PPUH VOIGT Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPUH VOIGT Sp. z o.o.

ktoś

ja tam pracuję, owszem jest nieraz ciężko ..... ale wypłata jest co miesiąc .... jężdże po Polsce po obiektach .... płacą normalnie delegacje ... mamy nowe Caddyki .... a ten co tak marudzi tutaj ..... to chyba nasz kolega ... domyślamy się kto to, bo jemu nic wiecznie nie pasuje .... a każdy nowy to dla niego zagrożenie

ojoj

Tak na pewno jest to dobra praca, a w szczególności w serwisie, zresztą na ostatnią ofertę zgłosiła się tylko jedna osoba haha i wielce rozmowy o pracę..... Jak w domu nie masz psa i rodziny i chcesz stracić wszystkich zanjomych to szczerze polecam

amaro

Jeśli pracujesz dobrze to i masz dobrą premię. Oczywiście pracować trzeba i to ostro, ale jest to doceniane. Takie jest moje zdanie choć nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.

an

he he "sowicie pracować i hart ducha" to masz gwarantrowane

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PPUH VOIGT Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Najgorzej to jest w dziale SAS.Tam to istny kierat. Nie wiesz człowieku, że żyjesz. Do tego donosicielstwo, kapownictwo. By jeszcze opierało się na prawdzie to rozumiem ale to wymysły Tomasza Z. - konfidenta. Jeśli jesteś bezdomny, nie masz rodziny, znajomych lub przyjaciół i jesteś ofiarą losu,wal śmiało z CV do firmy VOIGT

Odradzam pracę - poprzednia opninia z 24 czerwaca - 100% prawdy, wracasz w nocy i rano stawiasz się w pracy - nie ma mowy o zachowaniu 11 godzin przerwy. Wyzysk i łamanie prawa - produkcja w tajemnizy pracowała nawet 1 listopada 2013. Zarabiają dobrze nieliczni - kapusie i usługusy zarządu. Reszta to pensje głodowe a jak dostaniesz premię za pracę to po stopach masz całować i chodzić wdzięczny. Nadgodzin nie wypłacają - hasło przewodnie zarządu to: DOBA MA 24 GODZINY i JEST PRZECIEŻ WEEKEND, który możesz przeznaczyć na pracę. Firma "rodzinna" - nie szanują tego wogóle, że ludzie mają rodziny. Ludzie na wysokich stanowiskach są niekompetenti - mówią o tym w środowsku ale nikt tego nie słucha - na obkoło śmieją się z nich ale co tam. Kreują się na Firmę z niewiadomo jaką Marką - ale to tylko obłuda. Wypowiedzi Pani prezes w mediach to też puste słowa - dbałość o pracowników poniżej normy - kapusie u niej mają dobrze.

A dokładniej jak tam z kompetencjami kadry ??

@Anonim

kadra to jest tofaszystwo :) wzajemnej adoracji, przerost formy nad treścią, dalej sr.ją niż widzą

Luis

Jeżeli chodzi o HORECA to nie pakuj się w to gówno. Dyertor Horeca oaszołom obiecuje a potem pali głupa że nic nie wie o obietnicach. Jego zastępca też niezły miglanc, ważniak z miodem w uszach. Praca cały czas na wyjazdach za marne pieniądze ale jak tam mówią przecież pracujesz w ekskluzywnej firmie, za mało ekskluzywne pieniądze. Auto służbowe wracacz o 11 w nocy w zimie z delegacji przejeżdzasz obok domu ale musisz je odstawić na drugi koniec miasta do firmy żenada. A na drugi dzień jak się spóżnisz 5 min to opr. Nie widzą nadgodzin za to widzą 5 min spóżnienia Możesz mieć nawet problem z urlopem bo nie dadzą Tobie bo nie, w innym terminie ot tak złośliwie. ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE!!!!!! Nie chce mi się dalej o nich pisać bo mam lepsze rzeczy do roboty

xxx

Interesują mnie szczegóły dotyczące pracy na stanowisku Doradcy HORECA. Wszelkie info mile widziane.

luko

halo rodacy napiszcie co tam słychać w firmie? jak sie pracuje jak zarabia? czy warto składać CV?

ktoś

Wyzysk a pensje głodowe odradzam:/

Zwz

Firma rodzinna bardzo ciężko się dostać i dopóki szefem produkcji był roman bylo super teraz to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w PPUH VOIGT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH VOIGT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH VOIGT Sp. z o.o.?

PPUH VOIGT Sp. z o.o.