Opinie o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Telkom-System Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Telkom-System Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

jakiś żart

Nowy załącznik prowizyjny? to są kpiny!! chciałabym się dowiedziec które salony podobno są zadowolone z powyższego załącznika ! mydlą mi oczy juz kilka miesięcy . obiecywali że od października będzie lepiej, będą podwyżki a tu co???? Zrobienie Strefy, męczarnia z procesem FNP i dostaje za nią ....0,50gr??!! nawet lizaka sobie[usunięte przez moderatora] nie kupie!!

zaciekawiona

jakie sa teraz podstawy w salonach pośrednich

zaciekawiona

malibu , a o jakim salonie mówisz ? , ja tez kilka lat temu pracowałam na salonie i miałem też taką super kolezankę- jestem ciekawa czy o tej samej mówimy

Prowizyjny załącznik w telkomie

Jak wrażenia po nowym załączniku prowizyjnym? A podwyżki jak się podobają ;)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

najlepsze jest to że ludzi \"mami\" się super premiami do najniższej krajowej. Nawet jeśli te premie zrobią to \"Pan Cz\" nie wypłaci bo salon nie rentowny. Tak tylko w telkomie :) ale sami się na to godzicie podpisując te załączniki. W tej firmie nie zarobicie pieniędzy.. Pozdrowienia dla Cz bo on oficjalnie nie czyta tego forum a tak naprawdę codziennie zagląda :)

barnaba

ta [usunięte przez moderatora] dalej \\\\\\\\\\\\\\\"zarządza\\\\\\\\\\\\\\\" i robią kolejny załącznik prowizyjny aby oskubać pracowników i nie płacić premii...

xxx

ta [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) pesudoderektorek Cz nadal \\\"zarządza\\\" ?

czas rozwkitu

... [usunięte przez moderatora] pewnie zniszczy te firme a czasami wystarczy tylko normalnie patrzec na człowieka w wtedy i człowiek normalnie patry na kadre

czas rozkwitu

Ale kiedyś poprawi się sytuacja na rynku pracy jestem tego pewna a wtedy posypia się pozwy ... .

kolejny niezadowolony

popieram. [usunięte przez moderatora]. zastanawiam się co jest mnie jeszcze w stanie tu zadziwić....

worekerka

Popieram. Dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

butter_like

Telefonów do sprzedaży brak, logistyk daje do sprzedaży stare modele, których nikt nie chce i jeszcze straszy. Do tego wrzucają plany na sprzedaż akcesoriów. Za miesiąc dostaniemy plan na sprzedaż jakieś chińszczyzny z kontenerów. Kiedyś tak nie było... Nie warto tu siedzieć bo jedyne co cię spotka to [usunięte przez moderatora] mieszanie ludzi z błotem. NIE WARTO!!!

eks

UWAGA na salon w M1 Bytom. To "czyste" (usunięte przez administratora) . Ogromne braki magazynowe, za które mają beknąć byli pracownicy i kierowniczka [usunięte przez moderatora]. W firmie nie mają pojęcia o niczym. Liczy się tylko agresywna sprzedaż. Premie tną z kilkuset do kilkunastu złotych. Jak tam pójdziecie to jesteście ostatnimi ...

jjkj

a szkoda ze nie odwiedzaja , bp mogli by sie podzielic swoimi opiniami, choć myślę że to będa dobre oceny, widząc fakt dłuższego zatrudnienia

a ja wiem

są, nawet sporo... ale nie odwiedzają tego forum

zapracowany

I co tam nowego w Telkomie nic się nie dzieje ciekawego :D, ciekawe kiedy będą podwyżki hmm, tak tak głupie pytanie ;)

ni ma

ni ma ludzi którzy tu pracuja powyzej 3 lat

pracownik2

pracownik - 2012-01-25 19:00:48 Mysza - 2012-01-22 18:52:32 Ja już na szczęście skończyłam pracę w tej firmie.Wcześniej pracowałam u dwóch innych agentów i było nieporównywalnie lepiej, TS to mega porażka !!! Wymagania ogromne, człowiek (usunięte przez administratora) przez cały miesiąc, a potem albo dostaje obcinkę - 65%, albo nic, bo nie udało się zrobić średniej koszykowej! Banda oszustów ! Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, można więcej stracić niż zyskać !!!!!!!Potwierdzam. Praca w tej firmie to istne dno. Pracodawca mami nowych pracowników mega zarobkami, super premiami, rewelacyjnymi warunkami pracy. Moi drodzy, wynagrodzenie w TS to najniższa krajowa, a o wysokich premiach nie ma co śnić. 1116zł netto za miesiąc harówy, wysłuchiwania ciągłych awantur ze strony klientów, kierowników/kierowniczek regionalnych i tym podobnych, którzy wszystkie rozumy pozjadali, ale o realiach obsługi klienta i realizacji planów sprzedażowych nie mają pojęcia. Praca po 12h, wymagania nie z tej ziemi, [usunięte przez moderatora] określenia typu \\\"będziesz robić co ci każe\\\", lub \\\"to cię zwolnimy\\\" są na porządku dziennym. Załącznik prowizyjny został tak skonstruowany, że pracodawca ma prawo zredukować premię do minimum, np. tłumacząc to nierentownością danego salonu, mimo że plany sprzedażowe były realizowane. Tak więc premia konsultanta w salonie w ciągu ostatnich miesięcy - ok. 100zł. Skandal!!! Zamierzam złożyć donos na tę firmę w PIP, bo tak dalej być nie może! Ludzie, niewolnictwo już dawno zostało zniesione! Ze swojej strony dodam jeszcze, że po kilku latach pracy dla tej firmy nie dano mi żadnej podwyżki, paradoksalnie zarabiam mniej niż na początku i warunki pracy są gorsze. Intensywnie szukam pracy i odchodzę kiedy tylko nadarzy się okazja, wszystkim pracownikom tej firmy radzę to samo, uwierzcie, nic lepszego Was nie czeka. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w TS to stanowczo doradzam, szkoda Waszego czasu i zdrowia. Musimy się doceniać, nie dać się poniżać i tłamsić, bo jeśli sami tego nie zrobimy to nikt za Nas tego nie zrobi.Smutna prawda.

No tak

mela - 2012-03-11 18:25:29 A ja polecam pracę w firmie Telkom-System. Pracują tam wspaniali ludzie. To nie prawda to co tu piszą - ja poznałam dyrektora z zupełnie innej strony. To człowiek z pasją, który kocha swoją pracę. Podobnie jak manager RC, który udziela wsparcia, można z nim porozmawiać i przedstawić swoje problemy. Patrzą przychylnym okiem. Firma oferuje szkolenia - jest cu (usunięte przez administratora) a AF - trener firmy, która udziela wsparcia i pozytywnie motywuje - a co najważniejsze zawsze pokaże jak należy sprzedawać. W biurze też jest wsparcie - fajne kadry - wsparcie marketingu w osobie AP - dostajemy zawsze jakieś gadżety. Mnie się podoba.Widzę, że znowu kadra zarządzająca się odezwała hahaha!!! Dajcie se siana ludzie... Patrząc po opisie nie ma co się zastanawiać: Fajne kadry, gadżety, trener!!! Firma full-wypas!!! Ludzie walcie drzwiami i oknami!!! Do tego jeszcze najniższą krajową dostaniecie!!! Polecam!!!

majki

narescie - 2012-03-14 00:49:58 narescie jakas pochwała, A ile pracujesz w tej firmie? miesiąc czy z kilka lat?Czy sa wogole pracownicy ze stażem dłuzszym niz 5 lat?? moze oni sie tez wypowiedząCza-jąc na 100% próbuje wybielić swoje nazwisko.....ale wybielacza CI nie starczy a ludzie bedą dalej pisali.Powodzenia w dyrektorowaniu...100 Lat!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. Telkom-System Sp.j.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. Telkom-System Sp.j.