PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Obsługa Klienta. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Zuzanna Nowy wpis

Jestem tu w sprawie pracy jako specjalistka ds. ochrony środowiska. Właśnie szukają kogoś w internecie i tam firma daje indywidualna ścieżkę rozwoju. Wiecie, jak ta ścieżka jest ustalana względem konkretnego pracownika? Ona zawiera szanse na awans, czy też plan dostania podwyżki?

Byly pracownik

Sądząc po zmieniajacych się ciągle zdjęciach na stronie, rotacja się nadal nie zmniejsza a wręcz nabiera zawrotnego tempa.

@Byly pracownik

No dobrze, ale jakoś nikt nie wspomina jakie pieniądze się tam zarabia. Czy stawki też to powodują, co piszesz? Na Twoje odejście np. wpłynęły czy nie?

@Anna

Poniekąd. Głównie wpłynęła na to atmosfera oraz brak możliwości doliczenia się wypłaty ( niezrozumiały system premiowania oraz brak pasków z wypłaty)

Maria

nie mozna isc do dzialu ksiegowego i poprosic o pasek? przeciez to obowiazek pracodawcy go dostarczyc !

Bzdura Nowy wpis
@Maria

Pracodawca nie ma obowiazku dawać żadnego paska. Poczytaj o przepisach, potem sie udzielaj :) pracuję tu, dostaję dobrą podstawę + premie. Jest system premiowy, ale szefowa moze dorzucić coś od siebie wg uznania - logiczne. I co mam płakać, ze mam więcej????? po co mi pasek skoro mam więcej niż w umowie co miesiąc????

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" występują paczki/bony świąteczne?

Byla

Jakieś paczki mają. Jeśli chodzi o bony to są jakieś premie na święta, ale nie wiadomo w jakiej wysokości. Decyduje szefowa

@Byla

O to fajnie że jest jakiś socjal. Widziałem że mają teraz kilka ofert pracy. Mnie konkretnie interesuje specjalista ds. ochrony środowiska. I piszą w ogłoszeniu że są szkolenia. Tak z doświadczenia to wiesz jak często można było w nich uczestniczyć?

xyz
@Adam

Jak będzie zapotrzebowanie

Świeżak Nowy wpis

Była to moja pierwsza wigilia i prezent miło mnie zaskoczył. Muszę powiedzieć klasa ze strony włodarzy firmy. Paczka, zawartość, wigilijka na bogato :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. akredytacji.
Świeżak

Pracuję w tej firmie zaledwie kilka miesięcy i idąc tutaj opinie z gowork były mi znane. Był strach, ale trzeba dawać szanse. Przecież w najgorszym wypadku odejdę. Jednak dziś wiem, że strach ma wielkie oczy, a te złe opinie to poszą albo jacyś zazdrośnicy, albo lenie, którym się może pracować nie chciało. Firma jest świetna, kierownictwo do rany przyłòż. Na rozmowie powiedziano mi, że będę w tej pracy czasem płakać - ze śmiechu. I tak jest. Ekipa mlodych wesołych ludzi. Oczywiście są też osoby w średnim wieku - tak samo luźne jak reszta. Firma przestrzega wszelkich przepisów, wypłata zawsze na czas, boura doskonale wyposażone, a każda zachcianka natychmiast jest spełniana. Dodatkowy monitor, nowe krzesło, klawiatura - mówisz masz. Ja chodzę do tej pracy z dumą. Siedzę w eleganckim bierze z fantastycznymi ludźmi, robię swoje i nawiązuję ciekawe współprace z prostizowymi podmiotami oraz zdobywam nowe doswiadczenie i wiedzę. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Mam zamiar i ochotę pracować tu dlugo i rozwijać się. Najważniejsze - wstaję do tej pracy z usmiechem i nie wyczekuję z zegarkiem w ręku 16:00. Zdarzało mi się wstawać do pracy z taką niechecią, ze depresja była blisko. To nie tu:)

@Świeżak

A konkretniej opowiesz jak Ciebie wdrażali? Jakie szkolenia są oferowane? Wiem, że taki wątek został już podjęty ale nikt co do niego szerzej się nie odniósł a jednak fajnie wiedzieć. I pytanie tylko czy te osoby, z którymi pracujesz są w firmie od lat? zastanawia mnie właśnie ta zeszłoroczna rotacja, o której pisali. Odkąd jesteś ktoś w ogóle odszedł?

Świeżak

Szkoliło mnie kilka osób, m.in. doskonała pani dyrektor Helena W. Jest genialna w tym co robi. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, ciągle pogłębia wiedzę. Wygłasza prelekcje na konferencjach medycznych na temat jakości w służbie zdrowia i ma w głowie encyklopedię. Pomadto firma jest nowoczesna i nastawiona na rozwój. Właśnie nam zaproponowano, abyśmy sami zgłosili szkolenia w jakich chcemy wziąć udział. Zarząd chce kazdemu dać to co potrzebujemy. Dla działu marketingu będą to szkolenia z marketingu u social mediach, dla działu dotacji z technologii AI itp.. naprawdę polecam tę firmę. Owszem kilka osob szybko przyszło i poszło - stąd komentarze, że jest rotacja, ale firma ma wiele działów, ludzi jest duzo - fantastyczni i profesjonalni zostają. Znikają Ci których cechuje lenistwo. Tu nikt nad nikim nie stoi z batem, ale jeśli ktoś przez tydzień siedzi na telefonie nie potrafiąc odpisać klientowi na maila, to jakieś nieporozumienie.

Iza

Piszę tutaj, żeby zdobyć kilka ważnych dla mnie informacji. Interesuje się stanowiskiem Specjalista ds. sprzedaży, aktualnie poszukują. W ogłoszeniu piszą o pracy zdalnej. Czy na tym stanowisku przewidziane jest jakieś szkolenie stanowiskowe ( pisaliście o braku szkoleń, wolę dopytać ). Piszą o pracy zdalnej - czy w rzeczywistości będę musiała pojawiać się w biurze i jak często ?

@Iza

Witam, w zakresie przytoczonych przez Panią zagadnień, śpieszę z wyjaśnieniami. Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM oferuje wyłącznie zatrudnienie w formie pracy stacjonarnej, wobec czego ewentualne uzyskane informacje dotyczące pracy w trybie zdalnym są nieprawdziwe. W odniesieniu do szkoleń stanowiskowych informuję, iż są i były one zawsze przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W razie dalszych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiktoria
@AGM

A czy na początek zatrudnienia są szkolenia wprowadzające żeby zaznajomić się ze stanowiskiem pracy? Zawsze Państwo służycie pomocą pracownikom w razie jakichkolwiek problemów?

Gajowy

Pytanie odnośnie usług oferowanych przez firmę. Czy klienci są zadowoleni? Otrzymują to, za co płacą? Czy jakość tych szkoleń jest na odpowiednim poziomie?

Pracownik11223344

Będę tutaj pisać w formie bezosobowej, żeby pozostać tutaj anonimowo. Bardzo duża rotacja pracowników (jest kilka dinozaurów jak w każdej firmie). Nigdy nie ma winy kadry zarządzającej. Tylko problem tkwi po stronie pracownika. Totalny brak szkoleń. Wszystko zależy od Ciebie ile się nauczysz. Na wdrożeniu poznajesz totalne podstawy, a później trzeba się dokształcać indywidualnie po pracy. Specjaliści do spraw marketingu czy też ich własne callcenter nie dostają szkoleń sprzedażowych, a pracownicy, którzy pracują na innych działach nie mogą liczyć na poszerzanie wiedzy. Mówią, że panuje w firmie bardzo rodzinna atmosfera, ale to raczej rodzina z cyklu „z rodzina dobrze tylko na zdjęciach”. Bardzo nerwowa atmosfera. Zawsze miałem/łam wrażenie, że pracownicy boja się osób wyżej i mieć odmienne zdanie niż „góra”. Szefostwa praktycznie nigdy nie było (może to i lepiej). Wpisywanie się do zeszytu jak w średniowieczu, aczkolwiek pracodawca dostarczał najpotrzebniejszy sprzęt (laptop, telefon komórkowy i samochód jeżeli było to potrzebne na Twoim stanowisku. Jak to w firmie, która zatrudnia 30 osób do podziału pomiędzy innymi pracownikami.) Same biuro pozostawia jednak dużo do życzenia. W zimę bardzo zimno, a w lato bardzo ciepłoo. Widać, że czas wpływa na niekorzyść dla biura. Nie wspominając o łazience, która wyglada niczym z horroru. Podsumowując: praca na przeczekanie idealna. Raczej nie dla osób, które chcą się rozwijać i wchodzić na nowe szczeble kariery chyba, ze poza strukturami firmy. Wypłata zawsze na czas, nie ma problemu z urlopami.

@Pracownik11223344

Hm, myślisz że wpływ na rotacje pracowników ma atmosfera o której piszesz? A może warunki wynagrodzenia? To i to jest tak samo ważne, ale moim zdaniem jak nie ma fajnej atmosfery w pracy, to niezaleznie od zarobków szukała bym czegoś innego.

Atmosfera
@Anna

Tutaj nie ma żadnej atmosfery. Firma jedna wielka porażka. Dynamiczny rozwój hahaha - chyba częste rotacje bo nikt nie umie długo wytrzymać. Nie polecam!!!

@Atmosfera

Czasem atmosfera nie jest najważniejsza dla co niektórych pracowników, tylko kasa. Jak dobrze płacą to można przymknąć oko na niektóre sytuacje. Napiszesz ile można tu zarobić?

Nika

Zdecydowanie NIE polecam zatrudnienia w AGM. Powodów znalazłoby się mnóstwo, ale wymienię najważniejsze: - wymagania pracodawcy - ponad siły pracownika - zlecenia są przyjmowane bez względu na możliwości "przerobowe" pracowników. Nadgodziny to naturalna kwestia w tej firmie (usunięte przez administratora) - firma reklamuje się, że ma 20 lat doświadczenia na rynku - pamiętajcie, że każdą firmę tworzą ludzie - nie można stworzyć stabilnej i doświadczonej firmy przy ciągłej rotacji pracowników (na dzień dzisiejszy ponownie jest 5 aktualnych ofert pracy, i nie wynikają one z rozwoju firmy, a z braków kadrowych); - nowo zatrudnione osoby nie mają się od kogo uczyć, nie ma czasu na ich wdrożenie, ponieważ albo pracownik, na miejsce którego przyszły już nie pracuje, albo pozostali nie mają zwyczajnie czasu, ani ochoty na wdrożenie kogoś nowego, kto de facto ma małe szanse żeby zatrzymać się w AGM na dłużej. - monitoring - również audio - nawet w pokoju socjalnym. W mojej opinii nie jest to firma, w której nabywa się pozytywnych doświadczeń. Liczę, że moja opinia zostanie potraktowana przez Administratorów za merytoryczną i nie zostanie usunięta, jak reszta negatywnych opinii na temat tego pracodawcy. W końcu taki jest zamysł tego portalu - szczere opinie.

@Nika

Monitoring audio? Ale to chyba nie jest do końca legalne... Pracownicy są poinformowani o tym, że są nagrywani z głosem?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

AGM

Zdarza się, że z różnych przyczyn pracownicy muszą pozostać w pracy dłużej. Oczywiście takie sytuacje regulowane są w Regulaminie Przedsiębiorstwa. Pracownik sam wybiera dogodną dla siebie formę tzn. albo otrzymuje wypłatę dodatku za godziny nadliczbowe, jak również może wystąpić z wnioskiem o ich odbiór.

Pytanie o możliwość odrabiania lub płatnych nadgodzin jest dziwne, gdyż ta kwestia jest bezdyskusyjnie uregulowana kodeksem pracy.Owszem, dawniej bywało, że pracodawcy podchodzili do tej kwestii dość swobodnie, jednak obecnie nikt chcący mianować siebie poważnym pracodawcą, na odstępstwa od KP nie może sobie pozwolić.

@Ewa

W standardzie jest wypłata ale czasami pracownik woli sobie wybrać dni wolne.

Karol
@PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Witam Mój kolega tam pracował i jest to nieprawda nadgodziny są tylko do wybrania

@Karol

Dziennik,że Pan pisze w imieniu kolegi. Niestety jest to nieprawda.

A
@AGM

Ja też tam pracowałem. I to jest prawda. Pani Helena od razu powiedziała że nadgodziny są tylko do wybrania

@A

Witam jak czytam te wszystkie wpisy to mam wrażenie, że dotyczą innego pracodawcy. Ja tam też pracowałem i tak jak pisałem wcześniej tylko z w powodów rodzinnych (zmiana miejsca zamieszkania) zakończyłem współpracę z firmą. Nadgodziny w firmie są wypłacane jak również pracownik ma możliwość wybrania swoich godzin. Nigdy Szefostwo ani Pani Kierownik nie narzucali mi formy rozliczenia godzin nadliczbowych.

@Krzysiek

Pisanie pod nie swoim nickiem daje tę fajną możliwość, że będąc właścicielem można samemu napisać całą rozmowę

@PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Czy za nadgodziny obowiązuje wyższa stawka czy taka sama jak za normalne godziny pracujące? Czy w momencie gdy takie godziny są do odbioru to można je sobie zbierać i odebrać w wybrany przez siebie dzień czy raczej pracodawca o tym decyduje?

Jak długo trwa proces awansu w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"?

proces czego? :D

Krystyna

Hej, na stronie AGM obecnie nie ma żadnych ofert pracy w zakładce 'Praca'. Czy wiecie może kiedy można się spodziewać, że się one pojawią? Jak często poszukiwany jest nowy pracownik i z reguły na jakie stanowisko?

NICK
@Krystyna

Nie polecam zatrudnienia w AGM.

@Krystyna

Ogłoszenia o pracę z AGM pojawiają się na olx, zawsze z dopiskiem "w związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa" i na tyle często, że przy 20 z hakiem osobach w tym hm. przedsiębiorstwie daje to obraz notorycznej rotacji. Różne portale rekrutacyjne mają różnych odbiorców. Olx należy do tych raczej słabo wykwalifikowanych. AGM też nie szuka nie wiadomo kogo, ale i płaci tyle, że mało komu się chce pracować za tyle.

Krzysiek

Witam jestem byłym pracownikiem AGM. Pożegnałem się z pracą nie dlatego, że chciałem tylko dlatego, że zmieniłem z cała rodziną adres zamieszkania ( przeprowadziłem się do innego województwa). Do chwili obecnej utrzymuję kontakty zarówno z Właścicielami jak i kierownictwem firmy. W niektórych sytuacjach biznesowych współpracujemy do dnia dzisiejszego. Pracę wspominam bardzo dobrze - możliwości ciągłego rozwoju, szkolenia, rewelacyjny kontakt z klientami itp. oraz coś co nie udało mi się do chwili obecnej uzyskać w innej firmie ludzkie podejście Kierownictwa do problemu.

@Krzysiek

O super, że w AGM można liczyć na ciągły rozwój oraz szkolenia. Czy mógłbyś bazując na własnych doświadczeniach napisać jeszcze jak często takie szkolenia się zdarzały? Oraz jakich obszarów dotyczyły? Czy były bezpłatne, w całości finansowane przez pracodawcę? :)

@Krystyna

@Krystyna Pracownik składa zapotrzebowanie do Kierownictwa na szkolenie zgodne z podnoszeniem kwalifikacji na swoim stanowisku pracy. Trudno mi powiedzieć jak często zdarzały się szkolenia. Z tego co pamietam były pracownicy z takich działów jak dotacje czy środowisko korzystali ze szkoleń najczęściej. Nigdy nie dostałem odmowy na swój udział w szkoleniu. Skolenia zawsze finansowane były w 100% przez Pracodawcę.

NICK
@Krzysiek

Zgoda pracodawcy jest wyłącznie na szkolenia BEZPŁATNE.

Jaka umowa obowiązuje w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" podczas okresu próbnego?

3 miesiące

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"?

Całe wypracowane wynagrodzenie przelewane jest na wskazane przez pracownika konto bankowe.

Czy PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" organizuje staże dla studentów?

Tak jak najbardziej. Zapraszamy do składania podania lub CV.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Aneta

Tak wigilia jest dniem wolnym od pracy

Niko

W środę po znalezieniu ogłoszenia o pracę wysłałem CV, już następnego dnia odebrałem telefon, podczas rozmowy umówiliśmy się na rozmowę kwalifikacyjną. Poproszono mnie o przybycie dnia następnego czyli w piątek. I nagle 40 minut przed spotkaniem otrzymałem SMS-a, w którym Pani było bardzo przykro ale musi odwołać spotkanie. Delikatnie mówiąc dziwna sytuacja, widzę że w tej firmie bardzo dynamicznie zachodzą zmiany a decyzję są zapewne podejmowane w sposób profesjonalny.

Agnieszka

Firma pozostawia wiele do życzenia , po pierwsze ciągła rotacja pracowników co powoduje , że ciężko jest się zaaklimatyzować w jakikolwiek sposób , po drugie szefostwo również pozostawia wiele do życzenia , brak jakiegokolwiek podejścia do nowego pracownika (usunięte przez administratora) Firma zajmuje się różnorodnymi tematami a co gorsze nie stosuje się do WIELU zasad jakie powinny panować w firmie a i co najważniejsze możemy się poczuć jak w domu wielkiego brata ,ponieważ kamery znajdują się na każdym kroku. Wszystko wyglada pięknie tylko z zewnątrz. Niestety również nie polecam jak reszta pozostałych osób.

AGM jest super firmą dla osób bez doświadczenia i kwalifikacji. Przyjmują osoby chętne za niewielką pensję zdobyć troszkę ogłady w temacie ISO. To się ceni, bo w innych firmach wymagają na starcie zarządzania jakością z certyfikatami. Tutaj można nabrać doświadczenia w tej materii pod okiem osób, które chętnie i dobrze uczą tworzenia dokumentów. Warunkiem jest spolegliwość i najwyżej licencjat.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" - Zabrze

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"?

PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"