DGM

Opinie o DGM

Okropna atmosfera.

kamil

Atmosfera jest spoko, fajni ludzie i spoko konkursy,

olka69

pozdrawiam Sebastiana he he

andrzej

ludzie w firmie mili, na rozmowie o pracę każą podpisać dokument w którym zobowiązujesz się do szkolenia (kara 500pln za nie przyjście/porzucenie szkolenia/niepodpisanie umowy po szkoleniu) , a w praktyce wygląda to tak że parę dni słuchasz jak coś proponują klientowi, a później tydzień dzwonisz tak jak oni tylko że za to nie płacą bo to jest szkolenie. generalnie nie polecam

@andrzej

Panie Andrzeju, Jest nam przykro, że podczas szkolenia jakie Pan przechodził informacje okazały się niejasne, bo prawdopodobnie z tego powodu zrezygnował Pan ze szkolenia. Owszem oczekujemy: ukończenia szkolenia i rozpoczęcia współpracy. Co do usług pozyskanych podczas szkolenia prowizje oraz dodatki naliczają się po podpisaniu z nami umowy. Dodatkowo po uzyskaniu certyfikatu za czas spędzony na szkoleniu wypłacamy 500zł, które doliczane jest do wynagrodzenia. Pozdrawiamy Dział HR

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

Czy w obrębie jednego działu w DGM są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

DGM Lublin

Dzień dobry Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji wewnętrznej na wspomniane stanowisko. Pozdrawiam

Ex Pracownik

Od początku. Pracowałem tam jakiś czas temu. Ciężko dać jednostronną opinię o tej firmie. Plus przeplatają sie z minusami, ale to co najważniejsze... Przede wszystkim nie można zarzucić tego, że szkolenie jest wybrakowane. Jest bardzo dobrze przeprowadzane, to samo jeśli chodzi o spotkania przed pracą w celu omówienia tego co było dobrze, a co było źle. Minusem jest za to to, że szkolenie jest dość długie bo trwa kilka dni, a później kilka dni siedzi sie "na próbę" na słuchawce. To dość problematyczne dla osób, które chciałyby złapać jakąś pracę szybko bo potrzebują pieniędzy. To samo jeśli ktoś np chce popracować miesiąc żeby zarobić sobie na wakacje. Trzeba pamietać, że praca w tym miejscu to tak jak już większość pisała telemarketing. To Wy będziecie wykonywać połączenia, a Wasza praca będzie polegała na tym, że macie sprzedać usługi danej firmy. Tutaj to jest kwestia tylko i wyłącznie tego czy dobrze się czujecie w takiej formie sprzedaży. Klienci są różni, to od Was będzie zależało jak poprowadzicie rozmowę w większej części chociaż będą też klienci, którzy będą sie na Was darli juz od dzień dobry. Pensja zawsze była na czas to duży plus no i można było sprawdzać na bieżąco swój stan. Żeby sie tam utrzymać trzeba być naprawdę dobrym bo kilka gorszych dni przekreśli Wam wszystko i umowa może zostać rozwiązana. Atmosfera jest dużym plusem, ale kadra menadżerska przychylnie patrzy tylko na ludzi, którzy robią im wynik. Na dobrą sprawę tak jest wszędzie, ale praca w CC, które opiera się na sprzedaży to bardzo duży stres i presja, a ich interesuje tylko wynik, jak masz gorszy dzień to Twój problem. To zrozumiałe, że firma, która prowadzi usługi sprzedażowe chce wyniku, ale mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że niechęć klienta do zakupu jakiegoś produktu może być uzasadniona i to nie jest wina sprzedawcy, że ktoś tego nie chce, a w tego typu miejscach bardzo często wmawia się młodym ludziom, że to oni trzymają pałeczkę i że można coś "wcisnąć" każdemu. Tak nigdy nie było i nie będzie. Polecam jeśli ktoś jest pewny swoich umiejętności i nie boi się straty czasu jeśli okaże się, że mu to nie idzie. Nie polecam jeśli jest się cichą i szarą myszką bo można jeszcze do tego interesu dopłacić. System premiowy jest moim zdaniem bardzo demobilizujący. Pracodawcy w całej Polsce powinni w końcu przestać zachęcać młodych do pracy "owocowymi środami", darmową kawą i pracą w młodym dynamicznym zespole, a zapewnić stabilność i komfortowe miejsce do pracy. Rotacja jest duża bo to w końcu CC, ale może lepiej jest zgrać sobie zespół zamiast co chwile prowadzić nowe szkolenia. Sprzęt do wymiany.

olka

Pracowałam u was w wakacje ale musiałam wrócić na zajęcia, czy przyjmujecie jeszcze na elatyczny grafik? bo chciałabym wrócić

@olka

Olu, zapraszamy do biura w godzinach 13:30- 17:00. Pozdrawiamy DGM LUBLIN :)

nick4

byłem poleca, fajna opcja zaliczkomat wiec kasa wtedy kiedy sie chce. czy np konkursy . mozna czesto za wynik złapac np wejsciowki do kina czy wygrac dodtkowa kase.

Goku

Jakie projekty w tym momencie są grane? Rozważam powrót na stare śmieci :D

@Goku

Goku, w tym momencie pracujemy z firmą NC+ oraz Orange, po więcej inf. zapraszamy między 15:00- 17:00 do biura. :)

nana94

obiektywnie, rozstałam sie z dgm w pozytywnej atmosferze, konczyła mi się umowa a wracam na studia i jeszcze chce sobie przez miesiąc odpocząć. szkolenia fajne, chwilami troche za dokładnie jesli chodzi o treść oferty bo nie wszysko sie przydaje. duzym plusem jest zespół, który pomaga sie szybko zaaklimatyzować w biurze, sprzęt jak w wiekszosci call center słaby, ale widziałam gorsze. nie zawsze było swietnie, ale napewno kadrze zajmującej sie ludzmi nie mozna odmówić braku zaangazowania, jak widizeli w kims potencjał to go umiejetnie uczyli, oczywiscie, ze jest rotacja,ale to praca na słuchwce, tam zawsze jest dużo ludzi. ogolnie miło wspominam, zawsze jak potrzebowałam pomocy to ją miałam, projekt nc pozytwyny.

xzrad

fajna praca na wakacje, lekki minua to godziny, ale idzie przywyknąć, wypłaty zawsze na czas + możliwość brania zalczek co czesto ratuje duper pod koniec miesiącą.

zain

czy obecnie trwa rekrutacja do firmy na stanowisko konsultanta? jesli tak prosze o informacje :)

Aktualność

Dzięki nowo udostępnionej aplikacji do elastycznego grafiku z łatwością pogodzisz pracę z grafikiem na uczelni. To Ty sam ustawiasz swoją dostępność :)

Możliwość współpracy w formie elastycznego grafiku odbywa się w godzinach otwarcia danego oddziału, przy dostępności minimum 25 godzin tygodniowo.
Moniczka1234

Witam, chciałabym zapytać czy muszę pracować od tej 12 do 20? Czy chodzi tylko o to żeby wyrobić te 25h tygodniowo. Chciałabym wiedzieć czy mogę wybierać sobie sama ile godzin chce dziennie pracować aby wyrobić te minimum 25 godzin.

Moniczka1234

Witam, chciałabym zapytać czy muszę pracować od tej 12 do 20? Czy chodzi tylko o to żeby wyrobić te 25h tygodniowo. Chciałabym wiedzieć czy mogę wybierać sobie sama ile godzin chce dziennie pracować.

kari

spoko robota ale nie dla ludzi podatnych na uzaleznienia :D całuski dla ziomkow z dziewiatego!!!!!!!

KRi

Bardzo miło wspominam pobyt w DGM Lublin, z chęcią wrócę tam ponownie. Lubię atmosferę w DGM za: Przede wszystkim ludzie :)

Krzych

10 na 10! Dzięki za pracę wrócę do was w październiku

young pope
@Krzych

Każdy mówi, że wróci ;)

krxy
@young pope

no nie wiem jak każdy, ja wróciłem

Nk
@Krzych

A jak jest z godzinami pracy ?

lpo
@krxy

12-20, jqak jesteś studentem na nie pełen etat to od 11-20, minimium 4h dziennie

Niezadowolony.

Podczas rekrutacji zostałem wprowadzony w błąd z premedytacją. Pracownicy są bardzo mili lecz poziom kadry zarządzającej i sprzętu wola o pomstę do nieba.

mojezdanie

Pracoalem w kilku callcenter swego czasu w dgm , jedna z nielicznych firm gdzie maja system wynagrodzien jasny dla prcownika i kasa zawsze na czas. byly soby ktore lubie do dzis np wojtek, podsumowujac jedna z przyjenijszych sluchawek w lbln, pzdro

klkouhvuj

Moje sugestie dla DGM: praca jak praca, zespol fajny, porlecam jak ktos chce sobie popracowac przez jakis czas

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM