Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Wiki

Jakie jeszcze prace dla kobiet ma firma ?

Mika

Proszę o informację o Prominent w De Lider.. Pracuje ktoś? Pracował? Jacy ludzie, jaka atmosfera? Proszę o odpowiedź..

pakownia
@Mika

Pakowania bardzo fajna praca, dobre zarobki, atmosfera ok. Dużo pracy na sezon. polecam

Julita

@robert&ania w czasie martwego sezonu firma tradiro zamyka pracę i wszyscy wyjeżdżają na urlop? Czy po prostu potrzeba mniej pracowników i pracę trwają z nieliczną liczbą osób, które zostały? @renata czy osoba nieznająca języka angielskiego nie poradziłaby sobie czy w ogóle nie zostałaby zatrudniona?

renata
@Julita

Trzeba znać język ponieważ komunikacja jest w języku angielskim. osoby bez znajomości jezyka nie maja możliwości pracy. ale to chyba normalne ze jak się pracuje za granica i się chce lepsza praxce to trzeba znac jezyk. a nie mieć pretensje do całego swiata, ze się nie zna jezyka nie ma prawka i dobrej pracy nie ma. trzeba się uczyc jak się chce mieszkac za granica.

D.
@renata

Alez co Ty tu wypisujesz.. Ja wyjechałam bez znajomości ani jednego języka.. I pracuje przez firmę tradiro od roku w jednym miejscu. Dopiero z czasem podstaw się nauczyłam. I bez problemu dałam radę. Jest tu tyle Polaków że jeśli trzeba się dogadac to zawsze ktoś pomoże.

Majka
@renata

Renata przestań opowiadać głupoty nie wszedzie potzrebna jest znajomość jezyka na pakowni Prominenta nie musisz znać jezyka na sadzonkach tez nie musisz znać i nikt tu nie ma pretensji tylko sie pyta ale widze Pani zna jezyk i chce sie uważać za lepszą wiadomo jedziesz do obcego kraju i musisz mieć świadomość ze bedą od Ciebie wymagali znajomośći jezyka ale nie w TRADIRO bynajmniej narazie

Paula

Czy orientuje sie ktos jakie kary naklada tradiro za odejscie z pracy bez wczesniejszego ich powiadomienia??

Iw
@Paula

W umowie powinno być. Coś slyszalam o 300 euro.

Paola
@Paula

Nie ma zadnych kar są nielegalne!

Iw
@Paola

Jeżeli podpisalo się umowę, a w niej są informacje o karach, to są niestety legalne.

Mala

witam ja po 2 tygodniach nie mam dobrego zdania ,coż to za biuro które podpisuje umowe z tobą bo wszystko jest ok,a po tygodniu nie masz pracy i dojazdu?Na dokładkę dostajesz sugestie by zmienić biuro...żenada

Magda

Śmieszą mnie opinie na temat firmy Tradiro.Ja pracuje w tej firmie 4 lata....Dlaczego opisujecie jak tu jest źle , jakie sa warunki mieszkaniowe fatalne , jakie panie w biurze nie uprzejme????????? A dlaczego nikt nie napisze że przyjechał jeden z drugim ćpun,alkoholik , brudas (usunięte przez administratora) i bandyta ktory co zarobił to przepił i przećpał,że dewastował te niby nory,że nie zarobił bo mu sie nie chciało chodzić do pracy ....Prawdsa jest taka że biuro powinno reagować na patologie i z miejsca pozbywać sie patologii a zostawiać ludzi którzy chcą uczciwie pracowac.....Biuro Tradiro jes wypłacalne ,wypłaty na czas,mieszkania sa różne ,sa lepsze i gorsze ale klimat i atmosferę tworzymy sobie sami....Polecam biuro Tradiro bo moim zdaniem nie jest tu złe jak sie jest normalnym pracownikiem i lokatorem.....

Renata
@Magda

na twojej szklarnii nie ma pracy zreszta z siostra (usunięte przez administratora) dajesz

pracownik tradiro

są prace przy których nie jest wymagany jezyk szklarnie z pomidorami. niestety coraz więcej firm wymaga znajomość jezyka angielskiego.

Majka

Julita ja pracuje w Tradiro od 6 lat i mówię tylko w jezyku polskim . Nie musisz znać języka na pakowni pracuje 90% polaków na niektórych szklarniach wymagany jest język i na tych orchideach tez jest potrzebny

Julita

@renata oczywiście, że wydaje się to logiczne jednak też dużo osób wyjeżdża, która nie ma znajomości języka i chciałam wiedzieć czy w firmie tradiro również jest to możliwe. Na przykład niektórzy uczą się dopiero na miejscu, może taka jest możliwość?

renata

Pracowałam w zeszłym roku na orchideach. pracy dużo, wypłaty dobre, praca jak praca, tempo pracy jak wszędzie. angielski wymagany do tej pracy. ja bylam zadowolona. teraz studiuje w Polsce, na wakacje wyjade na pewno. Polecam tradiro.

Julita

@robert& ania Wasz przykład może być przykładem dla innych par, że warto wyjechać do pracy razem? A firma tradiro w tym wszystkim pomoże? Na jaki okres czasu wyjechaliście do pracy? Czy traktujecie to jako wyjazd sezonowy? Będziecie tam wracać?

robert&ania
@Julita

pracujemy cały rok. jak jest martwy sezon czyli styczeń, luty jedziemy na urlop. planujemy jeszcze trochę z nimi popracować. jak dla mnie wszystko ok. to już nie pierwszy rok z tradiro. jak się pracuje w 2 osoby to można fajnie zarobić.

robert& ania

jestem zadowolona z chłopakiem z biura tradiro. praca i wyplaty ok. polecam

Julita

@kasia widzę, że jesteś zadowolona z pracy. A możesz powiedzieć co wpłynęło na Twoją opinię? Co dokładnie zadowala Cię u pracodawcy? Myślę, że @Kinia chętnie pozna więcej szczegółów.

Kinia

A kto pracuje u Maarel orchids w Maasdijku? Jakie opinie?

kasia
@Kinia

ja tam pracuje. jestem zadowolona z roboty. praca jest.

Kinia
@kasia

A ile jest godzin dziennie? Tygodniowo?

Julita

@szczery myślę, że Twój komentarz może uświadomić wiele osób, że żeby utrzymać prace trzeba ciężko pracować. Bo w końcu wyjeżdża się do pracy, a nie na wakacje. Dobrze, że jest kontakt z biurem i wypłaty są na czas w firmie tradiro, bo to co wydaje się standardem nie zawsze nim jest, dlatego dobrze, że o tym wspominasz.

szczery

Jeżeli wziąść pod uwage wszystkie za i przeciw....to zdecydowanie polecam . Mieszkania na minus ...pchają ludzi jak najwięcej na m2.. Ale inne biura też tak robią...i zmiana biura ze względu na mieszkanie nie ma sensu(z deszczu pod rynne). Cena pokoju min 2-u osobowego wynosi tyle co wynajem mieszkania na własną ręke.....no prawie bo na prywatnym oprócz czynszu jeszcze media. I zależy w jaki region cie wyślą jak okolice vlaardingen to spoko.....ale jak pod granice belgijską no to wpadłeś ja g...w kompot tam to wciskają ludzi jak bydło nawet po 8 osób na pokój....bo tam gmina sie jeszcze za nich nie wzieła ....nawet kiedyś wynajeli bar po kebabie i wcisneli ludzi ....bo tanio.....wiec jak teadiro to tylko na prywatne.....prace dają....nie ma wałków ...że przyjeżdżasz i pracy nie ma ....wysyłają cie do pracy,a jak ty sobie poradzisz tak będziesz mieć...jak ktoś jest ciapa to i w tyłku palec złamie...więc nie ma co biura obwiniać jak ktoś jest leń,fajtułapa i go szef ze szklarni pogonił... Wypłaty zawsze na czas... Czasem trzeba dzwonić klka razy do biura żeby coś załatwić...panie odbierające tel w biurze mogą wydawać sie nierozgarnięte ale przy kilkuset pracownikach zawsze sie jakaś pomyłka lub zapomnienie trafi....ZAWSZE DO BIURA MOŻNA SIE DODZWONIĆ .....w innych firmach czasem tydzień tel nie odbierają....jeżeli ktoś liczy na pięcio gwiazdkowy hotel ze spa osobistą niańką do załatwiania wszystkiego to sie grubo pomyli.. Mieszkam w nl ponad 10 lat i porównując to biuro z innymi to jest to jedno z lepszych

Becia

w zasadzie nie pisze nigdy nic na necie o biurach, ale postanowiłam ze tym razem napiszę ku przestrodze dla innych. wiec tak: pare razy jezdzilam do nich przez biuro w Pl i bylo znosnie dobry kontakt z biurem w PL, wszystko szlo ogarnac,zalatwic bo tam na miejscu pracownicy biura musza sie wiele nauczyc, siedzi i ch tam masa i nikt nic nie wie,sami koordynatorzy o (usunięte przez administratora) roztrzaskac z nimi.ale o co chodzi juz w zeszlym roku gdy na Pakowni pojawila sie słynna Marta zaczęły sie akcje,laska tak tepa ze brak słow( posade wiadomoe dlaczego i az sie dziwie zonie tego wlasciciela ze jej jeszcze tych blond klakow nie wyrwala a wszyscy o tych gadaja) ale jakos wytrzymalam w zeszlym roku bo bylo biuro w Pl, no ale w tym roku juz nie dalam rady, nic sie nie zgadzalo, wypalty godziny, na domach masakra rumunii, wegrzy totalny bajzel no i gwiazda z guma w ryju wygladajaca jak z pod latarni, zero szacunku do drugiej osoby, nienawidzi Polakow sama jest Polka, no ale coz sprzedajac sie Holendrom mysli ze jest lepsza.Chcecie normalnie pracować NIE W TRADIRO, ewentualnie szklarnie u Łukasaa ale tam róznie z godzianmi

racio
@Becia

Z tego co wiem to pakownia zajmuje się już ktoś inny, jakiś mlody fajny chłopak. także może w końcu ja zwolnili.

Drejk
@racio

Fajny ? Jesli to Ci wystarcza to ok. Prywatnie chyba na prawdę fajny... szkoda tylko że jest aż tak nie ogarnięty.

Maria

hej wam, biuro tradiro jest ok. pracowałam przez inne i dopiero w tym zatrzymałam się na dluzej a to chyba o czyms swiadczy. pani w biurze mila, koordynatorzy tez ok. polecam

Julita

@grraa czyli z perspektywy czasu polecasz wyjazd za granicę z agencją tradiro? Czujesz się zadbany przez koordynatorów tej firmy w obcym kraju i masz takie samo podejście jak użytkownicy @majk i @katarzyna?

majk

czesc wam wszystkim. czytam te opinie i dziwie się, ze ludzi pisza takie głupoty. w Holandii przez tradiro pracuje już 3 rok. z pracy jestem bardzo zadwowlony. pracuje bez przerw. praca jest dla chętnych caly rok. jak się chce pracować i jest się wporzadku do koordynatorow i firmy w której się pracuje to pracy jest dużo i można fajnie zarobić. jak jesteś leniem który chce jechać sobie na wakacje to nigdy nie będziesz zadowolony. tak w Holandii sa normy które trzeba wyrabiać i po kilku tygodniach bez problemu się je wyrabia. dla osob które chcą jechać przez biuro mogę powiedzieć, ze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro