Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

aksa

zdarzają się tu jakieś nadgodziny? chodzi mi o pracę jako merchandiser

adam
@aksa

no właśnie, a jak są to czy płatne czy dzień wolny do odbioru?

Seoi
@aksa

jakie są obowiązki na tym stanowisku?

Zofia

Z tego co zauważyłam firma czasem rekrutuje na stanowisko koordynatora regionu :) Czy jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku? Jak tam warunki? Jakieś rady dotyczące rekrutacji? Czy raczej to nie jakiś super stresujący etap i nie ma się co źle nastawiać?

Pingu
@Zofia

a z jakiego stanowiska można awansować na koordynatora?

Pingu
@Zofia

czy tylko w rekrutacjach zewnętrznych wybierają kogoś na to stanowisko?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

na jakim stanowisku chcesz telefon dostać?

Bardzo nie polecam firmy. Jeśli masz możliwość znaleźć coś innego - szukaj. Nie marnuj ani czasu, ani swoich nerwów.

Rica

Oczywiście że za mało

Natalia
@Rica

a jak to się stało, że mogło komuś tak właśnie wyjść? za jaką konkretnie pracę? teraz też jest to możliwe jeszcze?

Ni k

Tylko dla studentów jest ok, choć kontakt z koordynatorami pozostawia wiele do życzenia.. Zusowcom zdecydowanie odradzam.

Beata
@Ni k

Aż jestem zainteresowana jakie tu stawki dla studentów, bo sama studentką jestem. I jaka umowa, zlecenie czy o pracę?

Ni k
@Beata

Szczegółowo stawki są podane w ogłoszeniach dotyczących wykładania towaru. Studenci mają umowę zlecenie I dlatego jest to najbardziej opłacalne. Nikt nie ma umowy o pracę. Zusowcy mają inną umowę.

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

Pytka

Taka (usunięte przez administratora) firma gdzie nie umie nawet dopilnować żeby wyszły na czas wypłaty. Sami koordynatorzy nawet nie umieją odpowiedzieć na pytanie co jest, że nie mamy jeszcze wypłaty a dlaczego nie umieją odpowiedzieć bo sami regionalni olewają sprawę. Umieją odrzucać połączenia gdy się dzwoni do nich. A jak się dzwoni na numer centrali to tym bardziej nie odbierają a powód jest taki bo mają w środku tygodnia integrację. Najlepiej jest zmienić nazwę spółki żeby pracownik nie mógł dostać normalnie wypłaty bo najważniejsza jest zmiana a później sami nie wiedzą co mają zrobić. Nie polecam nikomu pracy przez (usunięte przez administratora)

Natalia

Z podawaniem nazwiska tu na forum akurat byłoby ciężko... A te problemy z wypłatami to są jakieś częste skoro o nich wspominasz? Z czego wynikają tak właściwie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gruppo Trade Service?

Odpowiedź

To już zależy od stanowiska. Jeśli chodzi o stanowisko Merchandisera to żadnych umiejętności nie potrzeba.. To po prostu wykładnie towaru i posłuszne słuchanie poleceń kierownika zmiany, który zdarza się, że ma się za niewiadomo kogo (zależy od placówki).. Ogólnie to nie polecam ponieważ są problemy z PIT-ami i trzeba samemu pisać do firm które się tym zajmują, by dostać jedynie dane do rozliczenia..

Ciekawe czemu takie problemy z wygenerowaniem PITu i wysłaniem go pracownikom. Może jest ich tylu i tak szybko się zmieniają że księgowa tego nie ogarnia. No ale chyba jak się przypomniałeś to od razu dostałeś dokument?

@Odpowiedź

Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią

Marzena

ale czemu taka sytuacja ma miejsce co roku? wiesz może?

Czy jest ktoś kto pracował przez GTS w Carrefour Reduta? Czy jesteście zadowoleni? Co jest na plus co na minus? Jacy są tam ludzie? Jakie jest tam kierownictwo? Czy w ogóle warto tam pracować na dłuższą metę czy jest to praca na krótko do dorobienia do budżetu lub dobre jako praca przejściowa? Czy wypłaty są na czas i czy relacje są tam dobre?

Zasypałeś forum lawiną pytań. Z tego co czytałem na opiniach to wypłaty są na czas, ale raczej nie za wysokie. Najlepiej umów się na rozmowę rekrutacyjną. Tam dowiesz się wszystkiego. I zdecydujesz czy to robota dla ciebie :)

Dionizos
@Michał

Ciekawe czy rekrutacja jest teraz??????

@Dionizos

Dzień dobry, nieustannie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 22 829 94 80.

@Dionizos

Oni non stop potrzebują nowych, zwłaszcza przed świętami. Sklepy dają najcięższe prace pracownikom agencyjnym dlatego szybko się wykruszają. A za te pieniądze (usunięte przez administratora) nikt nie chce pracować

Monique

Witaj Jeżeli chodzi o Redute w Warszawie to jest ok kierownicy w porządku spokojna praca. Możesz różnie pracować zazwyczaj nocki. Wypłaty są zazwyczaj na czas chociaż od 2 miesięcy nie

Dominik

Witam ja pierwszy miesiąc pracuje w tej firmie i nie narzekam (usunięte przez administratora)daje mi tyle ile może godzin dla nowego pracownika nikt się nie znęca psychicznie ani fizycznie całkiem inna bajka pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Gruppo Trade Service?

To słabo. Są chociaż premie za wydajność albo ekstra pieniądze za nadgodziny? Teraz na święta pracownicy dostaną jakiś benefit bo jestem ciekawy. Wiesz coś?

@Michał

Nie ma premii a czy będzie coś na święta to jeszcze nie wiadomo.

@pracownik

Bez premii nie ma zbyt dużej motywacji. To jest możliwość żeby dorobić do pensji? Na przykład nadgodzinami które mają wyższa stawkę?

bp

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Moja opinia nigdy się nie zmieni, to co przeżyłam, masakra. Może warto stanąć i opuścić miejsce pracy. Szanujcie podwładnych - chodzi o jedno - szacunek za ciężką prace. Przyjemniej się pracuje w miłej atmosferze. Kierownik ma prawo wymagać, ale z poszanowaniem wszystkich zasad godności. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Pozdrawiam.

Krystyna
@bp

Widzę, że nie masz zbyt dobrej opinii o pracy w Gruppo Trade Service. Długo pracowałaś w tym miejscu? Czy podejmowane były przez pracowników jakieś próby poprawienia atmosfery w miejscu pracy? Czasem spotkania, szczere rozmowy naprawdę potrafią zdziałać cuda.

Czy w Gruppo Trade Service występują paczki/bony świąteczne?

Karol

Co Ty, nie ma nic. Żadnych bonów, jak wypłata wpłynie przed świętami to należy się cieszyć.

Olek

Można mieć złe wspomnienia z pracy ale nie rozumiem dlaczego w takim razie byli pracownicy wracają na forum firmy? Żal za straconą pracą?

nick2

Też dostałam takiego sms-a, czy coś wiadomo? wczesniej mi powiedzieli ze normalnie do 21, pytalem sie kolege z którym robie na zmianie to powiedzial że takiego sms nie dostał, niewiem o co kaman ;/ jak tak ma byc to chyba podziekuje

@nick2

Cześć. Czy pracujesz może w dalszym ciągu w firmie Gruppo Trade Service? Pytam, ponieważ szukam informacji o tym pracodawcy i interesuje mnie, czy w firmie tej często są wolne wakaty, aby móc aplikować? Proszę o informację bo to dosyć ważna kwestia, dla każdego z potencjalnych pracowników.

Grażyna

Firma jak najbardziej ok więc może są powody, że więcej nie możemy dostawać?

Jaśka

Czy pracownicy GTS otrzymają jakieś dodatkowe pieniądze w związku z istniejącą sytuacją?

Kama
@Jaśka

My pracownicy gts możemy zapomnieć o jakis dodatkowych pieniądzach w tym czasie co jest teraz.

Dominik

Opinia jest uzależniona od tego jaka pozycję wypracujemy sobie, dobry pracownik jest zadowolony!!

IKS DE
@Dominik

Nie sądzę, jest wielu dobrych pracowników, którzy nie dostają zmian, ponieważ są inne osoby, które bardziej się "przypodobały" koordynatorowi lub są spokrewnione z pracownikami Carrefoura i to one wchodzą z marszu i mają "przywilej". Kwestią ilości zmian, rządzą często koneksje i nie ma czego tutaj ukrywać. Co do kwestii zadowolenia, pragnę tutaj dodać jeszcze kwestie serwisantów, którzy często się ukrywają lub jak widzą że ich towar jest wyłożony znikają w mgnieniu oka, pytanie jak tutaj można być zadowolonym, skoro robisz coś, za co ktoś inny bierze pieniądze?

@IKS DE

Piszesz, że nie wszyscy pracownicy dostają zmiany. Czyli wynagrodzenie w Gruppo Trade Service jest uzależnione od ilości wypracowanych godzin i nie ma tutaj stałej wypłaty? Mógłbyś też wyjaśnić kwestię serwisantów, ponieważ oni chyba zajmują się innymi obowiązkami niż wykładaniem towaru?

Hmm
@IKS DE

Co do serwisantow na halach z GTS to każdy serwisant ma inne zobowiązania do tego co ma robić. A gdy komuś coś się nie podoba to nie musi wykładać towaru osoby dedykowanej. Osoba dedykowana jest od porządkowania towaru na półkach, dołożenia braków z daszkow oraz do wylozenia tg lub różnych innych rzeczy. Więc nie rozumiem tego dlaczego aż tak bardzo się tego czepiasz.

@Agata

Jestem pod wrażeniem Pani inteligencji. Normalnie odkryła Pani Amerykę.

@Karol

Trzymajmy się proszę tematyki forum, czyli dyskusji na temat pracodawców. Twój komentarz jest nieco mało merytoryczny. Wiesz może, jak wygląda praca w Gruppo Trade Service?

@Agata

Brawo. Twoja inteligencja mnie zdumiewa. Nieco mało merytoryczny. Gratuluję. Tak wiem bardzo dużo na temat pracy w GTS. Pracowałem na stanowisku wyższym od koordynatora hali, myślę że posiadam duża wiedzę na temat tej firmy.

XXX
@Karol

Tak, wynagrodzenie jest uzależnione od liczby godzin. Wracając do serwisantów (dedykowanych), ktoś napisał że nie trzeba wykładać ich towaru, co moim zdaniem nie jest do końca prawdą, gdyż w hali której pracowałem, wykładało się towar który aktualnie przyjechał i musieliśmy to robić, gdy akurat serwisanta nie było. Są też sytuacje, gdzie wykładasz taki towar z polecenia pracownika sklepu. Ci co pracowali, dobrze wiedzą jak wygląda praca serwisantów. Sam często z daszków wyrzucałem ich towar ze względu na datę, który mieli za zadanie pilnować.

Bogata
@Karol

I co z tego że pracowałeś na wyższym stanowisku niż KH, skoro teraz nie pracujesz w ogóle?, widocznie byli tak z ciebie zadowoleni że musieli cie zwolnić, a co do twojej "wiedzy" na temat firmy..... Fakt posiadasz dużą, jak oszukiwać i robić przekręty. Daruj sobie swoje wypociny i wykaż trochę empatii do ludzi którzy cię trzymali w tej firmie.

@Bogata

Skąd Ty możesz wiedzieć czy pracuję czy nie pracuję. Oceniasz najwidoczniej mnie według siebie. Najwidoczniej Ty przestajesz pracować tylko wtedy kiedy Ciebie zwalniają z jakiejś pracy

Bogata
@Karol

O czym Ty wypisujesz? Jak przestaje pracować kiedy mnie zwalniają.. Rozwiń myśl bo cię nie jestem w stanie zrozumieć. "Najwidoczniej" wiem że nie pracujesz już w firmie bo może jestem jej pracownicą ;) nie wpadłeś na to? Mało tego nie dość że Zwolnili Ciebie, to przed tym wywalili twoją panienkę z Reduty, a co do twojej WIELKIEJ kariery w tej firmie to zostałeś wybrany na KR tylko i wyłącznie z braku laku, dwa dlatego że twoja siostra zajmowała podobne stanowisko. No ale Panie Karolu ryba psuje się od głowy, jacy Regionalni, taki Dyrektor.

@Karol

To świetnie, że tak dużo wiesz o pracy w Gruppo. W takim razie powiedz coś o tym, jak możesz. Jaki jest styl zarządzania w tej firmie?

@Agata

Jaki jest styl zarządzania? Do niczego. Najciezej mają koordynatorzy hal. Na nich skupia się najwięcej obowiązków i to oni są zawsze wszystkiemu winni. Owszem zdarzają się awanse, ale to są przypadki jednostkowe. Nikt w tej firmie nie ma umowy o pracę. Wszyscy pracują na umowę zlecenie. Koordynatorom hal firma opłaca ZUS jeśli ktoś nie jest studentem lub uczniem. Pozostali nie mają opłacanych składek ZUS. Pracują na umowę o dzieło, tylko 4 lub 5 godzin maja na umowę zlecenie. Koordynatorzy regionu i dyrektorzy regionalni prowadzą dzialnisc gospodarczą i wystawiają na GTS fakturę raz w miesiacu

@Agata

Organizacja jest fatalna. Najgorzej mają koordynatorzy hal, od nich najwięcej się wymaga i to oni są wszystkiemu zawsze winni. Nikt nie ma umowy o pracę, wszyscy pracują na umowę zlecenie lub na umowę o dzieło. Nie obowiązują dodatki za pracę w nocy. Za przelew wynagrodzenia na konto pobierana jest opłata około 10 zł. Koordynatorzy regionu, dyrektorzy regionalni są na własnej działalności gospodarczej i wystawiają dla GTS faktury co miesiąc. Firma stara się nie zatrudniać osób nie mających statusy studenta lub ucznia bo musiałaby płacić za taką osobę ZUS. Jeśli jednak dojdzie do zatrudnienia takiej osoby, to pracuje ona na umowę o dzieło. Dostaje dwa przelewy jeden za pracę na umowę zlecenia, jakieś 5 lub 6 godzin, i od tej umowy odprowadzony jest ZUS, a pozostałe godziny rozliczane są w formie umowy o dzieło. Możliwości awansu są znikome. Zdarza się że ktoś z mercha awansuje na koordynatora hali lub z koordynatora hali na koordynatra regionalnego, ale to są przypadki incydentalne. Dużym problemem jest uzyskanie wszelkiego rodzaju zaświadczeń o zarobkach, kiedy już zakończyło się pracę w GTS. Najczęstszym powodem jest to, że firma z która podpisało się umowę już nie pracuje. GTS co rok tworzy podwykonawce i to on zawiera z Wami umowę o pracę.

KH
@Agata

Pani Agato i Pani się dziwi że "normalni" KH uciekli z tej firmy, ponieważ pracowali (usunięte przez administratora) na umowie zlecenie, za taką odpowiedzialność, za prowadzenie sklepu, za tylu podległych pracowników, rozmowy z przedstawicielami, robienie raportów bazowych, pilnowanie serwisantów dedytkowanych/raportów dla przedstawicieli, ciągła rekrutacja bo jest wieczna rotacja ludzi, raporty zmianowe 6-14-22, zamykanie i rozliczanie miesiąca. prowadzenie ewidencji w systemie oraz księgi... .... I najważniejsze użeranie się z Frontami i Dyrektorami Carrefoura.. Jak już dajecie Umowe zlecenie to powinniście dać godziwe pieniądze, bo pensja jaką proponujecie, przy takim nakładzie pracy, wygląda BARDZO, ale to Bardzo mizernie. ALE firma woli zatrudnić Ukrainę ;) bo nikt normalny już pracować na stanowisku Koordynatora tutaj pracować nie chce, na śmieciowej umowie i za marne pieniądze.

@KH

Święta racja. Kh ma ciężko. Nawet w niedzielę musi rano wstać i zadzwonić na halę i spytać ilu jest ludzi w pracy, czy nikogo nie brakuje. Jeżeli ma jakieś braki, bo ktoś znów nie przyszedł do pracy, to musi szukać zastępstwa. Współpraca z kadrą zarządzającą też nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Niestety najczęściej są to ludzi o niskich kwalifikacjach i braku kompetencji, niski iloraz inteligencji i brak kultury osobistej. Ewidentne braki w wykształceniu, których nie da się ukryć. Ciągła rekrutacja jest wynikiem braku poszanowania pracownika przez Crf, ludzie nie godzą się na poniżanie i odchodzą z pracy z dnia na dzień. KH i ewidencja godzin. Ludzie bardzo często nie wpisują się poprawnie do ksiąg, nie wypełniają prawidłowo umów, nie załączają wymaganych skanów dokumentów, takich jak chociażby legitymacja studencka. Nie poprawiają błędów pomimo monitów ze strony kh. W konsekwencji nie otrzymują wypłaty na czas, no i oczywiście z pretensjami przychodzą do kh. No i zróżnicowane stawki dla kh i merch. Inne stawki obowiązują np. w Warszawie. Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu a inne w Olsztynie, Toruniu czy Białymstoku.

Klon

Dokładnie

Zamyślona

Droga Centrolo pisze z pytaniem co z Nami będzie gdy np po zamykają sklepy na czas kwarantanny?? Będziemy bez zapewnienia finansowego za 2 tygodnie siedzenia czy będzie jakieś rozwiązanie z Waszej strony?? Pozdrawiam

Zosia

@pracownik masz może info jak z językami, czy wymagają angielskiego ?

PRACOWNIK

Witam, Jeżeli chodzi o pracę w firmie GTS dla Carrefour układa mi się dobrze, pracuję w FLAQ SHIPIE w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Dostaję zmiany tak jak chcę, gdy nie ma miejsca na rano, zawsze dostaję na nockę. Praca jest fajna, atmosfera jeszcze lepsza, współpraca z frontem i koordynatorem bardzo dobra. PODKREŚLAM NIE JESTEM CÓRKĄ PRACOWNIKA CARREFOUR ;) Zapraszam do pracy, warto

Tyci
@PRACOWNIK

Jeśli mozna zapytać w którym Carrefour pracujesz??

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gruppo Trade Service?

Blu

Cześć. Jeśli chodzi o Twoje pytanie to odpowiedź na nie jest niestety nie. Chociaż by mogło by coś być a nie ciągle (usunięte przez administratora)

Karol

Tak są organizowane. Raz w roku pracownicy biura w Warszawie, 6 lub 7 dziewczyn oraz koordynatorzy regionalni spotykają się na imprezie integracyjnej. gdzieś w Polsce. Koordynatorzy hal, a tym bardziej merche i serwisanci nie mają nawet na co liczyć. W tej firmie centrala nawet nie wyśle na święta życzeń do kh i kr. Powiem że nawet kiedy się do centrali wyśle życzenia świąteczne nikt nie podziękuje i nie odpowie

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.