P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

Stała klientka.

Witam Państwa od jakiegoś czasu robię zakupy w sklepie kawiks który mieści się przy ulicy dolnej ceglanej jestem tam stała klientka i to co tam się dzieje to się w głowie nie mieści mało tego pani w czarnych długich wlosach która obsługuje na stanowisku wędlin jeśli to da się nazwać obsługa bo ta pani zachowuje się tak jak by była tam za karę jej wyraz twarzy wręcz zniechęca klientów do robienia tam zakupów. Ta pani nie powinna wogule pracować w takim zawodzie ani z ludźmi a na dodatek na sklepie śmierdzi papierosami aż poprostu odrzuca samym zapachem to jest niedopuszczalne żeby palić papierosy gdzie sprzedaje się mięso i wędlin a pani która stoi na mięsie niska blondynka w okularach pali papierosa elektrycznego na sklepie. Wiele razy stoję tam i obserwuje co się dzieje i się dziwię że państwo wogule na takie zachowania pozwala to jest wstyd żeby kobiety się tak zachowywały. Bardzo proszę zwrócić na to uwagę bo to odstrasza ludzi i być może stracicie kolejnego klienta.

@Stała klientka.

Zwracanie uwagi, straszenie nic nie pomoże. Nikt nie chce przyjść do tej firmy, dlatego jest jak jest, trzymają byle kogo, bo jak zwolnią(chociaż stawiam że szybciej pracownica sama by rzuciła ta pracę za te grosze) to sami będą musieli stanąć za ladą.

Była klientka
@Stała klientka.

Miałam ten sam przypadek. Brudna lada, bardzo niemiła obsługa i smrud papierosów. Po przyjściu do domu wędlina i papier śmierdziały,więc postanowiłam oddać towar i odzyskać pieniądze. Uraz pozostał, więc omijam ten sklep i kupuję w innym. Polecam zrobić to samo! Stracą klientów to może zaczną dbać o nich!!!

Janusz

Przez wiele lat robię zakupy w różnych sklepach Kawiks i jestem bardzo zadowolony z jakości produktów. W dniu wczorajszym (04.01.2020) przejeżdżałem przez Łódź i wstąpiłem na zakupy do sklepu Kawiks mieszczącego się przy ulicy Wróblewskiego w Kauflandzie. Spotkałem się tam z niebywałą sytuacją, która mnie bardzo zaskoczyła i wywołała u mnie wielki szok. Nigdy dotąd nie spotkałem się z tak nieprofesjonalną i opryskliwą obsługą. Obsługująca Pani używała następujących sformułowań: "Co podać", "Chyba dobre", "Nie wiem", "Może tak", "Może nie" - był to bardzo kreatywny sprzedawca. Następnym zastrzeżeniem jest to iż towar jest ważony z dużym arkuszem papieru za który płacę w cenie wędliny. Największym zaskoczeniem była dla mnie cena kabanosów z kminkiem, które Pani policzyła po 39,90 zł za 1 kg. Kupując w innym sklepie zawsze płaciłem po 36,90 zł za 1 kg. Przypuszczam że ceny niektórych produktów są zawyżane i klienci są notorycznie oszukiwani w tym sklepie. OMIJAJCIE TEN SKLEP szerokim łukiem, a jak już coś kupicie to dokładnie sprawdzajcie ceny na paragonie. TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Uczciwa

Dajcie spokój jakie bony ja nic nie dostałam widocznie nie zasłużyłam K za wasze pieniążki lata i A też

Niestety wszystko co tu jest napisane to prawda Firma właściciel i Pan dyrektor (usunięte przez administratora) to jakaś porażka traktują ludzi jak robotów w zamian nie oferując nic ciągła rotacja i czepialstwo dziś pracujesz jutro Cię nie ma. Trzymajcie się z daleka nie polecam

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Masakra firma pensia jednego miesiąca wieksza drugiego mniejsza taka polityka firmy nie polecam wyzysk wyzysk a na święta zawsze mniejsza wypłata pewnie nadal tak jest .Social zero nie no są talony na święta wykorzystać w kawiksie z terminem do kiedy masakra. Ludzi traktuję się jak śmieci . Moją opinie usunie firma pozdrawiam bo widzę ze koleżanek i kolegów negatywne opinie usuwane są .Nie polecam firmy !!!!

Pracownicy

Żenada!!!Żenada!!! Co to za talony mają być.Jak nie wstyd firmie,dać takie"ochłapy"pracownikom. Czujemy się niedoceniani a przedewszystkim oszukani.Wszędzie na święta talony po 500zł lub więcej.

Szefie w tym roku nasz świąteczny socjal , będzie chyba wiekszy niż zwykle? Z wiadomych przyczy oczywiscie. Pozdrawiamy

Nie rozumiem Twojego pytania.

Pracownik2

A czego tu można nie zrozumieć? 100 zl w postaci bonu do wykorzystania w naszych sklepach to nic specjalnego teraz. Zwłaszcza patrząc na ceny naszych produktów.

Śmiech na sali,dodatkowe świadczenia ????Oczywiście przedstawią firmę w jak najlepszym świetle, ale tak naprawdę to (usunięte przez administratora) jakich mało.

Nie ma żadnych świadczeń dodatkowych i nigdy nie było ,niestety.

Czesław

Skoro nie ma świadczeń dodatkowych, to może, chociaż istnieje szansa otrzymania podwyżki wynagrodzenia po przepracowaniu określonego czasu? Ciężko mi uwierzyć, że doświadczeni pracownicy mogliby pracować za pensję najniższą krajową.

Prawda.
@Czesław

Niestety prawda jest taka ze ludzie ktorzy pracują tu 5 , 10 , 15 lat ma taką samą pensje jaką dostają nowe , nic nie umiejące osoby.

@Prawda.

Firmy nie polecam. Polityka firmy-wywindować target tak,żeby pracownikom nie zapłacić. Marketingu BRAK(rolek brak,papieru,woreczków wszystkiego).Ciągła inwigilacja i pretensje . Przełożeni działają w systemie 0-1!! Zero zrozumienia. Czy nikogo nie dziwi fakt,że ogłoszenia o pracę do naszej firmy są ciągle aktualne.Duża rotacja o czymś świadczy.Starych ,dobrych i doświadczonych sprzedawców coraz mniej,bo każdy sięga po rozum do głowy.Rotacja w firmie nie może ustępować rotacji na magazynie.!! Kamery śledzą bas na każdym kroku. Strach wyjść do toalety,bo znikniesz z radaru.Bony po 100 zł(w towarze!!!!!!). I jak warto???

Sama prawda nie mogłaś lepiej tego ująć ja po 15 latach pracy w tej firmie poszłam po rozum do głowy i nie żałuję dopiero wiem że żyje.

Czesław

Ile czasu przerwy przysługuje pracownikowi zatrudnionemu w firmie Kawiks? Zaniepokoiła mnie Twoja informacja związana z tym, że strach jest wyjść do toalety, bo może to być różnie odebrane przez pracodawcę.

Zainteresowana praca

dzien dobry. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się pracuje w zakładzie ? Są ogłoszenia winternecie i się zastanawiam czy wysyłać.

Klientka

Witam jestem stałom klientkom na łaskiej bardzo mi się nie podoba zachowanie jednej pani która jest od niedawna była tam bardzo miła bladyneczka to już nie ma tej pani więc więcej tam nie pójdę bo robi tam się nie przyjemnie niech tracom klientów jak co trochę się tam zmienia dobrych ludzi zwalniają

Febora

Witam, chciałabym napisać parę słów o nowej pani dyrektor pani K. Strasznie manipuluje ludźmi, jeśli tyko chce osiągnąć swój cel obiecuje złote góry, podwyżkę itp.Gdy się człowiek na to zgodzi wypiera się że ona nic takiego nie mówiła. Ma parcie żeby być najlepsza, żeby jej sklepy były najlepsze, gdy się to nie udaje są jazdy o wszystko, strój, lade, obsadę, grafik. Proszę żeby szefostwo się trochę zainteresowało co się dzieje na ich sklepach i co robi ta Pani.

Lolo

Witam. Prawda to że na sklepach firmowych są kamery? ??Czy pracownik ubezpieczony jest od stawki którą zarabia czy od najniższej a resztę pod (usunięte przez administratora)?

@Lolo

Prawda jest taka że bardzo kiepsko się zarabia . Bardzo. Wiem że i utargi w sklepie kiepskie ale zeby aż tak źle płacić.

Antoni
@Kasia

Byłaś pracownikiem firmy P.P.H.U Kawiks? Skoro oceniasz, że zarobki za pracę były niskie to może będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak dokładnie one wyglądały? Pensja składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Proszę o odpowiedź.

rr
@Antoni

Dziewczyny czy u Was też target ustalają po połowie miesiąca jak widzą że utargi duże żeby nie dostać??!!!!! Po co się starać jak ochłapy rzucą

Xyz
@Lolo

Od najniższej.

@Kasia

Potwierdzam, najnizsza krajowa i masa stresu i pracy. Gra nie warta świeczki. Szkodzi czasu na tą firmę, to jedno wielkie nieporozumienie.

To jest jakieś NIEPOROZUMIENIE. Osoba,która pracowała na Sredzkiej ,która zawyżała ceny robiła niesamowite przekręty ma do nas wrócić!!!!!! My jej nie chcemy patologia.To alkoholiczka!!!!!! Będzie znowu kawkę na zapleczu cedzić i papierosy palić.Ta pani znana jest na każdym naszym sklepie we Wrocławiu. Dlaczego nie chciała pracować pod domem i zajmować się dziećmi?? Czy na sycowskiej w szkole pedagodzy nie chcą się tym zainteresować ??? Tam trzeba było pracować a u nas innym będzie rozkazywać. Już nowej (usunięte przez administratora) liże. Jak tak dalej firma będzie postępować trzeba będzie się ewakuować i do Zyguły przejść za lepszą kasę. Czy firma na takie rzeczy pozwala.??? Chora sytuacja gdzie jest nasz szef??Proszę popytać o opinię inne kierowniczki co wyprawiała pani ze Średzkiej. Komedia lepsza niż u Barei.

A dlaczego ta pani wraca, jak myślicie? Bo mają nóż na gardle, każdy kto miał watpliwą przyjemność w tej firmie pracować, już tam nie wróci. Nie mają ludzi do pracy, więc biorą co popadnie.

Klient

Jestem od niedawna klientem na Rydzowej ale przestanę ciągle nowe osoby obsługujące które nie mają oni czym pojęcia dziwny zapach panuje na tym sklepie nie mają czym wydawać wiecznie nie zadowolone jakaś pani która zarządza darła się na pracownicę przy klientach i nie stety zdarzyło mi się z dwa razy kupić nie świerzą wędlinę panuje tam dziwna atmosfera która klient wyczuwa w innych sklepach jest lepiej tu więcej nie zrobię zakupów a zapowiadał się sklep tak fajny a nie stety to porażka

@Klient

Skoro wspominasz o dziwnym zapachu w momencie, gdy wchodzisz do jednego ze sklepów firmy P.P.H.U Kawiks to zastanawia mnie, czy zgłaszałaś może ten fakt kierownictwu? Może wtedy udałoby Ci się dowiedzieć, skąd ten zapach się bierze.

Klient

Dzień dobry a może ktoś wreście napiszę opinie o nowym sklepie na Rydzowej zrobiłam tam dwa razy zakupy i więcej nie zrobię jak się wchodzi śmierdzi starym pieczonym mięsem ,dwa razy dostałam obślizgłą wędlinę jak przyniosłam pani szczupła blondynka nie chciała odemnie przyjąć tylko jeszcze na mnie na krzyczała że nie mam paragonu jest nie miła obsługa panie na burmuszone nigdy nie mają jak wydać pieniędzy , nie chcą pewnych produktów kroić tylko trzeba wziąć w kawałku nie to jak na innych Kawiksach ten sklep to porażka

PPHU Kawiks

Szanowni Państwo, zamieszczane przez Państwa opinie są dla nas bardzo ważne. Z należytą uwagą przyjrzymy się pracy naszych sklepów – zarówno w kontekście uwag naszych klientów, jak w kontekście problemów zgłaszanych przez naszych pracowników. Firma Kawiks działa od 20 lat i chcielibyśmy mieć pewność, że nasze zaangażowanie w tworzenie dobrych produktów i bezpiecznych miejsc pracy przekłada się na zadowolenie klientów i pracowników. Wierzymy, że wszystkie opinie zostały tutaj zamieszczone w dobrej wierze, jednak ich zasadność poddamy wnikliwej ocenie. Jeśli zawarte w nich zastrzeżenia się potwierdzą, ustalimy, co spowodowało że stosowane przez zakład procedury okazały się zawodne. W takim wypadku ich udoskonalenie pozwoli uniknąć opisanych przez Państwa problemów w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie opinie, te pozytywne sprawiają nam radość, inne pokazują, co musimy poprawić, by iść do przodu i ulepszać naszą firmę. Nie umyka naszej uwadze, że niektóre zarzuty zdają się być tak nieprawdopodobne, że zachodzą poważne wątpliwości, czy ich zamieszczenie nie weszło w kolizję z prawem, regulaminem portalu oraz dobrymi obyczajami. Czujemy się w obowiązku bronić dobrego imienia firmy, którą tworzymy z sercem od tylu lat. Bezprawne wpisy, noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające dobra osobiste firmy Kawiks, ale przede wszystkim jej pracowników nie mogą liczyć na nasze przyzwolenie. Jesteśmy przy tym zmuszeni wystąpić do administratora portalu z żądaniem usunięcia wszelkich wpisów, w których pojawiają się dane osobowe naszych pracowników lub inne informacje, pozwalające na ustalenie tożsamości opisywanych osób. Nietrudno wskazać, które z tych wpisów kwalifikują ich autorów do ścigania za popełnienie przestępstwa z art. 212 Kodeksu karnego. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, ale prosimy o zamieszczanie wpisów, które nie noszą znamion łamania przepisów prawa. Z poważaniem właściciele firmy Kawiks

Także pracownik.
@PPHU Kawiks

To jest bardzo ciekawe co piszą właściciele firmy ze firma istnieje 20 lat i że się liczy z naszymi opiniami na tym portalu i że te niektóre wpisy rujnuja dobre imię firmy to nie my pracownicy tylko wy właściciele firmy na to pozwalacie nie macie pojęcia co się dzieje na waszych sklepach i co panie dyrektorki wyprawiaja na sklepach które zescie sami wybrali na dyrektorów. Trzeba sobie zadać tylko jedno pytanie dlaczego ludzie odchodzą od was właśnie dlatego. Pracownicy się boją cokolwiek powiedzieć ponieważ nie będą mieć życia że strony tych Pan. Te panie wiedzą jak mają się bronić o winę zrzucac na pracowników. Tylko szefostwo niech pamięta o tym że my również pracujemy na dobrą opinię waszej firmy i bez, nas ona nie będzie istnieć. Także warto by było wkoncu się troszkę zainteresować co robią panie dyrektorki przez które bardzo dużo dobrych pracowników odeszło.

@Także pracownik.

To prawda gdyby nie kierownik Pani W,,,,O do dziś bym pracowała kochałam ta6prace ale psychicznie się nie dało wytrzymać A za firmę trzymam kciuki

N.

A my trzymamy za siebie,żebyś nigdy do nas nie wróciła.!!!!!!!!! Kochaj innego pracodawcę.

Właśnie już kocham

Pustak

@N.

Życzę Ci żmijo żebyś zjadła swój jad

Dorota

Witam serdecznie chciałam zapytać czy w Państwa firmie jest może przyjęcie na terenie Oleśnicy? Z góry dziękuję za odpowiedź

Żenada.

Żenadą jest ten wpis. Nikt Cię na siłe nie trzyma w tej firmie. Nie umiecie się odezwac,same dajecie przyzwolenie na różne dziwne akcję a pozniej płacz na forum. Ciesz się ze nie pracowałaś pod dyrekcją wszystkich dyrekcji :)

Klientka

Witam kilku krotnie robiłam zakupy w leśnicy na ulicy średzkiej jestem zdruzgotana zachowaniem pseudo pani kierownik może dla nas jest miła ale do pracowników dramat niech ktoś zobaczy co się tam dzieje oprócz tego strasznie śmierdzi papierosami... ceny są na pewno nie zgodne z innymi sklepami jestem klientka nie tylko średzkiej i kontroluje te ceny a nikt z góry tego nie widzi obłęd!!! Z przykrością stwierdzam że nie będę robiła zakupów w tamtym sklepie dopóki nie przestanie smierdziec i nie będzie nikt kontrolował tych cen.

Kierownik sklepu Kawiks ul. Śr
@Klientka

Witam. Jeśli jest Pani tak doskonale zorientowana jakie powinnyśmy mieć ceny to zapraszam sprawdzimy to z DW i okaże się wtedy czy ma Pani rację. Do sklepu przychodzą różni Klienci również Ci palący papierosy i jeżeli stoi Pani koło osoby która przed wejściem do sklepu zgasiła papierosa to nic dziwnego że czuć zapach papierosów od tej osoby. Odnośnie tego że jestem taka niemiła dla pracowników to proszę wskazać choć jedną taką sytuację której Pani była świadkiem! Odnoszę się do moich współpracowników z należytym im szacunkiem nawet w sytuacjach niezbyt miłych dla mnie związanych z ich podejściem do pracy! W pracy zawsze byłam miła nawet dla takich pracownic które nawaliły przez alkohol i potrafiły kilka dni nie przychodzić do pracy a później dzwoniły skruszone i prosiły o poradę co mają powiedzieć Pani Dyrektor żeby dała im jeszcze jedną szansę. Ale niestety jak ktoś nie potrafi tego docenić i mimo wszystko alkohol jest ważniejszy to niestety ale takich osób żaden pracodawca nie będzie na siłę uszczesliwiał. Jest to pomówienie które zostanie zgloszone odpowiednim organom !!! Nie pozwolę sobie na takie oczernianie mnie na forum!!!

jaga
@Kierownik sklepu Kawiks ul. Śr

Co Ty pitolisz...dobrze wiesz ze zawyżacie ceny a na sklepach śmierdzi fajkami jak cholera ....i to w wiekszosci sklepów tak jest ...Wszyskie dyrektorki to wiedza bo pala z personelem ....

Aga
@Kierownik sklepu Kawiks ul. Śr

To prawda ,no niestety ale w oczy kuje współczuję rodzinie że mają w rodzinie takiego h,,,,,

Małgorzata

Jestem zastraszana

@Małgorzata

Małgorzata jezeli masz problemy ,trudno je rozwiązać.Udaj się z tym do Wlasciciela firmy.Dyrektora.Zawsze Jest rozwiazanie.Na forum nikt nie pomoże.Tylko będą zbędne komentarze.

Ala
@Małgorzata

Małgorzata co to znaczy że jesteś zastraszana przez kogo

@Małgorzata

Ja też. Może się spotkamy i zrobimy z tym porządek? Stosowanie mobbingu w miejscu pracy jest karane wystarczy udać się do PIP i to zgłosić.

Kw

To jest szczera prawda

Aga

To prawda

Ninka

Dziewczyny przestancie wypisywac na siebie takie bzdury jedna drugą nakręca dorosłe kobiety a zachowujecie się jakbyscie jeszcze w przedszkolu byly .i pamietajcie kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada zal mi was

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks