Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Bubba

ZG - pewnie najwięcej w Polsce ale nasz RM i tak nie da nam premii!!! Robią z nas idiotów za psią kasę

vistula

Gdzie jeszcze oprócz Częstochowy i Płocka wyprzedaliście B14?

fred

Zalezy jak podstawe wynegocjujesz średnio to 3000zl brutto do maks 3200zl do tego 0d 0 do maks 60% premi. auta Fiat Ducato

chomar

Panowie ile zarabia vanseller,jakie auto itd.Będę zobowiązany za podpoiedz.

ojjoj

Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Cz-wa

My w Częstochowie wyzerowaliśmy B14 . A co do bonusa to na granicy jest 10% a pozostali 20%

Mati
@Cz-wa

A u Nas rano asm zrobił zebranie i powiedział że mamy 10%, a na rozpisce bonusów, które dostaliśmy na początku cyklu jest wyraźnie napisane 20%. mówi, że jest tam błąd. mi sie wydaje, że Polska nie zrobiła B14 i zmienili bonusa i teraz z Nas robią głupków.

jak wyprzedaż B14? udała Wam się? koledzy ile było bonusa za wyprzedaż B14? bo krążą różne opinie 10% lub 20%?

dss

Raczej wyrabiam 40/60% bonusa, a potem obcinają za to, że miałem zamianki na koniec dnia(w tej samej cenie)

staary

Panowie a jak tam po webexie?Jakie odczucia? Czy my na pewno pracujemy w tej samej firmie co Pan R.?

Hehe
@staary

ciężko wyczuć

Weteran
@staary

Stek głupot na tym webexie , propaganda i to wszystko , szkoda że to był monolog , a nie było możliwości dialogu , a hasło że pensja zależy od jakości twojej pracy to już kpina .

Peter
@Weteran

Już widzę jak się udzielasz w dyskusji na forum. To były odpowiedzi na pytania z imprez "świątecznych" więc pewnie tam mocno sie udzielałeś ;)

weteran
@Peter

Na imprezie świątecznej nie byłem , nie miałem czasu w środku tygodnia się bawić , a pytania były nie tylko z imprez świątecznych

ciekawski

Gdzie wzywali ludzi na przesłuchania?

do olac ich

a mozesz przybliżyć sprawe

olac ich

panowie co ta za akcja z policja ze byli pracownicy sa wzywani na przesluchania???

BAT

Przecież muszą na czymś zakombinować żeby dla nich było więcej i żeby murzyną za dużo nie wypłacić. Dlatego ucinają

Doświadczony
@BAT

Skoro Ci ucinają, to pewnie mają podstawy - czegoś nie robisz i masz pretensje. U nas jest zupełnie inaczej - ASMowie co miesiąc wnioskują o wyższe premie niż te wyliczone przez system i w większości przypadków dostajemy więcej.

Xdok
@Doświadczony

Wy widocznie tez wszystkiego nie robicie skoro ASMowie musza wam wnioskowac o wiekszy bonus. U nas robimy 40-60 procent. Jak masz 40 i strecza np. 15 to zaden asm Ci nie bedzie wnioskowal na 60, bo nikt mu tego nie zaakceptuje. Wszystko powyzej 40% jako strecz musi sie sam wyliczyc.

dss

Czy u was też ASM'owie ucinają wam parę procent z premii za zamianki na koniec dnia/nadmierne przesuwanie wizyt?

vistula

Przecież w przyszłym tygodniu normalnie sprzedajemy B14... a moim zdaniem będziemy je sprzedawać aż do końca lutego.

koniec
@vistula

jak to jest u was,w innych xdoca?,bo u mnie na 4 as-ów,jeździ cały czas tylko 2 "starych",nowi as nie jeźdzą -wieć chyba jest nadwyżka zatrudnienia,jak dwójka ludzi nic nie robi-nawet na urlop nie można iść jak się zaplanuje,bo odp asm ' nie ma kto jeździć" śmiech !!

batt

można czy nie można starej banderoli sprzedać do końca jak to jest

Lucky

Wszędzie

płocman

Drodzy koledzy i koleżanki, gdzie w Polsce Lucky Strike jest po 14 zł?

hyde

podwyżek w zeszłym roku też miało nie być, a się okazało po pół roku że były- tylko nie dla czarnuchów z dss-u...

Bubba

Do końca przyszłego tygodnia! A pózniej i tak nie zobaczysz premii! A co z podwyżkami w marcu czy kwietniu? Pewnie tak samo jak z premią! Nie ma!

Vistula

Szlag jasny ludzi trafia jak jesteśmy nadal na etapie wyprzedawania B14 a co kilka dni przysyłają następne kartony B14... Mam momentami wrażenie że będziemy się bujać ze stara banderolą do 28 lutego ...

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco