PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zwz 2011-05-16 19:26
Firma rodzinna bardzo ciężko się dostać i dopóki szefem produkcji był roman bylo super teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ktoś 2013-06-05 08:37
Wyzysk a pensje głodowe odradzam:/
luko 2014-03-23 15:15
halo rodacy napiszcie co tam słychać w firmie? jak sie pracuje jak zarabia? czy warto składać CV?
xxx 2014-05-18 11:30
Interesują mnie szczegóły dotyczące pracy na stanowisku Doradcy HORECA.
Wszelkie info mile widziane.
Luis 2014-06-24 18:52
Jeżeli chodzi o HORECA to nie pakuj się w to gówno.
Dyertor Horeca oaszołom obiecuje a potem pali głupa że nic nie wie o obietnicach.
Jego zastępca też niezły miglanc, ważniak z miodem w uszach.
Praca cały czas na wyjazdach za marne pieniądze ale jak tam mówią przecież pracujesz w ekskluzywnej firmie, za mało ekskluzywne pieniądze.
Auto służbowe wracacz o 11 w nocy w zimie z delegacji przejeżdzasz obok domu ale musisz je odstawić na drugi koniec miasta do firmy żenada.
A na drugi dzień jak się spóżnisz 5 min to opr. Nie widzą nadgodzin za to widzą 5 min spóżnienia
Możesz mieć nawet problem z urlopem bo nie dadzą Tobie bo nie, w innym terminie ot tak złośliwie. ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE!!!!!!
Nie chce mi się dalej o nich pisać bo mam lepsze rzeczy do roboty
anonim 2014-07-09 09:01
Odradzam pracę - poprzednia opninia z 24 czerwaca - 100% prawdy, wracasz w nocy i rano stawiasz się w pracy - nie ma mowy o zachowaniu 11 godzin przerwy. Wyzysk i łamanie prawa - produkcja w tajemnizy pracowała nawet 1 listopada 2013. Zarabiają dobrze nieliczni - kapusie i usługusy zarządu. Reszta to pensje głodowe a jak dostaniesz premię za pracę to po stopach masz całować i chodzić wdzięczny. Nadgodzin nie wypłacają - hasło przewodnie zarządu to: DOBA MA 24 GODZINY i JEST PRZECIEŻ WEEKEND, który możesz przeznaczyć na pracę. Firma "rodzinna" - nie szanują tego wogóle, że ludzie mają rodziny. Ludzie na wysokich stanowiskach są niekompetenti - mówią o tym w środowsku ale nikt tego nie słucha - na obkoło śmieją się z nich ale co tam. Kreują się na Firmę z niewiadomo jaką Marką - ale to tylko obłuda. Wypowiedzi Pani prezes w mediach to też puste słowa - dbałość o pracowników poniżej normy - kapusie u niej mają dobrze.
Anonim 2014-07-16 21:33
A dokładniej jak tam z kompetencjami kadry ??
anonim 2014-08-07 18:37
kadra to jest tofaszystwo :) wzajemnej adoracji, przerost formy nad treścią,
dalej sr.ją niż widzą
były pracownik 2014-10-26 21:38
Najgorzej to jest w dziale SAS.Tam to istny kierat. Nie wiesz człowieku, że żyjesz. Do tego donosicielstwo, kapownictwo. By jeszcze opierało się na prawdzie to rozumiem ale to wymysły Tomasza Z. - konfidenta. Jeśli jesteś bezdomny, nie masz rodziny, znajomych lub przyjaciół i jesteś ofiarą losu,wal śmiało z CV do firmy VOIGT
an 2015-02-03 14:12
he he "sowicie pracować i hart ducha" to masz gwarantrowane
amaro 2015-02-22 08:37
Jeśli pracujesz dobrze to i masz dobrą premię. Oczywiście pracować trzeba i to ostro, ale jest to doceniane. Takie jest moje zdanie choć nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.
ojoj 2015-03-19 20:52
Tak na pewno jest to dobra praca, a w szczególności w serwisie, zresztą na ostatnią ofertę zgłosiła się tylko jedna osoba haha i wielce rozmowy o pracę..... Jak w domu nie masz psa i rodziny i chcesz stracić wszystkich zanjomych to szczerze polecam
ktoś 2015-04-01 18:55
ja tam pracuję, owszem jest nieraz ciężko ..... ale wypłata jest co miesiąc .... jężdże po Polsce po obiektach .... płacą normalnie delegacje ... mamy nowe Caddyki .... a ten co tak marudzi tutaj ..... to chyba nasz kolega ... domyślamy się kto to, bo jemu nic wiecznie nie pasuje .... a każdy nowy to dla niego zagrożenie
yupi 2015-04-09 13:50
Serwis to najcięższa działka łącznie z produkcją- każdy serwisant to powie ale nie głośno i oficjalnie bo boi się o pracę. Tak delegacje są płacone ale pracujesz ponad 8 godzin - a nadgodziny już płacone nie są - a to jest ważna informacja - bo delegacja należy się każdemu kto jest oddelegowany w inne miejsce pracy. A nadgodziny wg firmy się nie należą. Premia-jak wyparcujesz ponad 100% I nikomu nie podpadniesz to dostaniesz tzw "uznaniową". Taka to prwada o SAS.
antek 2016-05-07 11:44
zwłaszcza, że w Zabrzu i okolicach takich firm nie ma zbyt wiele. Widziałem na ich stronie, że ciągle szukają pracowników. Głównie na wspominane już wcześniej stanowiska: Doradca HoReCa , doradca Handlowy (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie).
Xyz 2016-11-25 00:53
Czy mógłby ktoś napisać bez obijania w bawełnę ile zarabia pH na kanale horeca . Jakie auto, czy można korzystać z auta po godzinach pracy i wekenndy . Ile wynosi baza klientów i ile średnio wizyt robi sie dziennie. Jak marka jest postrzegana przez klientów . Dzięki
Zainteresowany 2017-04-04 12:59
Witam. Wybieram się na kolejny etap rekrutacji do firmy Voigt w Zabrzu. Praca jako PH w obsłudze szpitali i firm sprzątających. Proszę o informację jak z wykonaniem planów, jaka atmosfera, jakie auto (słyszałem że Caddy ale nie wiem czy 2ka czy osobówka) i czy można korzystać prywatnie. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.
Kacy 2017-04-24 12:49
Ponawiam pytanie kolegi:
Kolo 2017-06-03 19:06
Sprzedam bony żywnościowe na 25 lecie firmy Voigt ponieważ słyszałem że jedzenie jest limitowane. Sprzedaż kanapek w trakcie imprezy po prawej stronie namiotu. Alko gratis przy zakupie 2 kanapek
Ponad hejterami 2017-06-04 21:29
Kolo .... treść Twojego posta określa poziom Twojej inteligencji i prostoty.... Internet jest idealnym można by wiedzieć miejscem dla wszelkiego rodzaju frustratów, plujących jadem desperatów .... żal mi takich ludzi .... A będziesz na tej imprezie ??? weź może ze sobą kanapki aby Cię głód nie zmorzył .....będziesz patrzył/a w oczy swoim kolegom i Zarządowi ??!! Nie zadław się tylko tym jadem bo przykro by było stracić takiej życzliwej osoby ..... P.S Internet już nie jest miejscem anonimowym .... wiesz coś o tym ??? ..... i weź jakieś lekcje hejtowania bo to co piszesz jest słabe ;-) / nie wiesz co to hejt ??, podpytaj wujka google/
Julita 2017-07-20 18:48
@Zainteresowany - piszesz o kolejnym etapie rekrutacji w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o. Mógłbyś przybliżyć jak wygląda cały proces, przez który przeszedłeś? Osoby chcące aplikować na potencjalne oferty pracy w Zabrzu mogłyby skorzystać z Twojego doświadczenia.
Julita 2017-08-23 13:38
W sieci pojawiła się oferta pracy - PPUH VOIGT Sp. z o.o. poszukuje Przedstawiciela Handlowego. Czy to ogłoszenie jest aktualne? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny? Te informacje będą cenne i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o.