Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Aga

Firma z wysoką i ugruntowaną pozycją w tej branży. Polecam pracę bo tu jest bardzo dobrze.

Grzes

Cześć :) 1. Jaki jest tryb pracy w Mokate? Jest tryb ciągły czy od poniedziałku do piątku? 2. Czy jest potrzebna książeczka sanitarna na stanowisko operatora maszyn pakujących?

Byly pracownik
@Grzes

1. System od poniedziałku do soboty, każą w sobotę robić ale masz w tygodniu wolne za sobotę. 2. Książeczka sanitarna musi być

pracownik skoczów

witam pracowałem w tej firmie i załuje ze nie pracuje juz w niej dalej niestety sytuacja była taka ze przejechała mi choroba po rodzinie i musiałem sie zwolnic ale bende wspominał naprawde dobrze ten zakład zaczynajac: ludzie - super atmosfera - super kierownictwo- super zarobki- mogło by byc lepiej ale nie ma co narzekac praca- tylko dla ludzi inteligentnych wymagajaca myslenia konczac ogolnie naprawde chyba najlepsza praca jaka miałem do tej pory pracowałem w skoczowie w sigicie i koamie i to była patologia a to co prezentuje mokate to napradwe szacun!!!!... p.s pozdrawiam zmiane c bende za wami tesknił

witam

nie wiecie, czy przyjmują już do tej nowej hali co ją budowali? Sporo inwestują w zakład.

@witam

ale której? w Żorach zbudowali nowoczesny zakład i halę - pisali o tym w jakiejś gazecie lokalnej, w Ustroniu też coś budują? Dawno nie byłem w Mokate.

aaaa
@witam

podobno przyjmują, sporo mają ogłoszeń na stronie firmowej, fajna firma

@aaaa

dość fajna firma, potwierdzam, ważne, że dają pracę można zarobić OK

Magazynier

Rozmowa rekrutacyjna na magazyniera w Ustroniu z kierownikiem Michałem,to jakiś horror. Wylicza mi ile zarobię,kreśląc cyfry po moim CV.Przecież to jest dokument. W życiu się z takim czymś nie spotkałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nowa

Nie wiecie może, czy przyjmują do pracy w Mokate w Ustroniu? Rodzice tam pracowali i bardzo dobrze to wspominają.

@nowa

zajrzyj na stronę internetową firmy, czasami są tam oferty pracy, warto!

przyjmują do magazynu, polecam

magazynier
@nowa

W Żorach szukają do pracy w magazynie - polecam, warunki pracy są bdb.

była księgowa

Witam wszystkich, szukam pracy w biurze, czy możecie mi coś powiedzieć o zarobkach, atmosferze i czy trzeba się narobić, żeby zarobić ? -;

księgowa
@była księgowa

Zobacz na stronie internetowe firmy, jest tam trochę ogłoszeń, a co do atmosfery - jest fajna, ekipa jest zgrana, ale do nowych też OK, zarobki OK

@księgowa

W ogłoszeniach https://www.mokate.com.pl/kariera,oferty-pracy,232.html pracodawca oferuje tylko umowę o pracę, jako korzyść dla pracownika. Wiesz może, czy oprócz tego są jakieś dodatki socjalne typu: bony świąteczne, darmowy obiad itp.?

W chwili obecnej pracuje w Niemczech na produkcji, znajomy mechanik powiedział że osobiście instalować 4 identyczne maszyny jak u nas w Ustroniu. Czy jest szansa się tam dostać na jakichś fajnych warunkach? Na ilu maszynach pracuje się równocześnie? Czy mam szansę liczyć na coś ekstra za swoje doświadczenie. No i ile dają za godzinę, bo to jednak najważniejsze:)

@Anna

nie wiem, czy to pytanie jest jeszcze aktualne, ale odpowiem, doświadczeni pracownicy są bardzo cenienie w firmie, złóż CV do kadr

@XYZ

i jak poszło, dostałaś się?

Jasiek

Bardzo dobra firma to i o pracę nie jest tu łatwo. Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum.

@Jasiek

Firma dobra i warto się postarać, żeby się tu dostać. W czym potrzebujesz pomocy?

@Jasiek

najczęściej zaglądają tu tylko ci, którym coś nie pasuje, jest OK i dlatego mało ludzi pisze

@XYZ

to fakt, ja lubię tu zaglądać, nie zauważyłem, wielu negatywnych opinii, więskszość - jest OK

@pracownik

potwierdzam, jest OK

Arek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

lubel

dobrze słyszałeś :)

pavko
@lubel

Zgadzam i sie i potwierdzam

@Arek

fajnie, ja też :-) jeszcze fajniej robi się jak się zgrasz z ludźmi, dużo fajnych osób tu pracuje :-)

@Arek

zgadza się, ostatnio znów dostała jakąś nagrodę - jako dobry pracodawca

Szukacz

Szukam pracy w magazynie, logistyce, lecz niezbyt obciążającej fizycznie. Mam trochę lat, ale muszę poszukać nowej pracy, słyszałem, że w Mokate jest OK. Wiecie coś o jakiejś fajnej pracy?

Trololo

Czy ta nienawiść pomiędzy Żorami, a Ustroniem kiedykolwiek się skończy?

Magazynier
@Trololo

Jakieś bajki wypisujesz. Nie ma żadnej nienawiści, ludzie spotykają się na wspólnych imprezach i dobrze się bawią.

@Magazynier

Masz na myśli imprezy integracyjne organizowane przez Mokate? Czy organizowane we własnym zakresie? Twoja wypowiedź będzie ważna ze względu na osoby, które zastanawiają się, czy w tej firmie występują jakieś formy integracji między współpracownikami i przełożonymi.

Aneta
@Iwona

Są imprezy otganizowane przez szefistwo i samych pracowników. Festyn Mokate, spotkania wigilijkowe, kuligi itp.

@Trololo

Niedawno były spotkania wigilijne dla pracowników, nagrody finansowe i rzeczowe, jest OK

@Trololo

Może między miastami ale na pewno nie w Mokate.

Jak widzisz, nie jest wykasowane. Co do warunków pracy - ja nie narzekam, pensja OK i paczki też spoko, sporo kawy i herbat. Zawsze się przyda.

@pracownik

Ludzie piszą jak jest, a że jest OK, to piszą jak jest.

Magda

Plany na Przedstawicieli to jest jakiś cyrk., jak przedstawiciel może mieć plan 40 tys. czy 50 tys,Kabaret,żenada,totalny brak kompetencji. Minimum przyzwoitości nakazuje aby ten plan wynosił minimum 70 tysięcy na każdego PH. Utrzymanie kosztuje, koszty rosną, a tu plany jak na wakacjach, jeszcze dużo kasy płacić i co niektórzy czują się jak w niebie.

Magda
@Magda

Koleżanka ma coś z głową.. brak slow. Albo pisał to ktoś inny bo żaden przedstawiciel nie narzekałby na zbyt mały target chyba ze psychiczny ha ha

@Magda

wiesz, praca to nie bajka, trzeba pracowac, tym bardziej ze w Mokate mozna dobrze zarobic

PH
@Magda

jak dobrze pracujesz to dobrze zarobisz, taka jest prawda

Rafi

Witam interesuje mnie praca w mokate wstepnie wiem jak to wyglada jaka stawka na poczatek ze sa zmiany i fajna atmosfera. Ale nie dowiedzialem (jakos tak wyszlo ) czy w tej firmie sa jakies premie swiateczne ,wczasy pod grusza itp. Z góry dziekuje za informacje .

@Rafi

Są nagrody, jak się postarasz to dostaniesz, nawet finansowe.

@Rafi

praca jest OK, ja pracuje w Zorach gdzie ostatnio sporo młodych ludzi zatrudnili, ale slyszalem, ze w Ustroniu tez tak jest. znajomi, ktorzy tam pracuja nie narzekaja, chwala sobie

ciekawy

Widziałem na portalu lokalnym, że szukają do pracy na hali operatorów maszyn. Zarobki takie sobie, opinie dobre. Jak się pracuje na hali?

@ciekawy

Poszukiwani są operatorzy i mechanicy maszyn pakujących. Praca zmianowa, 8h dziennie. Szczegóły: https://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie/operator-maszyn-pakujacych-mokate,186016

@ciekawy

Praca fajna, jak się nauczysz to samo leci, zarobki w miarę, jak na firmy z okolicy - bardzo dobre

nowo przyjęta

Trochę się obawiałam pracy na hali w Mokate - wiadomo, praca fizyczna, nie wiadomo jakie osoby będą pracować. Okazało się, że jest b. fajnie, super koleżanki i robota leci szybko.

medo

Moge smialo powiedziec, ze nie mam nic do tej roboty. Serio

@medo

W takim razie nie masz zastrzeżeń co do Twojego zatrudnienia w Mokate. Czy w związku z Twoim postrzeganiem tego pracodawcy, możesz napisać za co najbardziej go cenisz i co Twoim zdaniem może zachęcać innych do aplikowania do firmy?

Iwona

@Bojek, dobrze, że Mokate spełniło Twoje oczekiwania względem miejsca pracy. Czy możesz napisać na jakie konkretnie stanowisko w tej firmie zostałeś zatrudniony? Czy pracodawca oferuje Ci możliwość zdobycia premii? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Bojek

Roznie mozna gadac zalezy co kto czego oczekuje. Mi chodzi o to zeby kasa byla na czas, zeby nikt mi z niczym nie zalegal i zeby atmsofera byla normalna bo czlowiek chce chodzic do tej roboty bez poczucia ze siedzi tam za kare no i moge powiedziec ze z tym nie ma problemow i dlatego sie tej roboty teraz trzymam.

sara

Witam, jakie zarobki oferuje pracodawca dla nowo przyjętej osoby na produkcji? Na ile zmian tam pracujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Ustroń

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate