PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zwz 2011-05-16 19:26
Firma rodzinna bardzo ciężko się dostać i dopóki szefem produkcji był roman bylo super teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ktoś 2013-06-05 08:37
Wyzysk a pensje głodowe odradzam:/
luko 2014-03-23 15:15
halo rodacy napiszcie co tam słychać w firmie? jak sie pracuje jak zarabia? czy warto składać CV?
xxx 2014-05-18 11:30
Interesują mnie szczegóły dotyczące pracy na stanowisku Doradcy HORECA.
Wszelkie info mile widziane.
Luis 2014-06-24 18:52
Jeżeli chodzi o HORECA to nie pakuj się w to gówno.
Dyertor Horeca oaszołom obiecuje a potem pali głupa że nic nie wie o obietnicach.
Jego zastępca też niezły miglanc, ważniak z miodem w uszach.
Praca cały czas na wyjazdach za marne pieniądze ale jak tam mówią przecież pracujesz w ekskluzywnej firmie, za mało ekskluzywne pieniądze.
Auto służbowe wracacz o 11 w nocy w zimie z delegacji przejeżdzasz obok domu ale musisz je odstawić na drugi koniec miasta do firmy żenada.
A na drugi dzień jak się spóżnisz 5 min to opr. Nie widzą nadgodzin za to widzą 5 min spóżnienia
Możesz mieć nawet problem z urlopem bo nie dadzą Tobie bo nie, w innym terminie ot tak złośliwie. ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE!!!!!!
Nie chce mi się dalej o nich pisać bo mam lepsze rzeczy do roboty
anonim 2014-07-09 09:01
Odradzam pracę - poprzednia opninia z 24 czerwaca - 100% prawdy, wracasz w nocy i rano stawiasz się w pracy - nie ma mowy o zachowaniu 11 godzin przerwy. Wyzysk i łamanie prawa - produkcja w tajemnizy pracowała nawet 1 listopada 2013. Zarabiają dobrze nieliczni - kapusie i usługusy zarządu. Reszta to pensje głodowe a jak dostaniesz premię za pracę to po stopach masz całować i chodzić wdzięczny. Nadgodzin nie wypłacają - hasło przewodnie zarządu to: DOBA MA 24 GODZINY i JEST PRZECIEŻ WEEKEND, który możesz przeznaczyć na pracę. Firma "rodzinna" - nie szanują tego wogóle, że ludzie mają rodziny. Ludzie na wysokich stanowiskach są niekompetenti - mówią o tym w środowsku ale nikt tego nie słucha - na obkoło śmieją się z nich ale co tam. Kreują się na Firmę z niewiadomo jaką Marką - ale to tylko obłuda. Wypowiedzi Pani prezes w mediach to też puste słowa - dbałość o pracowników poniżej normy - kapusie u niej mają dobrze.
Anonim 2014-07-16 21:33
A dokładniej jak tam z kompetencjami kadry ??
anonim 2014-08-07 18:37
kadra to jest tofaszystwo :) wzajemnej adoracji, przerost formy nad treścią,
dalej sr.ją niż widzą
były pracownik 2014-10-26 21:38
Najgorzej to jest w dziale SAS.Tam to istny kierat. Nie wiesz człowieku, że żyjesz. Do tego donosicielstwo, kapownictwo. By jeszcze opierało się na prawdzie to rozumiem ale to wymysły Tomasza Z. - konfidenta. Jeśli jesteś bezdomny, nie masz rodziny, znajomych lub przyjaciół i jesteś ofiarą losu,wal śmiało z CV do firmy VOIGT
an 2015-02-03 14:12
he he "sowicie pracować i hart ducha" to masz gwarantrowane
amaro 2015-02-22 08:37
Jeśli pracujesz dobrze to i masz dobrą premię. Oczywiście pracować trzeba i to ostro, ale jest to doceniane. Takie jest moje zdanie choć nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.
ojoj 2015-03-19 20:52
Tak na pewno jest to dobra praca, a w szczególności w serwisie, zresztą na ostatnią ofertę zgłosiła się tylko jedna osoba haha i wielce rozmowy o pracę..... Jak w domu nie masz psa i rodziny i chcesz stracić wszystkich zanjomych to szczerze polecam
ktoś 2015-04-01 18:55
ja tam pracuję, owszem jest nieraz ciężko ..... ale wypłata jest co miesiąc .... jężdże po Polsce po obiektach .... płacą normalnie delegacje ... mamy nowe Caddyki .... a ten co tak marudzi tutaj ..... to chyba nasz kolega ... domyślamy się kto to, bo jemu nic wiecznie nie pasuje .... a każdy nowy to dla niego zagrożenie
yupi 2015-04-09 13:50
Serwis to najcięższa działka łącznie z produkcją- każdy serwisant to powie ale nie głośno i oficjalnie bo boi się o pracę. Tak delegacje są płacone ale pracujesz ponad 8 godzin - a nadgodziny już płacone nie są - a to jest ważna informacja - bo delegacja należy się każdemu kto jest oddelegowany w inne miejsce pracy. A nadgodziny wg firmy się nie należą. Premia-jak wyparcujesz ponad 100% I nikomu nie podpadniesz to dostaniesz tzw "uznaniową". Taka to prwada o SAS.
antek 2016-05-07 11:44
zwłaszcza, że w Zabrzu i okolicach takich firm nie ma zbyt wiele. Widziałem na ich stronie, że ciągle szukają pracowników. Głównie na wspominane już wcześniej stanowiska: Doradca HoReCa , doradca Handlowy (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie).
Xyz 2016-11-25 00:53
Czy mógłby ktoś napisać bez obijania w bawełnę ile zarabia pH na kanale horeca . Jakie auto, czy można korzystać z auta po godzinach pracy i wekenndy . Ile wynosi baza klientów i ile średnio wizyt robi sie dziennie. Jak marka jest postrzegana przez klientów . Dzięki
Zainteresowany 2017-04-04 12:59
Witam. Wybieram się na kolejny etap rekrutacji do firmy Voigt w Zabrzu. Praca jako PH w obsłudze szpitali i firm sprzątających. Proszę o informację jak z wykonaniem planów, jaka atmosfera, jakie auto (słyszałem że Caddy ale nie wiem czy 2ka czy osobówka) i czy można korzystać prywatnie. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.
Kacy 2017-04-24 12:49
Ponawiam pytanie kolegi:
Kolo 2017-06-03 19:06
Sprzedam bony żywnościowe na 25 lecie firmy Voigt ponieważ słyszałem że jedzenie jest limitowane. Sprzedaż kanapek w trakcie imprezy po prawej stronie namiotu. Alko gratis przy zakupie 2 kanapek
Ponad hejterami 2017-06-04 21:29
Kolo .... treść Twojego posta określa poziom Twojej inteligencji i prostoty.... Internet jest idealnym można by wiedzieć miejscem dla wszelkiego rodzaju frustratów, plujących jadem desperatów .... żal mi takich ludzi .... A będziesz na tej imprezie ??? weź może ze sobą kanapki aby Cię głód nie zmorzył .....będziesz patrzył/a w oczy swoim kolegom i Zarządowi ??!! Nie zadław się tylko tym jadem bo przykro by było stracić takiej życzliwej osoby ..... P.S Internet już nie jest miejscem anonimowym .... wiesz coś o tym ??? ..... i weź jakieś lekcje hejtowania bo to co piszesz jest słabe ;-) / nie wiesz co to hejt ??, podpytaj wujka google/
Julita 2017-07-20 18:48
@Zainteresowany - piszesz o kolejnym etapie rekrutacji w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o. Mógłbyś przybliżyć jak wygląda cały proces, przez który przeszedłeś? Osoby chcące aplikować na potencjalne oferty pracy w Zabrzu mogłyby skorzystać z Twojego doświadczenia.
Gizmo 2017-07-20 19:00
Piszecie o firmie VOIGT. Produkty stosunkowo dobre, jednak sama firma nie jest ciekawa. Zarobki kiepskie. Premie raz na kwartał o ile dyrektorzy za twoimi plecami nie zmienią targetów dystrybutorom i okaże się, że masz nie wiadomo skąd wstrząsnąć 100000 zł.
Rozliczenia za zrobienie targetu przez dystrybutora obciazaja handlową, który rok zaczyna na minusie.
Samochody to VW caddy blaszak. Brak home office, pracujesz w macdonaldzie. Szkoda mówić.
Zostaw swoją opinię o PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH VOIGT Sp. z o.o.