Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

BAT

Sypie się ooo.... i bardzo dobrze za taką kasę niech sami wezm (usunięte przez administratora) w troki i zapier.... po sklepach. Koniec z wyzyskiem tej pseudo firmy.

hurtownik

sypie się to Brytyjsko Amerykanskie Shit. I bardzo dobrze !!!. Pall SS tylko dlatego sie sprzedaje bo po zmianie akcyzy ma niższą cenę niz pall mall. Jak podwyzsą cenę, to bedziecie mieć ostry zjazd volumenu. Mnie to obojetne co sprzedaje, a wy się na górze kopcie po kostach. Ile bat straciliscie kasy na dss i brak podwyzki na akcyzy 2015 Ciekawe na ile jeszcze starczy budzetu na takie akcje :-)

stary piernik

koleżanki i koledzy , słyszałem , że w Pruszczu Gdańskim jest bardzo wesoło z obsadą tras ?

redmar

Ja bym sie tak nie cieszył, jak obniżą cenę do Pall Malla to leżymy.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
marus

Widzieliście jak Philip M piekli się o naszego PM SS? Biedni już do 2 paczek LM SS kolejną dają za free.

Vistula

Działa, ale w chwili obecnej - nie licząc dosłownie kilku wyjątków jest przerost zatrudnienia - więc chyba trzeba poczekać.

kk

jaki jest adres zeby wyslac cv znajomego na łowców głow? to w ogóle jeszcze działa?

BAT

Karol - nie piernicz jak jest dobry PH to sprzeda skutecznie i nie potrzebne mu wyuczone regułki procedury szkolenia itp.

Karol

jak ktoś pisze "przestańcie robić szkolenia, kontrole i spotkania" to znaczy że nie dojrzał do tej roli i nie wie po co tutaj jest. Najlepiej byloby gdyby nas puscili w teren i zebysmy wygladali jak inni oszolomy co wchodza do punktu i pytaja czy "nic dzisiaj nie potrzeba?"

True

W zielonej nie ma wałów? Chyba smieszny jesteś.Cwaniaczki zrobili sie tylko ostrożniejsi...

Bubba

W ZG też jest spokój jeśli robisz swoje... bez wałów jakie gdzieś tam kiedyś w różnych regionach były. Jest nowy ASM tzw. chemiczny Ali który będzie próbował swoich sił w niezadowolonym zespole itp. itd. No i oczywiście 4 ASów wywiadu którzy działają dla dobra firmy nie koniecznie teamu. Dajcie nam normalną kasę i spokój to zrobimy wszystkie słupki na plus a nie szkolenia i śledzenia

Vistula

Optymalizacja tras też widzę , że poszła słabo... Myślę, że gdybyśmy sami w obrębie area mogli zrobić z tym porządek lepiej by to wyszło.

zigi

Panowie czy ktoś może wie jak jest w Lublinie bo pokazało się ogłoszenie.jakie zarobki atmosfera i warunki pracy. Będę wdzięczny za info

jesus
@zigi

Gdzie tak jest że jedni pracują po 5 godzin a inni po 9 i zarabiają więcej?

Bubba

Czy ktoś na tym portalu wie o czym gada czy gada byle gadać? Na dwie are'e po 8-9 tras jest 4 Asów? w rej firmie nigdy nikt o niczym wcześniej się nie dowiaduje nawet ASMowie dostają tylko to o czym mają wiedzieć jeśli tych dwóch nowych ASów będzie do odstrzału to zrobi się burza. To jest prawie 50 osób w skali kraju? 10% składu!! Albo jest jakiś plan i będą ich przerabiać albo firma tnie koszty bo rynek się kurczy a wpływy uciekają? Opcja B jest niestety realna, pierwszy rok pokazał że nie jest tak całkiem zle bo ogarnęliśmy temat Pall Malla i trochę do tej firmy wnieśliśmy. TMRzy w tyle lat co pracują nie zrobili takiej nowej dystrybucji co my w rok!!! To dzięki nam ta firma nie została po wprowadzeniu DSSu zmarginalizowana!!! Więc nie jest tak całkiem po drodze żeby nas wszystkich wystrzelać. Przynajmniej u Mnie dwóch nowych ASów to nie goście z łapanki tylko solidni ludzie więc wątpię żeby byli do odstrzału chyba że komuś nie pasują? W tej firmie poza nami i może niektórymi ASMami z przeszłością handlową nikt nie wie na czym polega handel z punktami detalicznymi oni w Wawie są zieloni uczą się od nas i na nas! Zapytajcie się swp swojego RMa czy pracował kiedyś w sprzedaży towar/gotówka czy nakłaniał kogoś od podstaw do handlu?! Ja wierze w Siebie i w to co umiem nawet gdyby miał się skończyć BAT dla Mnie dam sobie radę i to oni tracą nie JA!

dokładnie
@Bubba

zgadza się,na 1 area jest 8-9 ph,kazdy z nich ma 5 tras(5 dni,5 tras),są nie wykorzystane urlopy,zdarzają sie l4(ma na myśli prawdziwe zachorowania,bo takich nikt nie planuje a jesteśmy tylko ludzmi),za tych ph ktoś musi jeździć. nie sądze,że as-y będą zwalniani, pracy jest dużo, może bat ma jakąś strategie rozwoju,może nowe funkcje dla ph/as,ale yo wszystko może-gdybania,przypuszczenia i domysły.a na tym forum są ludzie którzy sieją zamęt i as-y im przeszkadzają .jeżeli ktoś z jakiegoś area uważa ze na 18/19 ph 4 as-y to za dużo bo mało pracy,to może takie area trzeba całkowicie zlikwidować,a trasy i pos rozdzielić na inne regiony. wieć zanim napiszecie jakąs bzdure(ponoć sprawdzoną u asm hehehehe) to się zastanówcie.a asm sami nic nie wiedzą,oni ewentualnie mogą typować jakiegoś ph do "odstrzału",ale po ponad roku pracy,to chyba kazdy ph zna się na tej robocie,a względy osobiste nie powinny mieć tu znaczenia. tyle

koszalin

witam, jest ogłoszenie na koszalin, możecie mi napisać jak tam jest?

Pan_Tau
@koszalin

W Koszalinie chyba jest najspokojniej

ASM

Panowie potwierdzam Wam że najpierw bedą likwidowane stanowiska AS-ów.Nie jest powiedziane że rozwiążą z Wami umowy po prostu zaproponują przejscie na stanowisko PH oczywiście zabierając dodatek.Jesli będą redukcje stanowisk to nadwyżka AS-a idzie w pierwszej kolejności... Oczywiscie jesli bedzie ze jest miejsce za PH to obejmie jego funkcję i po sprawie...

Bat

Prędzej wywalą jeleni którzy nie potrafią ogarnąc swojego terenu niż Asa który zna wszystkie tereny

no
@Bat

dokładnie kolego,dobrze piszesz-są leserzy,którzy nie ogarniają 100 klientów w bazie,chodzą non stop na L4,a As zapie.....a,zna trasy,w głowie ma baze ok 1800 !! klientów ni i co? na urlopy to też ph chodzą sobie bez stresu.i żeby nie było dla mnie tego stanowiska AS,może nie być-to taki dziwny twór- jestem tylko obiektywny.u nas as-y jak są w trasie zjeżdzają jako ostatni.....a czy to im zostało sprzedane jako awans to nie wiem,ale letko nie mają.

Ucho

Dokładnie As to taki jeleń którego stanowisko bedzie likwidowane w pierwszej kolejności w przypadku redukcji :-)))

bat

U nas po 2 asów na area

Barabash

2 starych i 2 nowych w ZG ... nie wiadomo na h..??

kcin
@Barabash

Wiadomo, wiadomo. W najbliższym czasie będą zmiany i część PH nie wytrzyma. Musi być zabezpieczenie w postaci AS, którzy wyjadą w trasy. Co jak co ale ta Firma jest przynajmniej 3 kroki do przodu przed innymi i taki plan był już w 2014. Więc jak ktoś "awansował" na AS to niech się nie cieszy zbytnio choć pewnie jak go o tym informowali to sprzedali mu to jako coś super/extra/...niebo. Spokojnie już niedługo...piekło...

Karol
@kcin

Skad taki pionek jak Ty mialby to niby wiedziec. Pracuj sobie spokojnie gdzies tam u siebie i staraj sie gonic wyniki innych, bo sam raczej nie wyrabiasz. Wiec nie siej zametu.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco