Opinie o Dasson Productions Sp. z o.o. w Maszewko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dasson Productions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dasson Productions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dasson Productions Sp. z o.o. w Maszewko

Kacper Nowy wpis

A jakie są stawki na magazyniera ?

etg Nowy wpis

czesc, widze ze od lutego w firmie poszukuja magazyniera w miejscowisci Maaszewko chodzi o załadunek/rozładunek towarów ,wystawianie dokumentów magazynowych

???? Nowy wpis

Co ty straszysz ludzi- za to, że prawdę piszą - jak ich coś boli to piszą po to są takie fora i zastraszanie w tych czasach jest nie na miejscu a jeśli dobrze rozumiem powyższe posty - to oszczerstwa lecą w dwóch kierunkach także maść na ból tyłka dla dwóch stron bo nawzajem się kopiecie.Prawdy nie zabronisz ludziom pisać - jedna osoba może pisać głupstwa ale tu są wypowiedzi wielu - czyli faktem jest że w firmie jest coś nie tak - pracownicy głośno o tym mówią bo w tych czasach mają do tego prawo - to nie czasy na mobing , niepłacenie za nadgodziny, obrażanie ludzi, zastraszanie , oczarnianie - ludzi należy szanować bo ciebie kiedyś tęż ktoś może tak potraktować .

:) Nowy wpis

P.s Proponuje zakupić maść na ból tyłka ;)

Firma Dasson Productions Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRZETWÓRSTWA RYB. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Radzę ważyć słowa - minęły czasy kiedy można było w internecie pisać oszczerstwa bezkarnie :) Do zobaczenia

Dziecino to my(usunięte przez administratora)na tej produkcji i wiemy że źródełko nie wyschło dla tych co ciągle chapią cudzą własność bo przecież wszyscy wiedzą na firmie, że to kierowniczek magazynu ze swoja laską dwa darmozjady okradają firmę i oczerniają innych pracowników, nawet stróże to potwierdzają i sie śmieją z szefa że nie widzi pod nosem złodziei. Ale ty też pewnie z biura bo albo udajesz że tego nie wiesz albo z ciebie tepą dzida. A na produkcji niestety rządzi banda darmozjadów i wszyscy o tym wiemy i czyjeś puste słowa tego nie zmienią. Pracujemy w syfie, bałaganie i brudzie, pakujemy zasmrodzone produkty, dorsza razem z łososiem na jednym vacuum, krewetki- to jakaś masakra. Idiotko kupa ludzi z produkci szuka pracy i pewnie o tym wiesz bo wszyscy sie boją że do wiosny śladu po tej firmie nie będzie.Zostanie tylko cudowna kadra z pustą blądynką z kontroli na czele.Dla mnie to też problem bo pracować trzeba.

Dziecino.... Własnie tacy jak Ty psują (a właściwie psuli) wszystko. Spiski i owszem były i to na potęgę - mam nadzieję, że ręce zwiędną tym którzy się nachapali cudzej własności, no ale niestety źrodełko już dla Was wyschło. Na darmozjada popatrz w lustrze ;) Powodzenia

Iza

Oj teraz to tam dopiero jest rozpierducha - he he coraz więcej (usunięte przez administratora) pracować nie ma komu , wszyscy po kątach spiskują , jest niezdrowa atmosfera tak jeszcze chyba w tej firmie nie było - ja również zamierzam pracować najdłużej do końca miesiąca i się zwalniam - atmosfera nie do wytrzymania, rządzi banda darmozjadów

zygi

(usunięte przez administratora)!!! Nie płacą za nadgodziny , zmuszają do pracy w soboty i nie płacą . (usunięte przez administratora). Pracują tam tylko ci którzy muszą lub nie mają wyjścia. Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dasson Productions Sp. z o.o. - Maszewko

Dasson Productions Sp. z o.o.
  • 13
    72-130 Maszewko

Dasson Productions Sp. z o.o.