Final

Opinie o Final

Peter

Czesc, Pracuje ktoś z Olkusza? Szukam dojazdu, a nie chcialbym busem, zawsze to by komus zmniejszylo koszty dojazdu.

Xxl

@Mlody

Narazie niewiem czy w ogóle będę jeździł. Bus kosztuje 150 zeta

nikt
@Peter

to po co gitare zawracasz

Beata32

(usunięte przez administratora)nie ważne jakby się starał i tak zawsze wszystko będzie źle a gdy zgłosi się pracodawcy o problemach jedyne co potrafią powiedzieć to żebyś się nie przejmował i (usunięte przez administratora) bo na twoje miejsce przyjdzie 10 innych. Ludzie w tej firmie zaczynają być nerwowi z powodu lekceważenia problemów ze strony pracodawcy.(usunięte przez administratora)

Kiepski to ty masz ale łeb

Bożena
@Beata32

Zapraszamy na tlocznię. Fajna atmosfera, mistrz nie robi problemów, kierownika nie ma-jest tylko nikt go nie widział i wszystko się psuję.

Głowa do góry będzie dobrze

Gdzie pani ma teraz swoich chłopaczków z więzienia,zdalnie z zakładu pracują a może postojowe dostają 80 pro... Ciekawe przez jaki czas będą się działy takie rzeczy na anodowni

Kiepski

Na anodownii chłopaki mają warunki jak w sanatorium w Ciechocinku (darmowa tężnia solankowa) a narzekają.

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Molier

Potrzebujemy aby dział BHP udostępnił nam dostęp do miseczek ,których nie mamy do dzisiaj.

Bożena
@Molier

Po jaką cholere nam dostęp do miseczek:)

Bocian
@Molier

Ważne jest że on ma dostęp do samochodu służbowego. A nie jakiś maseczek.

Ktos
@Bożena

Moze zeby nie zarazac innych

Roman
@Ktos

Miiseczki na twarz to żart chyba

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Dlaczego pracownicy biurowi wykonują pracę zdalnie siedzą sobie w domu i mają gdzieś. Pracownicy produkcyjni muszą zapier&alać chyba zdrowie ważniejsze zamknąć w piz&u na 2 tygodnie i dać ludziom podać się kwarantannie domowej. Śmieszne mierzenie temperatury na wejściu przy otwartych drzwiach na przeciągu gdzie wszystkim wskazuję 35 stopni. ZOSTAŃMY W DOMU

Jacek
@%

Jak sam wiesz nie wszyscy mogą wykonywać pracę zdalną. Czy pracodawca zapewnia środki ochrony takie jak płyny antybakteryjne lub jednorazowe rękawiczki. Liczę, że się odezwiesz.

skoro zatrudniaja skazanych to chyba nikt normalny tu pracowac nie chce. chyba ze takie wysokie place?

ballada milanowska

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Pozytyw
@ballada milanowska

Zdalne sterowanie

Domi

Tam jest czysta łapówka ...

Chuck Norris

Państwo kadra zarządzająca pochowała się w domkach, ci co się łaskawie pojawili nosa nie wychylają ze swoich pokojów - mogę to zrozumieć, troska o siebie i swoich bliskich. Ale naciski by produkcyjni pojawili się w sobotę bo państwu trzeba wyrobić budżet (usunięte przez administratora) Zarząd musi mieć niezłe wtyki w Wojkowicach skoro jeśli wierzyć pogłoską tylko grupa wychodząca do finala nie została wstrzymana z pracą na wolności. Dyrektor ZK w Wojkowicach powinien się również zainteresować zbytnim spoufalaniem pewnych osadzonych z kierownictwem jednego z wydziałów.

Przystojniaczek

Chłopcy z zakładu karnego mają lepiej jak normalni pracownicy , obiadki od pani kierownik ,fajeczki , żal wielki żal... Ciekawe czy mydło też dostają

Kiepski
@Przystojniaczek

Jaki problem zrób włam daj się złapać wyrok i ODSIADKA w ZK i przyjdziesz do finał będę fajki i inne profity

Karolek

Witam są jeszcze przyjęcia na wózek? Jak ta praca u was wygląda? Jest ok bo szukam i mogę zaraz przyjść. Jakie macie wózki?

Karolek
@Karolek

Hej są przyjęcia przychodz bo jest ok. Wózki spoko atmosfera super praca w cieple , no czasami na dworze ale to chwilę.

Gicior

Gdzie są setki w maju ? A może wybitki róbcie za darmo

Przyjemniaczek

Ciekawe kiedy te tłumy z zakładu karnego wpadną, żenada

kandydat

witam. czy moglby mi ktos napisac cos wiecej o pracy na stanowisku spec. ds jakosci bo na pracuj.pl pojawilo sie takie ogloszenie. z gory dziekuje. pzdrawiam

nick

pytanie za jaka kase? technologa tez poszukuja oraz fizycznych na rozne stanowiska. na stronce final sa ogloszenia w zakladce praca.

1 dlugopis 4RP

to slaby zawodnik skoro dal sie zrobic w bambo bo o ile mi wiadomo za jakosc odpowiada wg polityki jakosci (ksiega jakosci) kazdy pracownik poczawszy od sprzataczki na prezesie skonczywszy. kto w takim razie kupuje wyroby zakladu skoro nie spelniaja norm jakosci?

kocur
@kandydat

nikogo nie zatrudnia bo kierownik boi sie ze przyjdzie ktos madrzejszy od niego i go wygryzie

ewelina
@kocur

o jakiej jakosci my mowimy?! tam nawet nie ma kto rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzic

jsw koks

nie, ale szkoda ze final nie daje odpowiedzi zadnej kandydatom po rozmowie kwalifikacyjnej. a pozytyw to taki (usunięte przez administratora) deweloper w bedzinie.

maslak

glosowaliscie na pis i adriana to jak ma byc dobrze? ale ukladanka powoli sie sypie. kurski odstrzelony. adrian 10go maja dostaje zolta kartke a 24 czerwona hehe

X

Halo pani kierownik Gdzie są te rzesze chętnych na nasze miejsce???

Antyradar
@X

Czekają na robotę po siedem dni, nikt normalny nie pracuje tylko po sześć XD

roq4
@X

stoją pod bramą albo siedzą w wojkowicach

Q8
@roq4

W sumie mamy już człowieka ze "zdolnościami przywódczymi" z Wojkowice. Dyrektor Karol czuwa hahahaha

Misisipi
@X

Kierownika może wkoncu się doczekamy. Apelujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final