Incom Group S.A.

Opinie o Incom Group S.A.

Kamil

Ale przecież atmosferę tworzą głównie pracownicy czyli miejcie pretensje do siebie!!!

@Kamil

Mamy pretensje ale głównie do swoich przełożonych oraz do zasad panujących w firmie

M

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko w dziale marketingu (i to nie na jakąś pozycję asystenta). Rozumiem, że nie zostałem zakwalifikowany do kolejnej rundy, rozumiem, że firma wybrała kandydata o trochę innym profilu. Nie mam ciśnień, serio. Jednak wydaje mi się, że wysłanie maila z informacją (o którą prosiłem i która była mi obiecana), że jednak się nie udało jest przejawem minimalnej kultury sztabowej, że nie wspomnę o szacunku dla osoby aplikującej.

@M

Szanowny Panie; Rekrutacja do działu marketingu nie została zakończona, wciąż trwają rozmowy z kandydatami. W momencie zakończenia procesu rekrutacji wszystkie osoby, które poświeciły swój czas na przyjazd do naszej firmy na rozmowę otrzymają od nas informację zwrotną na temat wyniku tej rekrutacji. Pozdrawiamy.

Jużnieszukającapracy
@Incom Group S.A.

Długa ta rekrutacja....ja już miesiąc czekam na odpowiedź - powiedziano mi, że max 2 tyg. Czy Państwo zdajecie sobie sprawę, że wciągu 2 tyg. każdy kandydat znajdzie inną pracę?

M
@Incom Group S.A.

No właśnie, było obiecane max. 2 tygodnie. Spotkanie było w lutym....Słabo, Incom S.A., słabo.

Kandydatka

Tak? Lepiej dla nas? Az tak zła atmosfera?

Mówi że atmosfera nie jest ciekawa. Ciekawe w ile zbudują nowy zespół, który zaraz odejdzie.

Teraz atmosfera jest trochę lepsza, chwilowo nie było kierowniczki działu handlowego, chociaż jej zastępstwo też nie było najlepsze to jest delikatna poprawa.

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

D.
@Gutek

Można dużo. Ktoś tu ewidentnie próbuje leczyć swoje ego wypisując cały czas te same narzekania. Gdyby było tak źle to do obsmarowanego działu marketingu nie wróciłoby dwóch byłych pracowników... Czytającym polecam nie sugerowanie się tymi żalami. A to, że w firmie nie ma benefitów nie jest dla mnie bynajmniej odzwierciedleniem tego jak się pracuje i co można osiągnąć zawodowo.

@Gutek

Tak, jesteśmy pewni, nie ma nic pozytywnego w tej firmie.

@D.

Takie odpowiedzi tylko utwierdzają w przekonaniu, że atmosfera we wspomnianych działach jest poniżej jakiegokolwiek minimum. Powrót jednej osoby z l4 to ogromny sukces, gratulacje! Ktoś tu ewidentnie próbuje przekonać grono ludzi, że ich opinia jest mylna a atmosfera i praca w Incom to spełnienie marzeń..Zawodowe osiągnięcia to wypłata co miesiąc, kilku nowych znajomych (usunięte przez administratora) Zresztą ocena firmy mówi sama za siebie. D. - szczęścia w dalszej karierze i samych inkrementali.

Były pracownik T
@Marcin

Inkremental ;)

Darek

Mam pytanie odnośnie stanowiska "Handlowiec" w Bielsku Białej. Jakieś opinie? Zarobki? Atmosfera?

@Darek

Handlowcy w Bielsku ciekawi ludzie, dobra atmosfera , (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)atmosfera wcale nie jest dobra, nie polecam pracy w incom.

Wiedziałem, kolejny negatywny komentarz o incom usunięty.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incom Group S.A. kandydat na stanowisko Handlowiec IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Szkoda_czasu

Byłam na rozmowie, choć po przeczytanych opiniach biłam się z myślami czy jest sens. Nie chcąc jednak przysłowiowo "pluć sobie w twarz", poszłam. Powiem tak, ogarnęła mnie teraz chwila zastanowienia, co właściwie powinnam napisać - jak to skomentować. Wizytę rozpoczęłam od samotnego pobytu w zimnym pokoju. Po pewnym czasie przyszła osoba, z którą miałam umówione spotkanie. Usiadła na przeciwko mnie i po dłuższej chwili dziwnej ciszy, nie patrząc w moją stronę zadała pierwsze „pytanie”: "Proszę opowiedzieć coś o sobie." … Później sztampowe: „Gdzie się Pani widzi za 5 lat?” i inne takie, niezbyt wymyślne. Na zadawane przeze mnie pytania, wspomniana Pani niestety nie potrafiła odpowiedzieć. Praktycznie każda odpowiedź zaczynała się od zdania „trudno powiedzieć” -Myślę sobie, że to niedobrze, skoro rozmowę przeprowadza osoba, która jest odpowiedzialna za całokształt działu.. Co gorsza, ode mnie oczekiwała konkretnych odpowiedzi, a sama nie potrafiła takich udzielić. Czy jest kompetentna nie będę oceniać, jednak czy była przygotowana do rozmowy? Raczej nie bardzo.

Jacky

A nie można po prostu odejść z godnoscią tylko wypisywać bzdury... Nikt po Was płakać nie bedzie. Moze i nasza szefowa nie ma najłatwiejszego charakteru, to prawda stawia poprzeczkę wysoko ale tak zapier... la, że drugiej takiej osoby nie znam. Wiec odczepcie sie od niej bo jej do pięt nie dorastacie. I najwazniejsze : stoi murem za handlowcami!

@Jacky

Murem za handlowcami ? Chyba po drugiej stronie. W incom jest ciągła walka między działami,(usunięte przez administratora) Plusem są wypłaty na czas.(usunięte przez administratora)

@Jacky

Słuszna uwaga. Odejść z godnością a nie wypłakiwać się na forum. Szacunek

Jużnieszukającapracy

Byłam na rozmowie do działu marketingu. Panienki z recepcji zaprosiły mnie do pokoju, poczęstowały wodą i poinformowały, że zaraz ktoś do mnie przyjdzie. (usunięte przez administratora) Bite 20 minut siedziałam sama w małej salce. Pani rozpoczęła rozmowę mówiąc: proszę opowiedzieć COŚ o sobie - żenada... Poziom rozmowy żenujący,(usunięte przez administratora) Każą czekać 2 tygodnie na ogłoszenie wyników - już mam inną pracę... spodziewałam się czegoś lepszego po tej firmie....

Zołza
@Jużnieszukającapracy

Nie bardzo wierzę w Twoją opinię. Ktoś kto pisze o innych bez szacunku wystawia opinię sam sobie. Kto Cię upoważnił do pienia o kimś „panienki” Wydajesz mi się osobą zarozumilą i arogancką. Sorry. Oby się zorientowali i mimo wszystko nie mieli dla Ciebie oferty. A może Pani prowadząca z Tobą rozmowę od razu to wyczuła i z grzeczności nie zakończyła rozmowy po 2 minutach,zmuszając się do rozmowy...Generalnie słaby ten Twój komentarz „panienko” ...????????????

Agata
@Jużnieszukającapracy

Bez sensu ta opinia

Pomocna
@Zołza

" upowazniac" ?sorry to nie incom zeby kogos upowazniac .....

@Agata

Byłam na rozmowie i zostałam podobnie potraktowana. Pani prowadząca rozmowę miała lekko mówiąc w nosie rozmowce. Stanowisko nie za ciekawie opisane. Szkoda czasu juz na sam 1 etap rekrutacji. Nie polecam

@Zołza

Masz racje. Fakt jak już masz nerwy można było użyć słowa "niekompetentna" . Panienki są pod budka z piwem co najwyżej.

Kandydatka

Masz rację, nie warto iść nawet na samą rekrutację. Jest dużo innych firm, w których lepiej płacą i są lepsze świadczenia.

Kunegudna
@Kandydatka

Ilość negatywnych opinii też nie zachęca do wysyłania CV.

A ile dokładnie płacą?

@Marta

Na początek na 3K możesz liczyć.

Marna szansa na podwyżkę

Brutto?

Byłem na rozmowie do działu marketingu, bardzo sztywna atmosfera, osoby, które przeprowadzają rozmowy, wydają się być mało kompetentne. Nie usłyszałem niczego co by mnie zainteresowało. Firma nie zapewnia rozwoju i benefitow. Ludzie spotkani na korytarzu smutni. Dla mnie strata czasu. Innym życzę powodzenia.

Incom Group
@Kandydat

Dzień dobry; Do tej pory na rozmowie do działu marketingu był tylko jeden Pan i przyjął on ofertę pracy od nas wiec rozumiemy, że Pan był w innym miejscu na rozmowie. Zwłaszcza, że u nas rekrutację do działu marketingu przeprowadza jedna osoba a nie "osoby". Pozdrawiam.

@Kandydat

potwierdzam, na rozmowie nie było jakiegoś flow. Pytanie jak jest faktycznie, czy ktoś może powiedzieć jak jest w Dziale Marketingu w Incom? Co faktycznie się robi, jaka jest atmosfera?

@Kandydatka

W dziale są 4 osoby, 3 aktualnie, bo jedna się zwolniła, ale to nie nowość. Tutaj czesto sie ludzie zwalniaja,(usunięte przez administratora)

Właśnie się okazało że w dziale zostaje tylko jedna osoba. Dwie się już zwolniły. Nie sądzę że to przypadek.

Lidia

Aktualnie Incom S.A. prowadzi na swojej stronie rekrutację na stanowiska handlowca (Różne miasta) i product manager - zamierzacie aplikować? Niektórzy z pracowników wypowiadający się w tym wątku wspominali o kiepskiej atmosferze w firmie - czy były jakieś próby zmiany tego? Co Wy byście zmienili w firmie?

Jestem zadowolony z pracy w Incom. Dobrze płacą, elastyczny czas pracy tzn. liberalne podejście do wcześniejszych wyjść. Podoba mi się atmosfera w moim dziale. Póki co nie mam się do czego przyczepić. Pracuję niecały rok.

LULUŚ

Ja zawsze mam odnotowane jak zostaje służbowo dłużej i moje wcześniejsze wyjścia są kompensowane.

@LULUŚ

Każde spóźnienie jest odnotowane w dziale HR. kiedy zostajesz dłużej nikt Ci tego nie rekompensuje, (usunięte przez administratora) Niestety firma nie jest pro pracownik, (usunięte przez administratora)

B.
@LULUŚ

Tak, na rozmowie mówią, że można je odbierac, ale to niemożliwe. Nie znam nikogo kto je odbiera.

LULUŚ
@B.

Ja odbieram. Popytaj kolegów z innych działów.

bylypracownik

+ wypłata 1, chyba, ze 1 wypada w weekend, to oczywiście otrzymujesz ją po weekendzie - atmosfera: napięte stosunki pomiędzy pracownikami, (usunięte przez administratora) - skostniała organizacja - brak benefitów (ok, ok jest cytryna i kawa parzona) - na wszystko potrzeba podpisu i zgody kilku osób takie prawie korpo, ale bez benefitów

M.
@bylypracownik

Teraz jest już ekspres do kawy... ale zgadzam się, atmosfera straszna.

@M.

To akurat cieszy, że w kuchni chociaż jest rozwój i chyba tylko tam, bo inne działy się nie rozwijają.

Zadowolona

Niestety jeśli ktoś nie przykłada się do pracy, nie potrafi słuchać i nie miewa autorefleksji, naturalnie, że nie pozostaje nic innego jak zrzucić winę na kogoś innego. Mówię z perspektywy kilkuletniego doświadczenia pracy w Incom. Ten kto chce zdobywać nowe umiejętności i uczyć się od najlepszych, będzie zadowolony.

B.
@Zadowolona

Gdzie Ci najlepsi pytam, o kim mowa?

Robert

Taka firma, mająca wieloletnie doświadczenie i wypracowaną pozycję na rynku to świetne miejsce do pracy zapewniające spokojną przyszłość. Czy macie jakieś oferty

Lidia

@pracuś to bardzo dobry informacja dla świata - pytanie: czy możesz napisać dlaczego? Tylko konkretne informacje pozwalają zrozumieć innym, jak dokładniej wyglada sytuacja pracowników tej firmy.

Pracuś

Mogę i chcę się przyłączyć do pozytywnych opinii !

Natalia

Incom S.A. to świetna firma dla fachowców w branży.

Marian

Słuchajcie ludzi, pracuję w tej firmie już jakiś czas i wiem jedno - nie jest tak źle jak się tu pisze. Oczywiście są minusy jak wszędzie, ale i plusów sporo. Stabilna praca, wynagrodzenie na czas, godziny pracy znośne a i przerwa obiadowa (bezpłatna co prawda) nie taka straszna. Zawsze można wyskoczyć na pocztę po odbiór paczki albo na jakiś pyszny obiadek w tesco :). Pracowałem już w wielu firmach i mam sporo porównań. Uwierzcie mi - może być na prawdę dużo gorzej. Jeśli pracujesz i dobrze wykonujesz swoją pracę to pracodawca nie ma się do czego przyczepić. Zastanawiający jest fakt, że w ostatnim czasie nastąpił wzrost rotacji pracowników. Znikają w niewyjaśnionych okolicznościach i ślad po nich ginie... Trochę mnie to zastanawia a jednocześnie martwi. Czy mnie też to czeka? :) Pożyjemy - zobaczymy :) To, co najbardziej mnie uwiera i mega mi się nie podoba to traktowanie ludzi przez panią kierownik działu handlowego. Z czymś takim jeszcze sie nie spotkałem jak żyję. Żeby ludzi trzeba było odwozić do domu po tym jak zasłabli z powodu przejawu mobingu jaki stosuje w/w pani to już jest po prostu szczyt! Jak można w taki sposób traktować swoich pracowników? Zero szacunku, zero wsparcia czy docenienia tylko krzyki, wieczne pretensje i ciągłe wymyślanie bredni od których głowa boli. A paradoksalnie na rynku pani kierownik zupełnie jest nieznana. Nikt nie wie kto jest w incomie kierownikiem działu handlowego... Dziwne. Ogólnie polecam pracę w incomie, ale nie koniecznie w dziale handlowym. Zarobki są nawet ok (na rynku są firmy, które dużo mniej płacą).

Ciekawy
@Marian

A nie ma możliwości przeprowadzenia jakoś ankiet? Prezes w ogóle wie co sie wyprawia i jakie zdanie maja pracownicy na temat szanownej pani kierownik? Może te krzyki to leczenie jakiś kompleksów, jak myślisz?

Marian
@Ciekawy

Ankiety? Nie sądzę żeby wniosły coś do sprawy. Myślę, że HR powinien zająć się tematem tym bardziej, że doskonale zna sytuację. Nie wiem tylko dlaczego HR zamiast działać nie tylko milczy ale też przyzwala na takie działania.... To dla mnie niezrozumiałe... Ale może ja się po prostu nie znam. Robię swoje i tyle.

Lidia

Ciekawy, zapewne warto zwrócić na to uwagę osób zarządzających firmą, być może nie mają oni zupełnie świadomości takich sytuacji.

Lidia

@Marian, a jeśli chodzi o wyrabianie progów i premie, osoba posiadająca nieduże doświadczenie w pracy w dziale handlowym da sobie radę czy może być ciężko?

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Group S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Incom Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Incom Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incom Group S.A.?

Incom Group S.A.