Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

Gdzie jest jakaś kontrola.Wypadki są tuszowane.Gdzie jest PIP.

lewy

firma dno, kto pracował ten wie, tyle w temacie :)

Majas85

Jak można aplikowac do tej firmy? Na ich stronie nie ma w formularzu działu ,,produkcji,,. Nie wiece jakie firmy zewnętrzne tam przyjmują?

eeee

no normalne ze minimum socjalne i umowa zlecenie przez ok2 lata, i niech nie pisza glupot ze wiecej bo to sciema, pracowalem to wiem

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy ELEKTROMONTER
Żory
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Żory
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

Robaczek

Jak nie martwisz się że będą cię palce boleć od wkładania klipów itp. Czasem też tempo na maszynie jest podręcone więc jak zapierdziel. No i ogólnie nie lubią jak ktoś co chwilę bierze L4 lub wolne nad opieke nad dzieckiem

Miras

Chcialem sie zapytac jak tam na dziale Logistyki bo nie widzialem zeby cos o tym mowiono ??

złodzieje...

-"Na pewno z czasem powinny one pójść do góry, bo pracownik, który dłużej pracuje w firmie powinien być bardziej doceniany." 1800zł chyba może jako spawacz, piszesz tak jakbyś zgadywał. Osoba która tyle zarobi jest pod firmą i co najmniej pracuje tam ze 2-3 lata z wieloma uprawnieniami i na pewno nie jako operator, ewentualnie jako podpier...lacz. Kolejna rzecz która cie zdradza, to fakt że osoba która przepracowała dość trodchę nie wierzy w takie głupoty jak docenienie pracownika i z tego powodu podniesienie mu stawek! JAk napisał... "lewy - 2014-12-18 15:51:54 odpowiedz | firma dno, kto pracował ten wie, tyle w temacie :) " W odpowiedzi na pytanie "krysia marysia - 2014-10-29 17:43:22" -odnośnie premi które cie zainteresowały, to powiem krótko, od wielu miesięcy jak nie i przeszło pół roku rzadko kto je dostanie, jak dostanie to jednorazowo od 50-150 zł po czym kolejne nastepne wypłaty będa ci się dziwnie niezgadzać nawe bez tych prami, ale nie bój się to normalka bo z wypłat wyrównaja sobie tą twoją premie. Tam cie okradną nawet z godzin. Gdy raz wszyscy podpisali się na liście że oddadza cześć dniówki zeby mieć wolne przed dniem Święto Zmarłych to okazało się ze pogineły godziny 12h, mimo ze miało być zabrane 4, ale palicho niech wezmą cała dniówkę NOCKĘ czyli 8h a więc gdzie/czemu zabrali jeszcze 4h ? a ile by tam osób nie oszło wyskakiwano ze niby tylko 9zł dodatku nocnego zabrano, ludzi za idiotów robią i mimo iż widza dokłądnie ze ich w h...a robią to dalej ci próbują wmówić ze wszystko gra, zawsze tak było w tej firmie, od samego początku dostawało się 30zł na proszki co tak na prawde było napisane w teorii ale z wiliczeń tych 30brakowało! TAK działa ta firma!

Byłem tam na szkoleniu. Kiedy wyciągnęli papiery na umowe podziękowałem. Za taką tyre minimum socjalne to jest śmiech na sali.

robaczuć

Cudów nie ma od początku tutaj pracuję i jak dostane ekstra premie to prawie 2 tys jest na rękę i to z dwoma dodatkami. I to jestem na dziale bez którego produkcja stoi i kwiczy. . Raz było tak że sądownie musieli wypłacić wyrównanie nadgodzin bo oszukiwali przy wypłatach. Na bezrybiu i rak rybą

eeee

nie...ta firma bazuje na kobietach bez wyjscia...samotne matki itd. one wyjscia niestety nie maja, sa tez takie co trzymaja sie ile dadza rade bo o prace wcale nielatwo. kasa minimalna

Jeb-ich

Noże to daja przynajmniej teraz z resztą jest tak jak piszesz.Co tu dodać?moze 2 2014 było 500szt normy w 2015 jest 900szt na dniówkę ogólnie wytrzymałem tam 2 tyg i olałem to gościu robi jakies szkolenia i gada że wyszła jakaś derektywa czy cos tam PIER---ił i że na 20tyś wysłanych szt mogą być tylko 3 buble w przeciwnym razie sprawdzą login osoby która to oddawała i zwolnienie albo nagana i tyle co mogę napisać o tej firmie

eeee

mozna przyjsc i sie przekonac a pewnie, ale masa ludzi sie zwalnia...dla czego?-bo ludzi maja za nic! tam juz nie ma ludz tylko roboty! czlowiek jak blad popelni jw.napisane.... to ersja adjeciaowa,mikrofon, tlum ludzi i dawaj tlumacz sie czemus taki tepy, jak mozna na 500szt detali,ktore robisz w ciagu 8godz. do ktorego wkladasz po 12,13 elementow zrobic blad!?? tosz to tempok jakis trza ukarac! a wiec kamizelka,selekcja tych detali plus dodatkowo jeszcze kolo 2000sztuk a co,,,,zebys tepaku zapamietal...po premii heheh ktorej i tak nigdy nie ma, jest fajnie...a i jest jeszcze cos,,, pamietaj ze jak chcesz pracowac wez nazedzia z domu! kup zapas ostrzy do nozyka[taki do tapet]wez tez inny sprzet bo wiesz jak nie wezmiesz to firma ci nie da .....bo nie ma;[ a robic trzeba!sory zycie!!

eeeee

samych superlatyw a potem sama sie przekonasz hahahaha

kika

właśnie zaprosili mnie na rozmowę,czego mogę się spodziewać?

kfth

jak nie byles dawno w zoo zapraszamy do nas :)

NIMOSZPRACY?

to zatrudnij sie w kftp za grosze, daja kazdemu robote zeby pozniej go wywalic ;D, nie robilem osobiscie - wiem po znajomych

BETIIIII :)

NAPISZCZIE JACY SA KIEROWNICY ,CZY SA WZGLEDNI DO LUDZI , CZY MAJA LUDZI ZA NIC??? OPISZCIE PROSZE JAK TAM PRACA WYGLADA BO ZAMIERZAM ZLOZYC TAM PODANIE ALE NIE WIEM CZY WARO

dobreeeee 3 mies , a stare delpiero jest juz 6 a to ciekawe

ale

Że po 3 . Czyli nie wierzyć tym z delpiero ?

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP