PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Zabrze

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Justyna 2016-09-23 17:24
Tragedia !!!!!
pracownik 2016-10-12 21:59
Ja osobiście bardzo polecam, nigdy u nas w firmie nie pracowała, ani nie starała się o pracę osoba o imieniu Justyna.
Zatrudniona 2016-10-16 23:05
Pracuję w tej firmie od kilku lat i chcę pracować nadal, a to chyba o czymś świadczy! Jesteś człowieku zaangażowany i pracowity zostaniesz doceniony, a jedyną prawdziwą tragedią jaką tu widziałam były dwie może trzy osoby, które bez wiedzy, umiejętności i chęci podnoszenia kwalifikacji czekały na mannę z nieba i zamiast wziąć się w garść, kiedy dostały szansę od szefostwa wolą wypisywać bzdury w internecie. Na marginesie nigdy nie słyszałam o żadnej Justynie!!!
wieloletni pracownik 2016-10-18 16:09
O firmie można powiedzieć wiele dobrego, to co dla niektórych najważniejsze: NIGDY nie zdarzyło się, żeby wypłaty były płacone po terminie, zawsze są na czas. Poza tym szefostwo w trudnych życiowych sytuacjach pomaga i wspiera, nie tylko słowem, ale i czynem - a to chyba rzadkość.
Wiadomo, pracować trzeba, a jak się komuś nie chciało to niech bzdur nie wypisuje...
Sylwia 2017-03-14 20:20
Ja pracowałam i mam na imię Sylwia. Śmiało się podpisuję, bo nie mam nic do ukrycia. Wystarczy na stronie firmy sprawdzić w kontaktach jak często zmieniają się tam osoby w różnych działach. Ja zrezygnowałam z pracy w tej firmie po 2 miesiącach, a po pół roku od odejścia dowiedziałam się, że oczerniono mnie przed wszystkimi pracownikami. Historię jaką wymyśliła właścicielka firmy na mój temat to nadaje się do filmu. Serdecznie nie polecam. Rotacja pracowników i ogłoszenia o pracy na olx mówią same za siebie.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"