Opinie o Collardi Bellini w Szwajcaria

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Collardi Bellini. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Collardi Bellini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collardi Bellini w Szwajcaria

Firma jest o.k.

MEGA MAX

jak komuś nie zależy na 1000 do 1200 franków na miesiąc wiecej to niech siedzi dalej w bellini, hahhahahah , jak was panni [usunięte przez moderatora]zmoblilizowała do tych postów poparcia sieroty hhahaha3000 zł na miesiac nie mają dla was znaczenia ?/?????????? milionerzy hhaha

Stefan -Taki sobie

Widac Stefan teraz co ludzie puszą tylko TY masz problemy życiowe tutaj na tym forum chciał bys całym swiatem żadzić i niestety firmą we Szwajcari skad TY jestes i jak pracowałeś w tej firmie i teraz nawet boisz sie podac swoje imie tylko wymyslasz nici badz chłopem a nie [usunięte przez moderatora] chodzaca co ploty tylko potrafi na forum siać.Pozdrawiam Cie

Bogdan

Firma jest w porządku i płaci dobrze!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Collardi Bellini? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Alex

Nieporozumienia, to jest normalna sprawa. Ale oszczerstwa juz nie. przestancie sie glupotami zajmowac. Jestem od 3 miesiecy u Collardi. Pracuje, dostaje pensje i jest ok. I jesli nawet tak by niebylo, to raczej zostane tutaj zamiast za grosze w PL siedziec.Praca w szwajcarii jest mozliwa od 18 lat. Przypuszczalnie musicie dojrzec. milego dnia.

Zdzwiony

Wezcie sie ludzie zastanowcie co piszecie. Jak wam sie nie podoba to nie powinniscie wyjezdzac, Pan G. zrobil tyle dla polakow ze kazdy powinien byc mu wdzieczny. Trzeba bylo siedziec w Polsce i liczyc grosz do grosza! Widac ze nudno w pl skoro nie macie nic lepszego do roboty!

Stefan

Taki Sobie" slyszales ze kazdy sadzi wedlug samego siebie. Wiec odstaw te [usunięte przez moderatora] wode bo rozum i watrobe ma sie jedna. Watrobe mozna przeszczepic, z rozumem ju znacznie gorzej. pozdrawiam

Alex

Robicie za dużo wiatru. Znalazłem stonę internetową tej firmy, zobaczcie www.szwajcaria-praca.info. Tam są wszytkie tematy opisane, które się z waszymi trochę zgadzają. Niewygląda natomiast na to że to jest firma która oszukuje. Po przeczytaniu wszystkich wiadomości wygląda na to że się mylicie.

ZZZ

25703988 wbij paula pod te gg

Paulina z Opola

Mozesz mi podac namiary na firmy ktore potrzebuja do pracy w Szwajcari z góry dziękuje

MEGA MAX

JA RZECZYWIŚCIE JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM I ZMIENIŁEM FIRMĘ ,FIRMA BELLINI NIE WYCIĄGNĘLA MNIE Z TRANSPORTU DO AUSCHWITZ.DAM SOBIE RADĘ WSZĘDZIE. ILE MOŻNA TŁUMACZYĆ WSZYSTKO PROBLEMEM Z SYSTEMEM LUB POMYLKĄ KSIEGOWYCH 2,4 ALE NIE KILKANAŚCIE

MEGA MAX

TY MI OCZU NIE OTWIERAJ [usunięte przez moderatora] DLA MNIE 30 TO JEST 30 JAK DLA CIEBIE 30 TO 25 TO TWOJA SPRAWA WRACAJ DO SZKOLY NA LEKCJE MATEMATYKI

Nie o prace chodzi lecz o firmę. Proszę czytaj posty ze zrozumieniem

MAX

Jeżeli praca wam nie odpowiada wracajcie do kraju wtedy oczka wam się otworzą, pójdziecie do pracy za 2 tyś złoty. Nikt was na siłę nie trzyma jesteście wolnymi ludzmi.

nowy

Zgadzam się w pełni z opiniami o nierzetelności i ciągłym urywaniu kasy przy wypłatach.Interwencje nie przynoszą żadnego skutku.Ma być wyrównanie które nigdy nie dociera.Nie polecam tej firmy.Szkoda nerwów

Dobry Wieczor Panie [usunięte przez moderatora], prosze Pana azeby Pan przestal moja osobe bez przerwy obrazac. Pan niemoze bez przerwy miec nadzieje ze kazda osoba ktora tutaj cos pisze, tylko negatywne wiadomosci o nas ma. Ja nie jestem osoba ktora musi jakies rzeczy tutaj wpisywac pod innym imieniem. Ja niejestem Panem. Jesli mam cos do powiedzenie albo napisania, napisze to zawsze pod moim wlasnym imieniem, bo ja do tego co mowie stoje na 100%. Jesem dorosla i niemam czasu na dziecinne gry. Jesli ma Pan cos przeciwko mojej osobie, to prosze sie osobiscie do mnie zglosic, a nie chowac sie po katach jak szczeniak :) Milego wieczoru

Terry

Co do warunków mieszkaniowych, to może pani sama sobie zafunduje wypoczynek w kwaterunku, dzieląc go z 8 innymi osobami, gdzie są problemy z korzystania prysznica, gdzie myszy biegają a za oknem co 20 min przejeżdża pociąg a na dole znajduje się dyskoteka nie wspominając o domu publicznym. Każda praca nie jest wypadem na wakacje, niemniej jednak jeżeli jedzie się taki hektar od domu zostawiając rodzinę, należy się człowiekowi jakiś socjal. Widocznie pani tego nie rozumie. Dla pani i całej reszty liczą się pieniążki. A tak na marginesie, jak pani wytłumaczy fakt iż moja nowa firma zameldowała mnie i kolegę w całkiem normalny sposób. Uwzględniając wszystko płacimy obecnie quellensteuer taki jaki się należy. Nawet interwencja pracownika gemeinde z Olten nic nie pomogła. To ze dali nam stawkę godzinową wyższą od waszej uwzględniając przepisy jakie obowiązują w Szwajcarii. Ciekaw jestem o jakiej pomocy pani informuje nowych kandydatów na spotkaniach. Proszę nie zapominać ze każdy kij ma dwa końce a faktem jest ze wiele było już artykułów w prasie i internecie opisujących oszustwa i i metody jakie stosują firmy przy zatrudnianiu. Polacy nie są głupi, może pani pisać co chce. Dla nas będzie sukcesem choćby 2 chętnych na miesiąc zrezygnuje z pracy dla was.

Szwejk

Szanowna pani [usunięte przez moderatora]. Prosze sie nie podszywac pod zekomo bylych pracownikow. Pani gramatyka pania zdradza. Co do ilosci niezadowolonych osob to jest ich znacznie wiecej. Prosze koledze jaki pozostalym skorygowac wynagrodzenia a nie troszsczyc sie nagminnie o nieskazitelny wizerunek firmy

Damian

Witam, Pracowałem dla firmy Bellini w poprzednim roku od maja do końca roku. Niestety nie mam za miłych wspomnień z tą firmą. Wynagrodzenie wprawdzie było co tydzień, lecz zamiast w Środy to często musiałem czekać do Piątku, oraz za każdym razem musiałem sprawdzać, [treść usunięta przez moderatora]!! W 90% nie chcą pomóc w razie jakiś problemów czy pytań. Jeżeli ktoś chce wyjechać do pracy w Szwajcarii to radziłbym skorzystać z usług innych firm. Pozdrawiam ...

jurgen

popieram w 100% ,omijajcie tą firmę z daleka mili tylko na początku , a potem nic lepiej od nich nie chciej nie pasuje wypłata nieważne tak powinno być , dla ludzi którzy nie wagarowli na lekcjach matematyki ta firma na pewno odpada

Zostaw merytoryczną opinię o Collardi Bellini - Szwajcaria

• Jak się pracuje w Collardi Bellini?

Zobacz opinie na temat firmy Collardi Bellini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collardi Bellini?

Collardi Bellini