Sidrom Sp. z o.o.

Opinie o Sidrom Sp. z o.o.

Paulina

@PIOTR, czy pracowałeś lub pracujesz w Sidrom Sp z o.o.? Doceniam to, że chcesz się wypowiedzieć na temat pracy, ale proszę, przestrzegaj regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Używanie słów obraźliwych jest kategorycznie nie do przyjęcia. Czy ktoś niedawno podjął pracę poprzez Sidrom Sp z o.o.?

Paulina

Dużo zapewne zależy od miejsca, do którego się trafi @leonardo, ale w ofertach od Sidrom Sp z o.o. jest wiele rzeczy zapewnionych, o które wyjeżdżających z agencjami się martwią, np. umowa bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą. Ale wiadomo, że informacje z pierwszej ręki są najważniejsze, więc ktoś wyjeżdżał z nimi i może pomóc?

Paulina

@leonardo a brałeś udział w rekrutacji na to stanowisko? Jak ona wyglądała? Często podczas trwania rekrutacji (na jej ostatnich etapach) firma przedstawia ofertę i warunki zatrudnienia.

leonardo
@Paulina

Nie nie, właśnie właśnie widziałem ich ofertę w Islandii i chciałbym się dowiedzieć ogólnie jak to wygląda od kogoś kto może już był i ogólnie jakie opinie krążą o agencji Sidrom.

Paulina

@awa czy Sidrom Sp z o.o. testowała Twoją znajomość języka obcego? Rekrutacje dla obcokrajowców na niektóre stanowiska są dość skomplikowane, a każda praktyczna porada pozwala minimalizować stres z nimi związany.

Firma Sidrom Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kucharz kuchni włoskiej, Kucharz kuchni tradycyjnej oraz pok. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
awa

Witam. Dostałam ofertę pracy na lotnisku w Keflaviku jako personel naziemny. Czy ktoś na jakieś doświadczenia w pracy przez tę agencje.... Najlepiej też w Islandii? Z góry dzięki.

leonardo
@awa

Może ktoś od nich pojechał do Islandii do pracy na lotnisku i może coś więcej powiedzieć o tej ofercie i warunkach.

Paulina

@Marek, a możesz podzielisz się swoimi doświadczeniami tutaj na forum?

mili

Ja też zastanawiam się jak wygląda ten cały wyjazd bo niby jest ogłoszenie na stanowisko Kucharza, podejrzwam,ze moze nie bede kucharzem z prawdziwego zdarzenia bo bez jezyka nie ma szans ale najwyzej zdobęde doświadczenie, czy ktoś z was wyjedzał juz tam?

@mili

@mili odezwij się na emaila rydz.80@wp.pl

Wszystkie te opinie sa pisane przez sa agencje...robia tak od wielu lat. Problem w tym ze jest to niezgodne z prawem i pewnwgo dnia ktos sprawdzi skad pochodza te opinie. Opinii jest tak wiele ze sama ich ilosc juz jest zastanawiajaca.

qwerty

witam jedzie kots na winobranie do francjii z ta firma>oplaca sie w ogole taki wyjazdy 2 tygodniowy i ile mozna zarobic na reke?? zapraszama do kontaktu ja sie zastanawiam wlasnie nad tym wyjazdem , byl ktos moze w ubieglym roku z ta firma na winobraniu?

aaa

Zła agencja, nie polecam !

nowy

uwazacie na Agencje sidrom Busko Zdrój (usunięte przez administratora)

ciekawe bo ja niedostalem

nowy

ja nie dostałem jeszcze za styczeń a powinny być już 17 a drygi miesiąc się kończy Ciekawe kto pisze te pozytywne opinie o agencji

paula

ja jestem u nich na stażu i dzis kaske dostałam na konto, informowali mnie że tak jak w umowie jest napisane zależy to od dostępności środków z unii. A od kiedy jesteś na stażu? 2 miesiące? czyli za grudzień już dostałes kase? Nie rób zamieszania bez powodu, bo to solidna firma, a z kasa z unii zawsze są poślizgi.

aga

prawda jest taka, że te osoby które pracują dobrze nie mają czasu na pisanie głupot! Nigdy się nie wypowiadałam na tym forum ale obaserwuje je, bo mam ustawione powiadomienia na Sidrom w celu śledzenia ofert. Wyjeżdżam z nimi i z Kaja kilka razy w roku od 2008 roku. Dlaczego ktoś kto ma pretensje boi sie podpisać swoim nazwiskiem i imieniem? Może dlatego, że jest oszustem i nie chciało mu się pracować? Znam takich co jada żeby popić wina, poobijać się, bo przecież w ekipie jak się pracuje to zawsze jakoś się to ukryje. Jeśli Cie oszukali - w co wątpię, bo to najuczciwsi pracodawcy z jakimi współpracowałam, to się podpisz z imienia i nazwiska. A jak Ci się pracować nie chciało albo pojechałeś "podegustować" wino to przestań pieprzyć głupoty! Popieram decyzje o identyfikacje osoby dokonującej wpisu! Niech odpowie za oszczerstwa! pozdrawiam. Agnieszka Korczak.

alek

co prawda boli czemu nie usuwacie tych wpisów tylko (usunięte przez administratora)więcej osob

werd

narzekac i narzekac zmienicie prace jak jest zle, ja odszukalem duzo ofert poprzez portal Rekrutacyjnej Rewolucji warto sie zarejestrowac ;) duzo ofert

piotr

beznadziejna agencja

alek

Zarobki kicha co za palant wypisuje takie bzdury co do wypłacalności są niższe jak na umowie która podpisujesz na pieniądze długo się czeka . Zarobki grosze pieniądze po kilku miesiącach jeśli wogole dostaniecie . Odradzam (usunięte przez administratora)|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Sidrom
@alek

W związku z napisaną przez Pana nieprawdą informujemy, iż pomówienia w prawie polskim są karalne, a posty w internecie nie są anonimowe, w związku z naruszeniem dóbr osobistych firmy postanawiamy wszcząć postępowanie cywilne i karne.

Zostaw merytoryczną opinię o Sidrom Sp. z o.o. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Sidrom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sidrom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sidrom Sp. z o.o.?

Sidrom Sp. z o.o.