CS Group Polska S.A.

Opinie o CS Group Polska S.A.

Nie polecam tej firmy zero rozwoju oraz podwyżek

szkodaczasu

Nie polecam osobom ambitnym, które chcą się rozwijać, poszerzać swoje umiejętności, jak również tym, którzy liczą na stabilne zatrudnienie (umowa o pracę). Jeżeli pragniecie dołączyć do grona szczęśliwych Klientów biznesowych - również szczerze odradzam :) liczy się ilosć a nie jakość, posty dla poszczególnych branż pisane dosłownie z głowy - nie, tu nie znajdziecie specjalistów z każdej dziedziny życia. Posty dla weterynarza przeplatane z postami dla piekarza a wychodzi z tego jedno wielkie nic.

Aktualność
Zostaliśmy laureatem Programu Firma Przyjazna Klientowi 2020.
To godło zostało przyznane przez naszych Klientów, którzy zgodzili się podzielić opinią na temat współpracy z naszą firmą. Oceniono wiedzę i kompetencje naszych pracowników, chęć pomocy i kulturę obsługi.

Dziękujemy Państwu i obiecujemy, że zawsze możecie na nas liczyć.
Zespół CS Group Polska

Więcej informacji w naszych Aktualnościach
O Programie Firma Przyjazna Klientowi możecie przeczytać tutaj.

Super jestem dumna, że pracuje w tej firmie. Polecam aplikować każdemu, kto szuka nowej ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Pracodawca jest naprawdę w porządku i dba o dobrą atmosferę w firmie. Wynagrodzenie zawsze na czas i jeśli ktoś się stara, to ma duże szanse na awans. Pracuje w tej firmie już klika lat i cały czas czuję, że się rozwijam i nie stoję w miejscu, co jest dla mnie bardzo ważne obok wynagrodzenia i fajnej atmosfery.

Pewnie że tak

I po przeczytaniu tego wiem jedno:życie jest piękne, bez pracy nie ma kołaczy oraz grosz do grosza i będzie kokosza.

Potencjalny Copy

Jak wygląda w firmie perspektywa zatrudnienia na umowie o pracę? Słyszałem, że zaczyna się od umowy zlecenia. Jakie warunki trzeba spełnić?

@Potencjalny Copy

Warunki zatrudnienia mogą się różnić w zależności od stanowiska i zakresu zadań. W każdej ofercie oraz zawsze podczas rozmów rekrutacyjnych jasno przedstawiamy ofertę dla pracownika lub współpracownika. Prosimy o kontakt bezpośredni na pr@csgroup.pl, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół CS Group Polska

odp

Pewno powiedzieli, że są partnerem google i na pewno pojawią się Państwo nad mapami, że to ich miejsce

Zeby mieć pozycję ,trzeba mieć Seo

Ewa, dziękujemy za Twoją opinię. Z Twoich słów wynika, że byłaś naszym pracownikiem, dlatego prosimy, skontaktuj się z nami, nawet anonimowo na adres pr@csgroup.pl i przekaż nam więcej informacji o sytuacjach, które opisujesz. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Zespół CS Group Polska

Maja

Cześć Agata, póki co napisałaś co sądzisz o firmie. Niestety używając tych określeń nie napisałaś co spowodowało, że właśnie taką masz opinię o CS Group Polska. Czy możesz napisać coś więcej? Co przyczyniło się do tego, że napisałaś taki wpis?

Dziękujemy za chęć podzielenia sią opinią na temat naszej firmy. Jeśli mogłaby Pani przekazać nam więcej szczegółów o tym, co spowodowało takie niezadowolenie, to będziemy mogli przyjrzeć się sytuacji i znaleźć rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu, nawet anonimowo, na adres dok@csgroup.pl. Pozdrawiamy Zespół CS Group Polska

Klara

Witam, Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)nie doceniają i zwalniają bez podania powodu i z dnia na dzień.

Edyta m

Witam, My też się w to wpakowaliśmy :( Dramat, zero wyników, zero kontaktu. Najpierw dzwonią obiecują cuda wianki a później okazuje się że to co przez telefon nie ma pokrycia w rzeczywistości.

ag-acord

Próbuję dodać opinię ale nie jest publikowana

No elo
@ag-acord

Bo to nie portal dla klientów.

W sumie polecam

No tak jeśli w nagrodę za ponad milion sprzedaży rocznej chcecie dostać bluzę i torebkę witchena to naprawdę warto;) .Tak się firma dzieli zyskiem;)

A Krakowie jaka atmosfera i warunki pracy? Bo patrząc na inne ośrodki to słabo to wygląda. Polecacie?

Harcerzyk
@Anonim

Pracowałem w Krakowie, grobowa i nerwowa atmosfera, wychodząc w piątek źle się czułem że w poniedziałek znowu tam muszę iść. Warunki to komputer wieszajacy się pod Windowsem i telefon stacjonarny. Przerwy liczone co do minuty,(usunięte przez administratora)

ex pracownik
@Anonim

Jak dla mnie o atmosferę dbamy sami jako pracownicy, więc jak szuka się firmy z dobrym klimatem, to sam też dbasz o ten klimat. Ja znam ludzi z TS w Krakowie i wg mnie są w porządku. Pozdrawiam Was :) S.

Copy z Bydgoszczy

Praca w Cs jest fajna na rok, maksymalnie dwa. Treści, które tworzymy mają sztywne normy, więc wizytówki na podobne branże często wyglądają identycznie. Nie otrzymujemy materiałów - piszemy to co sobie wymyślimy. Kiedy Klient jest niezadowolony to my mamy największy (usunięte przez administratora) choć tworzymy treści z wymyślonych przed chwilą informacji, na akord i na komputerach, które same proszą o naprawę poprzez komunikaty. (usunięte przez administratora) Co więcej, nie ma możliwość awansu, czy chociażby pochwały. O premii też możemy zapomnieć bo jesteśmy zwykłą produkcją, nie sprzedażą, która wychwalana jest w setkach maili. Na święta dostajemy ciastka, herbatę i kawę. Coś jeszcze chcecie wiedzieć o pracy Copy w Cs?

Klient

Podzielam wypowiedź, czytajcie umowę ze szczegółami. Monitoring fraz to kopiowanie i wklejanie , audyt śmiechu wart...nie ma z opiekunem , ani sprzedawcą kontaktu...ale windykacja jest na czas...dramat CSGroup

Ela
@Klient

Również zgadzam się. Jeśli jesteś klientem zedrą z Ciebie wszystko za samo kopiuj wklej(usunięte przez administratora). I za to kopiuj wklej biorą kosmiczne pieniądze. Nie polecam, bo to jak traktują klienta, przełoży się na pracowników, wcześniej czy później. Omijać szerokim łukiem.

Jak wygląda płaca w firmie? Jest jakiś okres próbny? Czy po ewentualnym okresie próbnym / otrzymaniu umowy o pracę można zarabiać chociaż 4000 brutto?

Jarek

Hej interesuję się złożeniem CV na doradcę , warto? Jaka minimalna płaca i co za auta dają jeśli chodzi o wyjazdy służbowe?

@Jarek

Nie warto. Auto to albo Yaris albo chyba Fiesta. Minimalna płaca jest bardzo minimalna.

Czy firma jest skłonna do przyznawania bonusów świątecznych, premii uznaniowych? Mozliwa jest praca w kilku działach jednoczesnie np na cały etat + pół etatu?

Były

ratujcie się przed tą firmą ! Gdzie jest ich wizytówka firmowa google? była z rok . I co ? Firma co oferuje super usługi, mega skuteczne, lansuje się na (usunięte przez administratora)ja w branży nie ma swojej wizytówki w google ???? Usunęli ją . A dlaczego- zostawiam odpowiedź samodzielnie każdemu.

Były dev

Na początku zanim firma weszła w "corpo" atmosfera jak i możliwości rozwoju były bardzo dobre. Obecnie firma poszła w najgorsze korpo,(usunięte przez administratora)ucinając stawki, nie dając premii a za jakąkolwiek dodatkową robotę nie dostaniesz nic, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CS Group Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CS Group Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CS Group Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS Group Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS Group Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CS Group Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS Group Polska S.A.