i zasadniczo nie mam na co narzekać. Warunki są dobre, mam umowę na czas nieokreślony a wyplata jest zawsze terminowo

Sandra

Mogę polecić, wszystko ok, solidna firma, naprawdę wywiązują się sprawnie i terminowo ze zleceń

Sanex

Firma jest dobrym partnerem biznesowym, który potrafi zrozumieć i dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są nieocenione.

Mozak

Firma jak na rynkowe warunki oferuje bardzo dobre zarobki. Super podejście do pracownika, atmosfera zdecydowanie na + jeśli jest to dla kogos wazne

PL

Polecam, firma naprawdę jest rzetelna i godna zaufania

Aleksander

Nigdy nie spotkałam się z niemiłym zachowaniem ze strony kogokolwiek w firmie, wrecz przeciwnie, zawsze jest miło i pełna kultura

Bartosz

Dobre miejsce pracy, można nawiązac sporo znajomości, poznać tajniki zawodu i rozwijać się ciagle

Renata

Super że otrzymuje się w firmie umowe o pracę na czas nieokreślony, to ogromny plus bo teraz w wielu firmach nie ma tego komfortu

Adrianna

Praca w firmie pozwoliła mi zdobyć bardzo wartościowe doświadczenie. Pensja moim zdaniem ok, do tego zawsze terminowo i miła atmosfera!

Kamil

BWS to marka, na którą można polegać. Jej renoma w branży wystawienniczej jest znakomita, a ich stoiska targowe są często chwalone i nagradzane za jakość i kreatywność.

kosmyl

Park technologiczny BWS w Poznaniu jest miejscem, gdzie innowacje spotykają się z doskonałym rzemiosłem. To prawdziwe centrum dla tworzenia nowoczesnych i efektywnych rozwiązań wystawienniczych.

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO