Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Tomcio

Oczywiście ,że firma daje narzędzia . Podstawowym jest samochód służbowy Multipla tylko dla pracowników biurowych , dla robotników jest to Solaris. Dostęp do restauracji Sheraton na zakładzie równiez Ci przysługuje. Dostaniesz także luksusowe obuwie wykonane ze skóry aligatora .

Best firma exide

Ta no uczciwa ta firma w ogień 2tyg byłem na L4 dostałem za nie 64zl brutto w dodatku za przepracowane od 12,08 do 31,08. 854zl jak dzwonisz żeby wyjaśnić to cie tyrają, wchodzisz na zakład na dworze 30 stopni na hali dam se rękę uciąć ze 40 (magazyn) nie wspomnę o słynnej ładowni taka porządna firma a o pracownika nie potrafią zadbać #istnieje klimatyzacja Poza tym wszystko spoko idziesz na stanowisko musisz sie przedrzeć przez chmurę siarki co czujesz ze ci płuca wypala nawet przez maskę osobiście nie polecam nie wspominając o mistrzach którzy śpią zachlani na wózkach a Ukraince to robią co chcą seta na przerwie i można robić

Zadowolony

Jeść dadzą, zarobić też bo nadgodzin sporo, a i tak w domu ni mo co robić. Trochę się wywija ale ogólnie nie jest źle, jakby tylko jeszcze majsterro zrozumiał że robimy co się da by to miało ręce i nogi to by była bajka.

Święty

Powiadam Wam praca stabilna , robota nie jest zła , trzeba swoje zrobić i tyle, odbić kartę i do domu . Ale broń Boże zrobić ciut więcej albo pokazywać ,że da się szybciej , że można , że umiesz gdyż Twój przełożony i tak ma to w tylnej części ciała czy jesteś perspektywistyczny , ambitny pracownik , czy zdegenerowany niezbyt ogarnięty gość, Tu liczą się tylko tabelki w exelu . Uznania i poklasku tu nie doświadczysz , podwyżki tym bardziej . Gdy w Twojej głowie zrodzi się szatańska myśl, że przecież powinienem zarabiać więcej i pójdziesz zapytać o te wymarzoną podwyżkę zostaniesz sprowadzony na ziemię ,że jednak jesteś tu zbędny i możesz się zwolnić jeśli Ci się nie podoba . Warto to przemyśleć . Trzymajcie się bracia akumulatorowi .

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Kelner

Praca w tragicznych warunkach,zero zachowania BHP,wszystko mokre od kwasu zero wentylacji od zapachu idzie sie udusic,sam zaklad to fabryka rodem PRL,liderzy to dramat (z wyjatkiem p.Marcina -Gucio) pozdrawiam .Nie polecam szkoda czasu i zycia .

Mieszkaniec

22 pln brutto. Nigdzie tyle nie zrobię.Kapitalizm i pandemia bezobjawowego świrusa są zbawienne. Jazda ołówiani królowie. Do pracy rodacy

@Mieszkaniec

Tak mało gdzie tyle dostaniesz 22 zł. ale po 8 godzinach ręce wyciągnięte do samych ...... a po tygodniu .....

Katarzyna
@Teodor

Czy taką stawkę dostaje każdy na start w Exide Technologies? Czy może jest to od czegoś zależne? Jeśli tak, to co jest brane pod uwagę przy jej ustalaniu? Doświadczenie, umiejętności?

Mike

Nie jest lekko... Widziałem, że konkurencja szuka do pracy na produkcję. Podobno dobre warunki i cały nowy zakład

Katarzyna
@Mike

A dlaczego w Exide Technologies nie jest lekko? Chodzi Ci o ilość czy rodzaj obowiązków? Sprecyzujesz? I jak wygląda w firmie grafik? Ile godzin dziennie się pracuje i ile ich wychodzi w ciągu miesiąca?

Do Patryka

No powiem Tobie, że jak w każdej firmie może zdarzyć się taka sytuacja, ale odjąć działowi utrzymania ruchu nie można, że to bardzo pomocni chłopacy, czasem trzeba trochę poczekać na interwencję, ale znają się na robocie, elektrycy szukają rozwiązania do skutku (przynajmniej Karol i Robert), elektronicy dokładnie to samo - wszyscy świetni, mechanik formacyjny - wybitny specjalista, jakiegoś ucznia powinien dostać. I to jest problem, dostawiane są nowe maszyny, a dodatkowego pracownika do UR od lat nie ma. Kiedy nasi mechanicy/elektrycy byli na szkoleniach?! Pomijam oczywiście pogadanki złotoustych na początku zmiany. Podchodzisz do zawalonej od ołowiu formy na TBSie i masz ją obrobić, ale nie ma gdzie, bo warsztat był przewidziany na dwie małe formy, a masz ich 8... Ludzie chcieliby tu robić nawet w tych warunkach, ale są ale... nie ta kasa, nie za taki ogrom pracy, nie przy takiej jej organizacji.

Patyk

Dodam tylko tyle że to najgorszy zakład pod względem że pracownicy piją alkohol w pracy, i to mają przyzwalanie, szok. Pracownicy z dużym stażem szczególnie, utrzymanie ruchu, tragedia, Ci z Watykanu narąbani cały czas, mechanicy z pastowni-odlewni to samo. Stara formacja piję z brygadzistą, a operatorzy wózka na nockach zasypiają podczas jazdy z upojenia alkoholowego, na drugiej zmianie też. Na magazynie pala zioło, i piją, nikt ich nie zwolni, bo kto będzie pracował. A benefity, wczasy wypłacane są po urlopie, marne grosze, sodexo serwuje wszystko co najtańsze i przeterminowane, a pracownicy kuchni jak wychodzą do domu to siaty pękają. (usunięte przez administratora) na posiłkach, odbijaj po 2 razy, chodź było się raz, albo wpisują na listę, nawet jak się w pracy nie było.

Były

Od lat sodoma i gomora firma rodzinna w której większość to "małorolni" i teksty typu gdzie ja tyle milionów zarobię. Zero kultury i zrozumienia u przełożonych.Park maszynowy jak w większości firm.wspomniany pan Waldemar od początku jego kariery w tej firmie miał dziwne podejście do ludzi a teraz to podejrzewam woda sodowa poza tym (usunięte przez administratora).

Miałem do czynienia z Waldkiem wymagający ale spoko gość potrafi wytłumaczyć.... ale taka rola lidera A poza tym robia często rotację zaś mają ludzi jakich mają A ten cały mistrz zmianowy i reszta w tym bunkrze co siedzę i udaja mądrych to porażka glomby do potęgi

@Marcin

Masz na myśli słonia Kolejorza czy gałązka

@X

Wszyscy razem wzięci

@Marcin

Tak to jest jak ktoś zna tylko plan wytwarzania z niebieskiego segregatora a nie ma pojęcia pracy na kopercie lub tbs. Bo teoria nie może iść w parze z praktyką jeżeli wałek od koperty jest naciągany gumką od maski

Polpol

20.10.2020. Żeby pracować i skończyć pracę 17.04.2021. Ale nie pojechałem w związku z tym, ze miałem słaby stan zdrowia. W tym momencie już wszystko w porządku i chcę wyjechać do Polski, żeby pracować. Dowiedziałem się, ze muszę wnieść tą informacje do systemu, dołączyć kopiuje dokumentów. Jak ja muszę to zrobić, wysłać na maila lub pocztą?

Gibon

Znów kolega z pracy odpadł norma ołowiu przekroczona wiec jakie dyskusje co do higieny drogi narratorze dziękuje za odpowiedz jakie to obciążenie dla organizmu ciężkimi metalami .Pora być może rozwarzyć technologie która pozwoli na produkcje bez ołowiu bądz kwasu .to przyszłość i moc .

Metalowiec

Dzisiaj byłem pracować na starym montażu linia nr . 6 . Lider o imieniu Waldemar przez całe 8 H obrażał mnie , skrzyszał i takie słowa jak że jestem tępy , gamoń, (usunięte przez administratora) . Uważam że dobrze wykonywałem pracę. Muszę zgłosić to gdzieś

@Metalowiec

Dzień dobry, Prosimy autora wpisu o skontaktowanie się w poruszonej sprawie bezpośrednio z Dyrektorem Personalnym, Dyrektorem Zakładu lub Menadżerem ds. Operacyjnych. Gwarantujemy zachowanie całkowitej dyskrecji. Złożone wyjaśnienia pomogą obiektywnie wyjaśnić sytuację i ułatwią ewentualną reakcję.

Masz racje
@Metalowiec

Waldemar miał za pewne rację, musisz byc bardzo oporny na wiedzę . Pracuj nad sobą.

Metalowiec
@Masz racje

Być może masz rację ale to nie powód żeby kogoś obrażać. To ciekawie prawie nikt nie chce znim pracować. Z resztą sprawa jest już zgłoszona do kierownictwa

Sovema
@Metalowiec

Pan Waldek robi smaczne wędliny .Nic dziwnego że jest czasem niemiły skoro cena mięsa rośnie jak inflacja.Polecam ryby wędzone, kiełbase itp...Waldek robi dobrą robore

Maszynista
@Metalowiec

Nie znasz Pana Waldka? Zamówiłbyś u niego 2 kg kiełbasy polskiej,trochęschabiku,i rybek wędzonych i Pana Waldka możesz do rany przyłożyć

@Metalowiec

Wystarczyło się mu postawić i był byś jego kolegą , wiem coś o tym .

@Exide Technologies S.A.

Dziwne że dopiero teraz chcą Państwo interweniować wobec tego pracownika(usunięte przez administratora)

@Metalowiec

Pewne słowa z ust tego pracownika szło przemilczeć, ale jak już wchodzi sferę prywatną i obraża twoja rodzinę to coś jest nie tak

Dawtona
@Exide Technologies S.A.

I co powiecie? Ze pracownik to pracownik firmy zewnetrznej oraz to ze dla korporacji najwazniejszy jest szacunek dla ludzi i inne dyrdymaly i ze w exide to nie mialo miejsca tylko w adecco i za nich nie odpowiadacie, tak jak juz raz wypieprzyliscie kilkadziesiat osob a obecnie kwiczycie ze tam nikt nie chce isc rak w tym kwasie parzyc

Pracownik Exide

Exide jako lider branży jest stabilnym, rzetelnym Pracodawcą, który daje możliwość rozwoju Pracownikom. Najlepsi chcą pracować dla najlepszych. Stabilne warunki pracy, regularnie wypłacane wynagrodzenie, elastyczność działania oraz bogata oferta benefitów ( m.in. karta Multisport plus za ok 37 zł., kafeteria My Benefit, Ubezpieczenia grupowe dla Pracowników i ich rodzin, wczasy pod gruszą, dofinansowania do wypoczynku) Powyższe na pewno wyróżnia firmę na tle innych Pracodawców. Wysoka kultura korporacyjna, zachęcanie do dzielenia się opiniami i pomysłami m.in. za pomocą projektu Kaizen, nagradzanie za wyniki, zapewnienie szkoleń i uprawnień oraz minimum coroczne podwyżki inflacyjne. Będąc zaangażowanym, kreatywnym i sumiennym Pracownikiem zawsze można liczyć na więcej niż tylko podwyżkę inflacyjną... Ilość plusów, które daje nam Exide zdecydowanie przewyższa ilość minusów, które zawsze znajdziemy w każdej jednej firmie... Polecam Wszystkim, którzy nie boją się nowych, ciekawych wyzwań!

Były pracownik gnb
@Pracownik Exide

Podwyżki i awanse w tej firmie to są tylko i wyłącznie dla kolegów z wioski i największych nierobów, zarządzanie dramat

Znawca
@Pracownik Exide

Haha, Wysoka kultura, a ostatnio po raz kolejny przegrali w Sadzie Pracy z bylym pracownikiem...

@Pracownik Exide

Drogi kolego rozumiem że jesteś ( starym ) pracownikiem i masz 35 zł. na godzinę , siedzisz na końcu lini i to jest cała twoja robota . Gdybym był na Twoim miejscu tęż bym sobie chwalił .(usunięte przez administratora)

Gibon

Firma inwestuje w maszyny - pracownicy z pośredniaków ( ukraina autokarami aż niewiedzą gdzie ich upchać) ryzyko zawodowe duże .badania krwi 1 w miesiącu przekraczają normy ludzie " jak" kwasem cuchnie az pod wartą bramy pootwierane 21 wiek taki to system odpowietrzen .przerób to ok 5 ton magazyn czy pastownia czy montarz. 17 palet normy po 36 aku średnio ok 10 do 15 kg .olów przekroczony we krwi jest sie odsuniętym bądz usuniętym l4 bolą plecy pośredniak nieprzedłuża umowy dlatego tylko na miesiąc.he robota dla starych wyjadaczy jak któryś idzie na eme lub rezygnuje może wbijesz na jego miejsce fakt pierw wyścig szczurów za 2600netto.po 2 latach plamy w okolicy klatki piersiowej organizm sie czyści z ołowiu .Godzisz sie na nieludzkie traktowanie ze strony przełożonych zg£osisz coś i nara.Znajome twarze.

q

Pracuję na "magazynie", zarabiam przez Adecco 21zł/h brutto, po pół roku przejdę na Exide, +1 zł/h. Lubią jak masz uprawnienia na wózek ale przyjmą cię bez. Generalnie każdego przyjmują, rotacja jest duża, ale ludzie sami odchodzą. Na magazynie mały jest kontakt z kwasem i ołowiem i praktycznie nikt nie przekracza poziom ołowiu we krwi. Na formacji i montażu kontakt jest duży, ale też więcej zarobisz. Praca na 3 zmiany: 6 - 14 - 22 godz. Jest ok, na magazynie raczej nie licz na podyżki. Nadgodziny płatne 100% za weekendy, więc można dorobić, płacą zawsze do 10-tego.

rob
@q

Hej praca do pn-pt? a soboty nadgodziny ?

Exexide
@q

Pracowalem tam,syf niemilosierny,cale szczescie dzieki covid zalapem sie na zwolnienia grupowe,no coz swiat ruszyl do przodu,spedzilem wpierw prawie rok w Niemczech,fajnie bylo,podszkolilem sie w budowlance,zmienilem Niemcy na Szwecje, zarobki jeszcze wyzej, z 2700zl skok na 27000sek

Ryba

Poproszę o informację o waszym produkcie akumulator jak rozszyfrować datę produkcji akimulatora K1029B500

Q&A
@Ryba

29.01.2021

abyR
@Ryba

Proste 29,01 i rok K oronawirusa...chryste panie

Czy ktoś może rzetelnie wypowiedzieć się o pracy w Exide? W przyszłym tygodniu mam rozmowę rekrutacyjna, chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja. Jak zarobki? Jaka praca, nastawienie do pracownika?

Prx
@Kandydat

Lepiej niz w amazonie i innych (usunięte przez administratora) Potrzeba ludzi na stary montaż na koperte lub operator tbsa na odbiorze. Pomin posrednika pracy.Jak jesteś ogarniety to Ciebie zatrudnia.

Masters
@Prx

Exide nie rekrutuje bezpośrednio, tylko przez agencje.

Stanowisko
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Eskabrito
@Prx

Wszyscy tak narzekają na Amazon a prawda jest taka, że praca tam jest bardzo dobra i lekka, nie ma żadnego porównania.

Keks
@Eskabrito

Zależy oczywiście na jakim stanowisku jestes :) A jak nadepniesz komuś wyzej na odcisk to potrafi ci zniszczyć zycie w pracy;)

Witam podobno chca nam wprowdzić system 4 brygadowy czy ktos cos wie wiecej moze ??

Exide pracownik

Ja myślę że 17 zmian ( czyli dwie znamy dodatkowo w sobotę ale za sobotę dzien wolny w tygodniu) juz kiedyś były ploty że 4 brygady ale wyszło tylko 17 zmian

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.