logo Hanzita B.V

Hanzita B.V

Maassluis

Opinie o Hanzita B.V

anonim 2010-12-11 22:45:43
ostrzegam polakow przed firma HANZITA jest to firma ktora oszukuje polakow ta Pani bierze udzial w tym posiadam na to dowody a postaci kontraktu i rozliczen tygodniowych JUREK
anonim 2010-12-22 16:37:08
odradzam każdemu tą firme. sami oszuści myślą tylko jak cie wykołować ,obiecują złołote góry a w rzeczywistości coś innego, uwżajcie na dareczka najwiekszą mede w tej firmie podpierdalasz. KASA TEŻ CZESTO NIEPASUJE A GODZINY SAME DZIWNYM CUDEM ZNIKAJĄ CZYM ROBISZ WIECEJ DOSTAJESZ MNIEJ, A O PODADKU NA KONIEC ROKU TO LEPIEJ ZAPOMNIJCIE BO FIRMA TEŻ COŚ KANTUJE I PŁACI BARDZO MAŁO ZNALEŻLI JAKĄŚ FURTKE I KANTUJĄ POLAKÓW ODRADZAM A HANZICIE TO LEPIEJ NIE WIEŻYĆ BO OBIECA TOBIE WSZYSTKO I BEDZIE MÓWIĆ TAK JAK BYŚ CHCIAŁ BYŚ USŁYSZEĆ , ZŁODZIEJE I TYLE ODRADZAM
Adam 2011-01-16 20:56:42
Wszyscy Pracownicy otrzymuja wynagrodzenia wedlug przepisow NBBU.
lucykor 2013-08-29 21:50:42
Przeczytałem opinie i wszystko się zgadza,oszukała nas pracowaliśmy 1 dzień w 2013roku-teraz.
drakulski12 2014-09-28 19:48:54
drodzy rodacy jak nie chcecie mieć problemów to omincie jak najdalej hanzite pracowałem dla niej 3 lata i jestem tak wykołowany że długo by pisać w plecy ok 4 tyś euro a dotego do dziś po trzech latach mam duże problemy z belastingiem musiałem zwrócić do belastingu prawie 3 tys euro same kłopoty i problemy baba kłamie i to dobrze znajdzcie uczciwą agencje pracy nie bedziecie mieli problemów
miro 2016-02-25 19:39:55
witam. nigdy nie pracowałem dla hanzity. ale to co tu piszecie to bzdury w całej nl wiadomo czym wiecej sie robi tym mniejszy zarobek to nie tajemnica wchodzisz w wiekszy podatek .holendrzy pracuja tylko 32 do 36 h /tydz.
lala97 2016-05-17 22:54:53
jak najbardziej złociutka, nadal ta oferta widnieje w internecie jako aktywna i do wzięcia. a co wybierasz się? a umiesz ustawić maszyne wedlug rysunku instrukcyjnego i obrabić te materialy tam które dostaniesz? top jest bardzo wymagajkące zatrudnienie
Zostaw swoją opinię o Hanzita B.V - Maassluis
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanzita B.V