DGM

Opinie o DGM

eveline

W dgm liderzy są różni, z kierowniczka malo pracuje, ale jak juz to sensownie. w sumie na plus. płacą na czas i zgodnie z umową. Wyposażenie - to samo. Jak 100 osób się ciągle przewija przez te same biurka, krzesła i słuchawki, to wyposażenie musi się niszczyć. chociaż sluchawki teraz wymienili (na szczęscie) Jeśli ktoś oczekuje dyrektorskich foteli i kwiatka w doniczce na każdym biurku, to się przeliczy. Co do godzin i grafiku - ja nie narzekam i nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał.

Xenon

Kto wygrał konkurs i co było w tym roku?! Ponawiam pytanieee

@Xenon

Cześć! W tym roku w konkursie świątecznym były min: Osoby z najwyższymi wynikiem brały udział w losowaniu, za pierwsze miejsca: -ekspres ciśnieniowy -telefon komórkowy -power bank Drugie miejsca: -telewizor -głośnik przenośny -power bank Trzecie miejsca -szczoteczka soniczna -power bank -głośnik przenośny Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy! Pozdrawiamy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w DGM?

Cześć! W zależności od projektu, na który aplikujesz wymagania są inne :) Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu :) Pozdrawiamy!

Eryk

Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie. Będzie mi was brakować. Pozdrawiam Piotrka, Mone, Werke, Pawła, Tymka, Karolinę i wszystkich z kim miałem przyjemność pracować. Trzymajcie się

@Eryk

My też będziemy tęsknić :( trzymamy za Ciebie kciuki Ekspercie! Pozdrawiamy :)!

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

Rekin

Pracuję w dgmie w Lublinie już ponad rok. To co należy zaliczyć na plus to na pewno wypłata na czas, nigdy nie ma z tym problemu, sam dobrze wiesz ile godzin masz przepracować w danym miesiącu i ile masz kasy w danym momencie. Sama praca jest raczej dla osób, które mają wytrzymałą psychikę i potrafią olewać różne sytuacje. Jak na call center nieźle płacą, tego nie mozna im zabrać. Jak chodzi o kierownictwo, ciśnie na wynik. To jest sprzedaz i ja to rozumiem, trzeba "robić wynik" :D ale zawsze da sie dogadac, duzo tez pomagają konsultanci, robią odsłuchy, pomagaja na początku jak czego sie nie potrafi albo nie wie. U mnie najtrudniej bylo przejsc przez pierwszy miesiąc bo wczesniej nie dzwonilem nigdzie, ale jak wszystko sobie opanowałem było oks.

@Rekin

Dzień dobry. Sukces zespołu jest zawsze Naszym wspólnym sukcesem, dlatego Nasi pracownicy często pomagają nowym osobom, służąc radą, poprowadzeniem szkolenia, czy odsłuchem. Dziękujemy za miłe słowa o współpracy z liderami i zespołem Pozdrawiamy :)

Faty
@Rekin

To prawa- zapierdlaaaz zarabiasz, obijasz się, idz roznosić ulotki

Jeśli DGM rozwiąże współpracę na szkoleniu w 5 dniu to czy kandydat ponosi karę? Kiedy kandydat chcę podjąć współpracę po szkoleniu i zakończyć szkolenie. goglegoglee93@gmail.com

Pytanie do DGM

Dzień dobry, czy na dzień dzisiejszy są u Państwa miejsca pracy bez konieczności wykonywania telefonów do klientów? Pozdrawiam

@Pytanie do DGM

Dzień dobry Na dzień dzisiejszy prowadzimy rekrutacje wyłącznie na stanowisko doradcy klienta, na dwa odrębne projekty innych firm. Pozdrawiamy :)

Erol

Jakie w tym roku były nagrody w konkursie świątecznym

Kevin

Powiem tak - wybierając pracę w sprzedaży, trzeba być świadomym, że naszym zadaniem jest srzedać a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i narzekać. Zgadzam sie oczywiście z tym, że jest bardzo wysoka presja ze stony kierownictwa jak i wyższych szczebli. Duża rywalizacja i wyścig szczurów. Ale mi to odpowiada, ponieważ jestem świadomy swojej pracy. każda praca w sprzedaży tak wygląda. Mam paru znajomych pracujących u konkurecji (telekomunikacja) i mówią "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". I całkowicie się z tym zgadzam. Taka natura Polaka - zawsze bedzie zle.

@Kevin

Hej, dziękujemy za merytoryczną opinię :) Pozdrawiamy!

Ktoś l12

Czym zajmuje się firma i na czym polega praca w niej? Rozumiem, że jest to telefoniczna sprzedaż usług/produktów pewnych znanych firm? Czy przyjęcie na stanowisko telemarketera zależy m. in. od tego, jaki ma się głos i czy ma się dobrą dykcję?

@Ktoś l12

Dzień dobry. Firma Dgm zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą projektów telemarketingowych. Na ten moment realizujemy projekty sprzedażowe dla kilku firm. W zależności od projektu wymagania w procesie rekrutacyjnym są inne. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji. Pozdrawiamy :)

sunny

hej pracowałam niecałe 2 miesiące, niestety studia dziennie nie pozwoliły zostać, 21 dostałam kasę na konto bez problemów tyle ile powinnam, pozdrawiam :)

Marella

Czy szkolenie jest płatne w tej firmie? I w jakim dniu są wypłaty?

BPDGM
@Marella

500zl a wyplaty wedlug ich widzi mi sie

Apple

Niestety smutna rzeczywistość nas dopadła- pandemia. W tym momencie od jakichś kilu miesięcy pracuje w Dgm i ciesze się za akurat tutaj. Wymagania są ale ludzie są super szefowa i zespół , szczególnie Darek, który zawsze pomoże na początku ale tez później. Gość ma wiedzę i to udowadnia wynikiem. Ale np Patryk czy Klaudia tez są bardzo Ok. Polecam

Slacklife

Byłem na wielu rozmowach, sam też zajmowałem się rekrutacja. Rozmowa luźna, lecz strasznie pobieżna. Mam 4 latanie dostarczenie w pracy w CC i to jak wygląda tutaj CC to jakaś tragedia. Wystrój marny. Bardzo małe boxy. W tle leci głośna muzyka. Nie zachęca to do współpracy.

@Slacklife

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii, mimo, że nie jest ona merytoryczna. Mamy nadzieję, że podczas poszukiwania pracy trafi Pan na firmę, której wystrój będzie czynnikiem pozytywnym, pomagającym podjąć decyzje o współpracy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia :)

Klient
@DGM

Drogi Pracodawco, czyżby przepisy BHP były nieistotne w pracy?

Mogę powiedzieć, że tu pracuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Fajni ludzie pracują a w dodatku lubię pracę na telefonie

wer

Witam, czy to prawda, że szkolenie trwa 2tyg?:)

@wer

Dzień dobry, szkolenie trwa 7 dni roboczych. Pozdrawiamy :)

Iwan

Polecam! Zawsze wracam w okresie wakacyjnym :D

Cc

Pracuję już kawał czasu. Początkowo nie wiedziałem czego się spodziewać, ale okazało się że firma luks. Nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o atmosferę, tak samo jeśli chodzi o kasę. Zawsze wszystko na czas. Co do roboty no to jest jej trochę, ale to praca więc raczej się człowiek wczasów nie spodziewa ;)

nick

super miejsce, naprawę tyle fajnych ludzi co tam pozanałam to az miło powspominać. szkolenia nie są wybrakowane, a to w cc bardzo ważne, nie jest też zabyt dużo materiału do nauczenia wiec to tez nie stanowi probelmu. konsutanci zawsze fajnie nastawieni i chce sie im pomagać. pozdrawiam kazdego z oddziału

@nick

Hej :) również pozdrawiamy :)

Ile jest zmian w DGM?

Dzień dobry. Pracujemy w zależności od projektu w godzinach 10:00- 18:00, bądź 8:30- 16:30 :) Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM