Delphi Poland S.A.

Jeleśnia

Opinie o Delphi Poland S.A.

Edi 2016-10-03 09:11
Jakiś , właśnie takich ludzi trzeba w Delphi więcej i jeszcze więcej. Jesteście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze Wam z tym dobrze. Ile lat nie było żadnej podwyżki, a teraz jeszcze zabrano premie półroczną i Ty nazywasz to podwyżką. Różne rzeczy słyszałem w życiu, ale Ty bijesz wszystkich na łeb. Miłej egzystencji w korporacji...
Denny 2016-10-06 11:28
tak, w robieniu kawy i herbaty oraz na kserokopiarce
Jakiś 2016-10-07 20:41
Edi!!! Czy my napewno pracujemy w tym samym zakładzie? Bo ja mam podwyżkę i premię w stawce godzinowej, kurcze może idź do księgowej i zapytaj czy o tobie nie zapomniała . A i jeszcze jedno! Zacznij używać bardziej cenzuralnych słów bo admin ma trochę roboty z tobą.
Roma 2016-10-10 18:27
Słyszał ktoś o planowanych zwolnieniach w Delphi Jeleśnia . Ponoć część produkcji przenoszą do Serbii i na Ukrainę.
Jadzia/Ewa 2016-10-12 16:51
Krzychu ?, to Ty ?????
erf 2016-10-12 17:15
no tak tak to prawda że na chwilę obecną mają oferty
Nowy 2016-11-18 12:34
Polecacie ten zakład.
NIE 2016-11-21 14:53
NIe poszukaj lepiej czegos innego
Marysia 2016-11-21 20:54
Jak chcesz się nabawić nerwicy i innych chorób, to polecam.
Nick Nick 2016-11-29 13:22
W kilku miejscach już pracowałem - ale Delphi Jeleśnia to największa patologia pracownicza w mojej karierze :-) Zastraszanie, ogłupianie pracowników, nie można wziąć urlopu kiedy się potrzebuje, liderki dają nagrody swoim pupilom (i tak na prawę nie wiadomo za co dostają nagrody), wszechobecny stres i strach, poniżanie pracowników.
Najgorsze jest to, że kierownictwo o wszystkim wie i zwykłych pracowników ma głęboko w poważaniu, nie robi nic żeby zmienić sytuację i atmosferę na linii - bo liczy się norma i zadowolenie klientów.
Mam nadzieję, że młodzi ludzie w przyszłości będą się potrafili docenić i bedą szukać i pracować w pracach "normalnych"! - co w konsekwencji doprowadzi do mniejszego zainteresowania pracowników na tego typu prace . Następnie w zakładzie zacznie brakować rąk do pracy na produkcji. I tu pojawiają się dwie możliwości - zmian w postrzeganiu pracownika produkcji przez firmę Delphi itp. albo ona upadnie i zniknie - ale na to trzeba jeszcze długich lat. Firma może sprowadzić pracowników np. z Ukrainy - ale ilu można - w końcu tanie będzie się przeprowadzić.
lesna 2016-12-01 20:47
jeśli ci nie odpowiada praca zawsze możesz złożyć CV do CRSU
byly delphi 2016-12-03 12:55
bo jak byles glupi i wczesniej machales lopata za 200zl to 450 bylo dla ciebie luksusem. Wez sie ogarnij bo to co piszesz swiadczy tylko o twojej zyciowej nieporadnosci.
Pro 2016-12-06 14:33
Śmieszny jest ten "zakład" szkoda o nim gadać bo po co człowiek ma się denerwować nie polecam go poszukajcie lepiej czegoś innego
mozaika 2016-12-07 19:50
Czlowieku, zastanow sie co Ty mowisz. Wlasnie przez takie myslenie, ze 2000 zl to kupa kasy, w tym kraju jest jak jest. to nie sa normalne zarobki, pomysl ile musisz pracowac np. na nowy samochod, a ile musi pracowac na niego ktos pracujacy na tym samym stanowisku ale na zachodzie? dokladnie - jakies 5 razy krocej. i jeszcze mu na co innego starczy.
dajecie sie wyzyskiwac za gowniane pieniadze, to zawsze bedziecie wyzyskiwani i klepali biede.
pozdrawiam
skoda 2016-12-15 21:03
to było na małej na dużej też jest patologia ale jeszcze nie taka, owszem atmosfera nie jest bajkowa ale jak ktoś chce pracować to da radę , zgadzam się z kimś kto pisał o L4. Biorą bez potrzeby bo np nie chce się im przyjść do pracy a później cierpią przez to inni współpracownicy nikomu tego nie zazdroszczę każdy robi co chce ale trzeba zauważyć że jak komuś naprawdę zależy na pracy to przychodzi do niej nawet chory. Z innej beczki każdy lider ma swoich ulubieńców i nigdy nie będziemy wszyscy równo traktowani (najbardziej chodzi mi o Skodę) liderki krzyczały i będą krzyczeć dopóki nie będzie faktycznej normy i zlikwiduje się błędy do minimum co jest parawdo podobnie nie możliwe przy takiej prędkości z jaką jedzie ta linia. taka liderka ma do ogarnięcia prawie 80 osób i trudno się jej dziwić że czasami krzyczy choć czasami przesadza (chyba każdy wie o którą mi chodzi) reasumując trzeba mieć nerwy ze stali albo się nie przejmować jeżeli Ci zależy na pracy.
Nick 2016-12-19 17:50
Na dużej skodzie atmosfera już też jest całkiem do dupy kiedyś ludzie po sobie nie warczeli a nawet pomagali Obecnie jedna gówniana nerwówka.
skoda 2016-12-20 17:01
Nick zgadzam się z Tobą, jeden zapierdziela jak głupi a drugiemu by pasowało krzesło przynieść żeby sobie usiadł. Chociaż czasami się znajdą osoby które chętnie pomogą ale tych można policzyć na palcach jednej ręki.
Powinno tak być. 2016-12-24 19:19
Jak tak mówicie że wszystko jest nie dobre to powinniście zrobić żeby zakład upadł i byłby święty spokój będzie sprawiedliwiej.
zainteresowany pracą 2017-01-06 16:34
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W MATERIAŁY -- takie ogłoszenie widziałem do Jeleśni, czy ktoś może napisać coś więcej. SAP, logistyka, kontakt z dostawcami to w tej chwili dla mnie chleb powszedni. Obecnie zarabiam 4800 brutto. Chciałbym zmiany ale nie wiem czy warto. Może ktoś ma styczność z tym stanowiskiem i napisze parę zdań?
Lea 2017-01-29 20:16
A o co chodzi z tym jezykiem angielskim, czy na prawde można dostać się do biura po jakimś czasie czy to tylko ściema na zachęte?
fifi 2017-02-07 19:02
Ten zakład to całkowita porażka w ostatnich latach....ludzi traktuje się byle jak.Skoczkowie a zwłaszcza faceci mają lajty a kobiety mają na nich zapie....I gdzie to równe traktowanie facet się mniej narobi,zwłaszcza jak jest pupilkiem liderki.A to bardzo częste zwłaszcza odnośnie skoczków ze skody fiata.Ostatnio koleżanka będąca w ciąży chciała pracować w zakładzie,gdyż czuje się doskonale,ale szanowne panie nie miały stanowiska.Gdyż wszystkie odpowiednie dla niej sa zajete.A przez kogo....przez kobiety które już powinny na emeryturach siedzieć lub skoczkach co się migaja od roboty...
Baśka oIo :3 2017-03-20 12:18
bez zmiań
af 2017-04-09 03:02
Szkoda gadać. Normy, krzyki, atmosfera zła.
Były 2017-05-24 20:01
A co na to wszystko związki zawodowe?
Jak tam pracowałem to było różnie. ....
Ja 2017-06-01 20:36
Czyżby "były" Zwiazkowiec? Chce podpytać i może wywołać jakąś lawinę negatywów? Wydaję mi się a raczej jestem przekonany , że związki działają lepiej niż którykolwiek i choć wcześniej miałem kiepskie zdanie na temat tej działalności to teraz chyle czoła dla Przewodniczącej i całej (prawie całej )reszty. Kobieta się za mną wstawila i walczyła jak LWICA i za to jej chwała. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Były 2017-06-01 21:56
I tu się mylisz chłopie. Nigdy nie byłem
, ,związkowcem " i dobrze mi z tym było . Jak nie masz nic na sumieniu to nikt ci nie musi pomagać. Odeszlem z tamtąd bo miałem dosyć tego chamstwa i kolesiostwa.
Ale jak mówi stare przysłowie. Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy
Ja 2017-06-03 22:38
To po co pytasz o Związki Zawodowe? Sumienie i sumienność nie mają tu nic do rzeczy. A w moim przekonaniu Związki wypełniają swoje zadanie w 100%
Niebyły 2017-06-04 07:46
Dajcie sobie na wstrzymanie panowie
Każdy wie jaka jest rzeczywistość i nie oszukujcie się tym kto i co jest lepsze. Bo prawda jest taka, że nikt tutaj prawdy nie napisze. ,,Ja " to pewnie zagorzały związkowiec i musi bronić swojego tyłka (bo gdzie mu będzie lepiej? ) a, ,Były " po prostu ciekawski.
Imprezy są? Są
Podwyżki są? Są
Wycieczki są? Są
To nie narzekać i tyle. ...
Ja 2017-06-04 18:07
Przeczytaj że zrozumieniem moją odpowiedź do "Były " A potem nie wypisuj "Zagorzały zwiazkowiec "
xx 2017-06-24 07:13
monotoniczna praca pod prasa czasu w masakrycznym cieple, buraki z koszarawy i z przyborowa bez perspektow po podstawówkach i zawodówkach cisna sie tam bo sie podniecaja 2000 zł/ msc - porażka , mobbing, nepotyzm, kolesiostwo, ja nie wiem jak cos takiego wogole mozę przejść , banda gnoji i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jedna wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patologia , nie polecam!
Sylwia 2017-07-04 19:59
Ti Automotive
Ed 2017-07-10 21:31
Tak ale w 1997 były inne czasy niż teraz...
Marcin 2017-07-10 21:42
Zarobki słabe koło 1800 a trzeba się urobic. Jeszcze ciągle coś dodają do pracy ludzi odbierają a i tak ciągle mało... Gorzej się urobisz niż na budowie.
Karolina 2017-07-22 22:03
@Marcin a na jakim stanowisku pracujesz? Możecie napisać, czy wraz ze wzrostem stażu pracy istnieje możliwość większych zarobków? Aktualnie Etoll prowadzi sporo rekrutacji, więc takie informacje pomogą wielu zainteresowanym.
Damian 2017-08-23 07:38
Trafiłem tu zupełnie przypadkowo. Zauważyłem jak znajoma na FB "ironicznie" komentuje sytuację w swojej pracy wraz z innymi osobami i po przeczytaniu wszystkich waszych wpisów zadałem sobie kilka prostych pytań: Dlaczego nie robicie nic by zmienić swoje życie? Dlaczego ograniczacie się? Dlaczego tylko narzekacie? Dlaczego nie zmienicie branży? Dlaczego pozwalacie na takie traktowanie? Czego oczekujecie po pracy na linii montażowej? Dlaczego nie chcecie sięgać po więcej?

Przecież mamy tylko jedno życie, jedno zdrowie, a wy marnujecie swój cenny czas na miejsce pracy, w którym nie jesteście szczęśliwi.
Karolina 2017-08-23 11:40
@Damian, najczęściej jeśli ludzie nie mają wykształcenia i szans na zdobycie go, muszą zadowolić się pracą jaka jest dostępna w pobliżu miejsca zamieszkania. Nie ma co się dziwić w takim razie osobom tutaj zatrudnionym i temu, że narzekają na warunki pracy, które im nie odpowiadają. Może warto w takim razie zapoczątkować jakieś zmiany w Delphi Poland?
Damian 2017-08-24 10:10
Karolina, przecież jest wiele perspektyw na zmianę. Darmowe szkolenia, kursy, doradztwo zawodowe. To naprawdę istnieje, funkcjonuje dobrze, jest bezpłatne i pomaga w zmianach życiowych. Potrzeba tylko odwagi, odrobiny determinacji i... aspiracji? Nie wiem czy istnieją realne szanse na zmiany w Delphi. Pamiętajmy, że miejsce pracy tworzą ludzie. Jestem gotów podjąć ryzyko i stwierdzić, że gdyby osoby z linii montażowej znalazły się na wyższych stanowiskach, to nic by nie uległo zmianie. Zawsze jest ciśnienie z góry, kolejny szczebel naciska na kolejny i najbardziej obrywają Ci najniżej. Albo to akceptujemy, albo gnijemy w gęstej atmosferze i za psie pieniądze. Umówmy się, to nie przedszkole, tylko świat ludzi dorosłych. Nie możesz mieć Pracowniku pretensji do przełożonych o to, w jakim punkcie życia jesteś. Wszystko zależy od Ciebie. Trudno, czasem trzeba zaryzykować, a my mamy zakodowaną w naszych głowach służebność i szeptanie po kątach.
Dave 2017-08-25 10:26
Oj tutaj nie mogę się zgodzić z twoją opinią , ponieważ w tej firmie pracuje bardzo wiele wykształconych osób. Więc jeżeli nie wiesz jacy ludzie tam pracują proszę nie wypowiadaj się na ich temat!!!
Marysia 2017-08-28 22:58
Co z tego, że są wykształceni. Wykształcenie typu: marketing i zarządzanie, albo szwarka sekretarka, to żadne wykształcenie, a takich "wykształconych w Delphi jest dużo. Teraz jest tyle uczelni zaocznych, które kształcą "pseudomatołków", że każdy baran skończy takie studia. Te uczelnie, żeby się utrzymać, przyjmują każdego buca. Ja kiedyś też pracowałam w Delphi i znałam dziewczynę, która studiowała i nie umiała tabliczki mnożenia. Dlatego nie opowiadajcie głupot o wykształceniu. Gdyby Ci wykształceni ludzie mieli skończone dobre kierunki, to nie musieliby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Delphi. Widocznie nikt takich orłów nie potrzebuje.
Karolina 2017-08-31 12:31
@Dave, odnosiłam się tylko do opisywanej sytuacji, z której tak wynikało, nie miałam na względzie obrażenie kogokolwiek, jeśli tak to przyjąłeś to przepraszam. W takim razie skoro pracuje tutaj tyle świadomych osób, to warunki pracy, na które się godzą podpisując umowę, powinny być dla nich jasne i akceptowalne od samego początku pracy w Delphi Poland S.A.
Krycha 2017-09-14 12:26
Ma ktoś porównanie Delphi z Hutchinsonem ?
300_spartan 2017-09-14 20:42
pracujecie na dyrektorów a oni wszyscy was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają i traktują jak zwierzęta, oczywiście wszystkie mocne w gębie a później jak przejdzie pan dyrektor to z podkulonym ogonem, obóz pracy,banda pazernych świń które kierują beduinami w niebieskich fartuszkach, śmiech na sali rok 2017 a dalej koko-dżambo, druga strona medalu to niestety ale większość pracowników na linii to niewykwalifikowani pionki i dzień jak co dzień - kali jeść, kali pić, kali robić, najwięcej do gadania maja a w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i gówna nawet nie widzieli, prostaki, buraki, tyle z życiu maja co napierdalaj a innych, nie polecam tego wariatkowa które zwie się Delphi
x_men 2017-09-14 20:46
to te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle, z gównem nie ma się co pieścić, to jest sparta :)
yeabac_delphi 2017-09-14 20:51
potwierdzam, banda nieokrzesanych ciuli
Delphi dział selekcji buraków 2017-09-14 22:59
gówniana ściema z tym angielskim, obiecuja żeby zamydlić Ci oczy, tak samo jak piszą w tych swoich żałosnych ofertach i tu cytat jednej z nich "... miła atmosfera..." ta jasne, jako szambo-nurek czuł bym lepsza atmosferę tarzając się po uszy w gównie
Karolina 2017-09-15 08:40
@Delphi dział selekcji buraków masz na myśli naukę języka angielskiego? Obecnie jest sporo ofert pracy do Delphi Poland S.A - większość posiada informacje o benefitach typu multisport i pakiet medyczny. A czy funkcjonuje w firmie jakiś socjal?
Delphi dział selekcji buraków 2017-09-16 17:54
to jest zwykła ściem z tym angielski, możesz próbować ja oczywiście nie zniechęcam, miałem 2 znajomych na linii po studiach może nie umieli perfect angielski ale na pewno średnio-zaawansowany w stopniu komunikatywnym i myślisz że ktoś się nimi zainteresował?? klepali jedno i to samo pod presją czasu na produkcji ale podkreślam nie zniechęcam, opisuje bo kilka miesięcy tam pracowałem i nie wyssałem tego z palca tylko miałem z tym bezpośrednia styczność, jeśli masz prawo jazdy to znacznie lepsze płace i większy wybór ofert znajdziesz w bb ale to też zależy od Twoich kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia aczkolwiek z tym ostatnim teraz nie jest to warunek konieczny Pani Karolino :)
W-gg 2017-09-19 10:28
Witam pracowałem długo i zwolniłem sie zarabiałem 2100zł to śmiech na sali. Jak są przyjęcia na leprze stanowiska to tylko po znajomość ,fikcyjne stanowiska są robione, liderki rządzą nawęd kierownik nie ma nic do gadania .Pracownik po18 latach pracy zarobi 2800zł bo ma stażowe 500zł długo by pisać nie polecam tam pracy bo to jak obóz pracy ,jak jesteś czegoś wart to w bielsku już znajdziesz prace dobrą płatną .
Karolina 2017-10-01 22:29
@Delphi dział sekcji buraków, dziękuję za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że liczą się Twoje umiejętności, co do awansów to może nie pracowałeś aż tak długo, żeby się zorientować tak do końca jak to z tym w Delphi jest? @W-gg, wysokość pensji na pewno jest subiektywną kwestią, to zależy tak jak pisaliśmy powyżej od tego co potrafisz i czego oczekujesz od pracy.
Bor 2017-10-04 11:46
Podobno od stycznia przejmuja nas chinczycy , a w miare pewna praca jest tylko do 2018 .
Zostaw swoją opinię o Delphi Poland S.A. - Jeleśnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphi Poland S.A.