Opinie o Michl Polska Sp.z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Michl Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michl Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Krajowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michl Polska Sp.z o.o. w Katowice

Robert

Z opisu wynika że zarobki są tragiczne, bo 5000 zł netto to wychodzi 8253 z kosztami pracodawcy natomiast przy marży 5000 euro to firma zarabia 15206 zł, czyli więcej niż pracownik który dla tej firmy zarabia. Więc to nawet nie jest połowa. Na dodatek Michl to firma niemiecka, w Niemczech najniższa pensja ogólnie dla każdego zawodu to w okolicy 1500 euro netto. Natomiast w spedycjach te kwoty są większe.

No właśnie nie, nie jest to żadna ciepła posadka przy 4000 zł bo z kosztami pracodawcy jest to około 6500 zł a 3000 euro to ponad 13 tyś złotych czyli jest to połowa, czyli jak najbardziej uczciwe. Poza tym patrząc ogólnie na rynek pracy to 4000 zł netto obecnie to nie jest jakaś zabójcza pensja, więc to co mówisz nie jest prawdą. Nie wnikam ile zarabiasz,ale a w stosunku do tego co się wyrabia marży to Michl płaci bez szału pensje i premie. Powiedziałbym, że są słabe .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Michl Polska Sp.z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Jadzia

U nas pracują tylko ludzie z kontaktami. Nie uczymy ludzi pracy spedytora. Także jeśli nie masz doświadczenia i kontaktów to nie ma sensu aplikować. Bo co chcesz u nas robić?

Znalazłem rekrutacje na samodzielnego spedytora krajowego i międzynarodowego w różnych lokalizacjach. Na umowie o prace widełki dochodzą do 25 tys. brutto. To bardzo dużo. Własna baza klientów musi być obszerna bo jak samodzielność jest głównym atutem to zastanawiam się czy firma oferuje też jakieś już zdobyte kontakty z którymi się pracuje? Są ustawione targety miesięczne które trzeba wyrobić żeby się utrzymać na stanowisku?

Etapów? Nie ma etapów :) Ustalasz warunki, dostajesz umowę i jeśli faktycznie jesteś spedytorem i umiesz pracować to po prostu masz umowę na czas nieokreślony po próbnym. Po próbnym widać Twoją pracę to jak jest ok to zostajesz z nami :) Nie jesteśmy korporacją

Oliwka

Ok, czyli jest jedna rozmowa i od razu decyzja, czy kogoś zatrudnią czy nie? Stawiają na osoby z dużym doświadczeniem czy do przyuczenia tez biorą?

@Oliwka

Nie bierzemy osób na naukę Zatrudniają się u nas tylko doświadczeni spedytorzy, którzy wchodzą i pracują ze swoimi klientami Rozmowa kwalifikacyjna jest partnerska :)

Znający się na branży
@Oliwka

Niestety teraz nastały ciężkie czasy dla firm spedycyjnych (pośrednicy), spedycje się kurczą a nawet upadają, jest duży przesyt ludzi w tej branży, po prostu za duża konkurencja, przez to stawki są słabe do tego stopnia, że klienci się śmieją z tego co się dzieje. Polskie firmy są bogatymi firmami, ale po co mają płacić dobrze jak mogą mieć półdarmowe usługi. Nikt nie chce dawać kasy na kogoś kto się musi wyuczyć a jeszcze w międzyczasie stwierdzi, że ta praca nie jest dla niego. Pozostają tylko firmy transportowe, które chętnie by się powiększały, ale jest problem z kierowcami. Generalnie wszystko idzie dobrze ku lepszemu i w przyszłym roku rynek powinien być troszkę oczyszczony z różnej maści pośredników i dodatkowego podwykonawstwa i wtedy dopiero powinno być lepiej dla przewoźników, choć teraz i tak przewoźnicy maja się dobrze. Niestety coraz więcej ludzi, którzy nie znają się na rzeczy i nie mają kwalifikacji będzie odchodzić z tej branży. Równowaga biologiczna będzie coraz bardzie zachowywana

@Znający się na branży

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji. A co możesz powiedzieć o tej firmie, kurczy się, czy to jednak solidny pracodawca i specjalista znajdzie tu stabilizację? Pisano, że jest UoP na czas nieokreślony, zaraz po okresie próbnym. Mogę wiedzieć, ile ten okres próbny wynosi, i jakie to są pieniądze, gdy się tu zaczyna?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli masz kontakty, wchodzisz i pracujesz to umowę stałą dostaniesz bardzo szybko. To nie problem. Michl to solidny pracodawca i płatnik. Wszystko legalnie, nic w kopertach. Nie przyuczają do zawodu. Pracujesz jak u siebie, na swoich warunkach. Super ludzie i atmosfera.

Jadzia Nowy wpis

A jeśli nie ma się kontaktów, to jaki czas od zatrudnienia musi minąć, aby otrzymać stałą umowę? Co to znaczy, że pracuje się jak u siebie, na swoich warunkach? Można mieć np. wpływ na godziny pracy oraz na zarobek? Skoro ma się takie "przyzwolenie"?

Pracownik Nowy wpis
@Jadzia

Jak długo czekaliście na odzew z Michl Polska Sp.z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Mam kilka pytań dotyczących stanowiska Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy. Na wstępie ogłoszenia o pracę przy zarejestrowaniu na UoP podane są widełki 4-25 tyś, natomiast po przeczytaniu ogłoszenia zarobki podane są jako 3-15 tyś. Ile w takim razie realnie można zarobić. Faktycznie po 3 albo 6 można dostać umowę o pracę już na czas nieokreślony?

Proszę się skontaktować z firmą z szefostwem. Każdy ma indywidualną wypłatę, zależną od zysku. Jest podstawa i stała uczciwa premia - zależna od wyniku. Nie ma widełek narzucanych odgórnie. Umowa na czas nieokreślony to nie problem. Trzeba być po prostu doświadczonym spedytorem - przyjść i pracować. Tyle ;)

To po jakim czasie pracy jako spedytor można spodziewać się umowy na czas nieokreślony? :-) I ile minimum lat trzeba przepracować na tym stanowisku, żeby mieć szansę na zatrudnienie? Chcę złożyć CV, ale wolę się najpierw upewnić, czy jest w ogóle sens.

@ja

Można bardzo szybko, nawet do 3 miesięcy max. Najważniejsze, że wchodzisz i pracujesz. Doświadczenie obroni się samo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Michl Polska Sp.z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Justyna

22.03.2023 09:03

Justynaikona wywiad

Chciałam się podzielić tym, że pracuję w super firmie, gdzie szefowie są uczciwi i pomocni.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Justynaikona wywiad

Pracuję jako spedytor krajowy i międzynarodowy. Praca polega na podstawianiu ciężarówek i solówek moim klientom, gdy mają oni takie zapotrzebowanie.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Justynaikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Justynaikona wywiad

W firmie nie ma czegoś takiego, jak stałe widełki. Natomiast jeśli ktoś deklaruje na rozmowie kwalifikacyjnej, że chce zarabiać 5000 złotych netto, to musi dla firmy wyrobić zysk 5000 euro. Przeważnie jest to tak weryfikowane, że w firmie obowiązuje podstawa 3000 złotych netto lub 4000 złotych netto, a gdy spedytor faktycznie generuje takie zyski w euro jak netto w złotówkach, to może sobie wykalkulować podstawę inną niż ta standardowa. Pracownik i tak ma zawsze wypłacaną premię - legalnie ozusowaną - czyli to, co zrobi ponad podstawę z umowy o pracę. A jak wygeneruje zysk powyżej 5000 euro, wtedy otrzymuje dodatkowe 500 zł. Analogicznie - wygeneruje 10000 euro zysku, to otrzymuje kolejne 500 zł itd.

Kaja

Wiele firmy oferuje teraz 50-60% zysku. Jeśli ktoś za 5000 eur dostaje 500 pln to jest to z mojego punktu widzenia bardzo mała premia.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od siedmiu lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Justynaikona wywiad

Oczywiście. Tylko to musi być prawdziwy spedytor z doświadczeniem i własną bazą kontaktów. Poleciłabym tę pracę, bo w firmie panuje fajna atmosfera, bo jest uczciwie. Mamy zagwarantowane świadczenie urlopowe, jest premia stała na jasnych i przejrzystych warunkach. Nawet moja przyjaciółka zatrudniła się tu po moich sugestiach i pracuje w firmie już od sześciu lat i jest zadowolona.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Justynaikona wywiad

Lubię ludzi i atmosferę. A czego nie lubię? Ludzi, którzy przychodzą i opowiadają czego to oni nie potrafią robić, a życie weryfikuje ich pseudo doświadczenie bardzo szybko. I potem są sfrustrowani, że im nie dano szansy. W firmie jest jasno powiedziane już na samym początku: niezbędne jest doświadczenie i kontakty. Nikt nikogo przecież na siłę tutaj nie zaprasza, ani nie zmusza do skorzystania z oferty pracy.

Justynaikona wywiad

Zależy, co rozumiemy przez rozwój. Jeśli ktoś szuka kariery i szczebelków z myślą "chcę być spedytorem a potem kierownikiem", to chyba nie jest ta droga. To jest tak specyficzna branża, że doświadczony i dobry spedytor nie potrzebuje przedrostka "kierownik" - bo właściwie po co? Każdy spedytor to szef sam w sobie. U nas w firmie panuje bardzo duża samodzielność. Mnie osobiście hasło "kierownik" odrzuca. Wtedy to już nie jest spedytor, tylko zaganiacz do jakichś zestawień, tabelek i uprzykrzania innym życia. A my nie jesteśmy żadną korporacją. I to właśnie w tej pracy cenię najbardziej. Ja sama rozwinęłam się tak, że zbudowałam sobie bazę klientów i jestem z tego dumna. Firma daje mi zabezpieczenie i wsparcie w postaci swojej dobrej opinii, dobrych umów ubezpieczeniowych, świetnego zaplecza wynikającego z istnienia marki od ponad 10 lat na rynku. I to pomaga mieć z pracy satysfakcję i zdobywać wysokie zyski dla firmy a tym samym dostawać adekwatme do własnej pracy wypłaty dla siebie.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Justynaikona wywiad

W firmie nie ma potrzeby przeprowadzania szkoleń dla pracowników, to nie jest praca techniczna, w której trzeba podnosić swoje kwalifikacje szkoleniami. Dwa lata temu mieliśmy szkolenie na temat ubezpieczeń Cargo w transporcie (było ciekawe i przydatne) oraz jedno dotyczące RODO. Przeprowadzane są też obowiazkowe szkolenia BHP.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Justynaikona wywiad

Atmosfera jest świetna. Przede wszystkim szefowie są wyrozumiali, mamy też spotkania integracyjne. Mimo dobrych zarobków otrzymujemy również roczną premię a firma dba o świadczenia urlopowe.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Justynaikona wywiad

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Na początku otrzymałam dwie umowy na czas próbny (trzymiesięczne) a teraz, od ponad siedmiu lat, mam stałą umowę.

Justynaikona wywiad

Nie ma takiej potrzeby - oby się nie zmieniali!

Jeśli chodzi o atmosfere oraz jakiś taki brak norm do wyrobienia itp. to może i ok. , chociaż , generalnie mało firm spedycyjnych robi jakieś konkretne normy typu nie masz 3000 euro marży to wylatujesz , bardziej coś na zasadzie , że jak marża już jest tak niska , że nawet poniżej kosztu pracownika to głównie wtedy można zostać zwolnionym w spedycjach. Ale pod kątem zarobków to ogólnie nie polecam , jak się zatrudniło np. za 3000 zł trzeba liczyć że np. 2-3 lata później bedzie się zarabiało tyle samo. Co do premii to też są kiepskie bardziej to wygląda na zasadzie , masz np. 3000 zł netto to np. musisz robić 3000 euro i jak masz np. coś powyżej to jest twoja premia moim zdaniem , kiepskie warunki bo jak ma się np. 1800-3000 euro to w zasadzie nic się nie ma z tej pracy. Ja przyznam szczerze to miałem chyba z raz jakąś premię i to symboliczną. Osobiście nie polecam , system mało motywujący do pracy , za dużo się nie zarobi w Michlu , szefostwo i personel czesto nie ograniający co się dzieje w firmie.

Marzena
@Michał

Z tego co piszesz wnioskuję że trzeba dobrze negocjować stawkę na rozmowie kwalifikacyjnej skoro nie ma większych szans na podwyżkę. A poza wspomnianą premią firma oferuje jakieś dodatki typu opiekę medyczną, multisport albo dopłatę do nauki/kursów?

Ola

Również nie polecam.

Iwona
@Michał

Dużo jest tutaj mowy o kasie. A co z umową? Jaka jest umowa dla pracownika? Dają UoP na okres nieokreślony o początku współpracy?

@Iwona

Pierwsza umowa jest UoP na 3 mc próbna potem jest na 6 mc na ogół ,ale to różnie bywa i jak mija 2 lata zatrudnienia to jest na czas nieokreślony .

Wiktoria
@Michał

Każdy tak ma? Dużo ludzi odchodzi bo nie dostają kolejnej umowy? Jak to tutaj jest?

@Michał

Przychodząc do Michla znasz proste zasady i jasne dla każdego. Nikt tu nic nie zataja i nie obiecuje złotych gór za siedzenie w pracy. Masz zysk na poziomie 3000 euro = zarabiasz na swoją podstawę 3000 netto (pracodawca ma koszt prawie 4800 brutto z takiej podstawy). To co masz powyżej jest Twoją stałą premią, wypłacaną po każdym skończonym, podliczonym miesiącu. Są dodatkowo wypłacane wczasy pod gruszą i kasa za każdy dzień urlopu, przeliczana ze średniej wypłaty za ostatnie 3 miesiące - mało która firma to respektuje. Nic pod stołem do koperty - wszystko jawnie i legalnie na konto. Jest fajna atmosfera, nie ma żadnego przymusu co do organizacji stanowiska pracy. Chcesz jesteś w biurze, nie chcesz jesteś zdalnie. Przecież wszystko jest jasne na rozmowie o pracę. Jeśli wiesz, że nie zrobisz takich zysków to po co się przyjmować i obiecywać coś, czego się nie jest w stanie spełnić?. U nas nie pracują ludzie na przyuczeniu, tylko osoby doświadczenie z własną baza kontaktów. Pracuję tu ponad 7 lat i bardzo sobie chwalę pracę i szefostwo. Normalne, jasne zasady. Dla spedytora jest tyle ofert pracy, że jest w czym wybierać. Z tego co się orientuję na rynku jest wymóg standardowy zysku do robienia na poziomie 12.000 PLN, żeby mówić w ogóle o czymkolwiek więcej do pensji i są jakieś widełki stawiane. Raz pokażesz, że zrobisz duży zysk to Ci te widełki dźwigają (w innych spedycjach - szczególnie korporacyjnych). Wg mnie ta opinia jest źle napisana odnośnie ilości gwiazdek, ale taki jest Internet - wylać żal, bo się nie robi tego minimum. Życzę sukcesów i dużej kasy a takich super szefów jak u nas to na pewno nie trafisz ;) Mimo to, życzę chociaż w połowie tak wyrozumiałych jak w Michlu

@Marzena

Dla pracowników na stałą umowę są kursy językowe w firmie lub zdalnie Mutipsort też jest, ale nieduża grupa chętnych była - ale jest opcja i niektórzy mają kartę. Tak z marszu dla każdego nie było sensu wchodzić w Multisporta, gdy na 40 osób w firmie chciało w to wejść 10. To bezsensowne koszty roczne na siłę. Jest ubezpieczenie grupowe na życie na dobrych zasadach. Pakietu medycznego nie mamy, bo tez nie było zainteresowania ze strony pracowników, by to było opłacalne. Sporo osób ma ze strony partnera życiowego coś z dużych zakładów wykupione, więc już w firmie nie chce kolejnego pakietu.

@Michał

a jeszcze co do Twojego wpisu "2-3 lata zarabiania tyle samo" Przecież to od Ciebie zależy co za 2 - 3 lata sobie wyrobisz z klientami. Są takie osoby, które maja zyski powyżej 10.000 euro nawet do 20.000 euro miesięcznie i mają legalne, duże wypłaty, stosownie do takiego zysku. Nie dotykasz faktur, nie wystawiasz faktur, nie robisz windykacji, chyba, że ktoś z księgowości poprosi o pomoc w kontakcie z Twoim klientem. Nie skanujesz dokumentów do systemu - a wiele firm wymaga od spedytora robienia dokumentacji co jest dla mnie osobiście koszmarem, kiedyś tak pracowałam - nigdy więcej. Prosta zasada - ile zysku euro netto tyle wypłaty netto w PLN To źle? A po drodze za każde 5000 euro zysku dodatkowe 500 zł premii. Tylko trzeba robić te zyski, aby zarobić dla siebie swoją stałą premię. Nie ma limitu górnego - ale jest motywacja - właśnie przez uczciwą wypłatę za zysk i to na jawnych i prostych zasadach, bez ściemy i krętactwa.

@Wiktoria

Jeśli jesteś doświadczonym spedytorem przychodzisz i pracujesz to czemu miałabyś nie dostać kolejnej umowy? ;)

@Justyna

masz 3000 euro to 13800 zł czyli pracownik ma 4800 brutto a firma ma 9000 zł. Więc na tej transakcji zarabia jedynie firma. Nie opłaca się... Ktoś zarobi 3500 euro a ma 3000 zł podstawy to dla firmy ktoś zarobi 500 euro czyli 2300 zł . Firma ma z tego 1800 zł pracownik 500 zł. Mówię o premii. I gdzie tu widzisz sprawiedliwe wynagrodzenia. Im wyższa marża tym bardziej traci pracownik. Dajmy ktoś zrobi 10000 euro czyli 46000 zł, firma ma 29000 zł, pracownik tylko 17100 zł. Więc ciężko tu nazwać aby to się opłacało to nawet nie jest połowa marży której się zrobiło.

@Justyna

No właśnie sęk w tym że za 10000 euro marży powinno się dostawać więcej niż tylko 10000 zł netto. To wychodzi tylko 17100 zł brutto a firma ma 29000 zł to nie jest nawet połowa. To samo przy 20000 euro . Plus system premiowy mało motywujący do pracy.

Aneta

Jak wygląda dzień osób, które tu pracują zdalnie jako samodzielni spedytorzy? Już trochę było mówione o tym ogłoszeniu tutaj widzę, ale brakuje mi takich praktycznych informacji. Trzeba pracować w określonych godzinach czy jak się chce?

@Aneta

Można pracować jak się chce Najważniejszy jest dla pracownika wynik, by mieć potem odpowiednią wypłatę dla siebie :) Nikt nie sprawdza tego, czy koś siedzi przed komputerem od - do. A czy koś pracuje w ogóle i zarabia czy nie to pokaże czas i wyniki własne danego spedytora.

Halina

Z tą pracą zdalną to w ogóle nie trzeba pojawiać się w biurze czy gdy trzeba załatwić jakieś formalności ? Jaką stawkę mają w ogóle spedytorzy i ile z Twojego doświadczenia trzeba miesięcznie przepracować żeby wyjść nieźle z kasą?

A jakieś konkrety? Co nierzetelnego w tej firmie naszej jest?

klient

Firma mega nie rzetelna nigdy nie realizuje dostaw na czas ! NIE POLECAM

Justyna

Pracuję w firmie ponad 7 lat. Super atmosfera, super szefostwo. Jasne warunki pracy i płacy Można pracować w biurze, można zdalnie. Osobiście polecam doświadczonym spedytorom. Wszystko jawne, legalne i na czas. Firma płaci przewoźnikom na czas. A spedytor sam sobie jest szefem swojej pracy. To od Ciebie zależy czy chcesz prowadzić auta czy wolisz czystą spedycję. Jeśli masz kontakty i doświadczenie odnajdziesz się bez problemu.

Joanna
@Justyna

Jakieś warunki trzeba spełniać, żeby tu zdalnie pracować? Czy każdemu pozwalają tak od razu? Z biegiem czasu jakieś podwyżki tutaj dają albo premie za dobrą pracę?

@Joanna

Można pracować od razu zdalnie Jak ma Pai więcej pytań proszę mnie po imieniu znaleźć na stronie to Pani odpowiem Cały proces płacy u nas i systemu premii stałej opisałam w wywiadzie, który tutaj jest widoczny na go work :)

PRZEWOZNIK

JEDNA WIELKA PORAŻKA Z TA FIRMA NIE POLECAM . RADZE OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM !!! TĄ PSEUDO SPEDYCJE !!!

@PRZEWOZNIK

czemu pseudospedycja? Ma Pan jakiś konkret kto Panu nadepnął na odcisk?

Mazak

Nie polecam jako przewoźnik rozładunek ustalony fix 12tego a tak naprawdę malutkim druczkiem napisane w zleceniu do 14rozladunek porażka

Lidia
@Mazak

No ale to chyba zwykłe nieporozumienie. Tylko ten jeden raz z nimi współpracowałeś, czy więcej razy? Były jeszcze jakieś inne problemy czy tylko to że nie doczytałeś zlecenia?

Grzegorz

Michl Polska ma ofertę pracy dla samodzielnego spedytora międzynarodowego. Czy na tym stanowisku trzeba znać język angielski? Jeśli tak to w jaki stopniu? Wystarczy komunikatywnie czy trzeba porozumiewać się biegle?

jakub79

Nie polecam pracy w tej firmie!

Wojtek

A każdy ma przypisany swoj samochód ?

Jarek

Dobry pracodawca więc pewnie dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko zaglądacie na forum?

Mirek

Witam czy może ktoś udzielić mi kilka informacji o Michu Chce z nimi rozpocząć współprace jakieś opinie jakie przebiegi, stawki , wypłacalność Dzięki Pozdrawiam

@Mirek

Witam Pan chce współpracować jako przewoźnik? To może lepiej spytać na forum transa np. ;) Bo tutaj to może Pan uzyskać informacje o Michlu jako pracodawcy. Wypłacalność jest na czas. Stawki i przebiegi to ja nie pomogę - nie prowadzę aut.

Biz

Nie polecam. Praca to koszmar.

Przemysław
@Biz

Twoja opinia jest nazbyt ogólna, czy mógłbym poprosić Cię o doprecyzowanie swojej wypowiedzi? Dlaczego uznałeś, że praca w firmie Michl Polska sp.z o.o. to "koszmar", jak sam to określiłeś? Z tego, co napisałeś, wynika, że pracowałeś w tej firmie przez jakiś czas. Nie posiadają na razie żadnych ofert pracy, ale chciałbym, żebyś wyjaśnił co Ci się nie podobało w tej pracy, jakie były jej minusy, czy była to może forma współpracy, wynagrodzenie, atmosfera panujące w firmie?

@Biz

Witam Pracuję w Michlu 6 lat i się zastanawiam czemu praca u nas to koszmar? Pierwszy raz widzę taka opinię i jestem szczerze zdziwiona. Wypłacalna spedycja, fajni ludzie, rodzinna atmosfera, normalny szef Możliwość home-office, jasne warunki wypłaty. Brak problemów z urlopem. Tak naprawdę każdy spedytor jest sam sobie szefem. Nie robi faktur ani dokumentów. Nie ma nakazów i norm do wyrabiania. Dlatego nie rozumiem tego wpisu. Serio.

Jacek

Szczególnie jak ktoś ma pod górkę do pracy. polecam pracę bo to bardzo dobra firma.

Lidia
@Jacek

Od Twojego wpisu minęło prawie pół roku, ale mam nadzieję, że odpowiesz, co Tobie najbardziej podoba się w pracy w Michlu. Jesteś zadowolony z zarobków, atmosfery między pracownikami i kierownictwem?

Halina

Michl Polska obecnie rekrutuje poprzez nasz portal na stanowisko Samodzielnego spedytora krajowego. Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem https://www.gowork.pl/oferta/samodzielny-spedytor-miedzynarodowy-i-lub-krajowy,6714925,katowice Ogłoszenie rekrutacyjne zawiera informacje na temat bardzo atrakcyjnych warunków, które oferuje ten pracodawca. Czy komuś z Was już udało się odbyć rozmowe kwalifikacyjną na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Michl Polska Sp.z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Michl Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michl Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michl Polska Sp.z o.o.?

Michl Polska Sp.z o.o.