Opinie o DGM

Olga _O_

Witam Czy poszukujecie pracowników na stanowiska administracyjne?

Dział HR
@Olga _O_

Witamy serdecznie, na chwilę obecną nie rekrutujemy na stanowiska administracyjne. Jeżeli mamy zapotrzebowanie, to zazwyczaj staramy się zatrudnić na nich osoby z rekrutacji wewnętrznej. Pozdrawiamy!

lucy

pracowałam w lublinie dosyć długo, ponad 6 miesięcy, ludzi ogólnie młodzi i wyluzowani, kilka nowych znajomości można w tym czasie pozyskać, przerwy są na faję / szamkę, więc nie jest źle, można wtedy poplotkować na dole przed budynkiem, miło wspominam

Koooy

Do jakiego wieku DGM zatrudnia? Czy są przerwy w pracy? Jeśli tak ile i jak długie? Czy można je wziąć o dowolnej porze?

olus_

jak dla mnie jedno z lepszych call center w lublinie, pracowałam w dwóch i w jednym w wawie i powiem , że mało kto oferuje takie warunki (nie tylko kasa, ale i mega atmosfera w biurze), bardzo pozytywni ludzie!!! pozdo!

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

Dział Rekrutacji DGM

Witak NK, Oczywiście! Zapraszamy do naszego oddziału ul. Piłsudskiego 13 (9 piętro) w dni robocze od 13:00-21:00. Nie zapomnij zabrać ze sobą CV! Pozdrawiamy!

NK

Witam czy można Was odwiedzić -zobaczyc jak pracujecie?

Beata Panusik

Ok dziękuję ze informację :) Do Lublina wracam, w połowie przyszłego tygodnia. Czy przynieść ze sobą CV?

@Beata Panusik

Będziemy wdzięczni!

Beata Panusik

Witam czy mogę przyjść do waszego biura zobaczyć jak wyglada praca?

@Beata Panusik

Witaj, oczywiście, można nas odwiedzić w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-21:00. Zapraszamy!

sonnya

Na pożegnanie, to inne miejsce niż praca, ciężko je sprecyzować :) Przychodzi się tutaj, bo się chce, a nie jak do pracy. To trochę jak do ulubionej knajpki, bo jest klimat. Ludzie z którymi miałam okazję pracować fantastyczni! Wrócę, w przyszłe wakacje. pozdrawiam :)

Domin

ogólnie firma w porządku, nic złego powiedzieć nie mogę, pozdr!

Przemo

Byłem widziałem, fajnie to wygląda

Dział Rekrutacji DGM

Witajcie Zapewne nie wszyscy wiedzą, że od 1 czerwca 2017 mamy nowy, bardziej atrakcyjny system wynagrodzeń dla naszych Doradców?! W dużym skrócie: Stawka godzinowa 13zł brutto za godzinę, najwyższe w Lublinie prowizje za wyniki od 30 zł do 250 zł brutto za JEDNEGO KLIENTA! Dodatki za realizację celu do 800zł brutto! Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, oraz wiele innych benefitów, które umilą Wam pracę w dgm. Jednocześnie dziękujemy za komentarze na forum, które dodają nam jeszcze więcej energii do pracy nad ciągłym doskonaleniem wspólnego środowiska pracy :) Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Porozmawiać? Zapraszamy do naszego biura osobiście z CV albo za pośrednictwem naszej poczty: rekrutacja@dg-marketing.pl – na pewno do Ciebie oddzwonimy w ciągu 24h. Pozdrawiamy Dział rekrutacji dgm

Gal Anonim
@Dział Rekrutacji DGM

Jeśli chce zobaczyć jak pracujecie to w jakie dni i o jakiej godzinie moge się tam udać ?

@Gal Anonim

Żeby zobaczyć jak pracujemy, to najlepiej od poniedziałku do piątku (w dni robocze) 15-21. Zapraszamy :)

Satoxik

Polecam każdemu ta pracę daje ogromne możliwości rozwoju przyjazna atmosferę i bardzo dobre zarobki

mafao

potwierdzam, atmosfera w biurze jest super! dużo młodych i otwartych na pomoc ludzi, rzadko się to zdarza, zazwyczaj miałem do czynienia z wyścigiem szczurów, tutaj jest normalnie

minister

haha właśnie z tym nie wychodzeniem z biura to ja się nie dziwię, przy takim teamie. Fajni ludzie, ja na szkoleniu dopiero, a już trochę się zaaklimatyzowałem.

lilila

Dla mnie jest to najlepsza praca, w jakiej do tej pory byłem :) trochę słabo teraz z projektami, ale ludzie i cała ekipa mega! można nie wychodzić z biura

Joanna

Ja pracowałam w poprzednie wakacje i mam zamiar wrócić na te, jeżeli można? Jeżeli kiedyś tak jak ktoś pisze wyżej było coś nie tak, to ja to widzę zupełnie inaczej. pozdrawiam

Snake 90

Lektora czyli pewnie Agnieszka Zdaje się że jest teraz jedna z kierowników tylko ciekawe czy zastąpiła Mateusza, Kamila czy może jest "ich troje" :D

Czesterfield

To ja się wypowiem w takim razie. Co do płac to firma podpisuje umowy zlecenie i dzięki temu może przekręcać rzeczywistość jak tylko jej się podoba. Pracowaliśmy po 8 godzin i oni widzieli nas i wiedzieli, że siedzimy bite 8 godzin jednak system był tak zrobiony, że zliczał tylko 7 godzin. Ponadto często się zawieszał i wtedy nie liczył czasu pracy. I kiedy przychodziło do wypłaty dostawaliśmy dużo mniej niż powinnismy i wszystko bezczelnie tłumaczyli systemem mimo iż doskonale wiedzieli, że pracowaiśmy więcej. Co do premii - fakt, istnieją. Ale czemu nikt nie napisze, że musisz sprzedać określoną ilość umów by tą premie ( prowizje) dostać. Np. Za sprzedany produkt masz 5 zł. Ale żeby dostać te pieniądze musisz sprzedać np. 100 produktów. Jeśli sprzedasz 80 to Twoje pieniądze przepadają i nie zobaczysz ich na oczy. To nie jest tak, że sprzedasz i już kasa wpada do kieszeni. System wypłat opiera się na matematycznym wzorze. I tu się trzeba stuknąć w czoło. Żadna uczciwa firma tak nie robi. Jakby mieli zapłacić to by po prostu zapłacili. Ale skąd maturzyści i studenci mają o tym wiedzieć ? Wypłaty z opóźnieniem ale na początku wszystko ok. Ja za ostatni miesiąc pracy dostałem grosze, grubo poniżej 1k. Bo system komputerowy tak wyliczył. I nie liczy się, że nie opuściłem dnia pracy. Wcześniej nie rozumiałem dlaczego byli pracownicy przychodzą z pretensjami i wychodzą trzaskając drzwiami. Jak zobaczyłem przelew zrozumiałem. :D Liderka wkurzała niesamowicie swoim gadaniem. Texty, że "nie musimy tu wcale być i że równie dobrze może zoorganizować łapankę na krakowskim przedmieściu" motywują niesamowicie :] Ale tak poza tym atmosfera super i przyjacielska. I to jest jedyny plus jaki mogę tej firmie przyznać. Taki bardzo wielki plus bo było wesoło, często na luzie można było pożartować. A praca dla uczniów na wakacje bo nikt stamtąd jeszcze milionerem nie wyszedł. Nie dajcie się nabrać na te wielkie pensje bo trzeba kilku lat doświadczenia w sprzedaży żeby tak zarabiać. I uczciwego pracodawcy trzeba. Jak dobrze poszperacie na necie to znajdziecie stare opinie. Pozdrawiam :P

Czesterfield
@Czesterfield

Przynajmniej tak było kilka lat temu. Krążą słuchy, że zmieniło się kierowictwo i nawet umowy o prace dają po 1 miechu. Nie wiem. Nie byłem. Takie są moje wrażenia

@Czesterfield

Witaj Czesterfield, dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Jest ona dla nas bardzo cenna. Wszyscy nasi konsultanci na chwilę obecną są zatrudnieni na umowę zlecenie, od której odprowadzamy wszystkie składki do ZUS i US. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia pracowników, to są one wypłacane w terminie do 20 dnia miesiąca i nie możemy sobie pozwolić na to, aby ktoś jej nie dostał lub otrzymał ją z opóźnieniem - nikt nie chciałby u nas pracować. Jest to niedopuszczalne. Dodatkowo, każda z osób pracujących w firmie jest odpowiednio wcześniej poinformowana przez Kierownika o wysokości wynagrodzenia, które otrzyma na konto – aby nie pojawiły się żadne wątpliwości i nieporozumienia. Na chwilę obecną w Lublinie mamy tylko kilka wolnych miejsc pracy, a to o czymś świadczy. Aktualnie nasz system wynagrodzenia składa się z trzech czynników (w tym podstawy). Wszystkie premie i dodatki są jasno określone w załączniku dołączonym do umowy. Doradcy wiedzą co powinni zrobić i ile sprzedać, aby otrzymać dodatki i premie w określonej kwocie. Jest to dokładnie omawiane na szkoleniu i w trakcie podpisywania umowy. „Ale tak poza tym atmosfera super i przyjacielska. I to jest jedyny plus jaki mogę tej firmie przyznać. Taki bardzo wielki plus bo było wesoło, często na luzie można było pożartować.” – i tak jest do tej pory. Nie samą pracą człowiek żyje. Wprowadziliśmy wiele udogodnień dla pracowników, aby mogli spędzać ze sobą czas np: „chillout room”, w którym mogą grać w Darta czy na X’Boxie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Podejrzewamy, że pracowałeś u nas kilka lat temu. W ostatnim czasie zaszło w naszej firmie sporo zmian i zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy mogli o tym słyszeć. Tym samym zachęcamy do aplikowania / odwiedzenia naszego biura z CV – zawsze chętnie porozmawiamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, DGM Oddział Lublin www.dg-marketing.pl

Martii
@DGM

Jakim cudem macie kilka wolnych miejsc jak ciągle dodajecie ogłoszenia , że kogoś szukacie bo rotacja jest duża. Ludzie wchodzą , zobaczą co się dzieje i zaraz odchodza , więc o czym mowa ?

Kinia

Tak czytam, czytam i się zastanawiam gdzie się podziały te wszystkie negatywne opinie? Było ich multum a ja tu regularnie zaglądałam. Z roku 2010,2011,2012,2013, 2014, 2015,2016... Zostały same pozytywne a niepochlebne wyparowały :D ? Takie czystki ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.