BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

Kampino

Firma oferuje racjonalna cenę za swoje usługi. Uczciwe podejście do klienta.

popy

Jako osoba doświadczona w różnych firmach, mogę śmiało powiedzieć, że ta firma stawia wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i atmosferę pracy.

Jack
@popy

podpisuje się pod tym, naprawdę atmosfera i ludzie w firmie są świetni!

Jack

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową, nie trzeba się o nic upominać, nie ma poślizgów jak w niektorych innych

Pawlecki

Firma BWS daje mi poczucie stabilności i bezpieczeństwa w zatrudnieniu. To rzadkie doświadczenie, które z pewnością wpływa pozytywnie na jakość mojej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Utys

Pracuję w firmie BWS od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony z oferowanych warunków pracy. Firma stawia na komfort pracowników i widzę to w codziennych warunkach pracy.

Lush

Dobre ceny i profesjonalna obsluga od lat. Swietna jakość

Olesky

pracuje w firmie jakiś czas, mam dość fajną stawkę podstawową, pracuje mi się dobrze, plus za atmosfere, na pewno nie robią problemów z urlopami itd

Jacek

Firma na bardzo wysokim poziomie. Znają się na tym co robią i stawiają na jakość i oczywiście wysoki szacunek do klienta

Jacek

Firma oferuje dość dobre warunki jak na tą branże i obecne czasy. Ja osobiście jestem zadowolony, chociaż wiadomo - zawsze by się chciało lepiej i więcej :) w porównaniu do poprzednich prac - bardzo dobrze mi się tutaj pracuje

Konrad

Fachowość i zaangażowanie przejawiają się w każdym projekcie, jaki realizują.

Armado

Dzięki ich kreatywności, stoisko stało się prawdziwą atrakcją targową.

Powelska

Profesjonalna firma, która zrewolucjonizowała naszą przestrzeń komercyjną.

Hyms

Niezawodność i zaangażowanie w projekt to cechy, które wyróżniają tę firmę. Stoisko wystawiennicze stało się naszą wizytówką, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni

perko

Profesjonalna i elastyczna firma, która potrafi dostosować się do każdego wyzwania. Nasze wnętrze komercyjne jest teraz wyjątkowe i przyciąga wzrok każdego klienta.

Majan

Firma zapewniła nam niezwykle kreatywne i funkcjonalne stoisko wystawiennicze, które przyciągało uwagę gości przez całą imprezę. Doskonale rozumieją potrzeby klienta!

Robert

Wszystkie wpisy z kupca zostały wpisane na polecenie szefostwa, żeby nie pokazywały się negatywne opinie. Przepraszamy z zespołem, ale nie mamy na to wpływu. Proszę uważać, brak szacunku dla pracowników, szczególnie kobiet. Dobre pieniądze tylko jeśli umiesz zwalać swoją pracę na innych i lubisz wchodzić szefostwu... Można zrobić szybko doświadczenie, ponieważ projektów jest zbyt dużo, więc jeśli chcesz mało zarabiać przy tym robić mnóstwo projektów i na koniec mieć ucięta kasę to jest to robota idealna. Jesli lubicie poniżać kobiety, lub być poniżane, zapraszamy. Czemu nie odchodzę? Bo siedzę długo i wiem jak zwalić robotę na innych, poza tym jak odejdę to mi nie zapłacą pięknej sumy.

Zygmunt

Fachowa obsługa przez ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Dobry kontakt od początku. Świetna i profesjonalna firma

Zarek

Kulturalne podejście do pracownika, to naprawdę duży plus, nie ma straszenia, narzekania czy coś. Zawsze z szacunkiem

Haier

Praca jak to praca, jest ogólnie ok. Ja pracuje już tutaj kilkanaście miesiecy i nie zauważylam większych problemow

Lisa

pensja tutaj całkiem dobra, mam porównanie do dwóch innych podobnych firm w ktorych pracowalam i tutaj najlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO