Opinie o Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach w Wrocław

Nick jakim się posługuję to roycer, natomiast ktoś podał się za mnie to znaczy Paweł-moje imię. Nigdy nie byłem w prokuraturze i nie będę, jakaś pała z tej firmy podaje się za mnie. Wiem bo byłem jedyną osobą o imieniu Paweł. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Ziomek

Najgorsza praca jaką miałem, firmę prowadzi mocno (usunięte przez administratora) rodzina, która pracowników traktuje jak zwykłe (usunięte przez administratora) nowi pracownicy ( starzy też ) są wyśmiewanie, szydzeni, obgadywani i ogólnie dojeżdżani psychicznie, pracownik dla szefostwa to taki służący, który ma się cieszyć i być WDZIĘCZNY za to że ma pracę ), szmacenie, wyzysk i rujnowanie psychiczne. Właściciel Rafał ( kryminalista ), jego młodszy głupszy braciszek Łukasz, wiecznie naćpany wieloletni pracownik magazynu i wieloletni pracownik i "przyjaciel rodziny" Krzysiek, tworzą to (usunięte przez administratora)miejsce pracy, kasa zawsze po czasie i w 95% na raty, najniższa krajowa reszta pod stołem a najlepiej bez umowy, jak ktoś jest na L4 to dobrze by było gdyby w tym czasie pracował bo tak naprawdę " nikt nie choruje tylko jak zawsze (usunięte przez administratora) Reasumując wszyscy tam mają ciebie za śmiecia i tak jesteś traktowany.

Danuta
@Ziomek

Najlepiej bez umowy ? Czyli nie wszyscy pracują tu na umowę ? Dużo osób na czarno ?

Ziomek Nowy wpis
@Danuta

Najlepiej bez umowy, a jak jest umowa to najniższa krajowa i jasno chcę zaprotestować przed cenzurowaniem mojej wypowiedzi, w której nie wyło wulgaryzmów czy danych osobowych. Po tej cenzurze którą widzę żałuję, że podzieliłem się moją opinią

Mariusz Nowy wpis
@Ziomek

Nie powinieneś żałować bo takie opinie są potrzebne. Chyba lepiej mieć najniższą krajową i mieć umowę bo chociaż składki są odprowadzane i wiadomo że jest podkładka do wypłaty. Żadnych premii nie dają albo dodatkowych benefitów?

Ziomek Nowy wpis
@Mariusz

Ty tak na poważnie? Szmacenie kogoś i szantażowanie, że albo najniższa krajowa albo wypad? Ty tak na serio? To zrób coś dla mnie, z całej siły przywal swoim PUSTYM ŁBEM w coś twardego! I życzę Tobie szmacenia w pracy i oczywiście najniższej krajowej i ZAPAMIĘTAJ masz jeszcze być wdzięczny Bo masz prace... Niewierze, w to co napisałeś...

Przysięgam że jedyne pozytywne opinię które są pisane tutaj czy w google są opiniami jego samego lub jego znajomych. NIKT kto u niego pracował nie ma o nim dobrego zdania. Podręcznikowy przykład (usunięte przez administratora) niewolnictwa i traktowania ludzi jak zwierząt. Już samo traktowanie klientów wielokrotnie zmusza do przemyśleń a pracownicy kompletnie są pomiatani. Artykuły 212 KK oraz 190 KK są łamane codziennie. Dlaczego nikt nie zgłosił tego jeszcze do prokuratury?

Mariusz

Jak jest tak źle to najpierw trzeba zgłosić to do PIP. Pracowałeś tam że masz takie info o złym traktowaniu? Jak to wygląda? Trzeba zostawać darmowo po godzinach czy co?

Właściciel firmy jest zwykłym ch..em dojeżdża na bardzo wysokim poziomie. Cud, że jeszcze nie wyłapał, moi drodzy jak macie pracować w trudzie i znoju za takie pieniądze to poszukajcie czegoś innego bo nie warto pracować dla kanalii i pracować na jego sukces. Zawsze dojedzie i jak wspominałem nie liczy się z pracownikiem, nie liczy się z rodziną. (usunięte przez administratora)

Emilia

Piszesz, że właściciel nie szanuje pracowników, mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady? Praca mechanika do najłatwiejszych nie należy, wiem, bo mój mąż pracuje w tym zawodzie, ale piszesz o "trudzie i znoju"... Czy w tym zakładzie panowały jakieś szczególnie ciężkie warunki, a może po prostu praca Cię przerosła?

W pełni się zgadzam choć mało powiedziane

Mechanik Samochodowy

Krótka informacja ogólnie o stanowisku pracy oraz o warunkach pracy. Totalny brak szczegółów, opowiadania bardzo ogólne. Bardzo ciężko zadać jakie kolwiek pytanie - a jeżeli już się uda to odpowiedź będzie wymijająca. W połowie spotkania osoba z którą prowadziłem rozmowę gdzieś wyszła i wracając po 10 minutach zaprosiła do pracy, jeżeli jestem zainteresowany.

Czy "coś" potrafię.

Marzena

Witajcie, czytałam wpisy na forum i zauważyłam, że pojawiały się negatywne opinie odnośnie pracy w Wszystko Dla Auta. Jednak zostały one dodane już dawno, dawno temu i chciałabym się dowiedzieć jak sytuacja wygląda obecnie. Czy ktoś z aktualnych pracowników firmy mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Może coś się zmieniło w firmie? :)

@Marzena

Marzenko, chwila cierpliwości i opinia niedługo będzie:-)

@Marzena

Chłop to znaczy właściciel firmy, nie szanuje nikogo. (usunięte przez administratora) każdego bez wyjątku. Mocny docisk i nie szanuje pracownika. Zwykła parówka i tyle..poczytajcie poniżej posty to macie obraz tego jak traktuje pracownika. Rafał (usunięte przez administratora)

Magdalena

Piszesz dużo o złym traktowaniu pracowników przez właściciela, a czy dotyczy to zachowania i jakichś psychicznych kwestii, czy też choćby zaplecza socjalnego, ubrań roboczych, zabezpieczeń przed niebezpiecznymi sytuacjami?

esff

żenada i okropny brak szacunku do ludzi, a zaparkuj niedajboze pod ich firmą to szef wybiegnie i cię pobije

@esff

Dobra atmosfera w firmie to podstawa, więc jeśli nie masz zbyt dobrych relacji z przełożonym to faktycznie niedogodność. Napisz więcej o swojej współpracy z firmą i warunkach zatrudnienia. Będę wdzięczny za odpowiedź.

koala

Chyba nie da się zgodzić z taka opinią. Wystarczy sprawdzić jak dobrze jest firma oceniana w internecie.

XxD

Współczuję każdemu, kto rozważa pracę w tej firmie, a jeszcze bardziej tym, którzy się na nią zdecydują. Jeśli szukasz normalnej pracy, uciekaj jak najdalej. No chyba, że jesteś sadomasochitą i lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora) Dojazd psychiczny na wysokim poziomie. Jak to Rafał (szef) mówi, że pracownicy powinni się cieszyć, że wogóle trzyma takich nic nie warte śmieci. Co do pieniędzy, to nie dość, że marne grosze w stosunku do poziomu stresu generowanego przez przenajświętszą trójcę (Rafał szef, Łukasz brat (usunięte przez administratora) Krystyna matka), to jeszcze zawsze po terminie, z łaską i strzelaniem fochów, że jakim prawem się upominasz.

Jakcek

Zupełnie nie polecam żadnej współpracy. Strasznie ludzie. Widać to po opiniach nie tylko tutaj. (usunięte przez administratora) egoizm i darcie się na ludzi.

@Pracownik a jak prezentuje się atmosfera wewnątrz firmy? Rozumiem że nie jesteś tam już zatrudniony? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Zachęcam wszystkich obecnych i byłych pracowników do dzielenia się opiniami na temat pracy w WSZYSTKO DLA AUTA – Stalmach, takie szczere wpisy wiele wnoszą dla potencjalnych kandydatów.

@Anna

Witam, Chciała Pani się dowiedzieć coś na temat atmosfery w tej firmie. Nie jest tam ani miło, ani przyjemnie. Można, naginając lekko rzeczywistość, powiedzieć, że jest to firma rodzinna, prowadzona przez rodzinę patologicznie niezdolną do pracy z ludźmi, fundamentem w tym wypadku jest brak szacunku do kogokolwiek i chęć poniżania ludzi.

Mariusz

Nie jesteś zadowolony z atmosfery i relacji z przełożonym. Czy stosunki ze współpracownikami były według Ciebie lepsze? Przedstaw bardziej szczegółowo warunki pracy w tej firmie i Twoje obowiązki, które pełniłeś na swoim stanowisku. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom w podjęciu decyzji, czy chcą aplikować do tej firmy, czy nie.

Firma porażka. Nie polecam. Idzies na pare dni na próbę, przyjmują cię. O pieniądzach dopiero rozmowa po tych dniach. Umowa na najniższą krajową, reszta pod tzw. stołem.

X

Szukasz normalnej pracy? Omijaj ta firme szerokim lukiem. Rodzina patologicznie nieprzystosowana do wspolpracy z ludzmi - "ludzi trzeba ponizac i gnebic by robili co chcemy". Wieczne pretensje, krzyki i ponizanie czlowieka. Szef cos kaze, jego brat ma o to pretensje, wraz matka, ktora to wogole wychodzi poza schematy i tylko (usunięte przez administratora) wszystkich i kopie dołki. Dziecinada, hamstwo i buractwo z jedniczesnym poczuciem bycia najzajebistyszymi na swiecie.

Xxx

Totalny brak szacunku dla pracownika, wrzaski i krzyki, ktore nie maja konca.

kondzey

Stanowczo odradzam wszystkim ludziom którzy szukają normalnej pracy! Ciągłe krzyki które nie mają końca. Na pracownika wywierana jest ogromna presja. Normą również jest to że jak tylko zobaczysz szefa usłyszysz od razu że ma w planach cię zwolnić. Zarobki nie zgadzają się z ustaleniami, praca po 10-12 godzin dziennie - tylko w sobotę 8h :) Przy prośbie o wolną sobotę usłyszałem że wolna sobota to wymysł PRL'u oraz że Chińczycy pracują po 7 dni w tygodniu i dlatego są potęgą. Stanowczo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach - Wrocław

• Jak się pracuje w Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach?

Zobacz opinie na temat firmy Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach?

Kandydaci do pracy w Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wszystko Dla Auta Rafał Stalmach
  • Borowska 258