DGM

Opinie o DGM

Dział HR

Witam Pierwsza umowa jest na 1 miesiąc, a kolejne na okres 12 miesięcy. Zapraszam do złożenia CV i zapoznaniem się ze szczegółami podczas rozmowy telefonicznej. monika.borucka@dg-marketing.pl Pozdrawiam Dział HR

Marta.

Na jak dlugo podpisujecie umowe? Szukam w miarę stabilnej pracy.

Andrzejek

super, w takim razie wysyłam CV!

czarnykoń

tak ruszył

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

Mati-

Dla mnie to pierwsza praca w cc i po rozmowach zaczynam szkolenie. Bylem, widzialem, rozmawialem z osobami ktore pracuja tam dluzej na sluchawce i wyglada to w porzadku. Wynagrodzenie jak na lublin wg w porzadku. Tymbardziej ze teraz maja nowe i podobno latwiejsze projekty, nie sprzedaz, a obsluga. Pozyjemy, zobaczymy.

Jula

A czy jest u was możliwość awansu? Czy raczej cały czas sluchawka i nic więcej? Pytam bo pracowałam w jednym z lubelskich call center i niestety ale po 14 mc pracy o awansie można było zapmonieć... to troche nie fair tymbardziej że człowiek sie starał i sporo klientów umawiał na spotkania. Jak to wygląda u was?

Dział HR
@Jula

Witam Naturalnie jest możliwość rozwoju w naszej firmie. Powiem więcej, rekrutacja wewnętrzna ma zawsze priorytet. Najlepszym dowodem jest fakt, że 100% zespołu zarządzającego sprzedażą, rozpoczynała od stanowiska konsultanta. Nie możemy jednak zagwarantować awansu na podstawie stażu. Najważniejszym czynnikiem jest poziom kompetencji i gotowości do innej roli, w zespole. Pozdrawiam Dział HR

Dział szkoleń

Dla Orange:) przedłużenia umów. Ruszamy od 1 marca

Karola
@Dział szkoleń

Czy ruszył ten nowy projekt?

motor_LU

a dla kogo ta obsługa klienta będzie robiona i o co w niej będzie chodziło?

Wojciech

2-3 tygodnie, proces jest w trakcie wdrażania, więc warto aplikować już teraz, bo samo szkolenie to 2 tygodnie

Cooler

Czytałem na innym forum, że będzie obsługa klienta..... możecie napisać coś więcej, bo szukam właśnie takiej pracy, żeby to nie była sprzedaż

Tak spełnia potwierdzam, ale to raczej na początku, bo jak się nauczyłem i inni również to to minimum raczej nie występuje, bo zarabia się więcej. Są jeszcze dodatki za osiągane wyniki i prowizja.

KfasiFoka

System wynagrodzeń, spełnia wymogi minimalnej stawki 13zł, czy jest jakieś kombinowanie?

Maciej

Ja powiem od siebie, że to miejsce pracy, w którym czuję się najlepiej ze wszystkich miejsc, w których do tej pory pracowałem :)

Tak jak to już ktoś wyżej napisał- DGM to nie tylko praca. Oczywiście, da się dobrze zarobić jeśli się tylko chce, ale przecież nie samymi pieniędzmi człowiek żyje. Atmosfera w pracy na dłuższą metę też jest bardzo istotna, a właśnie w DGM panuje najbardziej przyjazna atmosfera ze wszystkich miejsc, w których dotychczas pracowałem. Są osoby, które chętnie spędzają w biurze "trochę" więcej, niż te 8 godzin pracy ;) O czymś to świadczy. Jeśli ktoś się zastanawia nad przyjściem do firmy- śmiało!

turnieje w darta z nagrodami :) w sumie dgm to nie tylko praca na słuchawce, można poznać dużo nowych i fajnych ludzi - to m się bardzo podoba

ciekawy

To co wy tam macie za turnieje?

Mati

hehe w turnieju grudniowym nie ma Macieja, będzie grał w Krakowie :D a podobno mają być lotki do wygrania :)

Tukan

Wszedłem tutaj zanim zjawiłem się na szkoleniu po to żeby sprawdzić co pisze się o firmie i potwierdzam, że jest super. Szkoleniowiec ma sporą wiedzę i potrafi ja dobrze przekazać, pograłem też trochę w lotki. Tak w sumie to fajne miejsce pracy, przyjazne takie Mam tylko jedną uwagę, siedzi gość w czapeczce przy sali szkoleniowej i "k....." lecą od niego strasznie, co mi się nie podoba i mi przeszkadza. Słychać to nawet jak byłem na szkoleniu.

SEDES

brutto

Patrycja

Dzisiaj byłem na rozmowie i mam pytanie, czy firma zapłaci za ukończenie szkolenia 500zł brutto, czy 500zł netto?

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM