Gruppo Trade Service

Opinie o Gruppo Trade Service

hhh 2014-07-17 17:50:40
A czy jeśli chcę zrezygnować, to muszę od dnia wypowiedzenia umowy,(której nie dostałam) być do ich dyspozycji w ciągu siedmiu dni?
iii 2014-07-24 16:11:56
No właśnie po to jest okres wypowiedzenia.
Robotnik 2014-07-30 22:34:42
Do hhh - wydaje mi się że to zależy od koordynatora. Wiem że u jednych jest 7 dni które musisz jeszcze pracować, a u niektórych można z dnia na dzień. Ale zazwyczaj jest tak, że ludzie zazwyczaj odchodzą bo mają inną pracę lub po prostu przechodzą do carrefoura.
pamparampam 2014-08-16 17:34:24
a jeśli chodzi o szkolenie - u mnie trwało jakieś 15-30 minut, po czym zostałem podpięty pod jednego z pracowników. Łącznie wszystko trwało 3 godziny, z czego na hali byłem przez połowę tego czasu.
kaja888 2014-08-22 17:36:30
witam. chcialam sie dowiedziec czy wam tez odtracaja od kazdej wyplaty 10 zł? Nie wiem czy to przekret w moim miejscu pracy czy po prostu jak twierdzi koordynator nie doczytałam w umowie.
C 2014-08-22 23:52:29
ja pracuje w carrefourze na północy i również mam odejmowane 10zł co jest dla mnie żenujące, bo przy stawce 6,40zł/h to skandal. wolałabym wychodzić z pracy półtorej godziny wcześniej...
ogólnie firma jako tako nie ma zastrzeżeń
lala 2014-08-26 19:54:31
co innego okres wypowiedzenia, a co innego świadczyć zlecenie podczas trwania okresu wypowiedzenia. w umowie jest dodatkowy zapis, że jezeli na 24h wczesniej poinformujesz o swojej niobecności (lepiej mieć na to sms lub najlepiej e-mail) w pracy nikt nie może nałożyc na Ciebie żadnych kar. Po drugie-jeżeli nie masz umowy poniewż nikt takowej Ci nie oddał to masz prawo do natychmiastowego żądania wypłaty wynagrodzenia bez żadnych kar oraz natychmiastowego przekazania popisanego przez Ciebie egzemparza umowy. W takich przypadkach firma popełnia wykroczenie - ponieważ nie oddaje dokumentów pracownikom, co może sugerowac, że pracuja bez umów, lub na czarno. Proponuje sprawdzać w ZUS termin zgłoszenia do ubezpieczenia z data zawarcia umowy - od daty zawarcia umowy firma ma 7 dni na złoszenie pracownika do ZUS - i tu nie ma znaczenia czy jest to umowa o pracę czy zlecenie
mimi 2014-09-19 23:10:24
WItam. Dostaliście dziś wynagrodzenie za ostatni miesiąc. Wpłata powinna być do 21go każdego miesiąca. U mnie póki co cisza :(
mimi 2014-09-20 08:50:34
Też tak miałam w tamtym miesiącu ale teraz wypada że weekend (20.09-21.09) dlatego chciałam się zapytać czy się nie przejmować i czekać na poniedziałek (22.09)
warrock 2014-09-21 22:38:39
czesc wszystkim
pracowalem w gtc ok 4 msc wyplacali pieniadze zawsze ostatniego dnia miesiaca koordynatorka zaneta byla nawet spoko byl elastyczny grafik bo pod koniec tygodnia sam sobie na kardce pisales jak chciales pracowac i ile i tyle kasy dostawales mi wychodzilo ok 1,5 tys

ale jak widze co sie tam w tym gts dzieje z checia zam zajze oczywiscie z ukryta kamera bedziecie mogli mnie sledzic na yt a z innych prac moge wam powiedziec ze jak mi sie cos nie poboba to wale prosto z mostu
goooz 2014-10-01 20:32:11
Czy z GTS-u mogą zwolnić dyscyplinarnie?
pamparampam 2014-10-24 21:11:57
To znowu ja :) Moja przygoda z GTS właśnie przed 3ema dniami się właściwie zakończyła (tylko nie otrzymałem jeszcze podbitego wypowiedzenia, przez własne zaniedbanie, w sumie celowe, stwierdziłem, że lepiej poczekam do ostatneij wypłaty). Pracując do początku września, 21.10 wciąz dostałem wypłatę nawet za te pare dni września. Ogólnie mimo wszystko wciąż nie polecam. Przede wszystkim ze względu na stawkę. Obecny u mnie przedtem strach o wypłatę okazał się jednak niepotrzebny, dostałem swoją kasę co do grosza (pomijając te 3x10zł [3mies.], które faktycznie były uwzględnione w umowie, co juz chyba wspominałem, ale "drobnym druczkiem" tylko dlatego, że takim była napisana umowa (zwracam uwagę na lekką manipulację kolegi parę postów wyżej) ). Podobno na Targówku od paru miech nie dostawali wypłat, ale słyszałem to od kolegi który to słyszał od tamtych (w sumie pod koniec często brali u nas ludzi na poczekaniu żeby jechali tam na targówek, za gotówkę, wyższa stawka [70-100 zł za 8h]), także nie wiem. W Galerii Mokotów jest ok jeśli chodzi o wypłaty (zgodnie z umową). O samej w sobie pracy w CF już nie będę opowiadał, bo w sumie to nie jest miejsce, tu mowa o GTS. Warto tylko powiedzieć, że pracownicy GTS są traktowani bardziej lajtowo przez frontów. Nie wstawią ci nagany, czy coś, tylko najwyżej odeślą do domu, co też się raczej nie zdarzało przez moje 2 miesiące pracy.
Mam nadzieję że byłem pomocny. Pozdrawiam ;)
FlashDW 2014-11-20 16:46:20
Stek bzdur, kompletny stek bzdur. ;)

Koordynowałem już jedną halę, teraz jestem na innej i powiem Wam wszystkim, czemu wypłaty się nie zgadzają. Są dwa, cholerne powody:
-Braki w umowach
-Nie wpisywanie się do ksiąg (Z nich idą WSZYSTKIE wypłaty, po sprawdzeniu z ochroną)

Żaden KH nie jest w stanie za wszystkimi latać i przypominać o doniesieniu koniecznej kserówki albo numeru konta. Żaden KH nie będzie stał i pilnował, czy się łaskawie wpiszecie do ksiąg.
Nie zliczę już, ile razy było tak, że sprawdzając księgi z ochroną,kolesiowi dopisałem prawie tydzień pracy po 8h, bo on zapomniał wpisywać się...

Nie dostajecie kasy przez własną głupotę i lenistwo. ;)
pracownik od 2012 roku 2014-12-08 17:52:06
Gadacie gupoty, ja pracuje tam 2lata zawsze wyplata na czas i taka jak ma byc,nazekac tylko pitraficie pracujcie w drukarnikiedy oni chca za marne 6,20 to zobaczycie czy gts jest taki zly
Żal mi was 2015-01-05 11:57:33
Ja dostałem wypłatę 22 grudnia, tyle ile powinno być co do grosza. jestem zadowolony i nie mam problemów. jedyne spięcia jakie były to z kierowniczkami ale z mojej winy także pełny luz...
pracownik reduta 2015-01-14 22:27:19
Witam,od dwóch lat pracuje w GTS w Reducie.
Firma jest jaka jest slyszałem już wiele opinii na jej temat ale ja osobiscie nie mogę narzekać,mam wszystko na czas,grafik mam tak jak podaje i co do koordynatorek nie mam żadnego zarzutu.
pozdrawiam
dacek12 2015-01-16 15:17:21
Ja pracowałem 3 miesiące w cerefurr pestka poznań i nie mogę narzekać na wypłatę bo zawsze miałem 21. Kordynator jest spoko tylko pensja niska. Zanim podpisałem umowe przepracowałem ponad tydzirń ale na szczęście pensje dostałem. Co mnie zdziwiło to nie wymagali książeczki sanepidu. Atmosfera w śród pracowników różna.
byly pracownik carrefoura 2015-01-21 22:25:59
Witam

Czy dalej obowiazuje zakaz dorabiania w gts dla pracownikow co sa zatrudnieni przez carrefour w innym obiekcie????prosze o info pilne
Uczciwy 2015-01-23 15:29:53
Witam. Jak wygląda sprawa rozliczania się z Pit'em? Czy dostaliście jakieś papiery odnośnie PIT'u przy końcu współpracy/listownie?

Marzec się zbliża, skończyłem współpracę w lipcu 2014 i ni słychu ni widu.
Hipokryci 2015-01-28 14:20:04
Drodzy koordynatorzy, skoro Wam tak źle, to oddajcie miejsca pracy innym odpowiedzialnym osobom. Na pewno nie pogardzą. Pozdrawiam :)
Baltek 2015-01-28 15:52:54
Przejmujesz się Pitem ??? Wpisujesz nazwę spółki i płacę uzyskaną (tak jak masz zaksiegowane na koncie bankowym), o formalności z fiskusem to oni powinni się martwić :)
Uczciwy 2015-01-29 19:19:15
Wybacz, ale nie do końca.
Nawet przy umowach zlecenie pracodawca ma obowiązek wystawić druczek o uzyskanym (dochodzie/przychodzie - nie chcę mylić pojęć). I na podstawie tego kwitu uzupełnia się PIT.

Jeżeli się go nie dostarczy, trzeba robić inne dowody typu zrzut wyciągu konta + pisemne uzasadnienie, że nie otrzymało się takiego druku.

Krótko mówiąc - lepiej go mieć.
Em 2015-02-25 12:02:34
Witam Jak u Was przedstawia się sprawa z PITem
kasik1991 2015-05-22 12:40:12
GtS zawsze za każdy przelew pobiera 10zł i często zdarza się że nie płaci na czas lub się wynagrodzenie nie zgadza ewentualnie pomylą konta
filo 2015-10-30 21:35:48
Tak, jest premia za przepracowanie 160 chyba godzin
dagggggg 2016-01-04 18:14:39
mam pytanie , jest opcja abym otrzymała rozliczenie pit ? Kontaktowałam się już z koordynatorem , ale ona odesłała mnie i kazała dzwonić bezpośrednio do MARLINA Sp. o.o . jest jakaś szansa ??
CH Reduta 2016-01-09 23:32:22
To zalezy. Jesli bylas rozliczana gotowkowo i twoja umowa z tamtego okresu "zniknela" to nie licz na PIT za ten okres
Kinga 2016-02-17 16:16:59
Serio? To dlaczego ja, która zaniosłam wszystkie dokumenty, nawet dwukrotnie, bo o to prosili nie dostałam wciąż wypłaty za grudzień?
To są oszuści i nic więcej. Dzwonię średnio 3 razy dziennie, jak przychodzę to każdy rączki umywa, a ja jestem bez kasy. Banda oszustów!
Lusia 2016-02-18 12:06:43
Pracuje w gts 2 roku - wypłaty zwykle w terminie czasami dzien dwa później. Praca jak praca, koordynator bardzo miły i dużo rzeczy wyjaśnia co chodzi z tymi przelewami. Ogólnie jak praca dodatkowo to fajnie
grażynka 2016-02-18 12:18:59
ja pracuję już drugi rok i uważam że jest ok - wypłaty na czas czasami dzień dwa póxniej ale zawsze są. Koordynator fajny - wszystko wyjasnia jak trzeba, zawsze jest na hali.
Iza 2016-02-21 16:03:49
Praca jest ciężka na noce, na dniach mniej. Ludzie są spoko, koordynator zawsze na hali, można się o wszystko dowiedzieć. Jak raz nie dostałam na czas wypłaty to ta regionalna z wileńskiej wszystko załatwiła, po paru dniach kasa przyszła. Więc w sumie nie mogę narzekać, teraz jak mam jakiś problem też dzwonie d razu do niej i przynajmniej mi umie wyjaśnić w czym problem. Więc współpraca spoko
ryszard 2016-03-10 09:38:17
Praca super - umowa zlecenie na 100 zł, a reszta na umowę o dzieło.
Taka oto przyszłość czeka pracownika w tej firmie.
jones 2016-03-10 23:16:08
uważajcie na redutę, dziewczyna ktora tam byla koordynatorka nacigala ludzi, nie pilnowala umow i nikt nie dostanie pieniedzy na czas. To samo zrobila na mokotiwe (pracuje w galerii moja dziewczyna na reducie) na sklepie jest teraz brud syf i ubustwo i ciagle ludzi nie ma, sciągają z wolnego każdego a poźniej kasy nie zaplacą
najlepiej z nimi to w biurze na wileniaku przy dworcu, mozna wszystko powyjasniac, bo koordynatora (tej grubej z reduty) to lepiej omojac - zawsze sie wykręca. Jak dziewczyna do niej dwa tygodnie chodzila wyjaśniać wyplatę to nic, pojechała z awanturą na wileńska i za dwa dni pieniązki były na koncie
wkurzony 2016-03-10 23:27:37
Piszę bo już nie wiem do kogo iść a na adwokata nie mam, bo mi nie płacą!
od dwóch miesięcy pracuje na reducie i dwa miesiące mi nie płacą. Teraz rzuciełem pracę to usłyszałem, że mi potrącą z pensji karę - ha! z czego jak mi w ógle nie zapłacili. Najpierw była tam koordynatorem taka Karolina, umowę podpisywałem papiery donosiłem, wypłaty nie było. Później przyszła taka gadatliwa magda (tamtą chyba wywalili bo zniknęła z dnia na dzień) też dużo obiecywała że wyjaśni że trzeba umowę elektronicznie podpisać - to podpisałem i dalej nic. w końcu napatoczyła się taka blondyna niby jakaś szefowa regionalna - obiecała że wyjaśni, dała mi swój telefon i teraz od początku miesiąca nie odbiera. Do koordynatora to już wcale nie chodzę szkoda gadać żenada taki poziom, a do tej regionalnej dzwonie co dziennie i nic, nie odbiera. Powiedzcie jak wam udało się dostać od nich zaległe wypłaty bo ja już nie ma siły do tych oszustów i regionalnej wielkiej pani która nie raczy odebrać telefonu
Chicka 2016-03-21 19:23:51
Szczerze NIE POLECAM PRACY W GTS!! ktoś zapyta dlatego? o to dlatego że ludzi w h**a robią...albo w ogóle nie wypłacają albo wypłacą ale też nie cały kwotę...Dzwoniąc do koordynatorki ona nie odbiera, nie odpisuję na smsy, dzwoniąc do centrali też nie odbierają... jak ich podliczyć od wypłaty styczniowej do teraz to wiszą mi 421 zł. A to nie są małe pieniądze dla osoby która ma rodzinę bądź się uczy... Także zastanówcie się czy naprawdę chcecie tam pracować, a szanowni pracownicy z GST ( księgowość i szefostwo ) niech się w końcu do roboty wezmą i oddadzą ludziom pieniądze na które ciężko pracują... Z pozdrowieniami pracownik który nie da Wam tak łatwo spokoju i o te pieniądze będzie walczył.
Sarin 2016-03-22 23:21:09
Pracowałem za pośrednictwem tej agencji na kasie w stolicy przez krótki okres, mają tam straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłatę dostałem z tygodniowym opóźnieniem i musiałem ciągle do nich dzwonić i się przypominać. Radzę ich unikać jeśli to możliwe.
juka 2016-03-23 11:11:48
Na Warszawie jest źle. Koordynatorzy nie odbierają telefonów. Pani Agnieszka nie odbiera. Jest źle/ Chcę odzyskać swoje pieniądze.
karix 2016-03-31 19:45:35
Koordynatorka Agnieszka nie odbiera. Dzwoniłem najpierw w sprawie nie otrzymanego pitu, do tej pory nie odzyskałem. recepcjonistka mi załatwiła. Później dostałem o 240 zł za mało. Zero odzewu. Nie odbiera. Oszustka
ludst 2016-03-31 19:54:46
Ja pracuje na Belgradzkiej na kasie, atmosfera między pracownikami jest super. są 2 ukrainki ale każdy z każdym się dogaduję. kierownik sklepu świetny. Dziewczyna z którą podpisywałam umowę - bardzo w porządku w przypadku jakich bądź problemów zawsze można zadzwonić. z tego co wiem od mojego kolegi który pracował na Arkadii mówił że na większych sklepach są beznadziejne warunki. Na małych jest lepiej. Koordynatorka w porządku nawet życzenia na święta każdemu z pracowników wysłała. Kasa to 10 zł netto za godzinę - jako student. To dobre pieniądze. Pracowałam wcześniej w konkurencyjnej firmir i miałam 8 zł brutto. nie narzekajcie
Miki 2016-04-13 15:18:49
Trzeba mieć inteligencję równą rozmiarowi buta, by pracować dla Gruppo i dać się tak wyzyskiwać za grosze i być zaganianym jak murzyn, nie wspominając o tym, że jeśli się nie upomnisz w centrali, to Ci nie zapłacą licząc na Twoją amnezję :)
pracownica 2016-04-14 18:21:09
Miałam okazję jakiś czas temu pracować dla tej agencji w Carrefourze przy wykładaniu towaru i sprawdzaniu dat. Ogólnie praca ok, wypłaty na czas, stawka wręcz żałosna (6,40 na h), ale jak dla uczennicy było ok. Koordynator był w porządku. Nie oceniam atmosfery panującej w sklepie Carrefour, bo to już nie wina GTS-u.. Cyrk zaczął się przy rozliczeniu PIT. Miałam dostać do końca lutego. Po tym czasie zadzwoniłam do agencji zapytać czy wysłali go. Pani w recepcji powiedziała, że jak najszybciej wyślą. Po tygodniu nadal nie dostałam. Dzwonię kolejny raz, dowiedziałam się, że PIT został wysłany i mam szukać go na poczcie bo pewnie było awizo. Minął miesiąc i PITu nadal nie było. Pani w recepcji stała się nie miła, wręcz obrażała mnie. W końcu po wielu telefonach udało mi się uzyskać PIT na adres email, szkoda tylko, że z błędnym adresem... Szkoda słów.
dreamy 2016-04-19 19:33:16
wie ktoś czy gts zatrudnia tez osoby ktore nie sa studentami?
Erwin 2016-06-19 07:37:51
Zatrudniają na śmieciówkach, tam gdzie ewidetnie powinna być umowa o pracę. Jeśli PIP i ZUS nie zaczną poważnie traktować swoich działań, to będziemy wspierać takie cwaniactwo.
Nnnnnn 2016-07-12 14:23:42
Tam pracuje jako kh same dwu licowa osoby
Wiesio 2016-07-29 15:48:46
Firma jest niewypłacalna !
jushar 2016-09-13 18:34:03
W Wrocławiu jest bardzo dużo ogłoszeń, bo potrzebnych jest bardzo dużo pracowników.
J 2016-09-30 07:13:20
ja pracowałam w gts i miałam zupełnie odwrotną sytuację
laleczkax3 2016-10-14 12:01:54
tak ja np dostaje wysylaja mi listem
franca 2016-10-15 10:31:49
Umowa zlecenie na 50zł, reszta o dzieło.
6,3zł/h netto dla ZUSowca, 8 dla ucznia(merch.)
Był przypadek wiosną, że pracownikom obniżyli stawkę i warunki umowy przed wypłatą za wypracowane godz. w poprzednim miesiącu! Czyli, gdyby nie akceptowali warunków to nie dostali by wynagrodzenia!!!
Ja po roku pracy zrezygnowałam kiedy aneksowali mi umowę.
Brak zapłaty za chorobowe, urlopu, stawka i umowa poniżej godności.
U mnie w okolicy można wybierać w ofertach pracy, na normalnej umowie o pracę,.

jaro 2016-10-17 15:19:52
Wogole moim zdaniem to na takim zleceniu maksymalnie pół roku można tylko przepracować bo faktycznie to prawda o czym mówisz, ze nic sie nie należy nawet jakieś chorobowe ani urlop, tylko szkoda, ze oni inaczej to widz
Zostaw swoją opinię o Gruppo Trade Service - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gruppo Trade Service