Opinie o Kormoran Medispa Rowy (Turystyka I Wypoczynek Mgr Beata Ćwigoń) w Rowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń w Rowy

Ulka Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy może to być pół etatu?

Monika Nowy wpis

W odniesieniu do wpisu pt: "Kormoran to (usunięte przez administratora) ... ?" muszę zaprotestować. Ponieważ wiem, kto tę opinię napisał, jest mi przykro czytać, ile w tym jest kłamstw oraz zwykłych pomówień... Pracowałam w Kormoranie 11 lat - na tejże, objechanej przez dawnego współpracownika, Recepcji. Proszę pomyśleć, czy, jeżeli naprawdę byłoby TAK źle... pracowałabym tam TYLE lat? Odeszłam dopiero teraz, w marcu 2021 - ale nie dlatego, że było tak źle, ale przez tę diabelską pandemię i tym, co zrobiła z hotelami i gastronomią...zwyczajnie nie można już było wytrzymać niepewności, ale do rzeczy: NIKT, nigdy nie otrzymywał za moich czasów kwoty 1350 zł - tak ewentualnie mogłoby się zdarzyć w przypadku potężnych niedogodzin, ale też wątpię. Wspomniany kolega miał w zwyczaju nie być w pracy wielokrotnie, ze względu na naukę, którą nadal w tym czasie prowadził, a w której firma NIE przeszkadzała, ale starała się dostawać grafik dla wielmożnego pana (a w tym czasie były bodajże 2 uczące się osoby i grafik weekendowy trzeba było ustawiać pod nie - ale dało się? DAŁO). Oprócz tego, wspomniany kolega (jestem miła i nie podam imienia + RODO obowiązuje) miał po prostu na wszystko wyrąbane. Traktował pracę jako furtkę, odskocznię, może trampolinę? do swojego wymarzonego zawodu. Praca w gastronomii i turystyce ogólnie nie jest dla wszystkich - jest szalenie wymagająca i trzeba to po prostu lubić. Kolega miał to w "głębokim poważaniu". I co to za pani menadżer B ? ja znałam tylko taką jedną - i jest całkowitym przeciwieństwem opisanej w komentarzu...To, że korygowała Twoje błędy człowieku - starała się Ciebie uchronić - i nas wszystkich - przed popełnieniem kosztownych pomyłek! I taka właśnie była i jest jej rola. Jest też człowiekiem, którego obdarzam do tej pory najwyższym szacunkiem. Kwestia sprawdzania sejfów, temperatury pieca, czy też kontroli ogrzewania - a powiedz mi człowieku, co, po rozliczeniach rachunków, kodowaniu kart na przyjazdy, emaili do odpisania miałeś do roboty przez 12 godzin zmiany ? Zostawało dobre 6 godzin nocnego nic nierobienia! Konserwatorzy też muszą kiedyś spać, a chłopaki robią naprawdę ciężką robotę! I ile razy trzeba było ich budzić w nocy w przypadku jakiejś awarii? Oni na zmianie już dawno nie byli - a TY TAK. Kwestia wspomnianych przykładowych świec - jeśli ktoś nie potrafi sprzedawać, lub ma temat w przysłowiowej d.....ie, to może i dostał 2,5 zł - ale ta kwota to czyste kłamstwo - nie mogę podać wartości, bo to tajemnica firmy i osób tam zatrudnionych, ale jako osoba, która potrafiła doradzić i była zainteresowana tematem - miesięcznie z tzw. procentów potrafiłam mieć dodatkowo i kilkaset złotych. O czym on w ogóle mówi? Co co personelu ukraińskiego - tak samo, jak personel polski - były osoby, które odchodziły i są NADAL osoby, które pracują już od ładnych paru lat. jeśli ktoś nie chce pracować, zawsze znajdzie powód do narzekania. Nie twierdzę, że jest lub było idyllicznie, ale było po prostu NORMALNIE. Pozdrawiam w tym miejscu cały personel, który pozostał po lockdownach i covidzie - osoby kochane, cudowne i bardzo po ludzku porządne. Wiadomo, że zdarzały się dni lepsze i gorsze, ale takie jest życie - odejście z Kormorana było dla mnie jedną z najtrudniejszych rzeczy. Spędziłam tam, jakby nie było - 1/4 własnego życia. Mi tej pracy BRAK. Ludzi, zdarzeń, szaleństwa, cudownego chaosu, nawet zaczyna mi być brak ludzkiego narzekania. I na koniec - ja tam swoje Szefostwo kochałam. I mam nadal zwykły, serdeczny kontakt.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kormoran Wellness Medical Spa?

Robert Nowy wpis

Nie można na forum Gowork.pl podawać nazwisk innych osób. Obowiązuje ochrona danych osobowych. Piszesz, ze praca jest ciężka i wymagająca. Czy pracodawca oferuje w zamian odpowiednią pensję i premie za dobra pracę?

Kormoran to syf

Pracowałem tam kilka miesięcy. Jak chcecie być tyrani przez właścicieli, Panią B. (pseudomenagerke) i babki z recepcji (inwigilujące was na każdym kroku, a potem wmawiające, że to dla waszego dobra, żeby podnieść jakość pracy na recepcji) to jest to praca dla Ciebie. Aaaa zapomniałem wspaniałe nocki , sprawdzanie czy w pokojach działają sejfy, nie skrzypią drzwi i teraz bonus sprawdzanie temperatury na piecu w kotłowni co 30 minut (halo ! Panie Ćwigoń to chyba należy do obowiązków konserwatora, a nie recepcjonisty). Wszystkie te atrakcje za jedyne 1.350 zł miesięcznie plus bonusy ze sprzedaży świeczek chyba 2,5 za jedną (buahah). Krzyż na drogę wszystkim, którzy idą tam pracować. Z tego co wiem nawet personel ukraiński, który był tam zatrudniony w większości uciekł. Powodzenia. P.S. zapomnijcie też o umowie o pracę tylko śmieciówki bez odprowadzania składek na fundusz pracy (tak było przynajmniej w moim przypadku)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
tomek

wydaje mi się, że teraz już to powinny być umowy o prace normalnie, nie wiem tylko jak to jest z podziałem wynagrodzenia u nich.

nie jest najważniejszy

W 100% zgadzam się z poprzednia opinią kompletne (usunięte przez administratora) Zupełnie odradzam pracę w tym miejscu!!!!!

haha

Przepraszam szanowna administracjo, czy to jakiś żart? Gdzie są wcześniejsze wpisy na temat tego pracodawcy, które mówiły prawdę? Oj zawiedliście na całej linii, zostawiając tylko jeden stary, w dodatku pozytywny napisany przez samych właścicieli, jak mniemam. W mojej ocenie nie uważam Waszego portalu za wiarygodny skoro takie rzeczy mają miejsce.

Uszel

Wymagający pracodawca ale potrafi nagrodzić za starania. Możliwość nauki prawdziwego hotelarstwa, premie ok podstawowe zarobki takie se... ale można zarobić jak się chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń - Rowy

• Jak się pracuje w Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń?

Zobacz opinie na temat firmy Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Turystyka i Wypoczynek MGR Beata Ćwigoń