DGM

Opinie o DGM

~Ex

Generalnie na początku było rewelacyjnie, luźna atmosfera, super kadra, która ma dobre podejście do pracowników, do młodych ludzi, była duża swoboda, chillera, konkursy, spotkania po pracy, z której nie mogliśmy wyjść, bo taka była ekipa. Dopiero po czasie wyszły (usunięte przez administratora), podziały, no nic przyjemnego, (usunięte przez administratora)... Ale tak czy siak, mega miło wspominam pierwszy miesiąc, ludzie wspaniali, klimat jak było dobrze też, wiele się tam nauczyłam i praca tam zawyżyła mega wysoko moje oczekiwania, jeśli chodzi o przyszłe miejsca pracy, pod kątem atmosfery i naprawdę rodzinnego vibe'u to było coś pięknego. Coś niepowtarzalnego.A co do samej pracy, to wiadomo, że praca z ludźmi, z abonentami do najłatwieszych i najprzyjemniejszych nie zawsze należy, ale dzięki niej można się nauczyć sztuki negocjacji, sztuki prowadzenia rozmowy, zbijania obiekcji, co później przydaje się w przyszłości w normalnym życiu. Super było to, że podczas pracy grała muzyka, na początku myślałam, że to będzie rozpraszać, natomiast wyszło, że jednak nie, fajnie było sobie pośpiewać między połączeniami. Słuchawki nie są najlepszej jakości, to prawda. A jak abonenci podnosili ciśnienie nieraz lepiej, niż najlepsza kawa, to przynajmniej było się pobudzonym do końca dnia. Gumowe piłki, rodem ze szkoły rodzenia, na których można było siedzieć - no poezja.

@~Ex

Cześć! Dzięki za opinię, każda jest dla nas bardzo istotna :) Jeśli masz jakieś istotne propozycje zmian, prosimy o kontakt mailowy :) Pozdrawiamy i cieszymy się z ogólniej pozytywnej opinii na nasz temat :)

Sebaa

Pracuję w DGM od 2 lat i uważam, że to najlepsza pierwsza praca do jakiej mogłem się dostać. Ilość wiedzy jaką dostałem przez ten czas od kierowników oraz Macieja jest ogromna. DGM jest idealnym miejscem dla osób, które są ambitne i szukają możliwości rozwoju. Oczywiście znajdziesz też u nas miejsce, jeżeli szukasz pracy na wakacje lub na jakiś kilka miesięcy. Atmosfera w biurze jest genialna, młodzi ludzie, którzy chętnie dadzą Ci wsparcie nie tylko na początku, ale również pomogą na dalszych etapach pracy. Krótko mówiąc, jeżeli zależy ci na pracy i nie chcesz tylko przesiedzieć 8h dziennie ale oczekujesz od niej możliwości rozwoju - to praca dla ciebie :) Do zobaczenia na 9 piętrze! :)

@Sebaa

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za opinie!

Gabs

Cieszę się ze w tym momencie mam prace i tak się złożyło ze to Dgm. Na początku było ciężko nie bd tego ukrywać, ale warto przejść te pierwsze tygodnie bo im więcej dzwonisz tym łatwiej ci jest kolejnego dnia.

Jajokoppppp

Atmosfera jest spoko, fajni ludzie i spoko konkursy,

Doradca Klienta

standardowe+ scenka

I

Witam, w jakich godzinach jest praca w DGM?

@I

Dzień dobry. Biuro pracuje w godzinach 10:00 18:00. Pozdrawiamy :)

Dzień dobry. Czy ktoś kto kompletnie nie wie jak rozmawiać z ludźmi przez telefon może się zgłosić? Czy można liczyć na wyszkolenie?

Dzień dobry, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego jesteśmy w stanie nauczyć od podstaw. Zapraszamy do aplikacji.

Sandra

Na posadę konsultanta aplikowałam 2 dni temu, następnego dnia się odezwali a dziś miałam rozmowę. Na wstępie wypełnia się kwestionariusz, później rozmowa z rekrutującym. Od jutra zaczynam szkolenie, szybko. Moje pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

olaaaaaaa

Polecam wszyskim, jak naajbardziej na okes wakacyjny :P

Rozmowa

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte. Pytania standardowe+ scenka

@Rozmowa

Dziękujemy za wyrażenie opinii, miło nam, że przebieg naszej spełnił Pan/i oczekiwania. Pozdrawiamy :)

ewelina

Praca nalezy do wymagających, nie oszukujmy się, jesli ktoś chce sie (usunięte przez administratora) to długo tam nie zabawi. co moge napisać pozytywnego to napewno podejscie kierwnictwa do was, serio to śa spoko ludzie i praktycznie zawsze mozna sie z nimi dogadac jak cos sie dzieje w domu albo na jak chce isc na urlop. widac tez ze maja wiedze potrzebna do prowadzenia ludzi.

Ktoś

W Dgm pracowałem 8 msc . Wtedy było naprawdę fajnie bo przede wszystkim było luźno jeśli chodzi o atmosferę. Bez przemądrzania się, jakiegoś panoszenia i wgląd, plisem jest tez to ze nauczycie się sprzedawać od podstaw a jak chcecie w tym pracować to ta widza się wam przyda- mówię na własnym przykładzie

Jaki jest minimalny okres zatrudnienia w DGM Lublin? Czy jest możliwość zatrudnienia tylko na okres wakacyjny?

@099

Dzień dobry. Minimalny okres zatrudnienia to 2 miesiące. Oczywiście jest możliwość zatrudnienia tylko na dwa miesiące. Pozdrawiamy :)

klaud

kawa, pizza i bardzo ciekawe konkursy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak najbardziej polecam

Sdfg

Ogólnie Najwięcej nauczysz się od innych i z meetingow. zdobyłam dość spore doświadczenie w sprzedaży po pracy tam

Przem

Pracowałem w Dgm 8 msc na przełomie 2019/20 roku. Niedawno wyjechałem i aktualnie pracuje w innym cc w Warszawie. Mam porównanie. Praca w call center nie jest dla każdego i to sobie musimy zaznaczyć na początku, jeśli jednak masz dobra gadane, nów boisz się pracy i jesteś wytrwały i silnie psychicznie dasz radę na spokojnie, jeśli nie przemysl czy nie będzie to dla ciebie strata czasu. Dgm jest jak większość cc z tym ze luźniejsze pod względem kontaktów w pracownikami. Ogólnie to polecam pójść i sprawdzić

ApPle

Faktycznie, żeby zarobić trzeba coś robić- jedni przychodzą do pracy pracować, inni z kolei przychodzą być.. Ze swojej strony mogę dodać, że jeżeli rzetelnie wykonujesz swoją pracę, nie odstawiasz jakiś większych cyrków itd, to nie widzę problemów jeśli chodzi o docenianie pracownika, nawet finansowe... Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra. Rozwijać swoje umiejętności i wiedzę też można, a i mogą być one wykorzystywane..

@ApPle

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Cieszymy się również, że jesteś usatysfakcjonowany z naszej współpracy. Pozdrawiam.

;0

Na początku trochę sztywno jak wszędzie, ale jak się poczuję klimat i zgra z ekipą to chce się tu przychodzić :)

klej

jeśli chodzi o mnie to zarobki w porządku:) fajni ludzie! to chyba najlepsze w tej pracy

OLKAAAAAA

Jak, ktoś chce pracować i zarabiać pieniądze to będzie zadowolony. Tylko nic nigdzie za darmo nie dają, trzeba się starać a nie liczyć na to że się uda posiedzieć i tylko wziąć za to kasę

elizka

pan rekruter przyjzany i spokojny rozmowa przebiegla w fajnej atmosferze - tylko ja sie troche stresowalam. Po rozmowie zostalam telefonicznie zaproszona na szkolenie. Szkolenie tez bylo calkiem ok, pan ktory je prowadzil byl bardzo w porzadku, kilku ciekawych rzeczy udalo mi sie dowiedziec. Nie bylo nudno - prowadzacy wspolpracowal z nami, zdawal pytania czasem podchywtliwe, wtracal czasem zarty. kiedy ktos czegos nie rozumial, od razu prowadzacy staral sie to wytlumaczyc w banalny sposob na prostych przykladach. kierwniczka, z nia sa odsłuchy tez fajna, duzo przydatnych rzeczy sie od niej dowiecie, wymagająca. bylam na kilku szkoleniach w swoim zyciu i wszystkie byly sztywne i nudne, a to bardzo przydatne i poprowadzone w fajny sposob - tutaj firma ma plus, ze stawia na takie rozwiazania i takich pozytywnych ludzi.

@elizka

Dzień dobry, Elizka bardzo dziękujemy za opinię. Każdy merytoryczny wpis jest dla nas bardzo cenny :) Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM