Final

Opinie o Final

byly

dalej mozna alaminium w premi dostawac czy juz ukrucili? ????

Słodka Kicia

Czy warto aplikować na stanowisko specjalista da.sprzedazy? Czy ktoś może udzielić informacji, jak się pracuje na tym stanowisku? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Jaca

badania wstępne w jakim ośrodku medycyny pracy

gość

Głośno przy tych piłach dwugłowicowych?

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

nick

najwazniejsze ze snieg z dachow zrzucony ;-)

Artur

@Bolek a to jest tu ten system 4 brygadowy czy nie?

Adamek

Napisz ktoś coś o pracy, na jakie stanowisko najlepiej uderzać?? Mam kurs na suwnice np System 4 brygadowy?

Bolek
@Adamek

Tak kursuje 84nr.lini.

kolo

Siema pracuje ktoś w firmie z Zawiercia ?

@kolo

Ja pracuję.

Papa

Czy w handlu można oczekiwać Atrakcyjnego wynagrodzenia? Czy jest dostęp do Prywatnej opieki medycznej? Czy funkcjonuje również Atrakcyjny system premiowania Czy jest tzw Grupowe ubezpieczenie na życie Atrakcyjny pakiet szkoleń jest dostępny (poza obecna sytymuacją) Czy jest Wolontariat pracowniczy?

Witam czy w zakładzie w Dąbrowie jest przewóz pracowniczy? Jeśli tak to na jakiej trasie kursuję i jak z socjalem w firmie Pozdrawiam.

MiśKoala

Hejka, mam możliwość podjęcia pracy na Tłoczni czy też Anodowni. Czym się różni jeden dział od drugiego i na którym jest lepiej pod względem pracy/zarobku/atmosfery. Pozdrawiam cieplutko :D

HutMan
@MiśKoala

Chcesz dobra atmosferę to Trzeba wejść do balonu metereologicznego i wylecieć ponad zakład. W samym zakładzie nie ma już atmosfery, w tym sęk. Nie ma!

Zamierzam aplikować na stanowisko operatora CNC. Może ma ktoś jakieś doświadczenia? Pozdrawiam

Leon

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu , awarie są częste jaki zarobek itd ?

Kiepski
@Leon

Praca wygląda tak dostajesz klucze imbusy i kręcisz te śrubki awarie jak w każdym zakładzie są były i będą zarobki jak dostaniesz pierwsza wypłatę to zobaczysz na co cię stać,

Wiecie czy Final udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bożena

I jeszcze do tego dają samochód z pełnym bskiem paliwa

Obserwator

Pan Prezes powinien się zainteresować mobbingiem panującym na wydziale anodowni, ciągłym zastraszaniem i przymuszaniem do nadgodzin. Chyba że liczy na to że dyktatorka wychowa mu kadrę (usunięte przez administratora) których życiowym celem będzie zapieprzanie na ich budżet od rana do wieczora po 6 dni w tygodniu.

Bożena

Bzdury piszesz lepiej zabierz się za robotę a nie analizuj skład zwartosci sanitariatów

Misisipi
@Obserwator

Brawo ty Już dawno było mówione że potrzebujemy Kierownika działu Anodowni A nie pseudo.

Obserwator
@Misisipi

To nawet ciężko nazwać pseudo kierownikiem, co najwyżej marną imitacją. Pewnie już uszami klaska z radości że przydupasek karolcio niedługo wróci. A (usunięte przez administratora) po prysznicach jest i to fakt, (usunięte przez administratora) brud i smród. Zapleśniałe zasłony i kupa syfu zostawionego po kryminale.

@Misisipi

Doszły słuchy że wraca na kierownika anodowni Artur. R. Nareszcie pogoni to rowrzystwo wzajemnej adoracji do roboty. Bo tylko pogaduchy papierosek i kawka

El Che
@Zadowolony

Jedynym prezesem który miał wizję rozwoju tej firmy był Pan Tadeusz Donocik, jedynym dla którego liczyli się pracownicy. To co dzieje się w tej chwili woła o pomstę do nieba. Powinno to zdechnąć jak najszybciej żeby ta żałosna kadra zarządzająca boleśnie zderzyła się z rzeczywistością bo póki co żyją w swoim wyimaginowanym świecie jakimi to są super specjalistami.

Lucy
@El Che

Całkowicie się zgadzam

@Obserwator

Jest brudno ale to się raczej przy obecnej ekipie sprzątającej szybko niezmieni

Tylko pytam
@El Che

Cześć Donocik. Chwalisz sam siebie ale napisz z jaką stratą zostawiłeś Final?

Czy Final zapewnia kartę multisportu?

nick

swiat sie wali ale najwazniejsza jest karta multisportu.chyba masz covid.

@nick

Covid to ci wyprał mózg

@.

nie intetesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

Niktos

Możecie mi powiedzieć na czym polega praca na Anodownia i jak to wsYstko wygląda ale tak biektywnie..... Czy to ciężka robota czy jakaś taka w miarę normalna

Mon

Jakie zarobki na montażu ?

@Mon

Montażu czego?

Mon
@Zadowolony

Montaż okien,drzwi

@Mon

Final zajmuje się produkcją profili aluminiowych:)

nick

dlaczego znowu technologa szukaja?

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final