Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

BAT

Tak jest kolego wszędzie w Tarnowie było tak samo dwóch Asm szanowny Pan Sebastian i jego prawa ręka Pan Tomasz. Wypisz wymaluj jak u Ciebie nic dodać nic ująć. To była jakaś szkułka niedzielna.A jak wielce szanowny PAn TAsior miał przyjechać to obydwaj byli tak obsrani że nogawkami im leciało.Pozdrawiam

magazynowy
@BAT

to są chłoptasie,którzy są sterowani przez korporacje-po trupach do celu-,Dygdoniowi się wydaje,że wszystkie rozumy pozjadał,a tak naprawde nadaje się to gniecenia pomidorów na ketchup u roleskiego.

Lubelski cyrk.

Witam ! Na wstępnie pozdrawiam czytających z pier.d.o.l.n.i.k.a zarządzanego przez dwóch najbardziej niekompetentnych ludzi jakich znam ASM Radek i Tomek - dream team ! Pracuję w DSS od początku i mam porównanie jak zarządzano xdockiem. Zero doświadczenia w sprzedaży, zarządzania ludźmi i magazynem. Niczego nie ma, chłopaki chodzą dopominają się o gratisy, cokolwiek - nic nie ma. Tylko zapalniczki, z których trzeba się ,,wyspowiadać" co do sztuki na potwierdzeniach wraz nr tel do klienta.... Wany sypią się na potęgę... Np. u ASMa Radzia to trzeba sms o 12 wysyłać: ile wizyt, pakietów, itd. Najlepsze jest to, że zamiast wsiąść się za robotę, to dzwonią do chłopaków znienacka, pytają gdzie są,jadą do nich na trasę i ,,uczą'' ich sprzedaży. Powrót ok 16-17 masz jak w banku, on oczywiście w odpowiednim momencie się ulatnia i wraca, a Ty robisz dalej trasę. Najlepsza jest lista 8 SKU m.in. Vic 40 silver, Vic 40 red i Vic 20 KS Silver. Weź to zrób na Lubelszczyznie, gdzie ruska fajka na każdym rogu ! w gratisie wszystkich straszą programy naprawczymi :) A jutro będzie Tasior, aż miło będzie popatrzeć jak się przy nim biegają i się spinają :) na koniec - szkoda, że pod ich ,,rządem" powoli kruszy się ekipa dobrych chłopaków, którzy potrafią dużo i a mogą jeszcze więcej !

Franek Kimono
@Lubelski cyrk.

Dokładnie...DREAM TEAM w Lublinie!!! Jeden z kierowników nawet excela nie ogarnia z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak dużo czasu zajmie komuś z góry dojście kogo tak naprawdę dał do kierowania grupą ludzi. Nie mają bladego pojęcia o tym. Najważniejsze było żeby wysłać smsa o 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i rozliczyć gratisy. Aha no i oczywiście musicie zrobić targety bo nie będę miał na kolejny etap budowy domu, a jak nie zrobisz 8sku dostaniesz plan naprawczy... Ciekawe czy ancymonki wiedzą co to Mobbing? Fajek dla klientów wiecznie nie było, bo by nie mieli sami co palić. Cokolwiek chciałem załatwić kazali iść do DHL albo asystenta bo sami nie potrafią albo akurat siedzą i śledzą Cie na GPS więc nie zawracaj Nam (usunięte przez administratora) br /> I na koniec cyklu to słynne udało się ZROBILIŚMY TARGET! Szkoda tylko, że nie potrafią HH obsługiwać i z magazynu pewnie nie dali by rady wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdroooooo!!!!!!!! K.

@Lubelski cyrk.

Panie ASM ( jeśli ten Nick ma coś wspólnego z pełnioną funkcją ) - chyba przesadzasz w swoich wypowiedziach - jako odpowiedzialny manager najniższego szczebla powinieneś wiedzieć, że w takie dyskusje z byłymi pracownikami są niepotrzebne - nie szkodź firmie w której pracujesz.

tru tu tu
@Gość

jestem z poza firmy ale czasem czytam różne opinie Gostek wiesz że niektóre rzeczy pisze się przez v ale Twoje tojuż biją tamtą pisownię na głowę,Przygadał kocioł...........!

ASM

Na szczęście ciebie już tu nie ma bo zostałeś wywalony z tej firmy za nieudaczną pracę. Tak jak pisałem wcześniej nie nadajesz się na Ph a tutaj nie potrafiłeś nawet "zebrać" zamówienia i dostarczyć klientowi towaru.Nawet praca stróża jest dla ciebie zbyt wymagająca. A w Bat są PH którzy dobrze pracują i wszędzie sobie dadzą radę tak jak na stanowisku PH jak i na stanowisku kierowniczym.Piszesz jakbyś miał żal że ASM nie dał ci czterech liter do wylizania bądz się wypiełeś a on Cię tylko kopnął w (usunięte przez administratora)

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
@ASM

gratulacje że nie pracujesz już w \bat. W końcu wyrwałeś się tej firmy która 'nie robila Ci dobrze" tzn nie pracowałeś 2 godzin dziennie a Twój przełożony nie błagał Ciebie o 11:00 żebys przyjął pełnego bonusa a o 11.30 przejmował Twojego vana aby samemu zapierniczac na trasę aby dobubudować dystrybucję której Ty nie potrafiłeś zrobić, ponieważ jedyne co potrafiłeś ze szkolenia które zapewniła Tobie firma ( abysb nie zapieprzał od razu po szkoleniu w teren jak nudysta tylko zebyś miał narzędzie do możliwości zdobycia takich dodatków jak bonus). Jedyne co Tobie zostało ze szkolenia Positiwe to literka P, tzn "p.i.e.r.dolę - dziś mam anginę. Więc powodzenia kolego w nowej roli - podejrzewam ze jest ona mniej wymqagająca i spełniająca Twoje życiowe ambicje

yar

"Święte słowa... Buractwo-stękactwo-leseractwo-narzekactwo ale jak trzeba sprzedać i zrealizować parametry to sierota jeden z drugim nie potrafi. Nie piszę tu o wszystkich.Część z dobrych PH mają pojęcie o sprzedaży , pracują jak na własny biznes i mogą dojść wysoko (jak nie tu to w innej firmie) ale pozostali nadają się do solenia frytek w Mc Donal.. lub na Orlenie do nalewania paliwa." Na szczęście już nie jestem w szeregach BATa i BARDZO się z tego cieszę, ale przez parę lat poznałem na wylot mechanizmy jakia rządzą tym koncernem. Totalnym IDIOTĄ jest ten kto sądzi że sama praca i dobre wyniki pomogą mu w rozwijaniu kariery. Jeśli nie liżesz d...py każdemu przełożonemu lub nie bawisz się w donosiciela, jeśli nie jesteś dobrym znajomym kogoś z kadry zarządzającej to możesz zapomnieć o jakimkolwiek awansie. Każdy taki ASMek 50% swojego czasu traci na budowanie własnego pijaru i udowadnianiu swoich, rzekomych, zasług. Drugie 50% poświęcają na controling oraz kompletowanie "teczek" podwładnych. Byłem świadkiem wielu sytuacji gdy awans omijał naprawdę wartościowych i zasłużonych pracowników a dostawały go osoby bez osiągnięć, bez skrupułów, bez kręgosłupa moralnego ale za kolejny szczebelek w karierze gotowe sprzedać własną matkę na narządy. Naprawdę żałosne jest to, że taka ludzka, cyniczna, moralna kloaka, zabiera tu głos i śmie pouczać innych. Naucz się najpierw prawdziwej pracy a nie koncernowych "gierek" a dopiero potem zabieraj głos. Jeśli BAT ci się tak podoba to trzymaj się go rękami i nogami bo w każdej innej firmie (gdzie liczy się praca a nie pozerstwo) dostałbyś co najwyżej posadę ciecia.

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

petgo

Ty masz sprzedawać fajki najlepiej jak się da, a nie główkować. Gdybyś był taki mądry to teraz nie jeździłbys vanem. Nie sądzisz chyba że firma będzie specjalnie tobie ogłaszać że robi tcp. Ciesz się ze możesz poprawić trasy po finalnym wypluciu przez maszynę i w drogę. Nie pasuje to składasz papier a na twoje miejsce są inni. To takie proste

ahhhhmmm

I jak u was szykują sie jakieśzmiany jak myślicie co dalej z dss?Firma robi nowe tcp po kryjomu i zmniejsza liczbe pop czyżby już oszczędnośco

Lejdl

A ja bym się potkał z tym ASM tak sam na sam chętnie na rundkę i osobiście mu wytłumaczył kto na Was mendy zap.....

@Lejdl

Po co przecież widzisz że ten ASM to jakiś burak nie szanujący ludzi i ich pracy ale co zrobisz na takich idootów pracujemy i myślą że są fajni ale jest sprawiedliwość na tym świecie i dostanie za swoje bez spotkania z tobą ze mną czy z kim kolwiek. pozdrawiam pracowników z dss

ASM

Nie wiem jak smakuje bo pijam w Starbucks... Jestem zmartwiony czytając powyższe że nie bedziecie pracować - bo dostanę tylko swoją wysoką podstawę i do Włoch będę musiał jechać swoim SŁUŻBOWYM AUTKIEM :-)))

GniewnyBilly

Niestety ale ASM to tylko gość nie mający pojęcia o pracy w dss oni mieli kiedyś za zadanie jechać i zaproponować detaliście np. nowego fajka teraz ich praca troszkę się umawiają się tylko który ma zrobić l.da Regionalnemu hahaha

Kawosz
@GniewnyBilly

I ty to nazywasz kawą, śniadaniowa z lidla za 7zł.

ASM

Bambusy do roboty a nie tylko stękanie i płacz. Jak nie pasuje to wypier..... przyjdą inni którzy chcą pracować. Już kilkanaście razy na przełomie 2 lat było pisane o strajku,L4,buncie,PIP-e,TVN-ie i co? To że wszystko się kręci dalej.Za ciency jesteście żeby to zmienić i jedyne co możecie to trochę postękać i powyzywać nas kadrę kierowniczą. Nie ty to przyjdzie inny który bedzie pracować i bedzie zadowolony. Więc ładuj rano pakę,wsiadaj w białe cudo i szoruj w rynek sprzedawać towar bo nie będę miał premii i będę musiał na urlop jechać do Włoch a nie na Kanary. A jak się coś nie podoba to spływaj do Mc Donal.. A i ciesz się że masz jeszcze rano darmową kawkę...

GniewnyBilly

Proponuje wszystkim L-4 3 sierpnia niech nam ułożą trasę ASM-owie pozdrawiam wszystkich serdecznie i tylko bunt coś może zmienić jak teraz nie to będziemy maszynkami do zarabiania kasy i będą robić z nami co im się podoba

Wku.....y
@GniewnyBilly

Proponuję nie ruszac nowych tras i jechac od sierpnia w/g ich tych trasowek. Zobaczą jaka będzie suteczność i jaka sprzdaż to może wreszcie ludki z W-awy nie mający pojęcia o rynku przestaną bawić się nami i detalistami. Nawet sprane główki ASMów zaczęły się bardziej pocić.

Lukasyno

UWAGA UWAGA!!! Dnia 23 lipca firma BAT Polska strzeliła sobie w kolano i to z bazooki. To co zostało zrobione z trasami to jest jeden wielki żart. Napluli normalnie w twarz przedstawicielom ale także detalistom. Ta decyzja poniesie za sobą konsekwencje które przyniosą ogromne straty dla firmy. Zamiast iść w stronę 30% niestety będzie jazda w dół i oby na 20% się zatrzymało. Widziałem jak dzisiaj w przedstawicielach tych nawet najbardziej wytrwałych coś pękło. Lawinowo ludzie będą szukać pracy. Nowi którzy przychodzą jedyne co robią to tylko psują trasy i relacje z klientami. Pałka się przegła Panie Antal. Czas pakować manatki i wracać do tej swojej Anglii , może jeszcze jakaś praca na zmywaku się znajdzie. Bardzo proszę was wszystkich zamiast marnować energię tutaj zbierajcie kwity , zapisujcie godziny pracy i piszcie lawinowo skargi do PIPu. Może się wystraszą i cofną odrobine bo dzisiaj poszli już na całość. BAT TO MY , a nie chłopaczki w lakierkach i inne metro chłoptasie z Warszawki i ich odłamy w postaci leniwych ASMów. Wojnę czas zacząć!!! Zbierajcie siły i szykujcie się do bitwy , na pewno wygramy , a udziały BAT w Polsce polecą na łeb na szyję niezależnie od tego co teraz zrobią. Pozdro dla kumatych!!!

Warsawiak
@Lukasyno

Kolego Warszawa, a nie żadna warszafka!

nolte

W sumie testy zebysmy sami ładowali Ducaty są zbędne, możemy wdrożyć temat od razu,proponuje aby Ci PH -dostawcy którzy wracają najpóżniej czyli ok 18-19 zostawali w x-docku do czasu przyjazdu dostawy ,w miedzyczasie mogą się zdrzemnąć na kartonach,nastepnie przygotować towar do załadunku no i ewentualnie szybka kawa(jeszcze darmowa)i o 7 w trasę .Podziękujemy za współpracę DHL-owi widzę tu ogromne oszczedności,mam nadzieję że ktoś z zarządu rozpatrzy mój pomysł.Panowie ogarnijcie się bo jeszcze chwila a będziemy pracować za miskę ryżu jak chińczycy,jednakowe mundurki juz mamy.pozdrawiam wszystkich

Vistula

Bo wszyscy siedzą na pracuj.pl albo innych portalach poświeconych poszukiwaniu pracy. Na trasówkach firma zewnętrzna bez ogródek przedstawiła czasy pracy. wam też nie mieści się w 10 godzinach?

nikt

Po dzisiejszej burzy z gradobiciem na dokach w zwiazku z nowymi trasowkami taki tu spokoj ze hoho az jestem zdziwiony ze jeszcze sie nie sypia (usunięte przez administratora) Widac wszyscy zadowoleni :D

Hehe

najwazniejsze jest to, ze firma o Nas ciagle myśli i daje nam nowe TCP. Nowe rozpierniczone trasy to świetne narzędzie

ziom

i Vic KS bo leci w dol udzial przez Pall Malla...

Vistula

Jeśli tak to bardzo dobrze bo nikt tego w tej chwili nie kupuje. Na Śląsku jest z tym produktem tylko problem. Jeszcze cena 13 zł :/

asm

Od sierpnia wycofują Navadę

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco