Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Lol

Powiedzcie u zmienili ten system z v3 na inny czy tylko to były bajki

ASMIK

O w Szczecinie znowu ktoś się zwolnił ?

Syf

Szczecin wypłakał sie w ramie i co polepszyło sie? To że sobie popłaczesz na zebraniu to myslisz że jesteś bohaterem? Mają cie w dup.. a ty myślisz że jesteś kimś ważnym. Zejdz na ziemie,jesteś tylko zwykłym dostawcą towaru z dodatkowym etatem magazyniero-ładowacza

szczecin

Kolego Szczecin potrafi się odezwać na spotkaniach... A na jednym z nich meksykanin szeroko otworzył oczy ze zdumienia. .. wiec proszę pisz za siebie!!!

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
asmen

Bo jak nie my to CioĆ :D

Grill

Niedługo będą zatrudniać małe białe (tym razem) dzieci.... Kto zna historie firmy to wie o czym posze.

ba(t)gienko

ba(t)gienko,brak słów.to jest straszne co taka duża ,światowa firma zrobiła w Polsce z Polakami.Taki wyzysk i harówka w innych " cywilizowanym " kraju nie udała się bat. a w Polsce wprowadzili i bedą wprowadza c model dss jak w biednych,ubogich krajach europy-gdzie maja tania siłę roboczą i wiedzą ,że ani pip,ani sądy pracy nic nie zrobią-czują się bezkarni. kolesiostwo i układy to norma na xdockach,-zwolnienia,zmiany tras,inwigilacja,...wszystko zaplanowane w najmiejszym szczególe.....jesteś kolesiem asm-a to jesteś ustawiony.Dno i wodorosty czyli ba(t)gienko. jak wam idzie ładowanie busików rano? u nas ładowanko od 5.30 bo o 6.15 zebranie xdoc test

Grill

O jakiś ASM się odezwał.Co ludzie uciekają? Ooo...

Lech Poznań

Ciecie mocni tylko na forach, się nie podoba to nara a nie siadasz tu i wylewasz wszystkie żale, a na zebraniach morska na klodke!!!!

Grill

Przynajmniej papieroski dobrze wysuszone...

Grill

Jak tam na vanikach? gorąco ?

mstw
@Grill

"Na vanikach"? Chyba w vanikach...

Kibel

Nie wiem dlaczego jeszcze pracujecie w BAT.Firma robi z was (usunięte przez administratora) a wy na to pozwalacie. Wasze stanowisko za chwilę bedzie się nazywać: kierowca koparko-ładowarki lub kierowca betoniarki. Kasa na poziomie żenującym versus odpowiedzialność i obowiązki. Za chwilę do domu dadzą wam maszynki do fajek i sami bedziecie je produkować :-)))

masakra
@Kibel

ludzie co wy tam robicie? naprawde prace można znależć-bat to nie jedyna firma ,która daje etata,umowę,socjal,karty sra..y. Przecież za to co robicie,powinniście zarabiać min 5 tyś netto!!!! to co się dzieje to robienie z was murzynów. ,a gdzie asm? ,jeden z drugim niech siadają w lakierkach na vana, taki to jeden dzień by nie przepracował jako dostawca na busie.....lesery od grzania du...y przed laptopem.........

Bacik

No to się porobiło w Batoskim szambie . Ja też już od paru miesięcy w innej firmie tez korpo ale jest normalnie. Pozdrawiam wytrwałych.

Mówiłem

Ha ha ha dobrze że już mnie tam nie ma :-)))

testy

BAT szuka oszczędności BAT szuka oszczędności BAT szuka oszczędności. A tak poważnie to prędzej czy później i tak do tego dojdzie.

xdock_Tarnów

u nas też jest ten "test",i uważam że to całkiem chory pomysł który nie ma nic wspólnego z pracą przedstawiciela handlowego.Ale po co od razu zwalniać pomysłodawcę,mam propozycję aby dać mu drugą szansę "zabłyśnięcia",proponuję zabrać mu kartę benefita i niech sam w ramach zalecanych przez lekarza aktywnego spędzania wolnego czasu(zalecane dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem/laptopem)oraz cięcia kosztów utrzymania DSS-a,niech sam ładuje nam vany.pozdrawiam wkur....y PH z tarnowa.

...

testy to niech zrobi sobie w psychiatryku ten kto to wymyslił!!!

xdockJedenZTestow

czy ktos mysli w tej korporacjii??? co za idiota przemadrzaly zza biurka wymyslil ze mamy sami sobie vany zaladwoywac??!!! zwolnic od razu tego debila bo wszystko jest robione zeby nam PH utrudnic zycie jak i znowu pracowac po nascie godzin!!!!!! mamy byc Ph? czy pakowaczo ladowaczami?? kpiny z nas robicie i murzynow!!!

albatros

co słychac w regionie 2 ? czyzby tam bylo tak idelanie?

Kiki

Ha ha ha uderz w stół a nożyce się odezwą. Nie spinaj się tak bo wino ci się wyleje do gumowców !

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco