Opinie o Monier Braas w Płońsk OKULICKIEGO 22 lok. 66

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Monier Braas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monier Braas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monier Braas w Płońsk OKULICKIEGO 22 lok. 66

Marcelina Nowy wpis

Czy firma radzi sobie z covidem? Pracujecie w maskach ?

??? Nowy wpis

Ta firma zatrudnia kobiety

poldek Nowy wpis

wydaje mi się, że śmiało możesz zaryzykować @czesio :) firma w okolicy jest znana z dobrych okien. Ja to bardziej chciałbym poznać zdanie aktualnych pracowników Dobroplastu, jak wyglądają warunki zatrudnienia

nejmik Nowy wpis

Najwidoczniej w firmie dobrze się ludziom powodzi bo nie mają powodów do narzekań na firmę. Mnie jednak zaszokował brak zainteresowania ze strony potencjalnych pracowników. Przez ponad rok cicho było na forum. Teraz widzę wszystko powoli odżywa na nowo. Widzę, że oferują szkolenia, czy po takim szkoleniu można otrzymać u nich pracę ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Monier Braas.
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
adrian

Pręznie działają, ciekawe tylko dlaczego od lipca 2013 roku, Twój wpis jest jedynym. Wie ktoś, jak z praca w Monier Braas w takim razie? Bo jak mniemam powyższe posty sa już nieaktualne. Czy oni w ogóle robią czasem rekrutacje, bo mam problem z odszukaniem ich ogłoszeń. Pozdrawiam i dziękuje za informacje.

pipapupapapa

co tam u was słychać brasowskie obsrajnogi. Sracie pewenie po gaciach żeby was nie zamknęli. bu haha

******

Czepiasz się tej produkcji ręcznej i ludzi którzy tam pracują jacy oni nie są, jak jesteś taki mądry itd to może napisz na jakim stanowisku ty pracujesz albo pracowałeś to sami ocenimy jakie trzeba mieć umiejętności żeby dorównać takiej osobie jak Ty.

Gasior

Glonojad nie wszyscy sa tacy jak piszesz. I

glonojad

Pompiarz - 2012-06-26 20:12:50 Najbardziej spoko ludzie pracowali i pracuja na produkcji recznej tam zawsze byla najlepsza atmosfera.człowieku co ty mówisz chyba jesteś po podstawówce albo pracujesz przez pośrednika co tam jest za praca? jaka jest możliwość rozwoju? pracownicy to chłopki z pod orange i pijaczki pierwsi w mieście no ale skoro taki klimat ci podpowiada to poziom twojej inteligencji jest równy albo poniżej 0 ogarnij się chłopie bo nie wiesz co piszesz

Pompiarz

PAN \"JAPA\"

dzięki ha ha ha były

DEWASTATOR

Witam,i chciałbym pozdrowić byłych pracowników tej firmy i nielicznie tych co tam jeszcze pozostali.

byly pracownik

i co [usunięte przez moderatora] łyso ci dobrze ci tak pazerniaku, jadło się chochlą to masz to co chciałeś, innym uwagę zwracałeś a sam kradłeś złodzieju, skoczyło się dorabianie na lewo, a to płyty z betonu a to utrzymanie zieleni, bardzo dobrze chociaż jeden kierownik z wami wszystkimi się nie pier (usunięte przez administratora) ..li

mafia_paliwowa

hello i kolejna wpadka w kochanym zakładzie człowiek który pracował tam od początku wpadł za paliwo cwany i mądry kierownik brawoo!!!! [usunięte przez moderatora] tak tak kradł paliwo i wpadł przez działający monitoring został oskarżony o kradzież 15000 tysięcy litrów paliwa sprawa jest na policji i prokuraturze jaja

hm.....

Panowie tam pracujący uważajcie na [usunięte przez moderatora] z PAKOWARKI to największa (usunięte przez administratora) zakładowa. Dobrze żył z [usunięte przez moderatora] a wykorzystując to ze był "dziabnięty" poszedł do mistrza i strzelił z ucha. Przez to zwolnili jego NAJLEPSZEGO KOLEGĘ. TO KOLEGA?!?!?!!? [usunięte przez moderatora]

hm.....

na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze zostawił kobitę i dwoje dzieci i bzyknął następną z którą ma dzieciaka jedyną metodą na uratowanie swojej dupy to strzelanie z ucha proste. Najlepsi ludzie jacy tam pracowali lub pracują to byli [usunięte przez moderatora] zawsze pomagali i pomagają jak trzeba oby więcej takich ludzi

JD

Ta słyszałem że ostatnio tam się dzieje i że pan [usunięte przez moderatora] znowu strzela z ucha ale jak ja pracowałem to też strzelał to nic nowego.

inny

jednego klienta wyrzucili za wódę to chciał się targnąć na swoje życie, teraz siedzi w kaftanie :) więc chyba nie taki zły ten zakład ze ludzie za niego chcą umierać

former employee

ten zakład to kupa [usunięte przez moderatora] i pijaków, cieszę się że się zwolniłem i nie mam z bydłem nic wspólnego

były_pracownik

Siema To teraz na pakowarce 1 obsraniec i jeden przydupas Kaski. Super śmietanka pozazdrościć P.S. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Monier Braas - Płońsk

Monier Braas