Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

adam

Was też dzisiaj zastraszali, że jeśli nie zrobimy dobrej roboty z nową fajeczką to zlikwidują dss?

no
@adam

niech likwidują,sami beda jezdzić -wystarczy ze na sklepach sprzedajemy,wystawiamy,robimy mercha,zdjęcia itp......co robią tmr?

wuj
@adam

chlopie! nie trac czasu na biadolenie, tylko pomysl jak wykonac robote. jesli cel jest dla ciebie nieosiagalny to szukaj roboty bracie gdzie indziej. od takich marud to forum sie rozrasta. kazdemu zle a narzeka i nic z tym nie robi.

lucky superslim...

fedefr

Są za mali żeby znać co zamierza góra, dowiedzą się jak będą ładować vany.

Vogue

4 nowe warianty voże -:) Teraz to już na bank 30% udział rynkowy jest nasz. Do boju

Przedstawiciel Handlowy

Huuuge Games
nelon

walet z ...damą

XXX

Męski z kilkiem... konkurencja co?

arek
@XXX

Męski bez filtra 100 click

Bat Nieobecny

jaki nowy produkt wprowadza firma ?? Jesteście juz po spotkaniu ??

hej

Jak znam życie to znajomości są najważniejsze, możesz być po zawodówce bez matury, ale jak masz kogoś znajomego to cię wkręci. Możecie mieć niemalże 100 % spełnionych warunków rekrutacji i pracy nie dostaniecie.... W każdej firmie to samo masz znajomości w stolicy, to masz pracę na prowincji

Fido

Wśród nieprzestrzeganych przepisów wylicza m. in. nierespektowanie przepisów BHP, nieewidencjonowanie nadgodzin, mobbing, naruszanie zasad przyznawania urlopu wypoczynkowego. BAT POLSKA ZAPRASZAM http://prawo.rp.pl/artykul/1084307.html. Ludzie nie ma się czego bać a nie narzekać na portalu

Asd

To kogo sie pozbyli? Wojtka P. ?

Asd

Panowie, co sie dzieje na Krk ze ukazal sie vacat na Asma ? Jak W tej chwili warunki pracy na w/w stanowisku. Pozdrawiam.

as
@Asd

rekrutacje na stanowiska sa zawsze wewnętrzne.z zewnątrz zeby sie dostać na asm-a jest 5% szansy.powodzenia. z rekrutacji zew. mozesz próbować jako ph w dss,ale i tam rekrutują z polecenia.

xyz
@Asd

Na to stanowisko jest już wybrana osoba

Kali

Chlopaki "wykrecaja" po 25% i sa podjarani. U nas na mazowszu mamy 50-60 % i to jest dopiero frajda

odporny

A co tu taka cisza.Nikt nie jęczy, nikt nie narzeka.Nie ma co czytać :)

BAT

A pracuję w handlu 20 lat;)

tak
@BAT

bat to korporacja-dobrze? żle?- ale jak masz w cv bat fmcg to prace znajdzesz,osobiście uważam,że lepszą-medyczne i fermaceutyczne dobrze patrzą na bat w cv,wiem byłem rozmawiałem,a doświadczenie zdobywa się wszędzie,w każdej nowej pracy są rzeczy których trzeba się nauczyc.są pracodawcy/firmy gdzie pracuje się normalnie-bat się do nich nie zalicza.

BAT

Po przygodzie z BAT uwierzcie mi, że prawie każdy może wybierać w ofertach pracy i to nie w FMCG - napewno na 1000 procent. Od 3 miesięcy nie mam żadnej oferty. Zależy gdzie mieszkasz . Co do wypłat i czasu pracy i podstawy wynegocjowanej ja miałem 3000 brutto to i tak nieżle zarabiałeś ja na mojej trasie nie przekraczałem 2500 . 3 razy miałem chyba premię po 25%.

lilili

a ile zarabia taki Przedstawiciel ? z tego co słyszałem to premie też sie zdażają... z tym że czas pracy npodobno wgl nie normowany a trzeba zająć sie wszystkim od sprzedaży poprzez znajdywanie nowych klientów odpowiedzialność za kase i towar i dystrybucje na sklepach produktu... po ile h pracujecie?

tak
@lilili

czas pracy 9-10 godz.zalezy od trasy,ale jest moze 10% ph którzy pracują 8 godz.sa ph którzy pracują i 11 godz,

ktos

A w Bialym asm gonia fajki na lewo,przychodza fajik na wsparcie to oni gonia je na sklepie po 100 za pakiet i kasa do kieszeni najwiecej goni krutki Dawidek

BAT

Kużwa a czy w tej firmie ktoś cokolwiek robi? Oprócz murzynów PH i niektórych Asów, reszta to darmozjady od mobbingu biorąca niezłą wypałatę i wożące swoje dupska w pięknych limuzynach z pierwszych numeramów zaszeregowania. by żyło im się lepiej.

byly pracownik
@BAT

bardzo ciekawe...jako były pracownik mogę powiedzieć, że nie tylko PH pracują po 10-11h ....przyjedźcie kiedyś do biura i zobaczcie do której godziny siedzą ludzie przy biurkach...mało z nich pracuje po 8h dziennie. A wiele osób oprócz swoich obowiązków w mało liczebnych działach musi ciągle odbierać telefony, tłumaczyć jeszcze i udzielać informacji osobom z terenu. Pojedźcie kiedyś i spójrzcie ile osób z pracy wychodzi faktycznie o 18.00 i mocno się zdziwicie. Korporacja rządzi się swoimi prawami( zresztą jak każda inna i jest to stresująca praca również pod presją czasu) i nie tylko przedstawiciel ciężko pracuje, poza tym skoro Wam tak źle to po co się męczyć? Na koniec dodam, ze uważam BAta za dobrego pracodawcę a atmosferę tworzą ludzie.. Praca vansellera nie należy do łatwych ale skoro ktoś się zatrudnia to jest świadomy z czym to się wiąże.

your frend...
@byly pracownik

Ministerstwo finansów zabłysnął geniuszem debestu! Widać i czuć jaki z Ciebie (usunięte przez administratora)rodwajler. Nawet nie masz pojęcia po co jest akcyza. Wiesz tylko , że ma termin ważności i nic po za tym. Jeżeli nie zmienia się stawka akcyzy i podatku(pierwszy taki przypadek od czasu pojawienia sie akcyzy w kraju)ta jaki ma sens zmiana koloru akcyzy? Akcyza ma termin dlatego i wyższą stawkę , żeby producenci nie produkowali dużych zapasów w starej akcyzie i niższej satwce padatku. W tym roku dlatego tak się stało , że wzrasta w Polsce przemyt tańszych papierosów i państwo na tym traci. Pozdrawiam geniusza nik ministerstwo finansów. Po co od razu tak obrażać , a może TY pisałeś o sobie i byłeś sfrustrowany po 12 godzinach pracy.

tmr

Koledzy czy zauważyliście,że tmr nic nie robią oprócz wycieczek darmową skodą do zakopca? przyjeżdżam po wizycie tmra i nawet cenówki nie są porobione zupełne dno po co oni są???????

rr

w Rzeszowie jest spoko

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco