International Technic Center Sp. z o.o.

Wolica

Opinie o International Technic Center Sp. z o.o.

ITC RtV/MEBLE 2011-08-14 12:50:44
Praca jako taka sie zmienila nie pracujesz juz w garazu na Wolicy tylko w Maximusie ale po za tym to ten sam szajs co byl!!!!!!!!!!!( usunięte przez administratora )l tak nia jest!!!!!!!!!! Ludzie przychodza do pracy porobia jeden dzien i odchodza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( usunięte przez administratora ) Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-10-31 22:24:55
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami ,praca w brudzie ,warunki.( usunięte przez administratora )odradzam każdej osobie
ktos 2011-11-27 17:45:59
to wszystko prawda,warunki makabryczne żadnego socjalu,wypłaty nie na czas trzeba sie prosic o swoje pieniądze ,nie płaca zuzu-nie przychodzcie tam do pracy -koszmar...
ITC sre te ce 2012-01-16 20:03:04
MASAKRA!!! Ludzie tam nie wytrzymuja i odchodza a kazdy nowy jak wytrwa i zostanie to chyba tylko dlatego ze musi jakos przeczekac i nadal szuka pracy... Wypłata? Jest oczywiscie, jak sie ją wywalczy po 2-3 tyg zwłoki... OMIJAC [usunięte przez administratora]NA KILOMETR
mx 2016-05-20 23:29:15
janko, chyba rekrutują, po prostu za mocno się z tym nie afiszują. POwiedzcie mi jakie szanse są na lepsze warunki ?
Zostaw swoją opinię o International Technic Center Sp. z o.o. - Wolica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Technic Center Sp. z o.o.