Kormoran Wellness Medical Spa

Rowy

Opinie o Kormoran Wellness Medical Spa

Uszel 2012-09-13 18:44:35
Wymagający pracodawca ale potrafi nagrodzić za starania. Możliwość nauki prawdziwego hotelarstwa, premie ok podstawowe zarobki takie se... ale można zarobić jak się chce.
haha 2014-11-05 19:40:29
Przepraszam szanowna administracjo, czy to jakiś żart? Gdzie są wcześniejsze wpisy na temat tego pracodawcy, które mówiły prawdę? Oj zawiedliście na całej linii, zostawiając tylko jeden stary, w dodatku pozytywny napisany przez samych właścicieli, jak mniemam. W mojej ocenie nie uważam Waszego portalu za wiarygodny skoro takie rzeczy mają miejsce.
nie jest najważniejszy 2015-01-09 23:20:40
W 100% zgadzam się z poprzednia opinią kompletne ( usunięte przez administratora ) Zupełnie odradzam pracę w tym miejscu!!!!!
tomek 2016-05-19 11:19:43
wydaje mi się, że teraz już to powinny być umowy o prace normalnie, nie wiem tylko jak to jest z podziałem wynagrodzenia u nich.
Zostaw swoją opinię o Kormoran Wellness Medical Spa - Rowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kormoran Wellness Medical Spa