IBF Polska Sp. z o.o.

Opinie o IBF Polska Sp. z o.o.

rozważający zostanie pracownikiem

@ obecny - Toruń,Radomsko czy Bolesławiec??

obecny pracownik

Jestem obecnym pracownikiem firmy z kilkuletnim stażem. Glownym problemem firmy jest miekki tylek i dawanie wielokrotnie szans. Leń, złodziej, kombinator dostają możliwość poprawy zamiast dostać wypowiedzenie. Z tego co udało mi się zorientować to są tu osoby z 10-15 letnim stażem zarówno na produkcji jak i w biurze. Praca nie jest może idealna jesli chodzi o warunki czy stawki ale pieniądze zawsze na czas. Jak ktoś robi co do niego należy to popracuje długo bez większego problemu za przyzwoite pieniądze.

z perspektywy biura (niewazne Torun czy Radomsko - najgorzej w Bolesławcu)- moge powiedziec tyle - nastawcie sie na mobbing ze strony ksiegowej. Glowna ksiegowa - szara eminencja fimy - mimo ze moglaby juz dawno byc na emeryturze, dalej z cala pasja oddaje sie rozmontowywaniu firmy od srodka. Oczywiscie przemawia przeze mnie gorycz osoby zwolnionej. Praca byla nienajgorsza, ale byloby duzo lepiej i latwiej - gdyby nie bagaz w postaci umiejscowionej w glebokim prl-u pani E. @ driver - ITD sie zajelo, @ realista - to prawda ze rozliczanie kierowcow - wola o pomste do nieba (przede wszystkim niezgodna z prawem praktyka - premia od kilometra) a do wszystkich co pytaja dlaczego ludzie tam siedza - pokazcie gdzie sa nabory, jakie sa alternatywy

driver

a co do tych oszczersw to chlopakow zwolnili poniewaz ibf zwalnia na zime zeby zrobic oszczednosci w firmie ,jak tylko zaczeli rzadzic polscy poganiacze ,druga sprawa Ci nieuczciwi... pracownicy zaczeli stawiac opor niewyplacaniu pieniedzy za wypracowany miesiac oraz soboty . Ponodto przeciwstawiali sie przeginaniu czasu pracy kierowcy ,dziwie sie ze jeszcze ITD sie wami nie zajelo.Ztego co mi wiadomo to macie kilka spraw sadowych z pracownikami o wypadki w pracy i bezpodstawne zwolnienia.Te 6000 tys co pisales to chyba nie o ibf ,chyba ze na trzy miesiace .Wiwc realisto pisz realnie.

Firma IBF Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko praca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
driver

realista to nie ten adres ale rozbawiles mnie tym ze ibf wyplaca uczciwie pieniadze pekam ze smiechu i ten nie przekroczony czas pracy naprawde jestes zabawny zastanawiam sie czy czasami nie jestes jakims dunskim pacholkiem albo wlazidupa przedsawicielem chandlowym co tez jest taki uczciwy .Realista to ty pewnie jestes ale w swoim chorym swiecie .Mowisz o wspolpracy z uczciwymi ludzmi ,a czy ibf to uczciwa firma ,na kazdym kroku patrza jak wykorzystac i nie zaplacic pracownikowi ,nie ma sie co dziwic jak pani SLE...nie umie nawet obliczyc ile auto spalilo.A ty jestes i bedziesz chlopcem dunczykow na posylki.Proponuje ci zastanowic sie kim albo czym jestes

realista

Do driver'a. Hahaha. Bardzo Tobie współczuję i łączę się z Tobą w bólu... Pewno jeszcze pod koniec 2013 IBF wy......lił Cię z roboty. Ciekawe czy za kradzież paliwa, czy za wyłudzanie pieniędzy od klientów za rozładunek.? Musisz być mocno rozgoryczony że po roku jeszcze wypisujesz pierdoły na forum. Pewno do dzisiaj nie dostałeś pracy w Radomsku, bo to małe miasto i wszyscy pracodawcy już na Tobie się poznali. Ciekawe kto Cię zatrudni na pełen etat i na stałe? IBF tak zatrudnia i nie wyrejestrowuje na zimę. Ciekawe, może Twój obecny pracodawca analizując Twoją uczciwą pracę (nadkładanie drogi na szkodę firmy w celu nabicia kilometrów i uniknięcia kolejnego załadunku) doceni Twoje cwaniactwo i wypłaci ci 6000pln, oraz zarejestruje na czas nieokreślony. Niestety dla Ciebie, IBF interesuje wyłącznie współpraca z uczciwymi ludźmi. Pieniądze zawsze wypłacane są na czas, pracownicy są zarejestrowani i nigdy czas pracy nie jest przekraczany. Proponuję Tobie samozatrudnienie, kup sobie samochód i weź się za uczciwą pracę.

driver

zapomnij ze bedziesz tam brygadzista ,jesli nie masz plecow.Tam zawsze brakowalo ludzi to pracy a poganiaczy i darmozjadow bylo az za nadto,ale probuj jestem ciekawy jaka stawke dostaniesz na poczatku ,pamietej tylko ze to wszystko stawka brutto

driver

pracowalem w firmie w radomsku to prawda ze placa jest niska az smieszne zeby kierowca zarobil 1800 zl za 12a nawet wiecej godzin.Jak nie ma jazdy to do zbijania palet albo do lopaty robi za szmate do podlogi jest nikim ale to jeszcze nic najgorsza to tam jest atmosfera sprzedawcow i podpierdalaczy nie brakuje.Wszystko zaczelo sie jak zaczeli rzadzic polscy pseudo kierownicy pacholki dunczykow ktorzy liza (usunięte przez administratora) i boja sie swojego cienia jak Krystianek on nawet pyta sie czy moze isc do toalety.Pracuja tam ludzie nie majacy pojecia o swojej pracy nieudolnosc te zganija na innych zeby siebie wybielic,ponadto panuje tam kumoterstwo i jedno wielkie dziadostwo nie polecam nikomu tej firmy i omijac ja szerokim lukiem

ciekawy

Zamiast realnych kom czy bardzo ciezko i jakie pienuadze na dzien dobry to przekomarzanie sie dwoch osob zapewne brygadzisty i bylego pracownika.

abcd

Z tego co przeczytałem (kolega oleole) bardzo nisko ocenia kolegów z pracy, Ty przyjacielu uważaj bo Ciebie ktoś oceni, nie koniecznie pozytywnie.

abcd

Po pierwsze kolego nie marudzę, po prostu prawdopodobnie inaczej rozumiemy słowo ROZWÓJ i dlatego to małe nieporozumienie a co do warunków pracy no cóż podejrzewam że w zakładach o podobnym profilu jest podobnie a może gorzej, co do reszty w zupełności się z Tobą zgadzam, pozdrawiam.

abcd

@OleOle Ja nie myślę Ja wiem, Masz chłopie rację "Każdy dzień przynosił coś nowego, nie wiem człowieku co TY pijesz ale odstaw to na jakiś czas bo będziesz miał problemy, pozdrawiam.

abcd

Też tam pracowałem i z ciekawością przeczytałem wszystkie opinie ale na kolana mnie powalił gostek który mówi że firma daje "wiele możliwości rozwoju" żenada,

pedro

ibf wierzbica kolo radomska czasami potrzebują kierowców z tego co sie dowiedziałem z sobotami maja 2000-2200 na gruszce ale w pierwszym miesiacu 1300 w drugim 1600 w trzecim 1800 i dopiero od 4 te 2000-2200

Sprzedawca

Pracuje w firmie IBF od jakiegos czasu i nie zgadzam sie z waszymi opiniami. Jak na warunki polskie to bardzo dobra praca. Zarobki jak na nasze warunki sa dobre, a wiadomo, ze za darmo nic nie ma i na wiecej trzeba sobie zapracowac. Nie ma nagonki ani wyzysku. Narzekaja Ci ktorym nie chce sie pracowac a kase chcieli by brac za darmo. Dowodem na to jest fakt, ze wiele osob pracuje tutaj wiele lat i nawet nie mysla o zmianie pracy. Firma daje wiele mozliwosci rozwoju ale normalne, ze wiele trzeba dac od siebie. pozdrawiam

Tragedia jezeli chodzi o zaplecze techniczne. Dopiero jak cos siadzie juz calkiem to sie znajduja na wariata potrzebne czesci. Bez pozwolenia starego wszyscy sie boja decyzji podjac ale tez nie przedstawia mu problemu. Wypowiedz o zwiazkach zawodowych mnie rozwalila... Pretensje do siebie bo to nie firma zawiazuje zwiazki zawodowe. BHP... wszystko co potrzebne jest w magazynie. Z pobraniem nigdy problemu nie mialem. Nie jest to firma gdzie bhpowiec biega i mandaty wlepia wiec trzeba pomyslec samemu. Pieniazki nieadekwatne. Pewnie dlatego, ze gospodarka kierownictwa przynosi duuże straty. Premie swiateczne to dno zupelne az wstyd sie przyznac. Dodatki wakacyjne, fundusz socjalny itp - z jak zapomnij. Wyplata na ostatnia chwile ale tylko dla produkcji w biurze sobie radza. Ogolnie jak na tak duza firme to paranoja ale jak na Polskie warunki zle nie jest.

Był syf i jest z roku na rok co raz gorszy, Poganiacze duńscy nie mają pojęcia o produkcji. Niby kierownicy a z zawodu RYMARZ . LESNIK MARYNARZ . i wielu innych nie mających pojęcia o produkcji dachówki i kostki brukowej. Są to ludzie upśledzeni umysłowo i fizycznie którzy uważają nas polaków za idiotów , nierobów ale gdyby nie my to IBF by nie istniał. Nie brak JUDASZY a największy to [usunięte przez moderatora].

Zawsze był tam syf ale od czasu jak żądzą [usunięte przez moderatora] to już padlina

znawca tematu o ibf

Totalna beznadzieja ! Brak przerw śniadaniowych ! Brak związków zawodowych lub jakiejkolwiek rady pracowniczej ! [usunięte przez moderatora] i oszukiwanie pracownika ! Zarobki niskie i oszukane ! przepisy BHP nic tu nie znaczą ! Wieczne [usunięte przez admina]znaczące obietnice o lepszym jutrze !

anonim - 2009-03-27 21:36:25 wizytowka firmy zwirownia ha ha /// tragedia pieknie ale tylko w internecie

Zostaw merytoryczną opinię o IBF Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w IBF Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBF Polska Sp. z o.o.?

IBF Polska Sp. z o.o.