Opinie o Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS w Przytoczna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS w Przytoczna

Myjka Nowy wpis

Nie polecam. Traktują Cię jak niewolnika. Smród bród a nie wspomnę w jakich warunkach jedzą myjkowi, można powiedzieć że jedzą w kontenerach z padliną masakra. Chcesz tam pracować zastanów się.. Lepiej wyjdziesz na zbieraniu puszek

TenTeges Nowy wpis
@Myjka

Dokładnie masz rację.Myjkowi mają najgorsze warunki pracy na tej firmie.Ten toy toy przy bramie????Mam nadzieję że to nie toaleta pracowników !?

Kornel Nowy wpis

Nie każdy radzi sobie w dobrej firmie bo jest wymagająca, pracuje nad dobrą pozycją w branży ale niestety nie każdy potrafi tu pracować.

Fishbone Nowy wpis
@Kornel

Dobra firma powiadasz??? Smród, (usunięte przez administratora) zła atmosfera między pracownikami, wynagrodzenia rzędu 2300.I ochrona! Strażnicy texasu pożal się Boże. Wieczne szukanie jak pracownikowi polecieć po premii... Jakieś spisywanie na bramie za 2 min szybszego odbicia tylko po to aby ciąć z wypłat,ale na stanowisku pracy pół godziny przed bo tak trzeba. No i czekanie na ostatni autobus do ostatniego alkoholika... Dobra firma????

Marika

@Adapter czyli atmosfera wśród pracowników słaba czy co masz na myśli?

Mechanik konserwator
@Marika

Witam pracowałem w tej spaniałej firmie, nie polecam, wkładasz ręce w padlinę, smrud nie ludzki

Adapter
@Marika

Dokładnie tak jest.Jeden drugiemu kopie dołki tylko po to aby w oczach przełożonych urosnąć...

Adapter

Praca oraz kierownictwo na plus. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Minus jest jeden mianowicie to pracownicy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
amigo

kolejny kołchoz

znanek

oczywiście, że tak, ale jeszcze nie każdy to docenia, myślę, że to jest kwestia czasu jak takie firmy będą miały co raz większe pole manewru w polsce i zaczną się rozwijać paradoksalanie do zwiększania również technologii :) w tyk zakłądzie pracują profesjonaliści

Słowa kojarzące się z Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS: Najbardziej nie podobało mi się w Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS:

Zostaw merytoryczną opinię o Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS - Przytoczna

• Jak się pracuje w Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS?

Zobacz opinie na temat firmy Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Z-d Rolniczo Przemysłowy " FARMUTIL " HS