CS Group Polska S.A.

Opinie o CS Group Polska S.A.

Angelika Niemira

Opinia oczywiście 5 gwiazdek :)

Angelika Niemira

Jestem wieloletnim pracownikiem działu sprzedaży tej firmy. Z roku na rok powiększam swoje kompetencje, firma daje mi możliwości rozwoju. Najważniejsza dla mnie jest dobra stała relacja z klientami, opieka nad nimi i kontakt. Polecam współpracę z naszą agencją i ze mną :)

Ludzie, serio fajnie mi się pracuje, buduję karierę i jestem wdzieczny za możliwość rozwoju.

copywriter

Witam, oferty pracy od Waszej firmy zawsze dotyczą miast: Warszawa, Bydgoszcz, Poznań. Widzę, że macie również biura w Sopocie i Gdańsku, czym zajmujecie się w tych dwóch miastach? Czy jest możliwość podjęcia pracy u Was jako Copywriter w Sopocie lub w Gdańsku? Pozdrowienia ps. Słyszałam dużo dobrego o stanowisku copywritera w Waszej firmie.

@copywriter

Stacjonarne zespoły copywriterów pracują w naszych biurach w Warszawie, Bydgoszczy i Białymstoku, ale można z nami pracować również zdalnie, więc z dowolnej lokalizacji. Prosimy o aplikację poprzez naszą stronę www. Pozdrawiamy, Zespół CS Group Polska

Pytasz o atmosferę to odpowiem, że atmosferę tworzą ludzię a ja pracuję z takimi, z którymi mam super kontakt. I bardzo lubię tu pracować. To jest fajna firma, bo tworzą ją porządni ludzie. Nie ma tu plotek i zawiści, normalne życie, normalne relacje.

Mariusz

Piszesz o punkcie prawnym, wypowiadasz się w roli eksperta danej branży, a potem udajesz byłego pracownika? Jeśli już byłeś tym pracownikiem, to być może dałeś za mało od siebie i zostałeś zwolniony, a teraz jakieś wymyślone rzeczy wypisujesz? Podpisz się imieniem i nazwiskiem jeśli masz odwagę oraz faktycznie piszesz, o tym, co według Ciebie ma miejsce? Kolejna firma, która próbuje psuć reputację największej agencji interaktywnej w Polsce... Skoro CS Group może pochwalić się największą ilością klientów odnośnie SEO, ADwords oraz stron internetowych to twoim zdaniem klienci są ślepi? Sam jestem handlowcem od kilku lat i nie zdarzyło się, aby klient narzekał na jakość obsługi. Ponadto zawsze jest czas żeby coś zjeść, chociażby pomiędzy spotkaniami lub wyjść z biura na przerwę. Fakt jest taki, że piszesz bzdury, bo się nie sprawdziłeś, albo otworzyłeś swoją działalność i starasz się odbić klientów.

Niestety klient
@Mariusz

Ja się zgadzam z tym co napisał/a masakra . nierozumiem dlaczego firma nie bierze opinii do siebie tylko odbiera jako atak innych firm. Przecież sami widzą ze ich SEO nie działa a cała jakość usług oraz podejście do klienta nie przystoi partnerowi google.

Mariusz

Wszystkie rozmowy są nagrywane, więc nie ma możliwości "(usunięte przez administratora)" Klienta. Konkurencja bardzo się stara, aby popsuć reputację większym i lepszym agencjom. Jeśli faktycznie piszą to Klienci, dlaczego nikt się nie podpiszę? np. nazwą firmy? Można efekty zawsze zweryfikować, bo póki co, każdy zostaje anonimowy, a wiele z tych komentarzy jest bardzo mało wiarygodna - nie zgadza się opinia do specyfikacji proponowanych usług.

ML Kraków

Proszę o telefon w sprawie ww fimy gdyż mamy podpisać z nimi umowy (usunięte przez administratora)

Pureworks Sp. z o.o.
@Mariusz

(usunięte przez administratora) jakich mało

Radek

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość w CS Group Polska S.A. pracy na część etatu?

Dzień dobry, wszystko zalezy od stanowiska. Prosimy o dodatkowe informacje jakiego charakteru pracy dotyczy pytanie. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Zespół CS Group Polska

Niki

Pomyślcie logicznie ludzie. Ta firma ma tysiące klientów, a negatywnych opinii jest tyle ile kot napłakał. Kto zostawia komentarze? Wiadomo że niezadowoleni klienci, bo zadowoleni nie muszą się nigdzie wyżywać i dawać upust swojej złości. Wszystkich nie da się zadowolić.

@Niki

Tyle, że to nie jest miejsce do opiniowania przez klientów, a pracowników, opinie klientów można przeczytać w wielu związanych z branżą miejscach. :)

Niki

No popatrz a poniżej klienci się wypowiadają ciekawe dlaczego ????

Hahaha
@Niki

Bo są tak sfrustrowani brakiem efektów, że czują potrzebe aby gdzieś o tym napisać ????

Klient cs group
@Niki

Głupoty piszesz. Pewnie trol od cs group. Dobry to oni mają dział marketingu. Te wszystkie bezpłatne szkolenia. Daliśmy się namówić na nową stronę i jest droga przez mękę. Gdyby nie trzyletnia umowa to byśmy zrezygnowali po pół roku. Techniczna niekompetencja programistów. Nas klientów traktują jak testerów. Brak optymalizacj pod wyszukiwarkę Google. O wszystko trzeba się dopominać. Sprawdzać samemu jak jest na innych stronach i im przesyłać przykłady. Brak kontaktu osobistego jest im na rękę. Nieodbierane notorycznie telefony przez dzia obsługi. Cena ok. Wv tym raty. Ale jak się dotąd stracony czas na poprawki i nerwy to lepiej poszukać lokalnej firmy do której zawsze można podjechać i w cztery oczy b porozmawiać a nie być anonimowym klientem.

CS Janusze

Niestety muszę się przyłączyć do negatywnych opinii. Zamówiłem usługę za ponad 1100 zł miesięcznie w zamian mam artykuły pisane przez osoby nie mające o tym pojęcia. Co do efektów pozycjonowania wiem, że to proces złożony więc cierpliwie czekam, ale na razie nie wygląda to obiecująco ( handlowiec obiecał pierwszą stronę do czerwca a na razie jest 6 ) . Na czas zawsze faktura i niejasny raport. W czasie podpisania umowy pomyślałem, zapłacę więcej profesjonalnej firmie i bardzo się zawiodłem. Szkoda, że nie doczytałem opinii innych, bo w większości potwierdza się to też w moim przypadku.

szefu
@CS Janusze

Drogi kliencie, ten portal i to miejsce jest na żale pracowników a nie wasze. Proszę dać się tutaj wyżywać uciskanym pracownikom. Opinie o firmie proszę pisać na facebook'u lub na innych portalach branżowych

Madzia
@CS Janusze

O ile się orientuję, to ten portal służy to wystawiania opinii firmom jako pracodawcy, a nie jako usługodawcy, więc Pan i Pana poprzednicy pomylili portale. :) Taka moja mała uwaga. :)

Zawiedzony z Wrocławia
@CS Janusze

Fatalna współpraca na każdej płaszczyźnie- odradzam wszystkim

joanna
@CS Janusze

artykuly wysylane są do akceptacji na maila aby mozna było je zmienić(tak było w moim przypadku) więc uważam,ze taki problem to nie problem(zanim sie zdecyduje to trzeba mieć materiąly albo zaangazowac sie i przesyłać na bieżąco bo potem pisza ludzie,że nie to miało być.

adrianna
@joanna

To wszystko prawda. Miałam okazję przekonać się na własnej skórze, niestety :(

były współpracownik

Współpracowałam z działem kontroli jakości (czyli inaczej mówiąc - działem korekty) i moje wnioski są następujące: + możliwość zdobycia nowej wiedzy w ramach współpracy z innymi działami - i to jest jedyny plus. (usunięte przez administratora) - bardzo niskie stawki - osoby, które mają większe doświadczenie w pracy przy redagowaniu czy korekcie tekstów, będą rozczarowane (usunięte przez administratora) Podsumowując, mogę polecić jedynie jako miejsce "na przeczekanie". Na dłużej po prostu się nie da mimo szczerych chęci.

copywriterBDG

Praca nie jest ciężka ale podejście firmy i przełożonych raczej demotywuje. Nie ma szans na umowę o pracę, podwyżkę ani nic w tym stylu. Na rozwój też nie ma co liczyć, bo w kółko klepiesz te same rzeczy i czujesz się raczej jak na produkcji, gdzie liczy się ilość nie jakość. Stawka za 1000 znaków to 14 brutto, oczywiście umowa zlecenie. Pomimo takiej umowy oczekują, że bedziecie siedzieć w biurze od 8:00-16:00. Nie polecam.

Agata

Dobrze, że podałeś stawkę, dzięki temu każda osoba zainteresowana pracą w CS Group Polska będzie mogła ocenić, czy jest to dla niej odpowiednia kwota. Jest to stała stawka? Wasze teksty są przez kogoś sprawdzane?

bulczis

Praca w dziale Facebookowym jest super!!!! Wszystko, co jest napisane niżej to kłamstwo.

Pracowałem w Warszawie. Atmosfera taka sobie. Praca z początku fajna, póżniej niestety klepanie tych samych tekstów ponad miarę, więc jeśli zależy Ci na rozwoju, to tam nie bardzo rozwiniesz skrzydła. Pieniądze moim zdaniem nieadekwatne. Nie polecam.

Kuki

Hej, pracuje od miesiąca jako konsultant, te prowizję co są w planie to są wypłacane ? Trochę mi komuna zalatuje i traktowaniem jako koszt A nie jako ktoś kto zarabia dla firmy

M.P.

Nie polecam . Aby zdobyć klienta i wyciągnąć pieniadze. obiecują obiecują a później 'tym się zajmuje inny dział, w tym panu nie pomogę bo tego nie robimy " a oczywiscie przed umową wszystko pani obiecywała. i ich reklama pożal się Boże , strona miał być promowana a nawet po wpisaniu nazwy cięzko jest ja znależ . Nie polecam szkoda czasu i pieniedzy na ich pseudo reklame

autoserw

polecam jak przekaże sie materiały jest wszystko ok.reklama good

Michał-były copy

Polecam pracę na dziale copywritingu w Warszawie! W CS pracowałem rok i bardzo dobrze wspominam tę firmę więc komentarz umieszczam z sentymentu :) Stawki są jak najbardziej OK. Nie pamiętam ile dokładnie zarabiałem ale możliwe, że było to 13.70 netto o którym ktoś tu pisał za 1000 znaków. Ludzie, 1000 znaków to jest raptem kilka linijek tekstu. Ktoś kto jest szybki i sprawnie posługuje się językiem polskim, potrafi napisać tyle w 15 minut. 13.70 zł w 15 minut to chyba nie jest najgorzej? Co do presji pracy. Jaka presja? Nie wiem jak jest na innych działach ale w przypadku copy piszesz tyle ile chcesz zarobić. Nie ma presji, nie ma deadlinów. Nie ma grafików ani wymogów ile godzin masz pracować. Chcesz pisać w biurze, pisz w biurze, chcesz pisać w domu, pisz w domu. Dla mnie to była doskonała opcja, bo miałem czas i możliwości rozwijać inne swoje zainteresowania i pasje, np. podróże. Mogłem pisać z każdego miejsca na świecie :) i do dzisiaj bardzo mi tego brakuje. Szkolenia były co jakiś czas. Kierownictwo również pomocne. Ogólnie luźna i przyjazna atmosfera bez spiny i ciśnienia jak to bywało w innych firmach. Myślę, że na dział copy powinni aplikować ludzie, którzy potrafią pisać i sprawia im to przyjemność. Jeśli myślisz nad jednym sensownym zdaniem 10 minut, po czym oczekujesz kilku tysięcy złotych wypłaty to może praca copy nie jest dla ciebie. Ja w skali miesiąca zarabiałem całkiem dobrze :)

Eliza
@Michał-były copy

Michał czyli dostawałeś 13.70 za 1000 znaków? A zdarzało się, że nie było tekstów do pisania?

buka

Jak o stronie z gotowego darmowego szablonu wordpressa mozna powiedziec ze jest dobrze zrobiona technicznie? Zmien informatyka...

Buka

Jakieś kosmiczne historie opowiadasz. Czy masz odwagę pokazać stronę z której razem z informatykiem jesteście zadowoleni?

Zawiedzony z Wrocławia

Zagraj w totka z tego powodu . Kontakt z firmą CS group to moja największa porażka roku. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak nie profesjonalnym podejściem do klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o CS Group Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CS Group Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CS Group Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS Group Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS Group Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CS Group Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS Group Polska S.A.