A&J Partners

Opinie o A&J Partners

Dziewczyna85

Kolejny raz dałam się nabrać na obiecanki cacanki ze strony agencji! Ta firma raz na zawsze zniechęciła mnie do pracy w opiece! Drogie Opiekunki, nie bądźcie naiwne i nie wierzcie w bzdury, które wam wciska ta firma. Wszystkie agencje są takie same! Bez pozdrowień!

gość

Dzięki za rzetelną informację

Dan.Rog
@Dziewczyna85

I dlatego pisze to pani anonimowo ? Pewnie stało się coś przez co albo została pani ukarana albo zwolniona tylko duma nie pozwala opowiedzieć i trzeba wyżalić się anonimowo. Wstyd

@Dziewczyna85

Pani Dziewczyna85 - współpraca z nami nie opiera się na żadnych "obiecankach" - przed wyjazdem na zlecenie ma Pani umowę w której są zawarte konkretne dane i ustalenia. Jeśli jest coś merytorycznego, co chciałaby Pani zgłosić to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: opinie@ajpartners.pl. Wszystkie rozmowy są nagrywane - łatwo można zweryfikować tego typu reklamacje. Rozumiemy Pani decyzję, że nie chce Pani pracować w opiece, jednak przykro nam, że takimi komentarzami chce Pani zniechęcić do legalnych i bezpiecznych wyjazdów również inne osoby. Pozdrawiamy serdecznie.

@prawdawyjdzienajaw

Z perspektywy pracy w biurze trzeba przyznać, że praca jak i branża jest specyficzna, kontakt z ludźmi to ciężka sprawa biorąc pod uwagę że opiekunki i opiekunowie wyjeżdżają do obcego kraju i obcych ludzi. Jakakolwiek pomyłka nie pozostanie niezauważona lub nie daj Boże brak kontaktu po pracy gdy w swoim prywatnym czasie nie odbierzesz telefonu - postawmy się na ich miejscu oraz swoim. Stres, który cie zjada i nie pozwala na wypoczynek jest w każdej pracy bez względu na to czy mamy do czynienia z branżą handlową, opiekuńczą czy medycyną. Jednakże premie uznaniowe, których nie ma lub słowo szefostwa zniszczy twoje morale! ^Szufladkowanie, kłamstwo^ da się odczuć po przekroczeniu progu biura u każdego z pracowników nie ważne na jakimś szczeblu. Z czystym sercem nie polecam każdemu jeśli ma się wigor i przede wszystkim chce się zniechęcić do pracy, nic nie przychodzi od tak. "Bez pracy nie ma kołaczy" cały zespół firmy, kierownictwo to najlepsze osoby na nietrafionym miejscu

Prawda
@@prawdawyjdzienajaw

Tu masz racje zdecydowanie. Szczególnie ten telefon, który musisz odebrać 24/7, po godzinach pracy oczywiście.

Koordynator

Z perspektywy pracy w biurze trzeba przyznać, że praca jak i branża jest specyficzna, kontakt z ludźmi to nie błaha sprawa biorąc pod uwagę że nasze opiekunki i opiekunowie wyjeżdżają do obcego kraju i obcych ludzi. Nie można pozwolić sobie na pomyłkę lub nie daj Boże brak kontaktu - postawmy się na ich miejscu. Stres jest w każdej pracy bez względu na to czy mamy do czynienia z branżą handlową, opiekuńczą czy medycyną. Jednakże premie uznaniowe lub dobre słowo szefostwa podbudowuje morale - one też są ważne! Brak "szufladkowania" da się odczuć po przekroczeniu progu biura każdy z pracowników nie ważne na jakimś szczeblu jest miły, serdeczny i skory do pomocy. Z czystym sercem polecam każdemu jeśli ma się wigor i przede wszystkim chce się pracować, nic nie przychodzi od tak. "Bez pracy nie ma kołaczy" cały zespół firmy, kierownictwo to najlepsze osoby na najlepszym miejscu

Witam nie polecam pracy w ajpartners chyba ze chcesz sie po tygodniu pracy dowiedzieć ze sie nie nadajesz kilku moich znajomych tak zostalo potraktowanych najpierw oferuja cuda niewidy a pozniej okazuje sie ze bujda na resorach

Rafał

A o jakie stanowisko chodzi? I co robiliście, że tak was potraktowali? Albo czego nie robiliście? :D

Martyna

Dobre pytanie Rafał, bo sory, tyle jest opinii a tu nagle, że niby po tygodniu wyrzucają bez powodu.. i jeszcze kilku znajomych wyrzucili, to razem Was przyjęli? Trochę dziwne i chyba szukasz wytłumaczenia dla siebie. Szefowie w różnych firmach nie są święci, ale jak czytam, że kogoś się zwolniło po tygodniu, co dla firmy raczej też nie jest fajne, bo musi znowu kogoś szukać, to myślę, że jest tu drugie dno, którego pewnie nie poznamy jak zwykle. Polecam rekrutację do tej firmy a takie opinie jka Twoja dla rozsądnych ludzi nic nie wnoszą

Magdalena
@Martyna

Czyli co, pewnie jak się uczciwie pracuje to wszystko jest okej i nie wyrzucają po tygodniu ? :)

Basia Swider

A może się naprawdę nie na dawałeś?? Nie pomyślałeś o tym?

Krycha

Ja polecam tą firmę. Wyjeżdżam z nimi już 3 rok, bo czuję się z nimi bezpiecznie. Nie umiem jesXze komunikatywnie niemieckiego, ale zawsze moge liczyć na pomoc koordynatorki. Pieniążki godne, seniorzy rozni- jak to bywa w życiu, ale lubię tą pracę. Pozdrawiam wszystkie opiekunki i mojom super firmę ????

Karol
@Krycha

To dobrze ze koordynatorka pomaga. Moja żona też chce jechać do takiej pracy a niemiecki zna niezbyt dobrze. Powiesz jak się zarabia bo jak godnie to podejrzewam ze sporo.

borege68
@Karol

No na pewno więcej niż u nas. Dużo zależy od znajomości języka niemieckiego.

@Karol

Panie Karolu - stawki uzależnione są od zlecenia oraz znajomości języka niemieckiego. Dzwoniąc z ofertą zawsze mówimy jakie jest wynagrodzenie za dany kontrakt. Zapraszamy żonę do kontaktu z działem rekrutacji (32)395 88 83. Pozdrawiamy serdecznie!

@Krycha

Pani Krystyno, dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do nauki języka niemieckiego na platformie językowej którą bezpłatnie udostępniamy dla naszych Opiekunek i Opiekunów. Kurs jest bardzo przyjemny, sama Pani decyduje kiedy i jak długo chce się uczyć, a wykorzystywane słownictwo jest dopasowane do pracy w opiece. Polecamy bo naprawdę warto spróbować! Pozdrawiamy serdecznie.

Danuta

Uważam że każdy powinien o tym wiedzieć firma AJ dała mi możliwości dobrego zarobku no bo gdzie stacjonarnie w Polsce zarobimy 4-5 tysięcy jestem bardzo wdzięczna rodziny są jakie są nie każdy jest najlepszy trudno ale firma zawsze rzetelna, pomocna wszystko na czas. moja pani koordynator Wiktoria Kiwior jak anioł zawsze obok zawsze pod telefonem i zawsze służy dobra rada i podstawieniem do porządku dziękuję firmie i mojej pani Wiktorii bez tej pani moje wyjazdy były by smutne zawsze mogę liczyć na wsparcie. Wspaniała firma wspaniali ludzie pani Wiktorio jest pani aniołem stróżem

@Danuta

Pani Danuto, bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Ma Pani rację, ludzie są różni i w Niemczech i w Polsce, ale gdy na miejscu jest coś nie tak - zaraz działamy i robimy co w naszej mocy by nasi Opiekunowie czuli się dobrze. Czasem wystarczy szczera rozmowa z klientem, bo jednak wiele spraw to nieporozumienia na tle językowym czy kulturowym i wiele spraw da się na spokojnie wyjaśnić. Dziękujemy że jest Pani z nami i pozdrawiamy serdecznie!

Borege68

Jestem opiekunką i pracuje już drugi rok. Z poprzedniej firmy zwialam po 5 msc, to była porażka. Kiedy zatrudniłam się w A&J Partners to już zostałam. Jestem bardzo zadowolona. Panie koordynatorki świetne- zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania. Teraz drugi raz wyjechałam z panią Wiktoria Kiwior i bardzo mi się podoba że zawsze jest kontakt. Zawsze dzwoni do mnie i sprawdza czy jest wszystko ok,u mnie i u podopiecznej. Pierwszy raz mam taką świetną koordynator. Firma zawsze wypłaca pieniądze na czas,załatwiony transport, ubezpieczenie. Nie ma się do czego przyczepić!!! No może trochę za małe place i bonusy. Ja zostaję i innym opiekunom też szczerze polecam tą firmę!!! Pozdrawiam wszystkie Panie z biura i moja koordynator p.Wiktorię!

@Borege68

Dzień dobry, dziękuję w imieniu koleżanek i kolegów z biura. Jest nam bardzo miło, że tworzy Pani razem z nami naszą Ajotową społeczność. Edyta.

Jak długo czekaliście na odzew z A&J Partners? Oddzwaniają zawsze?

Zocha

Zawsze, jak nie zadzwonili, to spróbuj jeszcze raz wysłać na ich stronie, ja taki formularz wypełniałam i Pani od nich zadzwoniła, miła

Anka z Pomorza

Polecam z czystym sumieniem

@Anka z Pomorza

Dziękujemy Pani Aniu za opinię. Pozostając w kontakcie, życzymy wszystkiego dobrego! A&J Partners

Opiekunka

A ja bardzo się cieszę ze trafiłam na ajpartnera, wypisują tu że niby jakieś miny a nie myślicie o tym jak te rodziny w Niemczech potrafia czasem robić, że nie powiedzą wszystkiego zeby tylko jakąś opiekunka przyjechała ico oni mogą. Jajeżdżę już 15 lat i w busach się na słuchałam historii, ale najwazniejszee że jak coś się dzieje nie tak, to mnie nigdy nie zostawili i od razu wyjaśniają ze tak nie może być. wiem że są nerwy ale weźcie też patrzcie jak jest. Super firma i mija Koordynator zawsze pomoże, najlepiej samemu sprawdzić i nie przejmować się co inni piszą. Pozdrawiam moje kochane panie i Opiekunki :)

@Opiekunka

Dziękujemy za opinię i w pełni się z Panią zgadzamy, że po to każda z naszych Pań i Panów Opiekunów ma swojego, indywidualnego Koordynatora podczas pracy, aby czuć się bezpiecznie i zawsze na nas liczyć, gdy potrzebna jest pomoc. Pozdrowienia od całego zespołu A&J Partners!

Mm

Polecxam bardzo firmę aj Partners! Zawsze mogę liczyć na ich pomoc, pieniążki na czas, dają bonus za polecenie klienta. Poleciłam sasiadke mojej seniorki i mam dodatkowy zastrzyk gotówki ???? POLECAM, POLECAM, POLECAM!

@Mm

Dziękujemy bardzo za opinię i zaufanie, które Pani potwierdza polecając wsparcie naszych Pań i Panów Opiekunów innym, potrzebującym Rodzinom. Wszystkiego dobrego od całego zespołu A&J Partners.

Dorota

LUDZIE AJPARTNER OMIJAC SZEROKIM LUKIEM NIE DAJCIE SIE OSZUKAC ŁADNIE PIEKNIE GADAJA A CO INNEGO NA SZTELI TAKZE KOCHHANI OSTRZEGAM OMIJAC TA FIRME (usunięte przez administratora) I TYLE TAKA PRAWDA NIE WYJEZDZAC Z NIMI SZKODA NERWOW

@Dorota

Pani Doroto, każdy ma oczywiście prawo do wyrażania swojej opinii i każdej jesteśmy ciekawi, jednak niestety Pani wpis wprowadza w błąd i podaje nieprawdziwe informacje, a na to nie ma naszej zgody. Każda z ofert pracy jest przez nas dopasowywana, a Panie Opiekunki i Panowie Opiekunowie jeżdżą wyłącznie na sprawdzone zlecenia. Zatem pozostawiając taką opinię zachęcamy do przedstawienia się, jeśli faktycznie była Pani naszym pracownikiem, abyśmy mogli zareagować i sprawdzić co się tak naprawdę wydarzyło. Ponadto zawsze podkreślamy, że swoje obiekcje można zgłosić (również anonimowo) na adres opinie@ajpartners.pl - żadnej takiej wiadomości nie otrzymaliśmy. A&J Partners

Teresa
@Dorota

Jeżdżę już sześć lat z tej firmy,to o czymś świadczy????‍♀️

Teresa
@Dorota

To nieprawda.Pracuje już sześć lat i jest ok.

Nie polecam szkoda nerwow na ta firme ludzie nie polecam !!!!!!!!!!!!!

Weronika

Witam właśnie wyjechałam na moją pierwszą sztele za granice chciałam bardzo podziekowac i polecić firme aj rejestracja szybka i w fajnym tonie dostałam mojego koordynatora. Super pani otwarta jasna w kontakcie i nie zawodna. Wyjechałam panią Kiwior Wiktoria do mojej aktualnej podopiecznej zawsze mogę polegać na odbiorze telefonu lub kontrakcie sms czuje wdzięczność za troskę mojej koordynator dziękuję też firmie za możliwość pracy i fajnym zarobku.pozdrawiam firme wszystkie opiekunki i moja koordynator. Aj Partners jest super

@Weronika

Dziękujemy Pani Weroniko za tak miłe słowa. Bardzo nam zależy na tym, aby od pierwszego kontaktu z firmą nasze Panie i Panowie Opiekunowie byli zaopiekowani i mogli na nas polegać. Życzymy Pani wszystkiego dobrego i przesyłamy pozdrowienia od Pani Koordynator - Wiktorii i całego zespołu A&J Partners.

Monia

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystko zostalo mi przekazane w jasny sposób.

@Monia

Dziękujemy Pani Moniko za opinię. Mamy świadomość, że rozmowa rekrutacyjna bywa stresująca, dlatego tak ważne jest to, aby mimo wszystko wiązała się z dobrymi doświadczeniami i miłą atmosferą, a co najważniejsze, żeby po takim spotkaniu miała Pani wszystkie najważniejsze informacje. Oczywiście gdyby zrodziły się jakieś dodatkowe pytania, to Pani Rekruter chętnie na nie odpowie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

Pracownik777

Pracuje z AJ Partners juz kilka lat- wcześniej pracowałam w kilku tego typu firmach i mam porównanie, więc dziele się opinią- jestem bardzo zadowolona! I POLECAM wszystkiim, którym zależy na jasnych warunkach, kasie na czas i pewnej pracy. Firma jest ok!

@Pracownik777

Dziękujemy Pani bardzo za opinię i cieszymy się, że mamy wśród nas takie osoby jak Pani, z wieloletnim stażem. Szczególnie, że zależy nam na tym, aby wszystkie warunki były jasne, a Panie czuły się z nami bezpiecznie podczas pracy. Dlatego też w razie jakichkolwiek pytań proszę pamiętać, że zawsze może się Pani skierować do swojego Koordynatora. Wszystkiego dobrego na dalsze lata naszej współpracy i przesyłamy pozdrowienia od całego zespołu A&J Partners.

ElciaElunia

Pozdrowienia moc całusków i uścisków śle ze słonecznych Niemiec. Gorąco polecam i ściskam moja firmę aj grono wspaniałych ludzi w odpowiednim miejscu szczególnie dziękuję i polecam moja panią Wiktorię Kiwior wspaniały koordynator z jakim miałam przyjemność pracować od początku kiedy przeszłam pod opiekę pani Wiktori wiem że nie tylko ktoś dzwoni jak ma prośbę ale bezinteresownie zapyta jak się czuje jest pani aniołem. Ściskam i całuje najlepsza panią koordynator zasługuje na pokłony. Smacznego jajeczka, zdrowych ciepłych i przepełnionych miłością świat wielkanocnych dla całej firmy, opiekunek i mojej pani koordynator

@ElciaElunia

Dzień dobry Pani Elu. Ogromnie dziękujemy za życzenia i również przesyłamy ciepłe pozdrowienia od Pani Koordynator - Pani Wiktorii oraz całego zespołu A&J Partners. Cieszymy się, że jest Pani w dobrych rękach i w razie potrzeby, oczywiście pozostajemy w kontakcie. Wszystkiego dobrego!

Md

Dlaczego tak często pojawiają się ogłoszenia o pracę na te same stanowiska w Bytomiu? Działy się rozrastają czy w firmie jest taka rotacja?

@Md

Dzień dobry, rekrutacje do naszej firmy prowadzimy w sposób ciągły, co głównie wynika z tego, że jako firma, która działa na rynku już blisko 17 lat stale zwiększamy grono naszych Pań i Panów Opiekunów. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której ci Opiekunowie nie będą wsparci przez nowych koordynatorów i osoby zajmujące się formalnościami. W ostatnich latach zespół powiększył się o przeszło 400%. Zależy nam na stabilnym zespole, czego dowodem jest fakt, że większość stanowią osoby ze stażem powyżej roku, jednak jak każda firma, zawsze musimy brać pod uwagę, gotowość w razie gdyby pracownik jednak zmieniał pracę. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy i aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie, A&J Partners

@A&J Partners

Witam. Moja mama aktualnie pracuje w szpitalu, ale ma ukończone wszelkie kursy na opiekunkę osób starszych. Mama jednak już nie jest w sile wieku i nie będzie mogła mocno dźwigać przy przebieraniu oraz przenosić ciężkich przedmiotów. Czy to ją skreśla ? Zastanawiam się jaka u Was jest średnia osób pracujących jako opiekun? I czy Niemcy to jedyna destynacja ?

@Marta

Dzień dobry Pani Marto. Dziękujemy za to pytanie i jeśli chodzi o pracę w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech, to doświadczenie jest bardzo ważne - nawet takie wśród członków rodziny - zatem dodatkowe kursy i praca w szpitalu są dodatkowym atutem. Jednak Pani Marto najważniejsze jest to, aby stan zdrowia Opiekunki, która zapewnia bezpieczeństwo i opiekę Seniorowi pozwalał na wykonywanie tej pracy. My zawsze dopasowujemy zlecenie do doświadczenia i umiejętności naszych Opiekunek, jednak aby to zrobić właściwie i ustalić, czy w przypadku Pani Mamy będzie to możliwe to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Paniami z działu Rekrutacji pod numerem: (32) 395 88 83. Dzięki temu Mama dowie się wszystkiego i będziemy w stanie odpowiedzieć na pozostałe pojawiające się pytania. Pozdrawiamy serdecznie, A&J Partners

Anonimowy

Nie polecam pracy w biurze. Wynagrodzenia są delikatnie mówiąc kiepskie. Jak pójdziesz po podwyżkę to wola Cię zwolnić i zatrudnić kogoś nowego. Premie na święta kwotowo również marne. Nie polecam.

@Anonimowy

Chcielibyśmy podkreślić, że nie było u nas w zespole takiego przypadku, aby pracownik został zwolniony z powodu wniosku o podwyżkę. Ponadto premie, w zależności od działu, przyznawane są co miesiąc i uzależnione są od wyników pracy. Z kolei na święta (zarówno wielkanocne, bożonarodzeniowe, a także w sezonie urlopowym tzw. „wczasy pod gruszą”), przyznawane są dodatkowe świadczenia z ZFŚS, które zgodnie z regulaminem zależą od kryterium dochodowego. Zawsze staramy się dbać o naszych pracowników i o jasność wynagrodzeń, dlatego też podczas rekrutacji wskazujemy w ogłoszeniach kandydatom możliwe wynagrodzenie, na co nadal decyduje się niewiele firm na rynku. A&J Partners

Halina

Chcialam podziekowac firmie za dobre warunki i lojalnosc polecam wszystkim aj partners to jedna z najlepszych film a szczególnie sle cieple myśli dla mojej pani Wiktori Kiwor zawsze moge na pania liczyc i usłyszeć dobra rade jest pani aniolem pozdrawiam cala firme niedlugo znów wyjezdzamy

@Halina

Dziękujemy Pani Halino za opinię. Bardzo nam miło gdy wiemy, że jest Pani w dobrych rękach. Zawsze staramy się służyć pomocą, gdy jest Pani potrzebna. Pozostając w kontakcie, wysyłamy pozdrowienia od Pani Koordynator - P. Wiktorii i całego zespołu A&J Partners!

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 127 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A&J Partners