GTV BUS

Opinie o GTV BUS

Pasażer

Za taką cenę to jakaś porażka. Przesiadka do autokaru gdzie gdybym chciał jechać autobusem to bym sobie na niego kupił bilet i taniej by wyszło. Tłum ze znalezienie miejsca siedzącego graniczy z cudem. Żenada po prostu. Omijać szerokiej łukiem! To byla moja pierwsza i ostatnia podróż z tym przewoźnikiem

@Pasażer

Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług, a także bezpieczeństwo podczas podróży. Jeśli Pana podróż odbiegała od naszych standardów i jeśli Pana zdaniem jakość świadczonej usługi nie była zadowalająca prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Pozdrawiamy, GTV BUS

Pasażer

Nigdy więcej! Przesiadka to jakiś zart. Zero wcześniej informacji o 2 przesiadkach w drodze do NL. Prawie godzina po nocy w oczekiwaniu na autokar który zawiezie kolejny odcinek trasy. Nie polecam!

@Pasażer

Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług, a także bezpieczeństwo podczas podróży. Jeśli Pana/ Pani podróż odbiegała od naszych standardów i jeśli Pana/ Pni zdaniem jakość świadczonej usługi nie była zadowalająca prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Pozdrawiamy, GTV BUS

@Pracodawca

Dzien dobry. Ja jechałam do Wrocławia z Aachen w dniu 22.06 Musze przyznac ze jazda była komfortowa. Ale powrot to kostbar. Do Wrocławia Bus był wygodny nawet byłam zdziwiona Zitat swietnie sie jedzie kierowca młody i super jechał. A z Wrocławia do Aachen Bus mały ze trudnosci i siedziałam z tyłu nogi jak balony bo ciasno. Dziwie sie ze na taka daleka trase mozna dopuscic Bus. Z tyłu bagaze były za głowa moja bogu dzieki ze nie było mocnego hamowania bo mieli bysmy na siedzeniu. Jestem ta powrotna jazda bardzo rozczarowana. A taki dobre opinie czytałam. A szkoda bo duzo moich znajomych pyta jak było. Jechałam po raz pierwszy. Acha jechałam do Aachen busem 224. Pizdrawiam i mysle ze wiecej tych starych i małych nie dopuscicie na taka daleka droge. Danuta

@@Pracodawca

Dzień dobry, Pani Danuto wszystkie nasze pojazdy spełniają standardy europejskie i są skonstruowane do przewozu 9 osób, co zostało potwierdzone przez homologację. Jednocześnie, rozumiemy, że jako Klient ma Pani prawo do oceny jakości naszych usług. Zapewniamy, że podejmujemy decyzje dotyczące wyboru środka transportu zawsze w oparciu o dobro i bezpieczeństwo naszych Pasażerów. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu komfort podczas realizowanych przez nas przejazdów. Pozdrawiamy, GTV BUS

Magda

Witam szczerze to była moja najgorsza podróż w momencie kiedy była przesiadka do autokara. Zero miejsca , siedziałam ściśnięta ,czułam się jak w klatce ,wszystko mnie bolała. Autokar macie chyba ze średniowiecza ,wogole nie jest dostosowany do tak długiej podróży. Cena nie jest niska za przejazd a napewno nie jest warta tej podróży ,gdybym chciała jechać autokarem to bym zamówiła no simbas a połowę tańszy i wygodniejszy. Nie pisałam się na podróż autokarem tylko busem. Nie polecam

@Magda

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie swojej opinii na temat podróży. Nasze autokary są nowoczesne, wyposażone w odpowiednie udogodnienia. Przestrzeń na nogi w naszych autokarach jest starannie zaplanowana tak, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsca, aby Podróżujący mogli swobodnie rozprostować nogi i czuć się wygodnie podczas podróży. Nasze pojazdy są regularnie aktualizowane i utrzymywane w najnowszym stanie technicznym, aby zapewnić naszym Pasażerom jak najlepsze doświadczenie podróżowania. Rozumiemy, że cena podróży odgrywa również ważną rolę w wyborze środka transportu. Staramy się oferować konkurencyjne ceny, uwzględniając przy tym jakość i wygodę podróży. Chcielibyśmy również zauważyć, że w naszych zasadach regulaminowych informujemy, że przejazd może odbywać się zarówno busem, jak i autokarem. Pozdrawiamy, GTV BUS

Kierowca b

O

Ale podczas rekrutacji zapewniano mnie iz firma Opłaca cała działalność gospodarcza czy to prawda ??

@klient

Nie polecam Firmy. Duże busy wygodne, ale przesiadka do Autokaru? za tą cenę? czuję się (usunięte przez administratora) autokar ze starej epoki, twardy, niewygodny, ból pleców i nóg, ściśnięty, siedzenia twarde przez co czuć było każdą wadę drogi. Czułem się jak jakieś zwierzę jadące na rzeź, zero udogodnień! Nie polecam! U konkurencji to jak porównać Piekło i Niebo, na korzyść konkurencji która jest tańsza!. Wg mnie to się nadaje się do zgłoszenia Rzecznika!

@@klient

Dzień dobry, jesteśmy wdzięczni za podzielenie się swoją opinią. Przestrzeń w naszych pojazdach jest projektowana tak, aby zapewnić swobodne rozprostowanie nóg i umożliwić wygodną podróż, szczególnie podczas dłuższych tras. Dodatkowo, obecność wykwalifikowanego pilota na pokładzie autokaru ma na celu zapewnienie lepszej organizacji podróży oraz udzielenie wsparcia i odpowiedzi na pytania naszych Pasażerów. Pragniemy zapewnić, że Państwa uwagi są dla nas bardzo ważne. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa i satysfakcji naszym Klientom Pozdrawiamy, GTV BUS

Adam W.

Dzień dobry , Miałem okazje jechać Państwa Busem do Niemiec w Sobotę wieczorem 01.07.23 ,Wybrałem Państwa Firme bo sugerowałem się ceną , dla mnie znaczenie drogo znaczy jakość ,Busy macie piękne, z pod domu wszystko punktualnie ,aż do czasu przesiadki w Berlinie (na to mogę też przymknąć oko że kierowca mnie zapomniał) Bus Nr 424 z rana Pan kierowca był już tak najprawdopodobniej zmęczony że stracił kontrole nad pojazdem przez kilka sekund ,i na szczęście siedziałem przy nim i z boku młody pasażer ,na co odrazu zareagowaliśmy , to wyglądało tak ,jak by kierowca przysnoł i pojazd zamiast po łuku drogi w lewo ,poprostu stracił na moment kontrole i auto wypadło z drogi prawą stroną ,na pobocze i na nasz wrzask kierowca nagle otrzeźwiał i zaczoł kontrolować sytuacjie ,na szczęście jechaliśmy landòwkami wokoło Cloppenburga i nie mieliśmy dużej prędkości i na szczęście nie spaliśmy z pasażerem z boku bo mogło dojść do nieszczęścia ,przed nami stał wbity słupek drogowy ah za nim drzewo,z tyłu jechały młode Panie i pracownicy sezonowi ,można powiedzieć pòł busa , Kierowca opanował sytuacjie ,ale po tym wydarzeniu widać było że jest zmęczony i jechał całą szerokością Zaproponowałem mu zmiane ,by odpoczoł lecz sie nie zgodził ,wiec od Cloppenburga do Leer jechaliśmy pod lekkim napięciem Kierowca po tym wydarzeniu powiedział, źe zapatrzał sie w nawigacjie ,lecz w chwili gdy auto złapało pobocza ,był jakby nieobecny ,czyli podejrzewam że zasnoł , Mam taką rade ,żebyście Państwo przekazali kierowcą ,że jeśli są zmeczeni to jeśli nie mogą dawać kierownicy osobą postronnym ,niech robią połgodzinną drzemke ,i nikomu z tego powodu głowa nie spadnie a wszyscy cali i zdrowi dojadą na miejsce. Reszta jest Super ,mogę naprawde mimo mojego zwrostu 194 i siedząc z przodu waszą Firme Polecać Pozdrawiam

@Adam W.

Dzień dobry, przekazaliśmy Pana uwagi naszemu zespołowi odpowiedzialnemu za obsługę kierowców. Zgadzamy się z Pana, że kierowcy realizują przejazd są zobowiązani do konieczności zachowania należytej ostrożności i odpowiedniego odpoczynku między trasami. Zależy nam na tym, aby nasi kierowcy byli zawsze w pełni skoncentrowani i gotowi do prowadzenia pojazdów. Dziękujemy za miłe słowa na temat innych aspektów naszej firmy. Cieszymy się, że większość podróży była dla Pana satysfakcjonująca. Pozdrawiamy, GTV BUS

Yozue

Ostatni raz pojechałem z tą firmą. Drugi raz trafiłem na kierowcę z Giżycka od granicy ( przesiadki ) zatrzymał się pierwszy raz po 6-7 godzinach bo sam zgłodniał hamaki i nie przyjemny spieszył się do domu bo dwoje dzieci na niego czeka . Problem z WC i papierosem a chyba w regulaminie jest wzmianka że co 2 godziny musi się zatrzymać .

@Yozue

Nataniel

Najlepsze busy komfort i klasa na najwyższym poziomie

@Nataniel

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych usług transportowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza flota pojazdów jest utrzymywana w doskonałym stanie technicznym, a nasi kierowcy są doświadczonymi i profesjonalnymi pracownikami. Staramy się zapewnić Państwu jak najlepsze doświadczenia podczas podróży. Pozdrawiamy, GTV BUS

Maria
@Nataniel

MAm uwage do pana kierowcy który wiózł mnie ze Szczecin 12 kwietnia wieczorem...w Dieseldorfie była przesiadka o 23.00 na stacji paliw...a tu niespodziaknka aż mnie zatkało...kierowca 2 busa na Udestedt swierdził ze siedzę koło niego na trzecią osobe ale bez bagazu podręcznego. Panie drogi pocałuj mnie ...pan tam gdzie słonce nie dochodzi. Wstyd na desce rozdzielczej siedzieć! A pan panie kierowca takkkkkkkkkkkknie wolno cały czas na komórce rozmawiać-mój system nerwomy uszkadzać. Pozdrawiam.

Sutanator
@Maria

Babo naucz się pisać miejscowości to po pierwsze, po drugie u kierowcy z przodu jest mało miejsca, wiec jeśli kierowca kazał do bagażnika schować podręczny to go chowasz i nie dyskutujesz stara klempo. Czego ty nie rozumiesz. Wy opiekunki myślicie że kierowca będzie wam usługiwał i znosił zachcianki bo wielka Pani jedzie do Niemiec a połowa z was sama potrzebuje opieki.... wsiadać do busa gębą na kłodkę i siedzieć jak trusie cichutko i dać pracować drajwerowi.

@Maria

Dzień dobry, Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług, a także bezpieczeństwo podczas podróży. Jeśli Pani podróż odbiegała od naszych standardów prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Reklamacji, który jest dostępny dla Pani pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Pozdrawiamy, GTV BUS

@Sutanator

Dzień dobry, Jesteśmy firmą przewozową starającą się zapewnić naszym Pasażerom jak najwyższą jakość usług. Jednocześnie jednak, oczekujemy od naszych Pasażerów szacunku i zrozumienia dla pracy naszych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort Podróżujących. Zwracamy uwagę na to, że w naszych busach obowiązują określone zasady dotyczące przewożenia bagażu podręcznego, a nasi kierowcy mają prawo kierować Pasażerów do schowania bagażu w odpowiednim miejscu, aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nie akceptujemy obraźliwych wypowiedzi wobec naszych kierowców oraz Pasażerów. Zachęcamy do zachowania kultury wypowiedzi i szacunku dla innych osób. Pozdrawiamy, GTV BUS

Stefan
@Sutanator

Ty facet Sutanator. Jestes kierowca w firmie, czyli musisz zachowywac sie kulturalnie. Z twej wypowiedzi bija kompleksy, ze niby taki wielki drajwer jestes a opiekunki to dla ciebie zero. Naucz sie synku kultury osobistej albo przejdz moze na wozki osobiste.

Sutanator
@Stefan

Jestem kierowcą, nie raz trafią się opiekunki które są mega spoko, gadamy, żartujemy całą drogę, ba nawet raz spisaliśmy. Ale niestety duża część tych "pań" uważa nas kierowców za parobów, ty masz przyjechać, najlepiej rozłożyć czerwony dywan bo Pani do Niemiec jedzie, jeśli.ktos jest dla mnie niemiły to niech nie oczekuje że ja będę :) jak kuba Bogu tak bóg Kubie. Jeśli od samego początku ktoś jest dla mnie nie miły i nie okazuje mi szacunku sam go nie otrzyma :) a wręcz przeciwnie, będzie miał bardzo ciężką podróż.. A druga kwestia tak, mało śpimy, robimy niekiedy ponad 1000 km jednego dnia na strzała, i my kierowcy też mamy prawo mieć gorszy dzień zwłaszcza gdy jedziemy i walczymy żeby nie zasnąć bo taka zbiórka po pl to minimum 12 h niekiedy nawet 15 :)

@Sutanator

Brak kultury za kogo Ty się uważasz żeby tak zwracać się do kobiet Ty masz wykonać usługę od tego jesteś A nie obrażać ciężko pracujące opiekunki

Przewoznik może ok ale kierowcy tragedia przewóz bydła zapomnij o toalecie bo koleś się spieszy masakra 7 h bez postoju na wc tragedia

Danuta

Zgadzam się z opinia, to wszystko zależy od kierowcy. Jeździłam z Polski do Bremen i różnie to bywało.

xukashx

Witam chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto pracuje w GTV na przewozach międzynarodowych jak to faktycznie wygląda w rzeczywistości. Jak wygląda długość kursu? Ile czasu jest na odpoczynek? Jak ze składkami na działalności? Dziękuję za odpowiedź ze strony pracodawcy ale od Was już informacje otrzymałem i teraz chciałbym poznać opinie "drugiej strony" Zastanawiam się nad podjęciem pracy ale czytając komentarze, że kierowcy mają po 15h jazdy tylko 2-4h pauzy w aucie i powrót do PL to szczerze zwątpiłem.

@podroznik

Samochody mają ogranicze do 134km/h?!? Bzdura! Szybciej jeżdżą z ludźmi na ograniczeniach do 80!

Rubik

Ogólnie to przez to że kierowcę goni czas, pasażerowie chcą przerwy, każdego musi odebrać zgodnie z hamronogramem, zdążyć na przesiadki, objechać jakiś korek, ktoś chce siusiu, ktoś zapalić i ciągła presją czasowa, im więcej pauz na papierosa i toaletę tym bardziej kiero musi nadrabiać na trasie ten czas tak to wygląda w tej robocie niestety

Opiekunka

Dnia 11.06.2023 jechałam busem GTV z białogardu do leer obaj panowie kierowcy bardzo mili .Podczas pod czułam się bezpiecznie.polecam firme

Podrozowalam pierwszy raz GTV Bus w dniach 19.05.23 i 04.06.23 z Pforzheim (Niemcy) do Polski (Przyborów) i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego przewoźnika. Podroz minela bez żadnych utrudnień i szybko. Kierowcy bardzo mili i dbają o to żeby każdy dotarł bezpiecznie na miejsce. Busy bardzo wygodne z wystarczajaca iloscia miejsca na nogi i bagaż podręczny . Napewno bede GTV Bus każdemu polecać.

Maryla

Bardzo dziękuję panu Tomkowi-kierowcy busa nr 270,z ktorym jechalam z Miejscowosci Kąty Wrocławskie doOlsztyna w dniu 22.05.2021.Pan Tomek to kierowca zrownowazony, bardzo kulturalny a zarazem posidajacy usmiech na twarzy, ktorego brakujeje wielu ludziom. Po dotarciu na miejsce mojego zamieszkania pomógl mi wnieść moje bagaże na 3pietro....Wow.... Brawo panie Tomku.... Aby wiecej takich ludzi na tym świecie. Wyrozumialy czlowiek, bo po 21 godzinach mojej podróży nie bylam w stanie nawet normalnie chodzic i myśleć. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam. Taki czlowiek w tej firmie to jak diament.

@Maryla

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak przemiłe i ciepłe słowa. Staramy się, aby jakość naszych usług była na, jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy, GTV BUS

Karol
@GTV BUS

To że taki kierowca się trafił to nie wasza zasługa, a że ktoś pochwalił na stronie to jemu należy się podwyżka a tej pani zniżka ;) Bo znając tych kierowców to nie każdy jest taki jak ten pan Tomek który tej pani się trafił. Także się cieszcie że nie trafiła na innego pana(nie podam imienia) bo by rwczej była negatywna a nie pozytywna ocena!

opiekunka

Polecam pana Pawła kierowcę o ciemnych włosach z przedwczoraj! Bardzo pomocny, miły i uśmiechnięty. Z wielką kulturą do kobiet! Najlepszy z jakim do tej pory jechałam, pozdrawiam serdecznie

Użytkownik

Witam. Muszę napisać kilka słów o moich doświadczeniach z GTv . Jednym słowem tragedia mimo rezerwacji miejsca z tyłu ze względu na chore nogi kierowcy mają to gdzieś w ogóle nic nie wiedzą i już kilka razy musiałam siedzieć na środku obok kierowcy a to miejsce powinno być nie używane ponieważ nie da się tam normalnie siedzieć. Kierowca na moje pytanie o rezerwację - jeśli w ogóle zrozumie bo nie zawsze jest kontaktowy, powiedział jedzie pani czy nie. Więc nie polecam a wręcz odradzam. Nigdy więcej.

robciu005

Proszę przyblizyć warunki zakwaterowania kierowców pobytowych w NL.

M.Rubiniec

Jak zwykle, pełna kultura kierowcy wyjechaliśmy zgodnie z zawiadomieniem , busy bardzo wygodne wszystko w najlepszym porządku.Bardzo polecam niezdecydowanym.

Mateo

Kierowcy nie są wypoczęci oni nie śpią tylko jadą.

Kółko
@Mateo

Co kryje się pod pojęciem kółko??? Każdy przyszły współpracownik GTV bus powinien żądać na piśmie sprecyzowania tego szatańskiego wybiegu tej firmy. W moim przypadku 29 godzin jazdy to kółko-kółeczko… k…. To tylko w Polsce takie walki możliwe

Punisher
@Mateo

No i to jest Niestety prawda.Powinny to regulować jakieś przepisy .Bo jaka jest różnica między kierowca Ciężarówki a busa czy osobówki zagrożenie z niewyspania takie samo jak po wypiciu alko albo innych używek proste!Wszystko pięknie do póki się nic nie stanie !Jechałem już i z Anglii i z Niemiec i wiem jak to wygląda!

Cześć. Jakie są opinie o pracy dla kierowców w Holandii-przewóz pracowników. Wiem, że trzeba założyć własną działalność gospodarczą. Ale czy to się opłaca?

Zostaw merytoryczną opinię o GTV BUS - Ozimek

• Jak się pracuje w GTV BUS?

Zobacz opinie na temat firmy GTV BUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV BUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 135 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV BUS?

Kandydaci do pracy w GTV BUS napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV BUS