Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

premie

Czy to prawda ze dostaniemy w tym miesiącu gołą podstawę a premia za pażdziernik będzie dopiero w grudniu ?

zadowolony

A ja pracuję i jest mi bardzo dobrze. Po 15.20 w domu )

ponury
@zadowolony

Chyba jesteś w domu o 15.20 po drugie śniadanie

On

Pamiętajcie, że na razie pracujemy na "lajcie". Przyjdzie 2014 i jak na (usunięte przez administratora) plany, to już nie będzie tak wesoło. Tym bardziej, że dojdą zaległości finansowe. Obym się mylił.

ex-B

Nieźle Wam wyprali te mózgi, a patrząc na Wasze zachowanie na punktach, to tak jakby Was z ZOO wypuścili. Mało tego, jeszcze nie tak dawno były cyfry do zrobienia i się dzwoniło do hurtowników, żeby pomogli, a teraz co ?? mieszacie ich z (usunięte przez administratora) ale to Wy chcecie sami sprzedawać, a problem z windykacją 180-ciu paru złoych za 2 pak. - żenada - to już Policja z Bytowa sobie lepiej poradziła. A warunki dyktuje rynek!! Nie mniej jednak powodzenia, nie żeby Wam się udało, ale przynajmniej mniej bezrobotnych

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
PH

Jak czytam te wypociny typu klient się przerzuci na inne fajki to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać. Uwierzcie mi nie przerzuci się i jak detalista nie będzie miał Nevady itp to pójdzie gdzie indziej. Koledzy z hurtowni jeżeli jesteście takimi wybitnymi sprzedawcami i obrażajcie tych kolegów (usunięte przez administratora) to pochwalcie się swoimi osiągnięciami . Bo wydaję mi się że jesteście mocni ale w gębie i niektórych tu (usunięte przez administratora) ściska. Po prostu zwykłe polskie podejście do życia. Uwierzcie mi PH Bat nie docierają tylko do wybranych klientów tylko do klientów którzy generują jakąś sprzedaż. Pracuję jako PH kilkanaście lat i mam jakieś doświadczenie w handlu i nie uważam się gorszy od Was tylko dlatego że pracowałem w innej branży. Ale niestety pieniacze zawsze się znajdą i wydaję mi się że nie do końca mają nawet skończone 30 lat. Pozdrawiam kolegów z Bata ja wziąłem tą pracę i nie zamierzam się podawać. Oczywiście łatwo nie jest ale gdzie teraz płacą za siedzenia w domu no chyba że jeszcze w hurtowniach;)

24h
@PH

od 10.10 do 10.11 papierosów BAT sprzedałam na 7 tyś a PM na 47 tyś ,więc nie pisz ,że ludzie nie przerzucili się na inne ,strzał w kolano straszny z tym ''przestojem ''był .BARDZO DUŻO ludzi zamieniło viceroy na chester. Tyle w temacie .Dodam ,że sklep który mam to 24h w centrum dużego miasta

dss
@24h

To dziwię sie, że ktoś Cię trzyma w pracy ! Ja tylko dzisiaj sprzedałem BAT za 56 tys.

gość
@dss

skoro z Ciebie taki kozak to ciekawe dlaczego twoja firma skomle i płaci kasę za dodatkowe zakupy hurtowników ? czyżby Twoja sprzedaż to fikcja ...........i ewenement na skalę całego projektu ?

dd
@dss

użytkownik 24h to sklep całodobowy a nie pracownik hurtu.

fajkowiec

netto czy brutto ?

armagedon
@dss

ja towar gole na 800 pakietów dziennie i nie dostałem całej premi. (usunięte przez administratora)

gonzo

jakąś dziwną składnią piszesz...my w BAT tak nie piszemy

vukoo

(usunięte przez administratora)spokojnie zamkniesz hurtownię...ale na niej świat się nie kończy :)))

vukoo

hurtownie się już nachapały, teraz trochę normalności, im mniej pośredników tym lepiej....

PH

pracuje w hurcie tytoniowym od lat i sam z pewnymi obawami spoglądałem jak BAT ominął hurt i wiecie co dziś po miesiącu stwierdzam że Bat sam strzelił sobie w kolano van seler dojeżdża do wybranych detalistów tych większych bo liczy się cyfra omijając dużym łukiem tych mniejszych po drugie uczciwość tych ludzi z łapanki też pozostawia wiele do życzenia o znajomości trasy to można książkę napisać w ubiegłym tygodniu jeździł za mną taki jeden aby móc coś sprzedać i jak myślicie ile sprzedał? więc te bajki o cyfrach które tu opisujecie możecie schować między bajki i na koniec DETALISTA TO NIE GŁUPEK jeśli nie ma jednej marki kupi inną ale wtedy kiedy chce i za ile chce a nie kiedy wy chcecie dziś śmieję się z tego choć sprzedaż spadła mi o kilka procent to i tak kropla w morzu przemysłu tytoniowego a detalista powoli zamienia markę BATA na inną i taki to efekt udogodnień PS. rewelacyjna infolinia polecam dawno się tak nie uśmiałem krótko zacytuję rozmowę z detalistą det. kiedy pojawi u mnie się vanseler z BAT inf. nie wiem det. ale ja nie mam waszych papierosów a chcę je sprzedawać inf. to ma Pan blisko do Makro det. chyba pani żartuję proszę o kont. z Vanselerem lub jakimś kierownikiem inf. nie mogę tajemnica handlowa det. chyba pani sobie kpi ze mnie inf. już powiedziałam jak pan chce niech sobie pan jedzie do Makro to chyba wszystko mówi o tym jak pracuje i dba o klienta BAT

Rys
@PH

Chyba jestes z Hurtowni tytoniowej wiem boli!!!

@Rys

tak pracuję w Hurtowni lecz gdybyś dokładnie wczytał się w tekst to zrozumiałbyś że ja się nie boję takiej formy sprzedaży i nie boli mnie to jak obecnie Bat sprzedaje produkt naświetliłem tylko jak BAT traktuje klienta i jakich ludzi zatrudnia to wszystko co mam do powiedzenia

@PH

od 1 listopada macie nowe cenniki, jak zaproponujesz detaliście 1% marży to wtedy zobaczymy kogo detalista wybierze....a zapasy fajek po starej cenie w hurtowni się kończą :)))

hurtownik
@Rys

Powolutku zaczynamy zamieniac nevade i viceroy Classic na red-white i Czesterfielda Zobaczycie, ze za niedługo wasze jedyne mocne marki znikną z rynku tak niespodziewanie, jak sie pojawiły. Od dziś jako jedyni zmnieszyliscie marże, co tylko nam hurtownikom daje koleny argument, zeby sugerować klientom przestawienie się na konkurencyjne marki. Myslę ze to poczatek konca koncernu na polskim rynku.

Newadziak
@hurtownik

Farmazony piszesz. Jak możecie zmieniać produkty BATa skoro przecież ciągle handlujecie już Red White'ami i Chesterfield'ami. Nie będziecie zmieniać asortymentu tylko po prostu zostaniecie "wyautowani", he he. Pamiętaj, że to BAT jest producentem i to on dyktuje warunki.

@PH

Jak PM przejdzie na taką samą formę sprzedaży, to zaczniesz płakac :)

Qqlux
@Newadziak

Bladego pojęcia chłopcze nie masz o handlu. Klient nie handluje z firma tylko z ph. Jestem PH i skoro mówię pani czy panu ze handel BAT fajkami staje sie nieopłacalny wiec je sukcesywnie zamieniamy tak jak kolega pisał Nevada= chesterfield jeśli chodzi o cenę i zagadnij co powoli wybierają?to 2 a wiesz czemu? Nie wiesz. Kup teraz chesterfield po 10.95 i zobacz co w paczce sie znajduje, nie wspominając o jakości. Duzi mogą wiecej, a i zakupy przez hurtownie sporo maleją jeśli chodzi o Bat. Uwierz nie nadrobicie swoją garstka tego co dla was robiliśmy.

nonon
@Qqlux

w 100% sie zgadzam!!!bat tak naprawde to tylko vicek i lucky23 klienci kupuja od ph bata z racji tych zawirowan i braku towaru bat w hurtowniach zaloze sie ze wiekszosc faktur wspanialych wybrancow z lapanki to vic red vic blue po vic ss no i lucky 23 zobaczymy jak wybrancy sobie poradza z dystrybucja!!!jakies 14 pozycji vicka w tym s-line 6 luckow 6 vogue i jak znam zycie to z 75% bazy minium zycze powodzenia a tak wogle to ostatnio rozmawialem ze stara klientka i powiedziala ze ten batmanek co do niej przyjechal to jakas pomylka jest zero wiedzy zero podejscia maly natrecik ale czego sie spodziewac jak jedynym warunkiem zatrudnienia jest posiadanie prawka zenada szkoda tego koncernu kiedys to byla fajna firma liczaca sie na rynku a teraz to poprostu kolejna hurtwnia na rynku

lucky
@nonon

Jeżeli jesteś hurtownikiem to jesteś Panem karteczką(taki gość co się nie wysila i spisuję zamówione marki z karteczki i mówi będę za tydzień, dowidzenia ! ) co tylko spisuję zamówione marki u detalisty, jeżeli się mylę to napisz coś na swoją obronę? Ale czasami jak coś z tego może dostać to zaczyna się odzywać...

...
@Qqlux

Czyli sądzisz,że Pani Jadzia ze sklepu wezmie twoje Chesterfield bo ty tak mówisz??Tu nie chodzi o to twoją Panią (usunięte przez administratora) tylko o jej klienta!!!A jak on coś lubi i wydaje na to tyle kasy,to on będzie Ci dyktował co ty masz mieć w sklepie...I jak lubi Viceroy to (usunięte przez administratora) na Chesterfielda,nawet jak będzie tańszy :)I nawet Pani Jadzia to w końcu zauważy:)

nonon
@...

nie wazne kim jestem ale jak cie tak boli to nie jestem hurtowym no masz racje hurtowi czesto zabieraja karteczki i leca dalej bo maja dziennie minimum 30 punktow do objechania a tak szczerze to co robia innego "wybrancy"z bata?ciekawi mnie co zrobia jak beda rozliczni z dystrybucji a uwiez mi ze sprzedac w jakims wygwizdowie 4 rodzaje vogue nie jest takie latwe jak sie waszym asm wydaje zle nie zycze ale zbliza sie akcyza a to nie jest latwy okres i jak przed koncem roku bedziecie musieli wciskac freshe bd i inne wynalazki ratujace tonacy okret to bedzie ciekawie

oj jaki ty zabawny
@lucky

no hej hurtowi wieza ze zdominujecie rynek i wywalicie z polski jti i imperial no i tego nie dobrego philipa ktory non stop robi w hurtach promocje i zadania chyba nawet hurtowi ostatnio dostawali bony za sprzedaz cheska no tak zapomnialem ze hurt bedzie mial mniejsza marze co prawda to prawda bez wiekszej marzy to pani krysia ktora zawsze placi gotowka !!!!nawet by z wami nie gadala nie osmieszaj sie strugajac kozaka badz kozak na sklepach

StaryVAN
@...

Nie masz racji. Marka moze bardzo szybko zniknąć z rynku. Jako przykład podam ci Popularne b/f. mniej niz miesiąc trwało przekonanie konsumentów i detalistów, że nie bedzie tej marki i zeby przezucili się na Poznańskie b/f. Z markami BAT może byc podobnie.

neli
@StaryVAN

Skoro sprzedajesz fajki z busa to nie jesteś PH tylko Vanseller. A sądząc po wypowiedzi jesteś jeszcze młodym Vanem i niepoprawnym optymistą. Ale mimo wszystko życzę powodzenia.

neli
@neli

Wypowiedź kierowałem oczywiście do kolegi o nicku PH

detalista
@Newadziak

a jednak można Wprowadziłem do sprzedaży jako nowe pozycje RGD posiadam nadal i viceroy i nevade ale i ja i dziewczyny proponują zamiast tych pozycji fajeczki wyżej marżowane i RGD przyjęły się. Cena pomaga 10,20 I tak BAT z 27% poleciał w ciągu 20 dni na 20% pozdrowionka z Nowej Soli

regowiec
@detalista

Co Ty masz za sklep , że dopiero teraz wprowadziłeś RGD? Musisz mieć masę klientów:)

detalista
@regowiec

Mam sklep ogólnospożywczy a nie tytoniowy, dlatego nadal nie posiadam całego asortymentu wyrobów tytoniowych.Obrót miesięczny na fajkach 25 do 30 tys to jakby nie patrzeć 6 tys BATA wypada

PH hurt
@Qqlux

Kolego a jak myślisz co zrobi pilip jak mu pomożemy urosnąć, żyjąc się chce jak się czyta wasze brednie. Jedno jest pewne czas się nam konczy(hurtownia). A i nie wieszanie na wszystkich psów, bo to tylko praca, a pozagryzac się chcecie, wyluzujcie

fiat ducato

Ktoś pracuje na Koszalinie ? Jak u was ? jakie opinie ????

Ducattii
@fiat ducato

A u nas w Koszalinie nie marudzimy, nie narzekamy tylko tyramy. Jedni ogarniają szybciej i o 14 już na xdoku czeka 4-6 vanów na rozliczenie, reszta dojeżdża do 15-16. Problemy z HH i systemem jak wszędzie. Większość PH melduje się na Xdocku o 6 rano, sprawdzenie stanów magazynowych jakieś 20-40 minut zależy jak kto sobie radzi o w teren.

witam wszystkich jest ktoś może z podkarpacia?

Bear

Myślałem, że byłem pierwszy. Pozdrawiam :-)

super

Ja pracuję od 6 rano do 13. Do pierwszego punktu mam 80km. A jak mi się chce to udaje mi się i o 12 już rozliczyć

...

Ja również jestem w xdocu o godz.6.00 i wracam o 13.30.Sprzedaż powyżej 100 pakietów 100% wykonane, czasami ad-hoc się nawinie.Niech nikt nie mówi,że nie można się wyrobić w 8h bo można...do 1 punktu mam 110km a od ostatniego 97km :) Pozdro

Pierdziel
@...

Skończ z tymi bzdurami,mam podobne odległosci do klientów i dojazd w obie strony zajmuje mi 3,5 godziny. Obsługa 23 klientów to minimum 5-6 godzin, do tego czas spędzony ranno i popołudniu na x-doku min.1 godzina. A poczekaj jak przyjdą śniegi to z "Mikołajem" spotkasz się o północy w domu. Pozdrawiam

vanseller hurtowy
@...

czyli przejezdzasz dziennie co najmniej 200km. liczac srednio 50km/h to masz 4 godziny samej jazdy. Skoro pracujesz od 6 do 13.30 to na sprzedaż zostaje ci 90 minut. CO do 100 pakietów to ja mam taka sprzedaz ale na dwóch punktach a nie 20. WSZSYTKO CO PISZESZ to BREDNIE.

Nevadziak
@vanseller hurtowy

Jest OK, średnio w xdocku schodzi ok. godziny, w trasie jakieś dwie, więc na wizyty mamy ok. 5-ciu godzin. Wiadomo, im dalsza trasa tym mniej punktów więc nie jest źle, rozkręcamy się :-)

Ja już nie mam siły od poniedziałku się zwalniam.

ss
@brak

To dobrze jednego nieroba mniej!

byly

Bzdury Bzdury i jeszcze raz bzdury...Otrzymalem prace z bata stawka 3500 plus premia zrezygnowalem po 3 tygodniach i naprawde szczerze szczerze odradzam. Pracujecie po 12 h jak wczesniej pisane bylo robicie za ksiegowego magazyniera ochroniarza kasjera kierowce handlowca informatyka do tego przyglupie procedury na xdoksie ktore zajmuja rano i wieczorem ok 3 h do tego odpowiedzialnosc a firma cichaczem wprowadza dodatkowe obowiazki. Idiotyczny system. Wiem ze kupe osob zrezygnowalo a Bat szuka kolejnych jeleni w calej Polsce podwyzszajac stawke ale nie warto...kto nie wierzy niech idzie

byly 2
@byly

Zgadzam sie , dlaczego prawie 90% bylych ph odeszlo z bat a mogli zostac jako kierowca, magazynier, ksiegowy, konwojent , informatyk ....i na koncu ph? Wlasnie dlatego. Co sie nauczycie to Wasze - jedyny plus. Pozniej w kazdej innej firmie bedzie Wam tylko lepiej i latwiej.

hugon
@byly

Zgadzam się z Tobą w 100% jeżeli chodzi o pierwszy akapit... Z całym szacunkiem, ale musisz być nieźle zorganizowany jeśli pracujesz po 12h. Do pracy przychodzę na 6:30, o 7:00 samochód stoi przed xdociem, jestem po odprawie i porannej kawie- można? Wracam koło 14- dziś dhl liczył mnie całe 9min, o 14:40 wyszedłem do domu. Pokrycie trasy 100%+ jeden nowy klient, trzycyfrowa sprzedaż pakietów. Nikt nie mówił, że praca będzie lekka i przyjemna, jednak wystarczy trochę dobrej samoorganizacji i może być całkiem przyjemnie. Praca zdecydowanie dla ludzi ogarniętych, resztę zweryfikuję 31.12.2013:) Jak ktoś nie wierzy zapraszam do kontaktu z ASMi ze Szczecina- wszystko potwierdzą;)

aaa
@hugon

Kolego ile czasu ci zajmuję dojazd do pierwszego klienta i powrót od ostatniego i ilu klientów masz dziennie w trasówce średnio?

hugon
@aaa

Średnio 20-23 klientów dziennie, ok. 30km do pierwszego punktu. Nie zaprzeczam, że pierwsze dni były ciężkie- 12h- poznanie trasy, pierwsze rozmowy z detalistami, ogarnięcie towaru i v3. Nie dajcie się (piszę do tych co będą w przyszłości aplikować do BAT) porwać propagandzie internetowych trolli i nieudaczników.

Area Szczecin
@hugon

jakoś tablica wyników żadnej Area w Szczecinie nie potwierdza tych Twoich rewelacji. (usunięte przez administratora) Może i o 14 jesteś w cross docku ale z 30 sprzedanymi pakietami

wielki bill
@Area Szczecin

No bez przesady, są w Szczecinie ph co sprzedają po kilkadziesiąt/set pakietów dziennie i wracają o normalnej porze:) A co asm-ów to faktycznie chyba trzeba uważać.

d

Jeżeli masz zapisane w umownie ze wypłata jest do 10 każdego miesiąca to nie oczekuj,ze dostaniesz 25;-)

xdock

Czy Wy jestescie naprawde tacy tepi i umowy czytac nie potraficie? Kasa do 10tego kazdego miesiaca w listopadzie bedzie to do 8ego bo 10ty to dzien wolny. To tych wszystkich ktorzy tak "pieknie" przedstawiaja BATa to chyba konkurencja albo zal wam (usunięte przez administratora) sciska ze nie pracujecie w tej firmie. Po 3 tygodniach stwierdzam ze wszystko jest ok. Trase w 100% wyrabiam do 14tej razem z dystrybucja i sprzedaza plus godzina na xdocku wiec o 15.30 jestem w domu.

oszukany
@xdock

tępy jesteś ty skoro tu pracujesz,nie opowiadaj ludziom takich głupot bo tylko z tak ograniczonych jak ty można zrobić bezmyślnych robotów,ja pracowałem i wiem ja to wygląda,nawet za 4000zł bym nie został,na szkoleniu widziałem z kim mam do czynienia,rekrutacja telefoniczna żenada!ja żeby się wcześnie dostać jeździłem do bata na rekrutacje ,a nie zbieranina (usunięte przez administratora).więc przestań pieprzyć fanaberie

kapeć
@xdock

Ciekawe.... Ja wyrabiam trasę w 200%. Jednego dnia obrabiam trasę z bieżącego dnia i dnia następnego. Na drugi dzień leżakuję. Też zajmuje mi to ok 8 godz

vanik
@kapeć

i o 11.03 jesteś w domu to Ty mistrz jesteś, możesz jeszcze pójść na drugi etat do innej firmy?

kapeć
@vanik

Bo dziś leżakuję, za wczoraj, jakby nie było Wczoraj 200% normy!

nik

I nie dostaniesz, firma nie ma kasy

cala prawda

wy naprawde mysleliscie ze zlapaliscie boga za nogi!!!ludzie ta firma wprowadzila ten projekt poniewaz tonie!!!od 2011 zadna decyzja zarzadu nie byla trafna porazka za porazka bat zrobi wszystko zeby chociaz troszke podniesc slupki ale dla tych ktorzy wytrzymaja to okej papiery z bata mowia o tobie ze jestes murzynem i umiesz zrobic i zrobisz wszystko za smieszne pieniadze wiec w jakis sposob otwiera wam to droge do duzo powazniejszych firm

Alex
@cala prawda

Widzę ze myślenie nie jest Twoja najmocniejszą strona.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

Zobacz opinie na temat firmy British American Tobacco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco