A&J Partners

Opinie o A&J Partners

anjanski@gmail.com

PANI WIKTORIA KIWIOR JEST BARDZO MIŁĄ OSOBĄ Z AGENCJI PRACY AJ PARTNER JESTEM BARDZO ZADOWOLONY AGENCJA GODNA POLECENIA DLA OSÓB CHCĄCYCH WYJECHAĆ DO PRACY W NIEMCZECH JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH MOJA OCENA TO SZÓSTKA Z PLUSEM ANDRZEJ JAŃSKI.!!!

@anjanski@gmail.com

Dziękujemy Panie Andrzeju za opinię i ciepłe słowa. Mamy świadomość jak ważny jest kontakt z koordynatorem podczas pobytu w Niemczech, dlatego w razie potrzeby oczywiście jesteśmy. Pozdrowienia od Pani Koordynator i całego zespołu A&J Partners.

Ewelina Littner

Pracuje z firmą AJ Partners od 3lat.Jestem bardzo zadowolona z współpracy.Z Pania Wiktoria Kiwior moja koordynator współpraca przebiega bardzo dobrze.Wyplaty na czas.Bardzo sobie chwalę.

@Ewelina Littner

Dziękujemy Pani Ewelino za opinię i przede wszystkim za dotychczasową współpracę. Życzymy wszystkiego dobrego i służymy wsparciem. Pozdrawiamy wraz z Pani Koordynatorką. A&J Partners

Monika R

Czy polecę firmę? Tak. Chociaż mogłoby być lepiej, i stawki podwyższone. Moim zdaniem nie ma znaczenia, czy ktoś zna język lepiej lub gorzej, bo w dobie wszelkich translatorów komunikacja jest na bardzo dobrym poziomie. A prace każda wykonuje ta samą, wykonuje te same czynności. Wiec i stawki powinny być wyrównane. Szczególnie pozdrawiam swoją koordynator Panią Wiktorię Kiwior. To czego nie zrobił żaden wcześniejszy koordynator, zrobiła ona. Konkretna osoba, która pomoże w razie potrzeby, nie ma u niej, że coś jest nie możliwe. Zawsze udzieli info, ogarnie różne sytuacje. Oby więcej takich koordynatorów w firmie, którzy rozumieją nas opiekunki.

@Monika R

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za opinię. Jeśli chodzi o znajomość języka, czasem jest ona znacząca – szczególnie gdy podopieczny nie ma rodziny a np. opiekuna prawnego, z którym Opiekunka/Opiekun musi się komunikować w j. niemieckim lub też dostaje dodatkowe obowiązki jak wizyty lekarskie. Z samym translatorem te zadania nie są możliwe, dlatego osoby z j. niemieckim mają wyższe stawki niż osoby bez j. niemieckiego. Warto doskonalić swój j. niemiecki, dlatego oferujemy bezpłatne kursy językowe dla naszych Opiekunów. Ma Pani również rację, że bardzo ważne są umiejętności i doświadczenie, dlatego nasze Panie i Panowie Opiekunowie mogą liczyć na różne bonusy w zależności od zlecenia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami i wsparcia jakiego udzielamy wraz z Panią Koordynator. Pozdrawiamy serdecznie! A&J Partners

Małgorzata

Dobra i pożadna firma a najważniejsze wyplacalna

@Małgorzata

Dziękujemy Pani Małgorzato i bardzo serdecznie pozdrawiamy. A&J Partners

Iwona47

Współpracuję z firmą od nie dawna, jestem zadowolona ponieważ, wypłaty zawsze w terminie, na wszelkie zadane pytania zawsze mam odpowiedź i kontakt ze strony wszystkich działów firmy. Konkretne ustalenia i omawianie kolejnego wyjazdu, stały kontakt z niemiecką rodziną. Pracownicy AJ szukają i dostosowując sztele zgodnie z wytycznymi opiekunki. Teraz wyjeżdżam po raz kolejny. Pani Koordynator Wiktorii Kiwior, pięknie dziękuję za opiekę. Super mi się współpracuje z tą Panią, zawsze jest wsparciem i służy pomocą jest w stałym kontakcie z opiekunką przez całą pracę. Opiekunka nigdy nie jest pozostawiona samej sobie. Jeśli trzeba firma czuwa i reakcja jest natychmiastowa, a to jest tzw. duża zaleta tej firmy, bo w naszej pracy różnie bywa. W takiej firmie jest miło pracować, bo jest i widać wzajemną współpracę. Szczerze polecam A&J Partners i pozdrawiam wszystkich pracowników firmy. Serce dla serca.

@Iwona47

Dziękujemy Pani Iwono za opinię,. Na pewno pomoże wielu osobom, które nadal zastanawiają się nad wyjazdem do pracy jako Opiekun/ka osób starszych. Mamy świadomość, jak ważny jest wtedy kontakt i dobra współpraca, zarówno między naszymi działami przy organizacji Pani wyjazdu jak i podczas Pani pobytu w Niemczech. Pozdrawiamy serdecznie! A&J Partners

Iza

Mój Koordynator Wiktoria Kiwiorz firmy AjPartners to człowiek, który wspiera mnie w każdej sytuacji. Jest zaangażowana i dostępna pod telefonem zawsze, dobrze doradzi i wytłumaczy.Jest miła i pomocna. Pragnę jej podziękować za wsparcie, radość i ciepło w pracy. Dziękuję. Polecam firmę AjPartners.

@Iza

Dziękujemy Pani Izo za miłe słowa i również za Pani zaangażowanie podczas wspierania Seniorów. Wszystkiego dobrego od Pani Koordynator i całego zespołu A&J Partners.

Ŕomana Konieczny

Współpracuje z firmaAJ@Partners drugi rok.Mam dobre zdanie o firmie.wszystkie problemy rozwiazywane na czas.wynagrodzenie zgodne z umowa i na czas.miejsce pracy dopracowanwne do umiejetnosci opiekunki.kontakt z koordynatorami bezproblemowy.zawsze można sie dogadać.obecna koordynator Wiktoria Kiwior jest osoba dobrze zorganizowana.rozwiazuje problemy w zaskakujaco szybkim i pozytywnym tempie co motywuje mnie jako opiekunke do współpracy z ta że firma.wiecej tak zorganizowanych koordynatorów.pozdrawiam firme.pozytywnie zmotywowana .

@Ŕomana Konieczny

Dziękujemy Pani Romano za opinię i bardzo nam miło mieć wśród naszych Pań i Panów Opiekunów osoby, które są z nami od dłuższego czasu. Zawsze chętnie pomożemy, także pozostajemy w kontakcie i wysyłamy pozdrowienia od Pani Koordynator i całego zespołu A&J Partners.

Alina

A ja jadę z ajpartners w tym miesiącu już piąty raz i jestem bardzo zadowolona, np to co się czasem widzi w tych firmach to zgroza, a tu miałam dwie Panie koordynator i obie pomagają, nie denerwują się jak pytam, bo ja zawsze chce wiedzieć co i jak, do kogo jakde, gdzie itd, ale wszystko wiem i się wszustko zgadza. Jak jestem na szteli też mogę zadzwonić, a co najważniejsze kasa się zgadza. Teraz chce po powrocie spróbować test z niemieckiego więc zobaczymy, oby się udało. Pozdrawiam moje Panie z biura!

@Alina

Pani Alino, bardzo dziękujemy za opinię i trzymamy kciuki za kolejny wyjazd oraz szlifowanie języka niemieckiego. W razie potrzeby oczywiście pozostajemy w kontakcie. Do usłyszenia i wszystkiego dobrego. Pozdrowienia od całego zespołu A&J Partners

Dagmara

Rozmowa kwalifikacyjna (online) trwała około 1h. Na początku klasyczne pytania związane z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, edukacją, Pan opowiedział o stanowisku, benefitach i zaproponował inne stanowisko, niż to na które aplikowalam. W drugiej części spotkania dostałam do wykonania 2 zadania, związane ze stanowiskiem i do rozmowy włączyła się Pani która miała być bezpośrednim przełożonym. Bardzo doceniam to, że otrzymałam feedback, pomimo tego ze nie taki, na jaki liczyłam :) ale pozostawiło to uczucie szanowania mojego czasu ze strony firmy, co niestety nie jest standardem. Rozmowa była dla mnie pozytywna, pomimo ze spotkanie online moim zdaniem dodatkowo wzmacnia stres, który i tak towarzyszy przy rozmowach kwalifikacyjnych. Pan był konkretny i rzeczowy, Pani wydała się bardzo uprzejma. Tym razem się nie udało, ale rozmowa zdecydowanie pozostawiła po sobie miłe wrażenie. :)

@Dagmara

Dziękujemy Pani Dagmaro za opinię. Podczas rozmowy faktycznie sporo czasu poświęcamy na opisanie kandydatowi na czym będzie polegała praca. Na pewno podzielenie się tym, jak z Pani strony wygląda rekrutacja do naszej firmy, pomoże wielu osobom. Szczególnie tym, które zastanawiają się jak to funkcjonuje w tych niełatwych dla nas wszystkich czasach - gdy rozmowy online stały się codziennością. Cieszymy się jednak, że mimo takich zmian udaje nam się spotkać z kandydatami i zawsze zależy nam na tym, żeby nie pozostawić nikogo bez informacji o wyniku rozmowy. Wszystkiego dobrego Pani Dagmaro. A&J Partners.

Nowy pracownik

Jestem z nimi w biurze od niedawna, ale widzę jak się przykładają żeby nowa osoba wiedziała co ma robić, jak, pokazują co gdzie jest i jak sobie radzić. Pracowałam w różnych firmach i nie jest to takie oczywiste, bo często mówi się o wdrożeniu a przychodzi co do czego i człowiek sam musi sobie radzić. Póki co bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam;) Wiem, że nadal prowadzą rekrutację, dlatego na prawdę polecam. Pozdrawiam ciepło!

@Nowy pracownik

Dziękujemy za opinię, szczególnie, że bardzo ważne jest dla nas to, aby nowy pracownik miał możliwość wdrożenia się i aby czuł się dobrze w firmie od samego początku. Jest nas coraz więcej i każdy z nas jest różny, dlatego jeśli ze sobą rozmawiamy i na bieżąco sobie pomagamy możemy świetnie się uzupełniać w pracy. Jeszcze raz witamy w zespole;) Pozdrawiamy! A&J Partners

Zośka

Witam, chcę kandydować na stanowisko do działu rekrutacji. Chciałam się dowiedzieć mniej więcej jakie pytania są zadawane na rozmowie oraz czy rozmowa jest też z angielskiego i niemieckiego?

@Zośka

Dzień dobry Pani Zosiu. Dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o rozmowy rekrutacyjne do naszej firmy to zależy nam przede wszystkim na poznaniu kandydata, czym dokładnie się do tej pory zajmował i jakie ma oczekiwania w nowym miejscu pracy. Podczas rozmowy mamy szansę przybliżyć stanowisko, aby mogła Pani ocenić czy jest to tym, czym chciałaby się Pani zajmować. W każdym ogłoszeniu zaznaczamy jeśli wymagany jest język niemiecki, natomiast w dziale rekrutacji nie ma takiej konieczności. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania, to oczywiście zapraszamy do kontaktu pod numerem: (32) 395 88 83. Pozdrawiamy, A&J Partners

Glücklich

Firma naprawdę godna polecenia! Pracowałam już z różnymi firmami, w AJ wynagrodzenie jest zawsze na czas, indywidualne podejście, stały kontakt z koordynatorami, nawet w weekendy, panie są zawsze pomocne i miłe. POLECAM i pozdrawiam całą firmę????

@Glücklich

Dziękujemy bardzo za opinię i pozdrawiamy serdecznie! Zespół A&J Partners

Aneta

Dobra, konkretna firma. Kasa na czas, zlecenia jak zlecenia raz łatwiej raz trudniej ale mam swoją Panią koordynator i dajemy radę. Polecam szczególnie jak miałyście jakieś swoje źle doświadczenia w innych firmach i nie chcecie znowu tak. Pozdrawiam Panie z biura i moją zmienniczkę Marzenke z Koblenz

@Aneta

Dziękujemy Pani Aneto i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy. Stale służymy pomocą i życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrowienia od A&J Partners

Czy urlop w A&J Partners jest płatny 100%?

Dzień dobry. Oczywiście. W przypadku umowy o pracę to kodeks pracy reguluje wysokość (procent) wypłacanego wynagrodzenia za czas przebywania pracownika na urlopie. Zgodnie z nim przysługuje 100% za każdy dzień urlopu wypoczynkowego. Jeśli ma Pan/i dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z działem kadr, który chętnie na nie odpowie. Numer kontaktowy: (32) 395 88 83. Pozdrawiamy, A&J Partners

Opieka

Mogę powiedzieć że polecam wyjechać do Opieki z tą firmą - moim zdaniem opiekunki mają dobre warunki pracy, ale niestety pracownicy biurowi niekoniecznie. Tak jak już kiedyś ktoś pisał, na rozmowie obiecują złote góry a praca to takie trochę korpo w złym tego słowa znaczeniu. Przekonałem/am się pracując w tej firmie.

Teresa
@Opieka

Skoro praca w biurze nie odpowiada, można zostać opiekunką.Ilez to roboty.

Biuro
@Teresa

No dokładnie, tym bardziej, że jak ja byłam na rozmowie rekrutacyjnej u nich i zostałam zaproszona do pracy, tylko niestety musiałam zrezygnować bo wyjeżdżam do rodziny za granicą szybciej niż planowałam, to Pani od razu dzwoniąc powiedziała mi ile mogą zaproponować. Dlatego jeśli się decydujesz to przecież wiesz czy Ci to odpowiada czy nie. Jak dla mnie rozmowa bardzo profesjonalna i miła, bo bardzo się na początku stresowałam się, a z czasem było coraz lepiej. Pozdrawiam i polecam sprawdzić samemu.

Opieka
@Biuro

Oczywiście. Ale tu nie chodzi o zarobki. Ja akurat nie czuje się dobrze w opiece, ani nad osobami starszymi ani nad dziećmi, ale jeśli komuś to odpowiada to zachęcam. Mówię v tylko że mi praca w biurze nie odpowiadala i różniła się od zapewnień osoby rekrutującej i szybko zmieniło się moje pierwsze wrażenie o tej firmie. Ja miałam/em wybór to wybrałem/am swoją ścieżkę w innej firmie. Wyrażam tylko swoje zdanie.

Aneta
@Opieka

Cześć, czy możesz napisać jak różniła się praca od zapewnień osoby rekrutującej??

dorqa777

Polecam współpracę z firmą.

@dorqa777

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy! A&J Partners

Aga

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną, była ona dosyć długa. Pani miała oddzwonić do dwóch tygodni z informacją zwrotną, nawet jeśli odpowiedź miała być negatywna. Niestety takiego telefonu od rekrutera nie dostałam.

@Aga

Dzień dobry Pani Agnieszko. Tak jak Pani napisała, nasi kandydaci po rozmowach rekrutacyjnych zawsze dostają informację bez względu na wynik rekrutacji i staramy się zawsze skontaktować z każdą osobą. Dlatego w tej sytuacji bardzo proszę o kontakt pod numerem (32) 395 88 83, żebyśmy mogli z Panią wyjaśnić skąd takie nieporozumienie. Pozdrawiamy serdecznie! A&J Partners

dorqa777

Doszliśmy do ugody, jednak polecam.

Kłaczek

Dzień dobry, jaki poziom języka jest wymagany na stanowisku koordynatora z j. niemieckim i jak wyglądają godziny pracy poza tymi biurowymi? Bo rozumiem, że jest się 24h na dobę do dyspozycji przydzielonych opiekunek? Byłoby też super, gdyby ktoś opisał jak długo trwa i jak wygląda początkowe szkolenie :)

@Kłaczek

Dzień dobry, zależy nam na dobrym poziomie języka niemieckiego, który pozwala na poprawny kontakt mailowy i komunikatywną rozmowę telefoniczną. Co do godzin pracy i wdrożenia - ustalamy to indywidualnie, ponieważ rozumiemy, że kandydaci szukający pracy dodatkowej mają obecnie zatrudnienie, więc dopasowujemy to do czasu i możliwości kandydatów. Zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@ajpartners.pl, a w razie pozostałych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem (32) 395 88 83, co pozwoli nam jeszcze dokładniej odpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie, A&J Partners

Pozdrawiam wszystkie panie pracujące w firmie przemiła obsługa ☺

@Ewa

Dziękujemy Pani Ewo i serdecznie pozdrawiamy! A&J Partners

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 129 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A&J Partners