Opinie o BREMS-CAR w Marki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BREMS-CAR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BREMS-CAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BREMS-CAR w Marki

Patrzący z boku

"Paweł 79", widzę że jesteś z lekka rozchwiany emocjonalnie ...zwłaszcza na końcu wypowiedzi i to mnie zastanawia Klaszczesz brawo dla kogoś kogo nie znasz... ? Chyba że znasz... to znacznie zmienia postać rzeczy . Piszesz,że szukasz pracy jako przedstawiciel handlowy i zatrudniając się zbierasz "opinie" od bliżej nieokreślonych osób, ale nie rozmawiałeś nawet z właścicielem Firmy i wydajesz swoje opinie na forum ? Skoro jesteś aż tak odważny podaj swoje personalia... Słowa"tym czymś" ...+ satysfakcja że ktoś od nas odszedł, nie stawia Cię w świetle osoby szukającej pracę ... Dodam jeszcze że jesteś trochę niedoinformowany, z resztą nie ma się co dziwić... Pan Przedstawiciel Handlowy wraz z Szefem firmy podjęli wspólną decyzję, że umowy dalej nie przedłużają z dniem 01.04.2014 i ich drogi z tego co mi wiadomo rozeszły się bardzo pozytywnie. Pozdrawiam

zyczliwy

Drogi Kaziu widac ze tylko przejezdzasz ul.Sloneczna i nie masz odwagi zajrzec do srodka bo ten "maly "magazyn ma wysokie skladowanie natomiast Firma korzysta z 7 stanowisk po bylym warsztacie tak jak kiedys na poczatku swojej dzialalnosci Inter cars na wilanowie. Okreslajac Firme"Jude car"obrazasz tą nacje.Natomiast nazwisko Budzyna -Dawidowski jest w herbarzu Polskim pod symbolem Prus3 jako szlachta Polska .Tak ze drogi Kaziu mocno sie pomyliles.

zyczliwy

Jezeli jestes Przedstawicielem handlowym i jak sama nazwa wskazuje chcesz reprezentowac Firme na zewnatrz to nie skupiaj sie zamiast na pracy na reprezentacji jej wewnatrz.Natomiast jesli jestes Magazynierem i T woje stany magazynowe delikatnie mówiąc nie zgadzają się to nie szukaj pracy w Firmie Brems car.A jezeli kradles w tej Firmi to teraz nie zal sie .

Andrzejj79

W życiu nie czytałem wiekszych bzdur !!! Obserwuje jakąś dziwną nagonkę od 1,5 miesiąca gdzie firma istnieje wiele lat i takich wpisów nie było. Kolego zamiast siedzieć na go work to weś się za coś pożytecznego w swoim życiu. Znam tą firme pare lat i jest to fajnie prosperujaca firma a pracodawca podchodzi uczciwie do wykonanej pracy. Jesli ktos robi to co do niego nalezy to nie wybrzydza. Natomiast Problem pojawia sie w chwili kiedy komus nie chce sie pracowac myśli ,że nic nie będzie robił i kasa sama będzie wpadać. Moge sie jedynie domyslac ze osoba "poszkodowana" woli na opowiadac bzdur na temat swojego pracodawcy i warunkow pracy niz przyznac sie do tego ze nie potrafi wykonac najprostrzej powierzonej mu pracy. Wystarczy popatrzeć na wpisy na inne hurtownie wiecznie ktoś gdzieś jest poszkodowany i mści się na takich wpisach pisząc nie korzystnie o swojej byłej firmie. Radze się wziąć za robote zastanowic zanim znowu napisze Pan/Pani cos równie glupiego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BREMS-CAR? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Uwaga na Tą pseudo firmę!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też tam robiłem , nie polecam rodzinny biznes(usunięte przez administratora) choć są tam może 2-3 osoby normalne.

WojciechSpedition82

SMIAĆ MI SIĘ CHCE JAK WIDZĘ TAKIE WPISY.GOŚĆIU JAK CI NIE PASUJE I NIE MASZ JAJ BY ZMIENIC ROBOTE TO PO CO TAM PRACUJESZ ??!!!(usunięte przez administratora)

Finka

Pracuję już w firmie ponad rok i nie mogę zgodzić się z poprzednim rozmówcą. Firma rozwija się i podjęła nową strategie, w której nie ma miejsca dla prowizorki. Jeśli jesteś osobą pracowitą i chętnie podejmującą wezwania mój szef na pewno cię doceni i w naszym młodym zespole znajdziesz swoje miejsce. W firmie funkcjonuje struktura organizacyjna i zupełnie nie rozumiem hasła pt. Firma Rodzinna . Razem tworzymy zespół, mamy swój własny zakres obowiązków i każdy z nas odpowiada za nie przed swoim przełożonym. Wydaje mi się to zupełnie normalne . Jeżeli jesteś nadal zainteresowany i znasz się na branży nie zastanawiaj się tylko przyjdź i poznaj nas.

DO WIĘCEJ
@Finka

KOLEGO DARUJ SOBIE CHYBA ŻE CHCESZ SIĘ SAM PRZEKONAĆ ,SZCZERZE NIE POLECAM ZRESZTĄ JA POJEDZIESZ POGADAJ Z PRACOWNIKAMI A SAM ZOBACZYSZ ŻE BĘDĄ ŚCIEMNIAĆ. POZDRAWIAM.

Witam Kolego mógłbyś napisać kilka słów więcej, obecnie poszukują przedstawiciela nie ukrywam ze jestem zainteresowany po kilku latach pracy w branży części myślę że coś o tym rynku wiem ale nie chce wpaść z deszczu pod rynnę.A więc jaka umowa na początek i jaka potem,dodatkowa prowizja zależy od ,,czego,, i czy ciężko osiągnąć wymagania szefa- Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o BREMS-CAR - Marki

BREMS-CAR
1.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Słoneczna 2B
    05-270 Marki