Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Nilko

Witam podobno 400 osób do lipca do zwolnienia , wiadomo coś więcej.

@Nilko

Nikogo zwalniać nie będą a wręcz przeciwnie będą nowych ludzi z Ukrainy przyjmować

Mko

No tak ale zwolnią Polaków a na ich miejsce przyjmą Ukraińców

@Mko

Będzie dużo pracy jak volvo zacznie przyjeżdżać i dla Polaków też wystarczy pracy

Stik

Hahah z Ukrainy co do pracy nie chodzą I piją ^^

@Stik

No tez mnie to dziwi że ich trzymają

Sierjoża
@Stik

A polaki to za kołnierz wylewają

Misza
@Sierjoża

No właśnie

@Stik

Oni biedni uciśnieni ruki nogu boliu myśleli że jadą na wakacje a tu zonk trzeba popylać 12 h trzeba się pilnować faceci bo panie patrzą na Polaków łakomy kąsek dla nich obywatelstwo polskie i europejskie i niet deport

Ela

Już wiadomo bonów na Wielkanoc nie będzie. Trudna sytuacja zakładu .

Njj
@Ela

Podobno zakład w Jeleśni najmniej rentownym w Europie . Tylko czekać na decyzję o likwidacji

Taki o
@Ela

Ale taka sytuacja tylko w aptiv niestety dyrekcja nawet fundusze socjalnym zarzdza od czego jest specjalna rada w której dyrekcja zakładu nie ważne ile dyrektory czy kierowników jest maja jeden glos !!! Reszta maja pracownicy ale co powie dyrekcja tak musi być

Manager
@Njj

Serio?, skoro produkcja tak mówi to znaczy że tak

Manager
@Njj

Najmniej rentowny w grupie Aptiv, czy w ogóle biorąc pod uwagę wszykie branże?

Nj
@Manager

Oczywiście,że w grupie

A kiedy Aptiv był remitent .Nie pamiętam takich czasów. Pracuje od 20 lat.

Skandal

Pytam po co ten pomiar temperatury przy wejściu, skoro jeden z liderów magazynu przychodzi z gorączką do pracy ponad 38 stopni i za dwa dni ma cowida , co z tymi co mieli z nim kontakt , magazyn hala to jest skandal..

Kiepski i formacje
@Skandal

A który do ten lider taki chory ?

@Skandal

Takie rzeczy tylko w Aptiv. Co tam covid co podwyższka tylko norma się liczy

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Klapa

Witam i jak tam po spotkaniu z dyrekcją ?

Viki s..cz
@Klapa

Chyba nic nie zdzialane

Momo
@Viki s..cz

A w fiacie w Tychach o Bielsku związki wynegocjowały 450 podwyżki i premie za 2020 1800 zł. Da się.

Jon

Podwyższki brak. Ciekawe czy bony będą na Wielkanoc. Czy tak jak w zeszłym roku ich brak.

Niezły (usunięte przez administratora) w tym Aptiv. Zamiast dać ludziom zarobić to zaczyna się straszenie i nagonka. Począwszy od najwyższego szczebla dyrektora Pasierbka, który już chyba wszystkie rozumy pozjadał. Chyba nie zdaje sobie chłop sprawy, że to od momentu kiedy on został dyrektorem nastąpił koniec Aptivu. Żadnych korzyści dla pracownika. Gdzie ta miła atmosfera tego zakładu . Podwyższki póki co nie widać a rachunki żywność stopa życia niestety nas nie ominęła. Ale oczywiście dyrektor nie z tego świata. Jego to nie dotyczy.

Franio
@Nowy

Jak może go dotyczyć jak jego zarobki miesięczne większe niż nasze roczne. To czym się będzie przejmował. Jedynie musi dobrze pomyśleć jak pozbyć się ludzi najlepiej zwolnieniem dyscyplinarnym żeby mieć problem z głowy z odprawa i wogóle ze wszystkim.

Jon

Wiadomo co z tą podwyższka. Ile i od kiedy?

Pracownik c zaklad

Witam jak tam negocjacje naszego wspaniałego związku sierpień 80 bo jedynie co widać to solidarność jak zawsze marne ochłapy .Liczymy na was sierpniowcy.Pokażcie jak wyglądają prawdziwe negocjacje i zrobicie wszystko żeby znowu nie dostać parę groszy tylko wyjdziecie z twarzą WIERZYMY W WAS

Mimik

Witam A pracowniką co mają umowę do końca marca przedłużają?

lykorz
@Mimik

Przedłużają i pogrubiają będziesz zadowolony

Kiedy znowu spotkanie związków z dyrekcją e sprawie podwyższali ?

Jon

A jest jakaś informacja co do spotkania związkow z dyrekcją dot. podwyzszki na ten rok?

Nonsens
@Jon

Oczywiście nie doszli do porozumienia, dyrekcja zaoferowała nam około 50 groszy brutto do stawki godzinowej i jakiś tam grosz do stażowego. Związki się nie zgodziły więc trzeba czekać na dalszy rozwój sytuacji.

@Nonsens

To chyba jakaś kpina. Dyrektor odcięty od rzeczywistości. Widać że nie zajmuje się sprawami finansowymi w domu. Nie wie co ile kosztuje. Podwyższone jaka proponuje to około 20 gr. Netto. Tyle co nic .

@Jon

Na jakie podwyżki liczą w takim razie pracownicy? Myślisz że niedługo uda się dojść do porozumienia z szefostwem Aptiv Poland w tej sprawie? Czekam na to co mi powiesz, daj znać koniecznie.

@Piotr

No chyba 1zl. Do stawki godzinowej to nie byloby coś nadzwyczajnego ze strony zakładu. Tym bardziej że zakład na to stać .Idąc śladami lat poprzednich jak zwykle dadzą jałmużnę.

Bida

Mam pytanko odnośnie zwolnień, dużo osób już zwolnili, ktoś ma jakieś Info do kiedy będą zwalniać? Trochę na tym Żywcu się robi dziwnie bo nikt nie wie czy go wywalą na zbity pysk czy nie ???? dużo osób ma umowę do końca marca i nie wiadomo co dalej.

Ciapcior
@Bida

W Jeleśni już od grudnia nie przedłużają umów, kilka osób już poleciało. Także wiadomo co będzie dalej...

Mister L enon

Siema ziomki a mam takie pytanko ile zarobię w Aptiv bo nie wiem czy skladać civi i ile żadć 1000 eu na początek mam bogate doświadczeni praca w holandi na stanowisku slipen kipen(usunięte przez administratora)

Pop
@Mister L enon

1000 eu to zarobisz ale nie w Polsce

Mister L enon
@Pop

Dzięki za info ziom to piękna kiszka u was to ile zarabiacie jak w krajach 3 ego świata żeby 1000 eu nie zarobić to jest praca czy wyzysk

Naleśnik

Pozdrowienia dla rudej Marysi K z psiborowa i Piotrusia B. ze Stryszawa (napraw sobie te zgniłe zęby) Oby was knur powąchał! Możecie mnie teraz pocałować w d.. pachołki!

Podzie

Brawo dla związku zawodowego solidarność za ciężką i długie negocjacji żeby w tym roku święta były przyjemniejsze z większą kasa na bony wiedziałam że zawsze można na wasczyc

@Podzie

Skoro już tak zachwalasz te zwiazki to zobaczymy co pokażą w przyszłym roku. Ile podwyzszki wywalcza dla nas. Żeby się tylko nie skończyło na tym że podwyzszke dostaną tylko ci którzy mają stawkę godzinową poniżej 18. 30 (czyli mówiąc jaśniej z urzędu) Ostatnie walki o podwyzszki nie były mocna stroną solidarności. Pewnie w tym przypadku będzie podobnie. Może wywalcza 30 gr brutto. Ha ha ha APtiv

Uczeń
@Jon

Jak byś był trochę oczytany i trochę byś się orientował dla kogo jest ta stawka 18.30 to byś nie opowiadal takich rzeczy. Doczytaj a później pisz takie ironiczne wiadomości

Mkk
@Jon

W przyszłym roku nie będzie komu dawać podwyżek bo zakład przeniosą do Serbii.

@Mkk

A niech przenoszą roboty jest dosyć.

Mkk
@Jon

To po co tutaj pracujesz jak pracy jest dosyć zwolnij się i daj pracować w tej firmie komuś innemu

@Mkk

Już niedługo to zrobię. Wstręt mnie ogarnia gdy mam iść do pracy. Do takiego zakładu. Zarobki tylko dla ludzi bez ambicji albo z kredytami którzy już nie mają innego wyjścia i muszą tu pracować. Dramat najgorszy na Żywiec czy nie.

Melka
@Jon

Witam, Fiata przenoszą a jak z innymi działami, coś wiadomo?

@Melka

Volvo z Ełku przyjedzie

Tyco

Coś tu cicho nikt nie pisze nawet między świętami czyli od 1 stycznia podwyżka weszła w życie i extra znów więcej bedzie na przelew jeszcze czekać aż coś zwiazki wywalczą i będzie dobrze

@Tyco

Dołączam się. Coś wiadomo co w nowym roku będzie się działo w zakładzie. No chyba podwyzszka będzie i to nie norm. Hatinson z nowym rokiem wprowadził podwyzszki. Obecnie jeden z zakładów gdzie najlepiej się zarabia.

Tyco

Mam pytanie. Do Hr. od 1 stycznia jest podwyżka"rządowa"na 18.30 brutto czy nas też ona dotyczy znaczy tych którzy nie mają umowy na stałe i czy dalej będzie praca

Małomówny

Czy ktoś pracuje w GL i mógłby powiedzieć czy panuje tam dobra atmosfera? Czy jest zapierdziel, czy ma się czas na analizę? Jak do pracowników odnosi się pani Jaworska? Pozdrawiam, małomówny

Tyco

Kiedy będzie wiadomo czy są bony i jaka kwota

Miszcz
@Tyco

Jutro koło południa ;)

Pewien gość złożył pismo o 800 zł ale pomylił adres i dotarło ono do damskiej toalety. ????

Ile będziecie mieli w tych bonach na święta?

biurko
@Marcin

Wartość bonu będzie uwzględniać cenę karpia wódki i szynki × wskazanie poboru 500!+ to sobie policz od ciebie i żony zależy wysokość w przyszłym roku

Kuku
@Marcin

350 brutto średnio jak by to było ze 20 lat temu to by się człowiek cieszyl????

@Kuku

To się zwiazki postarały co nie. Na bony nie ma co narzekac. Przecież czego można się spodziewac po tak nieudolnych zwiazkach. Bony takie same jak rok, dwa, piec lat temu. Dodatkowo to mamy nagrodę za te bony których nie było na Wielkanoc. Brawo Baska oby tak dalej. Pewniw tak samo będzie z tą przyszłoroczną podwyzszka o którą rzekomo prowadzisz rozmowy z dyrekcją. Daj se spokój. Nic nie zrobiłaś dla dobra pracowników. Podwyzszka godzin nadliczbowych - brak. Podwyzszka bonów - brak. Bony na Wielkanoc - brak. Same sukcesy.

....
@Jon

Jon opszczymurku na forum jesteś mądry a miej odwagę i ujawnił się i podejdź do tych do których coś masz i powiedz im jak sprawa wygląda a nie chojrakuj w intrnecie bo tylko prostaku tak robią którzy w rzeczywistości kryją się przed światem bo się wszystkiego boją narzekasz na jeden związek i go krytykujesz nie zapomnij że jest jeszcze jeden związek w tym zakładzie może coś o nim się wypowiesz ? Może napiszesz o ich działaniach dla dobra ludzi ? O ich waleczności o do to pracownika w 2020 roku ;) ale jak widzę twoje wpisy do widać że stare przysłowia się spełniają "gwiazda w necie , (usunięte przez administratora) w świecie " i nie kompromituje się

Zosia
@....

Najlepiej umiecie prowadzić spychologie Myśmy nic nie zrobili ale oni też nic nie zrobili Można się tak przerzucać Kolega akurat piszę o związku solidarność ,może akurat należy do niego i płaci składki,a drugi związek go nie obchodzi Jeśli będę należeć do sierpnia to wtedy będę od nich wymagać. Nie krytykuj kolegi bo napisał same fakty A anonimowość zacznij od siebie bo widzę tylko kilka kropek

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.