MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

RudySzef

Totalna lipa nie ma kim pracować. Kierownictwo budów nie ma pojęcia do prowadzonych prac. Może lepiej ściągnąć ludzi (usunięte przez administratora) jak i cała resztę.

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie MENARD mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje? Oj ludzie poczytałem trochę forum i WASZE wpisy śmiać mi się chcę z WAS i niektórych i tego co napisaliście.Fakt zgadzam się z tym że niektóre posty/komentarze piszą ludzie z biura na czyjeś polecenie, w to nie wnikam trzeba przecież pokazać że szanujemy fizycznych i płacimy im za ciężką pracę godnie haha, śmiech na sali nie tylko ta firma tak robi inne także a wiem bo czytam to forum.PAMIETAJCIE umysłowcy że gdyby nie Ci fizyczni to byście nie zarobili, to fizyczni pracownicy zarabiają na WAS wszystkich także szanujcie ich jeżeli sami chcecie być szanowani.Trochę już żyję na tym świecie i zauważyłem że niektóre wykształciuchy/umysłowcy nie szanują pracowników fizycznych tak wygląda to u nas niestety w kraju co jest przykre dla mnie jak i innych zapewne.Jak robicie tak macie także rotacja nie dziwi mnie w tej firmie, skoro za ileś godzin i to w delegacji w dodatku zarobie 3500 to słabo w delegaci to minimum 4000PLN netto, jak płacicie tak macie;).Każdy wie jakie są czasy i ile co kosztuję więc szanujcie pracowników fizycznych tak jak to robi się na zachód od naszej granicy bo w przeciwnym razie dalej będzie WAM brakowało ludzi do pracy jak i innym firmom, kto ma łeb na karku i jest ogarnięty nie ma żony/dziewczyny/dzieci to pojedzie zagranicę zarabiać uczciwe pieniądze.Tam nie tylko zarobi godziwie może liczyć na szacunek także bo zagranicą fachowców się szanuję docenia za to że wykonuję ciężką solidną prace która bywa czasem niebezpieczna. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sss
@BASST3R

nie szanują bo sami rączek nie splamili, ja aktualnie robię w biurzę ale szanuję pracowników fizycznych bo sam kiedyś nim byłem... dlatego nabrałem i mam szacunek dla wszystkich pracujących KAŻDY JEST POTRZEBNY a takie wywyższanie się to po prostu kompleksy...

Artur
@sss

Masz rację, każdy pracownik bez względu na wykonywaną pracę zasługuje na szacunek. Jak obecnie wygląda atmosfera w firmie i relacje ze współpracownikami. Uważasz, że są koleżeńskie?

Damian

Hej, jak tam zarobki w firmie?

B@T3K

Sebastian
@B@T3K

Też jestem tego ciekaw. Może uzyskałeś już takie informacje, jeśli tak, to byłbyś tak miły i napisałbyś co już wiesz na ten temat? Jeśli zdecydowałeś się tam aplikować to daj też znać jak wyglądał proces rekrutacyjny i jakich pytań można spodziewać się na rozmowie. Mam nadzieję że mi odpowiesz, będę wdzięczny.

Weronika

@Barański Marcin, cieszymy się, że Twoja kariera zawodowa tak dobrze się potoczyła. Jak rozumiem udało Ci się znaleźć pracę dopasowaną do swoich kompetencji. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat pracy w MENARD POLSKA? Wiążą się u Ciebie jakieś miłe wspomnienia związane z pracą w tym miejscu? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Była
@Weronika

Jak napisze prawdę i tak skasujecie :)

@Była

Kogo masz na myśli pisząc "usuniecie"? Czy aby na pewno ten komentarz skierowany jest do mnie? Na forum GoWork.pl mogą zostać usunięte wyłącznie te komentarze, które łamią regulamin GoWork.pl oraz polskie prawo. Jeśli masz jakieś wątpliwości zapoznaj się z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Były
@Weronika

Wysyłaja pracowników by wykorzystywali zaległe urlopy, bo nie ma pracy, nie ma budów itp. Premii ma nie być w tym roku ani podwyżek. Awansów też nie, bo przecież trzeba by było dać podwyżkę, a kasy brak. Nie aplikujcie, bo się rozczarujecie.

@Były

Być może taki stan rzeczy związany jest z obecną sytuacją na rynku pracy? Czy nim podpisałeś umowę, uprzedzono Cię, że w konkretnych okolicznościach takie sytuacje mogą mieć miejsce? Skąd pewność, że premii ani podwyżek w tym roku nie będzie? Czy to oficjalna informacja od szefostwa? Jeśli nie, to może nie warto nastawiać się negatywnie?

Byly
@Weronika

Przecież od kilku dni już z 5 osób minimum zwolnili. I to nie były wypowiedzenia umowy przez pracowników a przez pracodawcę . To chyba o czymś świadczy? Nikt nie informował że będą wysyłać na zaległe urlopy przy podpisywaniu umowy wrecz mówiło że może byc ciężko urlopem bo za duzo pracy . Jakoś konkurencja ma zlecenia , a z Menarda to inni rezygnują bo już ma słaba opinie

@Byly

Rozumiem sytuację, którą opisujesz jednak, czy aby na pewno nie było powodów zwolnienia danych osób? Może po prostu nie przedłużono z nimi umowy z konkretnych powodów? Odejście osób świadczy jedynie o tym, że nie są już pracownikami firmy - nie znamy wszystkich powodów zwolnienia. Nie poruszajmy proszę tematów konkurencji. Takie komentarze są najczęściej negatywnie odbierane przez użytkowników forum, ponieważ mogą sugerować, że autor wpisu pracuje właśnie dla konkurencyjnego przedsiębiorstwa.

Było
@Weronika

Mam pytanie. Czy komuś podobają się, są przydatne komentarze Weroniki ?

@Było

Jaki cel ma Twój komentarz? Nawoływanie do oceny osób trzecich może być określane jako mowa nienawiści, dla której nie ma miejsca na tym forum. Takie zachowania nie są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Nie oceniamy tu komentarzy konkretnej osoby, a jedynie zwracamy uwagę na informacje w nich zawarte. I to właśnie na ten temat możemy dyskutować na forum. Zadałam Ci pytania, a Ty w odpowiedzi starasz się nawoływać do publicznej oceny moich wpisów. Takie sytuacje skutkują jedynie namnażaniem negatywnych emocji, a to nie jest w stanie pomóc potencjalnym kandydatom do pracy w firmie. Jeśli chcesz przekazać nam istotne informacje na temat pracy w firmie, zrób to w sposób merytoryczny.

Chris
@Było

Wiesz, Menatd musi mieć PRowca, który będzie miał rękę na pulsie w razie fali hejtu ????

@Chris

Czy to aluzja skierowana do mnie? Jeśli tak, to nie jestem pracownikiem Menardu, ani nie działam na rzecz tej firmy. Dyskutuje z użytkownikami na temat warunków pracy, atmosfery i zatrudnienia w firmie. Być może chcesz nam powiedzieć, jak Ci się pracuje w Menardzie?

@Weronika

tak? serio? to wyjdź lepiej jak najszybciej albo porządnie rozpędź się i zaiepaj głową o ścianę baranka bo jesteś skończoną (usunięte przez administratora)

@Było

nie podobają się ani nie są przydatne, zbanować ją haha jeżeli nie przyniesie to rezultatu to będę ją hejtował:]

DragonBall

Jest coraz gorzej doswiadczonych pracownikow maja gdzies jak idzie doswiadczony pracownik na rozmowe to z usmiechem na twarzy odpowiadaja mu ze moze isc do konkurencji . Do obslugi koparki to kogos znajda ale na specjalistyczne maszyny juz nie tak szybko a po tym co sie teraz dzieje to niedlugo dyrektorzy beda musieli do nich zasiasc . Nie zapominajcie panowie ze to praca w delegacji zarowno latem jak i zima i nikt dla przyjemnosci w delegacji nie robi jedynie dla pieniedzy a pieniadze coraz gorsze

Co się dzieje obecnie w firmie ? Widziałam nowe ogłoszenia jest warto.

@Zainteresowany

Czy odpowiedziałeś już na to ogłoszenie? Zdradzisz, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć pracę? A może nadal wahasz się, czy złożyć swoją aplikację do MENARD POLSKA? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

hary
@Zainteresowany

Nie radzę, zwalniają wiele osób od września tłumacząc się słabą kondycją firmy. firma nie ma zleceń , brak podwyżek - tłumacząc ze jak komuś nie pasuje moze pracowac gdzies indziej. Słaba atmosfera - koleżaneczki w biurze, zostają tylko lizusy. Odradzam

DragonBall
@Zainteresowany

Nie polecam coraz gorzej doswiadczonych ludzi maja w nosie- jak idzie doswiadczony pracownik to z usmiechem na twarzy mowia ze moze sie zwolnic nawet nie probuja zatrzymywac- na koparke to wielu znajda ale do obslugi skomplikowanych maszyn to jak tak dalej pojdzie to dyrektorzy beda musieli zasiasc

Chris

W obecnej sytuacji każdy w tej firmie ma umowę na max 3m-ce, bo tyle wynosi najdłuższy okres wypowiedzenia. Z tego co zauważyłem zwolnienia przychodzą im z wielką łatwością. Redukcja etatów- przynajmniej w oddziale centrum.

Barański Marcin

Witam wszystkich, jak tam koledzy wam się dalej pracuje w Menard. Ja nie żałuję odejścia, jestem co dzień w domciu, pracuje po 8 godz i dobrze zarabiam. Pozdrawiam

zenek

Jeśli już to na majstra albo innego pracownika fizycznego.. Co do innych działów raczej nie, chyba że kogos znasz to wtedy. Tylko negocjuj dobrą pensję bo podwyżki długo nie zobaczysz, będą mówić, że zbyt krótko pracujesz i się nie wykazałes, apremie będa małe bo z roku na rok są coraz gorsze niby na koszt premii rocznych, których UWAGA- podobno wszyscy nie otrzymają. Wypłaty za delegacje są z opóźnieniem ... niby za czerwiec pownieneś kasę dostać w lipcu a dostajesz w połowie sierpnia. W firmie brakuje gotówki, brak nowych dużych kontraktów. Podobno mają być zwolnienia w styczniu.

Norbi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Jagi
@Norbi

- wypłata zawsze na czas - premie naliczane - bezpłatna opieka medyczna (dla siebie i rodziny) - karta multi sport- na korzystnych warunkach - pensja- jak kto sobie wynegocjuje, przecież każdy decyduje się na coś podpisując umowę (na godziny pracy, na pracę w delegacji i inne - za jakieś pieniądze)

Pencil
@Jagi

troche kłamiesz, bo za opiekę trzeba płacić tą z allianz.. Jakas kwota z pensji jest pobiarana co miesiąc a w tej cenie po 3 miesiacach mozesz dolączyc rodzinę. Co do karty multisport- miałem ale szczerze w warunkach jest mowa o 36 zł lub 46 zł za pracownika firmy na miesiąc a mi zawzse brali więcej niż te 46 zł. Premii juz nie ma co kwartał, co wiecej, nie wiadomo czy beda te roczne - bo tylko dla tych ktorzy przyczynili sie w zarobki firmy. Wypłata na czas, ale podwyzek nie ma. Zrobiła sie korporacja i coraz wiecej ludzi ucieka, bo potracli zarobki kasując im premiea dokładajac pracę. Ciesze się ze juz nie pracuję.

Mick
@Pencil

co do allianz to po 3 miesiącach masz opiekę bezpłatną dla siebie (jako pracownik), a po 1 roku możesz dołączyć żonę i dziecko. Wiem, bo załatwiałem kilka miesięcy temu

Ginger
@Mick

Oj chyba jednak nie całkowicie bezpłatna jakiś podatek jest pobierany . I firma ma od dłuższego czasu problemy finansowe więc lepiej uważać z aplikowaniem

Roman
@Ginger

Firma ma problemy? Finansowe? :D TO najabrdziej stabilna finansowo firma z całej branży geotechnicznej w przeciwieństwie do firm na K, B czy A .

Weronika

@Pencil, czy w czasie gdy pracowałeś w firmie dla pracowników dostępne były benefity pozapłacowe? Możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? Co musiałoby się zmienić w firmie byś był skłonny podjąć na nowo współpracę z MENARD POLSKA? Czekamy na Twoją opinie.

Weronika

@Jak w kieracie, możesz doprecyzować swoją odpowiedź? Nie jest to opinia, którą zrozumieją wszyscy użytkownicy a zależy nam wszystkim na tym by komentarze były zrozumiałe i merytoryczne. @Jagi, dziękuje za merytoryczną opinię na temat pracy i benefitów w MENARD POLSKA. Twoja wypowiedź jest dużą pomocą dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które chcą aplikować do firmy. Czy powiesz nam jaka atmosfera panuje w MENARD POLSKA?

Jak w kieracie

O tak są benefity!!! Tylko kiedy z tego skorzystasz jak pracujesz 12 godzin a później jazda do domu 400 kilometrów za ograbiona kilometrówkę. Pozdrawiam przerośnięte biuro!

Weronika

@zenek siekiera czy poza premią i pensją MENARD POLSKA oferuje jakieś bonusy typu prywatna opieka medyczna lub karta sportowa? A jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego? Czy jest wyznaczona ścieżka kariery pozwalająca zdobyć cenne doświadczenie? Te kwestie są znaczące dla osób, które chciałyby spróbować tam swoich sił.

Jagi
@Weronika

Są benefity: po 3 miesiącach pracy masz bezpłatną prywatną opiekę medyczną z allianza, po roku możesz dołączyć żonę/męża; karta multisport- na korzystnych warunkach. Ścieżka rozwoju jest określona w procedurach firmy- w zależności od stanowiska.

Wiarygodny

Tam gdzie wycięte przez administratora (4tys, kamery na budowie, i zarobki jak na kasie w pewnym markecie). Firma M.P. nie dopuszcza do emitowania negatywnych opini! A czemu odpowiedzcie sobie sami✌????

Weronika

@Wiarygodny, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat kwestii wynagrodzenia w MENARD POLSKA? Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu? Czy takie rozmowy przyniosły skutki? Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

Wiarygodny

Firma wypłacalna i to jedyny plus!! Za 250 godzin pracy ciężkiej fizycznej w różnych warunkach niewiele ponad (usunięte przez administratora)tys. Atmosfera kiepska ciągły stres ponaglanie(usunięte przez administratora)

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

zenek siekiera

Wszystko idzie w złym kierunku, firma się rozwija ale już nie dba o pracowników tak jak kiedyś. Kwoty premii się pozmieniały, ludzie pracujący w biurach już premii nie dostają co kwartał a raz na koniec roku - niby ma to być suma premii kwartalnych ale ciekawe czy tak będzie. Firma zatrudnia sporo osób ale niestety pensje nie są za wysokie. Sporo starych pracowników ucieka i będzie uciekało. Najwiecęj osób zwalnia się w styczniu /lutym gdzie wiadomo już czy są podwyzki czy nie. NAwet głupie 100zł netto kazdego by pocieszyło. Ludzie odchodzą do konkurencji co tu duzo mowic.

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo